|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
11.3.2008 13:48:22   
Klaudia
obljuba dela dolg. Lia ob tem ko je večerno kašico. Ostale fotke so v albumu

user posted image


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 11.3.2008 19:27:39 >


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Desetke007
11.3.2008 13:59:12   
mišk
Ojoj, ampak Neli je res super baby!!!user posted image

Dona še zmeraj obožuje kravce past, ampak je pri tem zeelooo pasivna (se ne obrača nič).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Desetke007
11.3.2008 14:00:37   
mišk
Klaudia, vidiš, to je pa pametno!user posted image  Najboljš, da jo hranim z GH v Evinem kostumčku, pa ne bodo nč cotke uničene.user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: Desetke007
11.3.2008 14:04:28   
živa
Jasna: Neli - vauuu user posted image user posted image user posted image . Jao, koliko je naš v primerjavi s tvojo zategnjen user posted image . Pri nas smo zaenkrat tam kot pri vas, Jenny Anny. Sločit nazaj se pa ne bi smel (ok, če se pretegne, že, če pa to kar naprej dela, pa ni ok).

Lp,

živa


(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   [Brisano sporočilo]
11.3.2008 14:06:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: Desetke007
11.3.2008 14:19:45   
jasna
Klaudia, user posted image  ma super user posted image . Btw. a si kam poslala slikico z venčkom? Je ena najlepših fotk, kar sem jih videlauser posted image .

živa, ne bit žalostna, no.user posted image Delaš čisto vse na najboljši način in sigurno se bo vse popravilo. Saj veš da potrebuje čas za osvajanje novih vzorcev. A na samoplačniško FTH boš še šla?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Desetke007
11.3.2008 14:28:38   
živa
Jasna, saj vem, ampak ko je pa tako luštna tvoja mala user posted image . Grem na samoplačniško FTH naslednji teden v torek. Poročam v četrtek na srečanju, če ne prej user posted image .

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Desetke007
11.3.2008 14:50:50   
maja zarja
Evo user posted image malo zapala upam,da vzdrzi vsaj toliko casa,da kaj napisem.user posted image Sem vas kar na brzake prebrala tolk,da sem vsaj priblizno na tekocem.Vidim,da sta glavni debati kilogramiuser posted image user posted image user posted image in zobki,temi ki me kar zabolita. V user posted image sem pridelala kar 30kg, no 18 jih je slo dol kar v porodnisnici z vodo........2kg sem zbila se doma, kaj pa ostalih 10 in trebuscekuser posted image user posted image ...rabi katera kak kilogramcekuser posted image
Bolj ko se trudim manj mi rata.......user posted image
Zobki pa so tudi pri nas velik problem.....je teckana ko 100 user posted image ......ampak HB vsaj ponoci spi,cez dan pa pac potrpimo.......bogica mala.
Pandica  v cetrtek bova midve ziher prvi tam, vsaj obicajno je tak, ti bom poislala na ZS telefonsko, ce nas ne bos nasla.

user posted image danes pride k nam en decko in mi bo koncno porihtal comp. da bom zopet imela kljukice na crkah.user posted image sem cela happyuser posted image

Lane pri vas je pa res veselo,vidim,da ste vceraj zaceli celo z obrati..........no tudi nasa user posted image je vceraj pogruntala obracanje tak,da moram kar pazit ,da se mi kam ne odkotaliuser posted image user posted image user posted image ......ma so hitri ti nasi oktobercki.

zobar/jaz ze nisem bila kake tri leta,me je kar groza,ko se spomnim.......raje grem k ginekologu kot pa k zobozdravnikuuser posted image ......smesno ampak res.

No zdaj pa grem se kaj naret dokler user posted image panca,da me ne prehiti.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Desetke007
11.3.2008 14:55:33   
2ursae
jasna, tolk je govora o tvoji tamali, da bi tud jaz rada videla tvoj fulmček user posted image . Takrat, ko si gor dala link, sem namreč manjkala, pa zdaj ni variante, da ga najdem user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Desetke007
11.3.2008 14:58:05   
noa1
Naša je pa danes pogruntala obrat iz hrbta na trebuh...ker na trebuhu je najbolj fajn, razen spanje je na hrbtu zakon. Leži sedaj zarven mene na svojem vrtu in se obrača ter se igra s šumečimi travicami.
Pa vedno več se na glas smeji kar tako. Včeraj jo je moj nesel v spalnico in sta med potjo vrgla po tleh mazilo za rito.Ga je Ajša z nogo zadela. Midva sva se oba prestrašila in onemela, ona pa v glasen smeh.user posted image

evo...sem jo že preveč pohvalila...je že na mojih rokah...se greva igrat

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Desetke007
11.3.2008 15:17:50   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

Klaudia, user posted image  ma super user posted image . Btw. a si kam poslala slikico z venčkom? Je ena najlepših fotk, kar sem jih videlauser posted image .


Sem jo poslala Daschi. Je rekla da bodo ponucal user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

jasna, tolk je govora o tvoji tamali, da bi tud jaz rada videla tvoj fulmček user posted image . Takrat, ko si gor dala link, sem namreč manjkala, pa zdaj ni variante, da ga najdem user posted image


Evo ga: http://www.youtube.com/watch?v=r9QgvRBScng


živa - a si vprašala v RA glede plavanja? Jst sm pozabila user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Desetke007
11.3.2008 15:24:07   
skuštrana
Kaj danes v Slo dežuje da ste vse tule goruser posted image

Kasija, tiste slike sem včeraj full pozno gor dajala, pol sem pa neki komplicirala in se mi ni dalo popravljat. Ma, moramo danes poslikat z Arsenom not, full lepše izgledauser posted image ...Ostali so tudi full lepi, samo tako ne pridejo do izraza, ker čisto drugače izgleda če je otrok noter.Sicer je to samo začasno, bo kmalu stranuser posted image







_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Desetke007
11.3.2008 15:41:58   
2ursae
jasna, sem pogledala - wow user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Desetke007
11.3.2008 16:54:13   
Kasija
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Kaj danes v Slo dežuje da ste vse tule goruser posted image



Ja. Turoben dan, pravi za rr user posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Desetke007
11.3.2008 17:04:34   
skuštrana
Kasija, vse naj Elianu za obmesečnico od Arsena user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Desetke007
11.3.2008 18:19:52   
Pandica
Zdravo punce!

Da se še jaz javim malo.

Danes sma imeli posvetovalnico. Moja lubika je bila cepljena, temu primerno je danes tut malo bolj tečka. Skozi bi bila po rokah in  hodit z njo.
Nama je P rekla naj se še kar naprej samo dojima, ker lepo napreduje in se redi. Naj ne hitim z GH. V tem mesecu se je zredila 625 g in zrastla za 2 cm.

Klaudia za seznam : 5 mesec :6250 g in 61,5 cm

Tako, zdaj pa moram it hodit z njo, se je že preveč razkurila user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: Desetke007
11.3.2008 18:20:07   
lane31
Evo mene user posted image user posted image user posted image .....ni blo hudo....popravil 4 plombice-razmajane+ 1 karies
seveda karies z anastezijo....tako da mam mrtvo še malo....samo da je mimo in da ni večje škode na zobeh....sem pričakovala več kariesa
Zdaj sva z dragim gledla Neli....ma ne moreš se ji načudit....ona se že prav lepo poseda user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: Desetke007
11.3.2008 19:25:13   
jasna
Elian, Arsen in Nina, čestitke za 5+user posted image user posted image user posted image

Bravo Ajšauser posted image

Lane, samo da je za tabo. Mene tudi čaka konec meseca.

2ursae, kje se pa ti potepaš? Ti je študij tok zalaufal, da nimaš časa za rr?user posted image

hvala za pohvaleuser posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: Desetke007
11.3.2008 20:17:36   
noa1
Elian, Arsen, Nina user posted image  čestitke.

Midve sva same...je šel moj športat...Ajša pa noče spat. Sedaj je v svoji posteljici in štrajka, samo še ne joka. Malo še počakam, potem pa spet k njej.
Že slišim jok.....letim

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: Desetke007
11.3.2008 20:25:04   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: jasna


2ursae, kje se pa ti potepaš? Ti je študij tok zalaufal, da nimaš časa za rr?user posted image



user posted image user posted image  res je user posted image . No, delno res - ni mi glih zalaufal, to še čakam, da se zgodi. Zvečer namreč al zakinkam nad knjigo (včeraj, ko sem bila tolk zmatrana, da so mi črke pred očmi plesale user posted image ) al se pa borim s tisto svojo kvoto strani na dan. ja, bolj borim kot kaj drugega user posted image . RR pa zvisi. Žal.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: Desetke007
11.3.2008 20:38:57   
Alina_alin
Aneta (lane),  Ajša (Noa) bravo za obratuser posted image user posted image
Jasna (Neli) -sem brez besed - bravo Neli , sem kar 2x pogledala filmček...user posted image user posted image user posted image
Noa, pišeš, da Ajša nekaj štrajka z večernim uspavanjem. Naša tudi. Danes sem bila 3x pri njej. Sedaj je že pol ure mir. In zadnje 3 dni celo ni zvečer do konca zaspala na zizi, ampak se je odklopila, zajamrala in se pokrila s tetra pleničko in jo malo pocuzila user posted image

Sedaj grem pa še malo po hiši pospravit, da bo jutri spet kaj za razmetat.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: Desetke007
11.3.2008 20:39:10   
metkica1
user posted image user posted image Neli user posted image user posted image bravo, ne morem verjet da tolko obvlada.
Sem rekla mojmu, kaj pa naša, kdaj bo tole izvajala, pa je rekel, se ji ne mudi je invalidsko upokojenauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil metkica1 -- 11.3.2008 20:41:15 >

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: Desetke007
11.3.2008 20:50:52   
mama06
Vsem slavljencem čestitke!!! Pa nekaj malega za posladkat!


user posted image




(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: Desetke007
11.3.2008 20:54:25   
Alina_alin
mama06, pa  kaj nismo me ravno govorile o odvečnih kg....user posted image user posted image user posted image in ti si upaš s tako pošiljko sladkišev ob taki uri strašiti.user posted image user posted image ups, ja, saj jaz nimam prava do glasovanja, saj nimam RD...user posted image , samo lušte pa delaš user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: Desetke007
11.3.2008 20:54:37   
lane31
Mama06....ti boš kriva ....saj ti bom poslala svojo sliko v kopalkah da te bo strašila user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.