|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:23:37   
lane31
Zivepo.......hay.....ma kje sem ti napisala brez kruha user posted image  kruhec mora biti....a tisti pravi polnozrnat,ki je drugače drag kot user posted image .....v hoferju pa je po 1 €- to je taki narezan kruh na rezine -rahlo kislega okusa dokler se ga ne navadiš user posted image
Ti samo belo moko črtaj in beli sladkor-pa bojo kg šle dol in telo ti bo hvaležno ker bolj zdravo ješ user posted image

Ja zivepo- jaz sem tudi v user posted image  kadila user posted image ....nisem pa k sem rodila in dojila- hecno še spomnila se nisem.....ko pa se je začela žurka z mlekom pa ponovno kadim

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4476
   [Brisano sporočilo]
12.3.2008 8:24:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4477
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:24:29   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

no jaz sem danes zombiiiiii
pia je zasala včeraj že ob 20.00 in je ob pol pol dvanajstih zahtevala dudo, pa ob enih ponovno pa ob treh ponovno pa ob pol sedmih ponovno ob osmih pa je bila lačna. no naj povem še da med 5 in 6 ko je šel moj v službo je takooo ropotal da nisem nič spala. id danes zgledam nekako tako




Takole nakeko izgledajo zadnje čase noči, le da mali vsakič je. Povrhu vsega ga ful tžko jemljem iz posteljice, ker imamo zabito spalnico (prenavljamo otroško),....da o jogiju ne govorim...grrr. Smo v fazi nabave dormea, pa trenutno ni cic cina še za touser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4478
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:26:02   
lane31
kinnie.......trbušnjakiuser posted image ....o zdaj vem.....to delava ko se igrava- si jo dam na kolena-ko ležim in jo z nogami 5 krat dvignem user posted image

Mam pa 1kg manj.....psssssst user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4479
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:36:21   
drobižek
Joj babe kok ste nesramne - ponujate mi ne vam kaj vse - jaz pa sadni danuser posted image

No se bom danes malo zvagala, pa da vidimo, ča kaj hasne ta ločevalna dieta - drugače se vam kar pridružim!

Aja, dobro jutro!

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4480
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:38:09   
*kinnie*
Jaaa pssst nč okol govort! Jest tud!

Morava najprej patentirat najino dietouser posted image



(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4481
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:42:10   
lane31
Zivepo...evo link pa si malo preberi o prehrani.....v bistvu mirno lahko ješ vse samo zamenjavo rabiš....
bele testenine.....graham,sojine,polnozrnate
kruh.............polnozrnat
beli sladkor........rjavi sladkor
bela moka.......polnozrnata moka
čokolada.........70% čokolada
cvrtje........pečenje
olja........olivno,kokosova mast

Garantirana izguba teže-seveda morajo biti manjši obroki-in vzdrževanje le te
http://www.maxximum-portal.com/sportna_prehrana/zdravi_obroki_na_vasi_mizi_1_del

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4482
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:43:31   
drobižek
zivepo - vidiš, vidiš - vse so te prehitele! Tako dolgo se nam nisi javljala na rr, da prsti počasi delajo. Saj jih boš pa zdaj strenirala, a ne?


skuštrana - si iz fajnega testa, da lahko ješ kolikor ti paše in se ti nič ne pozna! Zamenjaš z mano?

lane 31 - super prijateljico ima Aneta!


sanwebdra - dobrodošla nazaj! Res se jih veliko nazaj vrača - super! Kaj je pa s pikico55?

metkica1 - tudi meni si nekam poznana ali pa sem te zamenjala s kom!


Mi imamo danes sistematskega, zvečer pa kontrolo kolkov. Poročam!


(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4483
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:46:05   
noa1
Dobro jutro še od mene!
Mismo pa danes bolj zgodaj vstali. Mala sploh ne kaže znake zaspanosti...še....ker ponavadi dosti več spi. Je že včeraj zaspala kasneje kot običajno.

sanwebdra: dobrodošla nazaj...a se nam boš pridružila jutri?
Lane31: tvoja Aneta je zakon. Jo Ajša zmeraj z zanimanjem gleda in komentira...najbrž govori "toto pupo pa poznam"
kajenje: jaz sem pred nosečnostjo kadila, vendar bolj malo. Kopa sem videla prvič user posted image , me je kar minilo. Od takrat se mi niti zluštali niso več. Ne vem pa kako bo, ko bom šla spte kja zvečer ven in bodo okoli mene kadili....pa še kombinacija z alkoholom...pol mi pa tak zapaše. Še dobro, da ne hodim ven.
Sem pa zelo vesela novega kadilskega zakona, ampak samo zato ker je bilo letos več miz odzunaj in sem lahko kdaj pa kdaj s ta malo šla tudi na kakav, brez da bi jo morala po kafičih vlačit.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4484
   RE: Desetke007
12.3.2008 9:25:19   
skuštrana
Ljubljančanke, kje in kdaj imate jutri srečanje? Moj možek mi je danes zjutraj prijavil, da mora nekaj v Lj skožit jutri, mei pa oči in ušesa na pecljih..Aja, user posted image user posted image No, če mi povete kje in kdaj pa kako se pride do tja pa mogoše res pridem. Nič ne obljubim, ker Liza danes spet kašlja , upam, da ne zboli user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4485
   RE: Desetke007
12.3.2008 9:26:05   
skuštrana
Uh, kolk napakuser posted image Se mi ne da popravljat..sorry

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4486
   RE: Desetke007
12.3.2008 9:26:51   
Jenny Anny
Dobro jutro še od nas!
Danes se počutim kot taprava najstnica po prežurirani noči. Naša se je namreč zbujala na pol ure do uro, sploh ne vem, kaj ji je blo, v glavnem sem zombiiiiiiiiiiiiii.

No vidim, da ste že vse pojedle, grem pa en kivi pojest za začetek, pol, pa naprej.
Danes mam kar nekaj dela, sem sklenila, da bom pekla štrudl in sirovo potico, tako da ne bo velik visela tukaj, pa še za likat mam ful (to se mi zadnje čase pa full ne dauser posted image )

No gre počas u akcijo.

A bo v kratkem kaj sonca, ker tole vreme je že beda.

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4487
   RE: Desetke007
12.3.2008 9:28:50   
mišk
Kajenje: Jst sem vsa najstniška leta (naskrivaj pred ta starimi) prekadila, potem sem pred skoraj tremi leti nehala kadit. Sedaj po porodu sem jih že ene par prižgala ob priliki (ko sem šla ven ali dobila kadilske obiske), ampak nikoli zraven ta male, oziroma vedno zunaj. Z mojim sva se zmenla, da ne bova kadila, bova pa občasno katerega (nažicanega) prižgala, a le ob posebnih priložnostih.

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4488
   RE: Desetke007
12.3.2008 9:30:43   
mišk
Bi se ga pa z veseljem spet malo ulila!user posted image user posted image  Seveda po pameti...user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4489
   RE: Desetke007
12.3.2008 9:57:20   
mama06
Dobro jutro vsem. Vidim, da sem med tezadnjimiuser posted image user posted image

Ne morem pomagat, ampak naše noči so katastrofauser posted image . Sam jok in stok in nič ne pomaga.

sanwebdra ja pozdravljena nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte, grem kaj naredit po hiši, pa kuhat, pa likat, ja pa jest prvouser posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4490
   [Brisano sporočilo]
12.3.2008 10:10:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mama06)
  Neposredna povezava do sporočila: 4491
   RE: Desetke007
12.3.2008 10:17:10   
lane31
Kosilo skuhano,tla umita user posted image ....mala je vse čekirala iz blazine in čivkala user posted image
Zdaj pa ven na sonce user posted image
Eno vprašanje....a vaši tudi bljuvajo hrano ko se obračajo....mi imamo že vse umazano- pa ni važno kolko časa po jedi je....tudi ko preveč govori ji pride mlekec gor.....to mi je jasno ker preveč z prepono dela.....samo me zanima a vaši tudiuser posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4492
   RE: Desetke007
12.3.2008 10:45:13   
skuštrana
Srečanje,aha, sem našlauser posted image Kje je ta Merkator centeruser posted image A bi lahko katera prišla že ob 10 uriuser posted image , ker jaz bi prišla takrat pa da ne ravno sama tam sedim..Plizzzzzzzzzzzzzuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4493
   RE: Desetke007
12.3.2008 10:57:05   
Ulaa
skuštrana: mislim, da se menimo za 20.03, to pa po mojem ni jutri user posted image
Me pa popravite ce se motim.

Komaj sem vas uspela prebrat pa je ze user posted image v akciji. Lakotaaaa! Greva jest pa ven na sonce,
mejte se!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4494
   RE: Desetke007
12.3.2008 11:13:17   
noa1
Skuštrana: jutri imamo srečanje štajerke....bi te pa bile vesele v Mariboru: Še posebej jaz da mi pokažeš mai tai. A v MB pa ne moreš priti.


Naslednje srečanje MB oktoberk 2007
četrtek 13.3.2008 ob 10.30h

Marpurghi (če bo lepo vreme), drugače Kolosej

Prijavljene:
- Lane31
- Maja zarja
- Mehurčica
- teka
- Pandica
- Alina_alin
- noa1

Sanwebdra: a se nam boš pridružila?
Pa tudi vse ostale ste dobrodošle. Kje ste Ptujčanke?


Samo me pa skrbi kje se bomo dobile. Kako bom vedela kam priti? Kaj se bomo jutri zjutraj zmenile kar tule gor ali kako? Danes imamov MB sonček in upam, da bo tudi jutri.
Pa še ena zanimivost: nekje sem prebrala da ima C&A previjalnico in prostor za dojit. Super ne? ...glede na to, da smo lih tam.

Sedaj pa še samo počakam, da se stroj do konca opere, pol pa šibava ven, da nama sonček ne uide tako kot včeraj.

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4495
   RE: Desetke007
12.3.2008 11:26:43   
jasna
Jao pa ne o kajenjuuser posted image user posted image user posted image . Moj večni boj od kar sem na faksu začelauser posted image . Se bodem s tem in bodem, pa naredim en korak naprej, pa dva nazajuser posted image . Nazadnje sem nehala dva meseca pred zanositvijo z Neli, ker meni ne uspe nehat brez pripomočkov. Med nosečnostjo pa naj se jih ne bi uporabljalo. Bo kmalu leto in pol abstinence, pa se mi včasih tudi lušta. Pa me Neli drži nazaj. Ampak po prejšnjih izkušnjah sem kmalu po dojenju spet prižgala, pa čeprav le enga sem bila spet nazaj. Za pouser posted image . Živepo in Noa1 ne se vračat na stara pota!!!!! mogoče tokrat tudi meni uspe. Sem pa vsakič spet prižgala ob hudem stresu. Se sploh ne znam spopadat s temuser posted image . Nazadnje je bilo to med prekinitvijo nosečnosti. Po AC in vbrizganju zdravila v maternico sem šla direkt ven na čik in k vragu spet pol leta trudauser posted image .

Skuštrana, ja, menimo se za drug teden. Ampak jaz nimam nič proti, če bi se tudi jutri dobileuser posted image . Ljubljančanke?

LP

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4496
   RE: Desetke007
12.3.2008 11:31:04   
Kasija
Hvala vsem za čestitke! Pa še od mene in eliana čestitke Arsenu in Nini user posted image user posted image

mama06 ti pa znaš lušte delat pa še ob taki nočni uri - dobro, da šele danes gledam tole user posted image

sanwebdra oooo si nas obiskala po dolgem času! Dobrodošla!

user posted image  Kako doma stehtate user posted image ? Jaz sem ga zmerila s šiviljskim metrom in ima 68cm.  Stehtala pa 6700 samo ful na približno. (klaudija ne še vpisat, bom bolj točno poskusila po nasvetih).

Danes zjutraj sem elianu izmerila vročino 37,5 v ušesu, zdaj je pa sploh nima več. A je možno, da je vročina bila posledica dojenja v postelji preveč pokritega in še jokal se je? Lahko bi bili tudi zobki ali prehlad, ker ima že cel teden zabasan nosek, ampak do sedaj ni imel vročine?

skuštrana srečanje v ljubljani bo 20.3. kar je naslednji teden v četrtek. lahko pa prideš v moj konec (moste) in gremo na sprehod ali/in na kavico. edini zadržek je, da še ne vem, če je elian bolan. če bo imel vročino, potem ne bo nič s sprehodom. pa še jasna stanuje blizu, pa se še ona pridruži. jasna? tudi druge vabljene seveda - še katera? moj telefon imaš, ne?

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 4497
   RE: Desetke007
12.3.2008 11:33:28   
Kasija
o jasna sva vzporedno pisale user posted image

upam, da odgovarjaš na moja vprašanja o vročini...

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 4498
   RE: Desetke007
12.3.2008 11:51:51   
Klaudia
sem lih od zobarja. Sem rekla da boli, da naj mi ga zrihta, pa je sam tok nardila ,da ne boli več. Naprej je pa rekla da bo delala takrat ko sem naročena user posted image . Ma bom šla prej samoplačniško k eni drugi zobarci!
 
sanwebdra - welcome back. Daj mi še mere sporoči...

srečanje - zaradi mene ga lahko tudi jutri nardimo. Ni problema. Skuštrana - mercator center je v šiški, http://turizem.gis.ljubljana.si/web/profile.aspx?id=MOL_turizem@Ljubljana&InitialySelectedFeature=48828@lay_ORGANIZACIJA

kasija - lia je tudi dobila vročino in to točno tisti dan, ko sem opazila tako dlesen user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 4499
   RE: Desetke007
12.3.2008 11:59:54   
mama06
Punce pa to je za ponoret!!! Zunaj sem bila ravno 40 minut in POBEGNILA noter, saj tako piha kot da je burjauser posted image user posted image


Klaudia to bo pa hitro prišlo ven. Vsaj upam. Mi se tudi ubadamo s tem, saj je ponoči, ko zgleda, da ga najbolj boli, tako tečen in razdražen. Se mi prav smili. Pa moj dragi tudi, saj mora v službo, pa je totalno zdelan. Sem že razmišljala, da bi naju s tamalim preselila za nekaj dni v dnevno, da bi se dragi malo naspal. Jaz sem itak zombi, ampak vsaj v službo ne rabim.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.