|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
11.3.2008 20:59:12   
Jenny Anny
lane31... jo bomo mele za na hladilnik nalimat user posted image user posted image
(pa brez zamere)

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Desetke007
11.3.2008 20:59:19   
mama06
lane31 da bo slika postave v kopalkah lepša

user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Desetke007
11.3.2008 21:01:42   
mama06
To pa je vredno večernega greha, ane?user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Desetke007
11.3.2008 21:01:47   
lane31
Čakam da se naloži en filmček....moram nujno delit z vami......Aneta je dobila novo najboljšo prijateljico....jo je tako našrajala, popljuvala in pretapkala user posted image user posted image
Noa1....moj tudi user posted image ....Bravo Ajša za obrate user posted image
Malecka pa najbrž misli da je noč....spet je zaspala z praznim trebuhom....jo čakam z prižgano lučjo.....zdaj ji grem še dudo vzet....te pa menda ja bo auf user posted image
2ursae.....meni o ni nič smešno kar pisuješ.....resnično vas občudujem vse ki to zmorete ....bravo punce user posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Desetke007
11.3.2008 21:06:12   
lane31
Glej ti njo....pa ona sploh ne misli nehat ....halooooooooo..........jaz sem L A Č N A user posted image user posted image user posted image
Jenny Anny....boljše da je ne nalepiš na hladilnik ker pol ga še otroci ne bi upali odpreti ....pol bom pa spet kriva za porast anoreksije user posted image
Hej bi pa bilo zanimivo....saj poznate ko je v vseh reklamah slika PREJ in POTEM-no jaz sem pač malo obrnila to user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Desetke007
11.3.2008 21:06:27   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Jenny Anny

lane31... jo bomo mele za na hladilnik nalimat user posted image user posted image
(pa brez zamere)


Ta je pa izvirnauser posted image user posted image

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Desetke007
11.3.2008 21:08:00   
mama06
Evo puščam prosto izbiro....


user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Desetke007
11.3.2008 21:11:25   
kmarija
Jasna, Noa1 -  nina se zahvaljuje za čestitke. Arsenu in elianu želimo   user posted image .
Predno preberem vse kar napišite mi zmanjka časa, da kej odgovorim.

Pri nas uvajamo GH in sicer 4 dni in sicer Hippovo prvo mlečno kašico. Danes jo je pojedla (nase namazala) 120 ml
user posted image

Sva jo po večerji kr v čebriček namočila user posted image   user posted image , no zdej pa  user posted image
Lahko nočko, je house začel user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Desetke007
11.3.2008 21:34:37   
lane31
Obljubljen link bo jutri....če bo šlo .....babike lahko nočuser posted image

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Desetke007
11.3.2008 21:49:42   
skuštrana
Joj, kmarija, ninčiki tudi eno rožico za mini rojstni dan user posted image

Meni pa danes takooo pooočasi tale škatla dela, da je jojuser posted image

Jasna, sem pokazala možu Neli in je ostal brez besed...Pogledal je Atsena in mu rekel, da mora manj jest in več vadituser posted image

Metkica, super da si se javila..spet..se kaj vidimo, ko pridemo v Laškouser posted image

Punce moje, jaz bom vse pojedla, tako da nič ne skrbite da se boste zredile..jaz zadnje čase jem kot pujs, pa se mi nič ne pozna..se bom žrtvovala in bom vse sladkiše sama ponjupala user posted image user posted image

Drobižek, pri meni full velja, da gre od dojenja dol..Kile mislim..Full jem, kile pa dol...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Desetke007
11.3.2008 22:10:58   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


Punce moje, jaz bom vse pojedla, tako da nič ne skrbite da se boste zredile..jaz zadnje čase jem kot pujs, pa se mi nič ne pozna..se bom žrtvovala in bom vse sladkiše sama ponjupala user posted image user posted image

Drobižek, pri meni full velja, da gre od dojenja dol..Kile mislim..Full jem, kile pa dol...



Evo posebej zate. Sedaj pa lahko noč punce!

user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Desetke007
11.3.2008 22:13:36   
mama06
Še to. Zjutraj bi pila kavo Bianco. Dajem prednaročilo za tisto, ki bo poskrbela za napitke. Za pojest bi pa en dober sendvič s kraško panceto.user posted image user posted image user posted image user posted image

Papa punce! Me je kar strah noči, saj zadnja dva dni spimo bolj malo, ker ga očitno prihod zobkov ZEELLLOO matrauser posted image . Tudi to bo minilo.

lane31 zato se mi zjutraj ne da kuhatuser posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Desetke007
11.3.2008 22:26:47   
Jenny Anny
Skuštrana, sladoleda pa le pusti malo še za nas. Jaz sem ga v nosečnosti pojedla da je joj, ziher sem zapravla vsaj 100€ (sam če ne več za sladoled) in komaj čakam da se spet začne sezona sladoleda. Navali narode!!!


Mama06 dober predlog za zajtrk, al pa sendvič s prešano slanino, al pa z malenkost toplo žemljico in poli salamco.... matr si tukaj delamo lušte, pejdmo rajši spat, itak sem prejle jedla francosko solato in pršut, saj bi še kaj, ampak pote spat ne bom moglauser posted image

Lahko noč pa eno bolho za pomočuser posted image


(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Desetke007
11.3.2008 22:36:41   
skuštrana
Skuštrana, sladoleda pa le pusti malo še za nas. Jaz sem ga v nosečnosti pojedla da je joj, ziher sem zapravla vsaj 100€ (sam če ne več za sladoled) in komaj čakam da se spet začne sezona sladoleda. Navali narode!!!




Sladoled je the best user posted image user posted image No, pa naj vam bo, bom pustila malouser posted image Za zajtrk bi pa jaz francosko solato..njemi, njemi..pa sveže pečen kruh...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Desetke007
11.3.2008 23:06:10   
živa
Imate srečo, da sem se prejle najedla pred TV user posted image . Zdaj sem pa žejna kot user posted image , imate kakšen osvežujoč in odžejajoč napitek user posted image ?

Se samo na hitro javim, preden grem spat; ker moj cele dneve dela in ga še čez vikend ne bo, jaz sem pa že malo sita, da se cele dneve nihče razen otrok ne pogovarja z mano (pa še od njiju nihče ne govori, da bi ju kaj dosti razumela user posted image ), grem jutri za nekaj dni k moji mami, ki komaj čaka na mala dva; njen računalnik in internet sta pa predpotopna, tako da ne vem, če se bom kaj javljala. Ne preveč čvekat, če ne, bom potrebovala dan dopusta od otrok, da vas bom vse prebrala user posted image .

Lepo se imejte,

živa

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Desetke007
12.3.2008 0:14:29   
sanwebdra
Končno sem vas našla in končno imamo internet domaaaaaaaaaaaaaaaa!!! jaaaaaaaa - internetno vstajenje!!!!!!!!! user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Tako da se bomo večkrat slišali! Julija pridno raste, koliko je pridelala v zadnjem mesecu in pol, izvemo naslednji teden - tik pred velikonočnimi prazniki. Vidim, da je debata o kilogramih še aktualna, fotografije pa takooo mamljive. Jaz sem imela tri tedne po porodu še en kg manj, kot pred nosečnostjo, zdaj pa sm že na dveh kilogramih plusa. Škoda, pa tako fajn sem izgledala.

no, naj bo to dovolj ... zaenkrat

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:02:04   
Alina_alin
Dobro jutroooooooo!
Pa ne, da sem prva? ne morem verjet
Kavica za vas user posted image , že alarm!

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:04:09   
Alina_alin
SEm mislila da joka, pa spuša take glasove, ko si tlači usta v roke.user posted image
Skuštrana, jaz sem ti tak fauš, meni bi se tudi ta maščoba lahko topila v mlekeca...user posted image
Zdaj pa je res že nemirna, grem se ji zdaj posvetit.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:06:29   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Čakam da se naloži en filmček....moram nujno delit z vami......Aneta je dobila novo najboljšo prijateljico....jo je tako našrajala, popljuvala in pretapkala user posted image user posted image



Dobro jutro čvekice....jaz vam nič ne ponudim ker po sinočnji požrtiji bi še vse mogle biti site user posted image
Evo samo link

http://www.youtube.com/watch?v=GcRK6CXA3EU&feature=related

Jaz sem se ji tako presmejala user posted image
Sanwebdra....dobrodošla nazaj.....kot vidim se vračajo vsi stari znanci....in prav je tako.....smo vas veseli user posted image ....Stavim, da tudi zdaj izgledaš odlično....2 kili lahko komot karakterju pripišeš user posted image
Allina.....jutro.....nič nisi prva samo hitreje tipkaš user posted image

< Sporočilo je popravil lane31 -- 12.3.2008 8:07:31 >

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:10:07   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: sanwebdra

Končno sem vas našla in končno imamo internet domaaaaaaaaaaaaaaaa!!! jaaaaaaaa - internetno vstajenje!!!!!!!!! user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Tako da se bomo večkrat slišali! Julija pridno raste, koliko je pridelala v zadnjem mesecu in pol, izvemo naslednji teden - tik pred velikonočnimi prazniki. Vidim, da je debata o kilogramih še aktualna, fotografije pa takooo mamljive. Jaz sem imela tri tedne po porodu še en kg manj, kot pred nosečnostjo, zdaj pa sm že na dveh kilogramih plusa. Škoda, pa tako fajn sem izgledala.

no, naj bo to dovolj ... zaenkrat


Vidim, da si iz MB ,....A se hočeš pridružit na kofe party jutri ob 10,30- lokal pred C&A.....

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:10:12   
metkica1
Dobro jutro vsem!user posted image

Samo na hitrco vas pozdravim, mala že nekaj kliče, potem pa greva danes malo na teren, mislim da bo vreme zdržalo oziroma da bo lepše.

skuštrana, ko prideš v Laško se res morama videt in spit kavo.


pa še za vseuser posted image , jaz sem jo že spila eno šalico ena me pa še čaka. Punce a katera kadi? pssssssssstuser posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:14:21   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: metkica1




pa še za vseuser posted image , jaz sem jo že spila eno šalico ena me pa še čaka. Punce a katera kadi? pssssssssstuser posted image


pssssssssssssssst........jaz

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:15:21   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

IZVIRNO SPOROČILO: metkica1




pa še za vseuser posted image , jaz sem jo že spila eno šalico ena me pa še čaka. Punce a katera kadi? pssssssssstuser posted image


pssssssssssssssst........jaz


Tako potekajo moja jutra na balkonu user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Desetke007
12.3.2008 8:15:50   
*kinnie*
Dobro jutro še iz moje strani.
Sem si morala najprej eno kavico v reali skuhati, ker se mali ponoči skoz zbuja user posted image user posted image , zjutrej bi pa midva spala, pa tamala naredi štalo. huh!
Čau lane31, greva na trebušnjake?user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   [Brisano sporočilo]
12.3.2008 8:17:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanwebdra)
  Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.