|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 19:58:42   
MARTINA25
NATY oz. AURORA nam so v MŠ rekli da več kot 3 dcl mleka na dan niti ni priporočljivo....če dojiš seveda!!!

ANITKA kje je ta razstava?V Murski če se ne motim a ne?
Jst sem bila lani v arburetumu....hudo dobr res....medtem ko sem občudovala orhideje so se mi metulji motali okrog glaveuser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 20:03:54   
Anitka
Saj vem, da ne pozabljate, a kot pravim hormoni včasih delajo malce preveč po svoje. A ti se me pa kar po krokodilčku spominjašuser posted image user posted image

Za user posted image nimava še ravno veliko stvari, razen vozička, lupinice, tetra plenic in enga kupa oblačil še ničuser posted image user posted image Bomo pa sedaj začeli s pospešeno nabavo. Čez vikend se bo namreč prekrila streha in povečala sobica, nato pa bomo mogli iti na juriš, da nas user posted image ne prehiti. Me že zdaj glava boli koliko vsega me še čaka. No pa košarico za spati imavaže tudi - to je košarica v kateri sem spala tudi jazuser posted image user posted image .


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 20:07:08   
Anitka
Martina razstava je v cvetličarni Kurbus. Kraju se reče Mele (pri Gornji Radgoni). Metuljčki pa so se mi vmes kar malce zasmilili, ker jih je bilo nekaj že poškodovanih. Sicer ne vem zakaj, ker jih ni noben prijemaluser posted image user posted image Verjetno je to zakon narave, kaj pa vem. So bili pa res lepi.

Mi bomo pa jutri dopolnili 29. tednov. Uf le še 11 tednov do happy day-auser posted image user posted image user posted image user posted image Se sliši pa sedaj res še zelo malo. Se spomnim tam 10. tedna, ko je bilo do konca še ohoho dni.


< Sporočilo je popravil Anitka -- 9.3.2008 20:08:40 >


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 20:13:31   
Katina
jana81, preventivno nisem prišparala koščka zate, da ne bi res počla od hrane user posted image . Ne, hecam se, z veseljem naredim še kdaj kakšno sladico in vas povabim na moje mojstrovine.
Aurora28, kot sem že rekla, mi smo zadovoljni z ušesnim, večina pa pravi, da ne. Mogoče res probaj z digitalnim, pa še cenejši je. Merjenje v ritki ni priporočljivo zaradi morebitnega prenosa okužb, če ni dobro očiščen in zaradi nevarnosti (govorim o navadnem živosrebrem termometru) da poči, in nenazadnje je možnost da poškoduješ anus.
,Anitka tale konec tedna so hormončki malo podivljali, tud jaz imam včasih občutek, da me kar spregledate, ampak vem, da ne zanalašč. Če bi res rada dobila kakšen odgovor se držim Aurorinega nasveta: še 1x vprašam in podčrtam - pa deluje user posted image . Zavidam vama sprehod med orhidejami in metulji - predvidevam, da je bila razstava kje na vašem koncu in je zame malo predalečuser posted image , drugače bi z veseljem šla. A maš kakšno slikco z razstave?
Martina25, eni celo pravijo, da mleko sploh ni prioročljivo user posted image , da je le važno, da piješ dovolj tekočine. Saj nikoli ni ene same doktrine, vedno je več "najboljših" nasvetov.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 20:20:50   
Anitka
Katina imam nekaj slikc in ko jih dragemu uspe naložiti na računanik bom kakšno prilepila v album. Obljubim. Bo pa razstava potekala vse tja do 15. 3., tako, da vabljene v naše kraje na kakšen kofetek ali čajčekuser posted image user posted image

http://www.vrtnar.si/novice/slike/orchids.jpg

To pa je slikca, ki sem si jo sposodila na njihovi internetni strani

http://www.vrtnar.si/novice/?stran=novosti&vsebina=novosti&prispevek=novica&idn=9


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 20:24:04   
Naty*
aurora a ni v tušu baby center? Madonca mal predolg me že ni v Celju user posted image ...

Katina, Anitka sej tud mene včasih spregledajo pa si mislim..eh..bo pa naslednjič bolš...če maš pa slab dan, te zna pa to res potret... Anitka drugač pa če si opazla sm ti odgovorila glede pekača.

MARTINA in Katina v tisti knjigi, ki sem jo brala piše, da je mleko priporočljivo zaradi kalcija. Kar se da seveda tud drugače dobit. Da ma tista, ki ne uživa dovolj kalcija in ga telo začne jemat z njenih zalog (kosti), veliko možnosti za osteoporozo na stara leta. Tko je razloženo. Sicer pa tko ko z vsem ostalim. Trije strokovnjaki - tri različna mnenja. Najboljš je pa po moje delat po svoji vesti in občutku user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 20:27:42   
Anitka
Ja Naty sem opazila ja, hvala.user posted image Saj sem si kar mislila, da misliš na ta pekač. Bomo vkratkem sprobali tudi tole zadevščino.

Joj, jutri pa spet delat. Le zakaj niso vikendi dolgi 5 dni??? Pa še do 15.30 sem ta teden, v torek bom pa itak cel dan v vrtcu, ker imam ob 16.00 še pogovorno uro, ki se zna zavleči tja do 18.00-18.30. Le kako naj kaj počivam? Se tolažim, da še kak mesec pa bom tudi jaz domauser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 20:29:06   
Anitka
Grem počasi proti kopalnici pa se mogoče še kaj beremo kasneje, če ne pa jutri proti večeru.

Lepo pančkajte, lepo sanjajte in čuvajte sebe in user posted image user posted image user posted image user posted image v bušijih.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 21:13:01   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Jana kje pa si dobila te smajlije. Jaz bi tudi mela user posted image user posted image

A ni Ariel v Planetu Tušu?



ne v planet tušu je baby center in idexa.
 
smajlije...ej ena jih je uporabla pa sem kopirala stran ...
EVO

Anitka ...ni res da pozabimo nate...na nobeno nočmo pozabt... a to sta bla na razstavi orhidej tm ko je nova tovarna na ful m2.
 
jst bi tud mela 5 dni vikend in bi 2 dni delala...user posted image
 
zdj pa grem user posted image ...
 
pupe  bodte pridne , se kasneje user posted image
 
user posted image

 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 21:25:08   
Anitka
Jana tam v okolici razstave je sedaj full novih stavb, pa tudi njihova vrtnarija je na kar nekaj kvadratnih metrih.

Zdaj pa grem pred  user posted image user posted image in nato  user posted image

Me zanima, če bo ratalo kaj s smajlijiuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 21:49:47   
Anonimen
VEČERRR vidim, da nas je še kar nekaj ta pridnih, ki svojih user posted image   še nismo dale spatuser posted image .

Midva sva pa zdaj ob gledanju hrvaškega Big bratherja,  (navijam za Salomeuser posted image ) pojedla 1kg jagod seveda posutih s sladkorjem, in bom vsak čas počlauser posted image .

Vidim, da ste večinoma že vse pred TV, samo kaj pa gledate jaz ne najdem nič pametnega za gledat.

Lepo pančkajte

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 21:54:23   
katy82
Čer mačkice

No tud jst lahko potrdim da so ta vikend hormončki na full na pohodu.Moj ma dons nočno pa je po moje kr vesel,da ma vsej zdle mir pred mano,bogi revček,če me tolaž ni prav,da je pa tiho pa spet znorim.Jutri je nov dan bo bolš a ne?

Glede termometra se pa jst najbolj zanesem na živosrebrnega oz. zdej je notri alkohol tko da ni več strupen,kao.A pod pazduho se otročku ne meri temperature,pač držiš tistih par minut otročka in termometer pa je.Če ma katera kej izkušenj je dobrodošla s svojimi mnenji.

Kozmetiko sm pa tud jst kupla od bubchna mleko ki ga bom uporabljala kasneje pa še milo za telo in laske.S katero kremo niste ble zadovoljne?Najbolj sm si **** zapomnla,a je bla to una s cinkom al hladilno mazilo?

Se pa moram še pohvalt,da sm dobila jakno za mojga lubija k sm jo naročila prek nekermana pa je res usnjena,pa še lubiju je k ulita.Je bil tko vesel mu je to zaenkrat najbolše letošnje darilo za rojstni dan.user posted image za naju s pikico,da sva prav izbrale.

S temi recepti ste pa take lumpe same lušte mi delate!!!!!!!!

Lepo pančkite,nočko


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 22:17:35   
aurora28
Drage souser posted image  jaz user posted image , sem že tolk zaspana, da gredam že navskriž. user posted image  ma so dobri tile smajliji.  Želim vam prijetne user posted image in da boste ponoči malo obiskovale user posted image . user posted image user posted image
 
Jutri zjutraj pa vas čaka velik user posted image  na štedilniku in slasten user posted image .
 
user posted image
 
 
 
 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 22:30:26   
špelin@
Tudi jaz sem še tu user posted image  Oz. spet user posted image
 
Vidim, da ste čisto v rožicah user posted image  Žal sem jaz za rožce bolj "leva", zato mi ne zamerit user posted image
 
Danes me je obsedlo divje čiščenje in je stanovanje kar zadihalo user posted image
 
Aja, še vedno termometri: jaz sem naši mali piki že od dveh mesecev starosti naprej merila vročino kar lepo pod pazduho - pač sem jo imela v naročju in jo crkljala user posted image  V ritki pa nisem nikoli nikomur merila vročine user posted image
 
Taula, zame je Park zvončkov en tak čudežen kraj - seveda sem žalostna, ampak enostavno tam čutim takšen notranji mir, da se ne da opisati. Ogromno mi pomeni, da ima tudi naš user posted image  tam svojo ploščico, svoje mesto, dokaz obstoja - pomirja me to, da imam ta kraj user posted image
 
Ker se mi ne ljubi posebej naštevati (beri: me že vleče v "mižule" user posted image ), vsem pošiljam user posted image
 
Nočko user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 22:55:18   
jana81
ka že spiiiiiite?user posted image
 
jst sem še budna kot sova....
 
aurora vidim da si našla povezavo.
 
edina ...jagode...jutr grem kr po njih...  user posted image  cel dan ne bo, pa se bom razvajala...

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 23:51:21   
Aurea
Jana, vidim, da še ne moreš spati user posted image
No, tudi jaz sem budna, ampak zdaj se bom probala malo prisiliti v user posted image

Lahko noč!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 6:27:54   
aurora28
Dobro jutro! user posted image
 
Kaj je zdaj zaspanke, še vedno user posted image ?
 
Moj je začel delati na dve izmeni in ta teden ko je dopoldan se zbuja ob 4.45 uri in jaz z njim. Verjetno si mislite, da sem malo user posted image . Meni tak smotano spati sami v postelji, zato pa ponavadi midva oba greva skupaj spat in skupaj vstajava. Sva user posted image .
 
Kot sem obljubila je
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  že kuhana.

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 8:04:04   
Anonimen
Dobro jutro nosečkeuser posted image

midve sve pa danes kar dobro spale, sam ni ga lepšega občutka, kot pa ko te user posted image v bušiju z nežnimi brcami zbudiuser posted image .

Pri nas grdo - žalostno vreme, deeeeeež fuuuuj. Kako naj se potem človeku, da kamor koli?

aurora28: 4:45h dobraaaaaaa si, jaz se pred 7h sploh nočem prikazati iz spalnice. No lepo od tebe, ti pa vseeno če le lahko predlagam, da se zdaj naspiš, to ti je prilikauser posted image , kmalu bo tu user posted image , potem pa služba...

Jana: si predstavljam, da Nejčkove brcike ne čutiš več tako intenzivno, ker je po moje že kar velik fant (če se spomnim, si že dooolgo nazaj pisala da ima čez 1 kg user posted image ), moja je pa itak še čisto mala kepa, in ima še fuul placa. Saj bo vsi bodo kmalu vzunajuser posted image user posted image .

Midve imave samo še 77 dni do koncauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 8:34:22   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Katina, Anitka sej tud mene včasih spregledajo pa si mislim..eh..bo pa naslednjič bolš...če maš pa slab dan, te zna pa to res potret... Anitka drugač pa če si opazla sm ti odgovorila glede pekača.



Živijo punce!
Jaz se vam že vnaprej opravičujem, ker ne komentiram vsega, ker mi enostavno časovno ne znese. Ko se vsedem za računalnik, da bom kaj napisala, že skače tamala po meni in udarja po tipkovnici, to je večinoma zvečer in čez vikende. Čez teden pa vmes še delam in hitim kaj na hitrco odgovorit, ampak da bi bila tako pridna npr. kot Katina, pa mi res ne znese. Za danes sem se celo odločila, da ne bom niti pokukala gor, ker imam še kar nekaj za narest, ampak ... hmmm nekako ste me zasvojile in vas mama rada, tako, da me zanima, kako se počutite in ali ste vse ok user posted image evo, vidite, pa sem gor.... Tako, da punce vedite, da sigurno ni namerno, če se kako vprašanje spregleda.... in ne biti potrte user posted image
zdaj grem še malo brat za nazaj...... prej pa še nekaj narest user posted image




(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 8:42:58   
Mici060719
Dobro jutro....

Tudi mi smo že vstal dans zgodi, glede na to, da buba dolgo spi zjutraj....mi ni tre treba skrbeti,da bo že ob 7h pokonc....user posted image je pa tut res, da ne hodi spat ob 20h...

...Joj, ko vas berem se kr spomnem,kok je blo fajn,ko sm bla še user posted image ....taki fajni(pa tut nič kej prijetni včasih) filingi, kot jih vse opisujete...Proti koncu, sm se komi premikala,ko sm se full zredila....user posted image



_____________________________

Moja sončica Lana se je rodila 29.5.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 8:44:00   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
aurora28, hvala za zgodnjo kavo user posted image
 
edinaos, jana81: lepo vaju prosim, ne me rajcat s temi jagodami... user posted image  Že tako sem obsedena s sadjem user posted image
 
Se strinjam s kasso, kar se tiče komentiranja oz. tega, da včasih kakšno dilemo ali vprašanje spregledamo. Drage moje, to vas pa menda ja ne bo potrlo: pač vprašajte ponovno in odebelite, zamaknite pa še podčrtajte vprašanje user posted image  Ali pa ga dajte v kakšno kontrastno barvo user posted image user posted image  Ne spregledamo zanalašč - ponavadi je toliko postov, da "izgubim nit", če jim ne sledim ravno nonstop user posted image

Vam moram povedati, da sem se prejle nasmejala do solz: videla sem tipa, ki si je v avtu divje drgnil zobe s krtačko user posted image user posted image user posted image
 
Grem zdaj jest jabolka - edino sadje, ki je še ostalo user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 8:47:30   
aurora28
Edina sej veš jaz se vstanem skupaj z mojim user posted image in naredim svojo vsakodnevno proceduro (donat + sok/kašica + zajtrk) , vmes moj dragi že gre v službo in ko se najem sem spet vsa zaspana in zaspim kar dnevni. Danes sem po zajtrku na sedežni v dnevni zaspala in spala celo uro in pol. user posted image

Ponavadi se zjutraj ko vstanem grem še stuširati in prosim dragega, da počaka dokler ne pridem iz kadi. Moja mami me namreč vedno opozarja, da bognedaj, da bi se šla tuširat ko sem sama doma, ker kad je zelo spolzka in če bi padla mi ne bi mogel noben pomagati in tako se vedno stuširam zjutraj ko je dragi doma. user posted image

Joj me čaka gora perila, ki ga moram zlikati in potem celo stanovanje posisati in prah pobrisati. Grem, da bom lahko kasneje spet z vami čvekala. user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 8:48:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: majagrega
Tudi mi smo že vstal dans zgodi, glede na to, da buba dolgo spi zjutraj....mi ni tre treba skrbeti,da bo že ob 7h pokonc....user posted image je pa tut res, da ne hodi spat ob 20h...


Uf, pridna user posted image  Naša mala pika je bila od rojstva naprej totalni nespečnež user posted image  Šele zdaj hodi spat okrog pol desetih, desetih in se zbuja okrog sedmih. S tem, da čez dan izredno redko še kakšen dan zadrema za cca. 15 minut.

(odgovor članu Mici060719)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 8:56:16   
Mici060719
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Uf, pridna user posted image  Naša mala pika je bila od rojstva naprej totalni nespečnež user posted image  Šele zdaj hodi spat okrog pol desetih, desetih in se zbuja okrog sedmih. S tem, da čez dan izredno redko še kakšen dan zadrema za cca. 15 minut.


...kulk je pa stara?....sej naša tut čez dan bol slab spi....tut ko je bla še čist mičkena, je bla budna ko sovauser posted image
...aja Jana81...neki postov nazaj sm brala,da maš probleme s hemeroidi.....jst sm jih tut mela....še po porodu...si probala z zelo mrzlim tušem?-men je zelo pomagalo...



< Sporočilo je popravil majagrega -- 10.3.2008 9:02:41 >


_____________________________

Moja sončica Lana se je rodila 29.5.2007

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 9:01:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: majagrega
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Uf, pridna user posted image  Naša mala pika je bila od rojstva naprej totalni nespečnež user posted image  Šele zdaj hodi spat okrog pol desetih, desetih in se zbuja okrog sedmih. S tem, da čez dan izredno redko še kakšen dan zadrema za cca. 15 minut.

...kulk je pa stara?....sej naša tut čez dan bol slab spi....tut ko je bla še čist mičkena, je bla budna ko sovauser posted image


Naša mala pika bo junija stara 3 leta. Do leta in pol smo imeli ponoči "ure rajanja" user posted image  Prve mesece sva se pa tudi ponoči dojili na dve uri in sem bila totalno user posted image  Čez dan je pa spala 2-3x po pol urce user posted image user posted image  Ne vem, kako ji je "zneslo" s tako malo spanja user posted image  Velika pika (zdaj res že velika - maja bo stara 9 let) kot dojenček čez dan tudi ni spala kaj dosti, je pa ponoči dobila svojih 6 ur v kosu praktično že od rojstva naprej user posted image

(odgovor članu Mici060719)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.