|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 12:06:44   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

, jana men dva kivija na dan pospešita prebavo tolk, da morm skor letet na wc. Mogoče bi še to probala, Tko...kratko in jedrnato user posted image , se opravičujem vsem, ki sem jih spustila, kasneje še kaj več...

jana in **** tud vama hvala za odgovor. jana men je tolk zoprno klicat zdravnico, če nimam kazga res utemeljenga razlogauser posted image , sicer maš pa prav...boljše preventiva kot kurativa.



hvala naty. sej a veš problemov, da bi mela trdo blato nimam, je skos bolj tekoče, ker se zjutri nalivam z donatomuser posted image , sam na k.... mi gre ker mi ven pogleda žila, in pol me moti. Boli me pa pri odvajanju ne (sem pa vseen začela mazat z modolexom, če bo šlo nazaj).
 
sej men je tud zoprno klicat osebnega zdravnika, sploh ker je moški in ga napol razumem, ker govori malo hrvaško...in pol čakam na zadnji moment.
 
kodrana jst mam zdej že ponoči blazinice pod oprijeto majčko, ker non stop neki ven teče.user posted image
 
sončnica sandra tud jst jih ne čutim čez dan sploh nič, ampak zvečer vidim ko se vležem, kako trebuh valovi. ja zdej bo čedalje manj veš, in mam filing da bom čedalje bolj panična.
 
ja jst bi tud bla vesela če bi mi kaka prijateljica posodla kako cunjico za našga pjeba, sam kr tko od ene x osebe pa ne bi imela, sem mal čudna ne?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 12:08:55   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

 
malinov čaj... ja verjetno ga bom poizkusila...
čeprav grem po 35.tednu tud na akupunkturo, če res pomaga skrajšat prvo porodno dobo.
 

Jaz ne verjamem v te čude, mogoče sem pa sama čudna ali pa le zaradi izkušenj.

Nisem ne pila nič, ne nobenih akupunktur izvajala, a kljub temu je bila prva porodna doba zelo kratka (prvi porod), pri drugem porodu pa je sploh ni bilo. Če bi pa slučajno šla na akupunkturo, pa bi bila najbrž 100%., da mi je le ta pomagala user posted image in delala reklamo za to, čeprav v resnici ne bi bila to nikakršna pomoč.  No, saj če bi bil prvi porod zelo težak in prva porodna doba zelo dolga, bi si najbrž poslužila vseh metod, da bi le to skrajšala..... najbrž.

Ker boš prvič rodila, noben ne ve, kako bo potekal porod, pri drugem, tretjem, pa se že lahko kaj predvidi.





hvala kasso, sej veš rajš se namažem z vsemi žavbami, da bo le čim lažje... sem bolj na komot, sej lahk pa da ne bo nič pomagalo, kaj pa veš....bom potem poročala.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 12:12:12   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***


Kaj pa boste danes kaj kuhale? Kakšen predlog?



kaneloni (palačinke) s šunko in sirom politi s bešamel omako za zvečer

aja, še glede presredka...tudi ne verjamem, da masaža pomaga. prvič sem se masirala kar dolgo, da me ja ne bi rezali in šivali, ampak so me....v drugo se mi je itak zdelo brez veze in me niso ne rezali ne šivali....

Pa še glede hladilnih mazil. Zelo zelo dobra je pasta di Fissan, ki se dobi v lekarni v ITA...moja tašča jo vedno ima, ji jo redno dobavljam za ritko mojih tamalih -  če je kaj vneto...sama pa si s to kremo namaže hemoroide inji je takoj boljše.... sem čisto pozabila omenit, da njej pa res pomaga pri hemoroidih.
glede vnetih ritk pa se mi zdi, da je za en razred boljša kot Bepanthen.


< Sporočilo je popravil kasso -- 10.3.2008 12:18:08 >

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 12:20:38   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

kaneloni (palačinke) s šunko in sirom politi s bešamel omako za zvečer



Joj, Kasso, kako mi lušte delaš user posted image
A imaš recept za tole specialiteto?

Jaz sem pa danes sama za kosilo in bom šla kar eno zamrznjeno lazanjo kupit, da se ne bom preveč ubadala s kuhanjem, ker imam še veliko za pospravljati... je že dolgo nisem jedla in mi je prav zapasala.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 12:21:00   
Anonimen
Za kosilo danes ne bo nič pretresljivega, ker grem tam okoli 17 v shoping - nič pretresljivega hladilnik bo treba spet malo napolnit. Zato bomo jedli testenine z paradižnikom in olivami in solato.

Meni iz prsi nič ne teče, tudi spremenile se niso še nič... user posted image  No očitno bo tokrat še slabše kot prvi dve nosečnosti oziroma poporodno obdobje in dojenje...
Mleka ni bilo.... in kakor kaže..no upam da to ni znak , da ga tud tokrat ne bo...user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 12:37:58   
aurora28
Pepita hitro slikico od previjalne user posted image .

Sončica Sandra in Jana čestitke za 32. teden! user posted image user posted image user posted image Ja zdaj gre pa zares.  Sončica Sandra glede brcik, se le-te zelo spremenijo, ker otorček po 32. tednu user posted image prespiu v maternici kar 90 do 95 % , zato se brcike spremenijo in poleg tega, je otroček že utesnjen, ker je že velik in ne more ustvarjati različnih akrobacij. user posted image user posted image

Ko je moj sinek pri miru, ga malo pobožam po trebuhu in me kar hitro pozdravi. user posted image

Edinaos čestitke za preostalih 77 dni! user posted image user posted image user posted image

Kodrana
a veš, da bi želela, da mi naročaš parfum, povej kdaj pa potem pride k tebi? Mi lahko potem prosim naročaš parfum 30 ml, koda Fm6 od Elizabeth Arden.

**** me veseli, da te je tvoj vzel v obdelavo user posted image user posted image ...hecam se, veseli me, da sta se pogovorila in da ti je zdaj bolje. Veš tvoji žalosti botruje pogrešanje tvojega user posted image in sineka, zato me veseli, da sta se včeraj pogovorila. Vse bo ok, boš videla. user posted image

Aurea jaz si sploh ne mislim masirati ali kakorkoli mehčati presredek. Mnogo žensk sem slišala, da kaj vse so delala, da se jim presredek ne bi strgal med porodom, pa se jim je kljub temu. Vse je odvisno od tvoje kože, od obsega glavice otroka in od tvojega poslušanja babice.

Moj moto: manj ko v življenju kompliciraš, več ti življenje lahko ponudi. user posted image

Naty pojdi raje na kontrolo, ker vročina že zelo malo povišana, je lahko zelo zahrbtna. Upam, da je s teboj vse ok. Zate user posted image user posted image user posted image




_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 13:49:10   
aurora28
Pri nas pa bomo danes jedli špagete ala bolonese in zeleno solato s paradižnikom. user posted image

Dame a ste danes kaj pripravile svojim možem za 40. mučenikov?  Jaz imam eno malenkost za mojega dragega. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 14:06:02   
aurora28
Halo halo kje ste vse user posted image user posted image user posted image Pa saj ni vikend, vreme ni bog ve kaj, tak da že razmišljam kaj kej počnete, mogoče pa mečkate svoje drage user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 14:13:30   
jana81
ja aurora mojga dragega danes ne bo do 19h zvečer doma, je šel pa tud že ob 7h zjutri user posted image
 
kaj si mu pa pripravila za 40.mučenikov, če nisem preveč radovedna...
 
jst še razmišljam če bi mu njegovo najljubšo večerjo skuhala, ker pride šele tk pozno.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 14:14:55   
kodrana
aurora lahko ti naročim parfum. dobro,da nisem še naročila. popoldan bom, ker čakam še na eno naročilo. parfum bom dobila že ju3 ali v sredo.
za dostavo pa ne vem. lahko ti ga dam na srečanju, če ti ni predolgo za čakatuser posted image . saj 14€ tudi ni velika investicija. poskusiš in če ti bo ok, se alhko še kdaj zmeniva, če pa ne, pa ne..jaz se kar hitro naveličam enega vonja, sedaj v nosečnosti so mi pa nekateri začeli prav smrdet, tako da sem jih dala sestri, ker njej dišijo.
po moje je najboljš, da se potem prej zs zmeniva, ok? da en bo prevelike reklame tu goruser posted image .

Sončnica Sandra user posted image za 32T.

**** res mi je hudo, da toliko trpiš. vesela sem, da sta se z možem pogovorila. boš videla, saj bo kmalu minilo in potem boš spet v varnem objemu svojega moža, skupaj s hčerko in sinekom. do takrat pa imaš nas, da skupaj kaj pojamramo in poklepetamo.


jaz si tudi ne bom masirala presredek. razen, če bi pila tisti čaj iz malinovih listov, za boljše odpiranje materničnega vrata. samo, bova raje več user posted image in tako bo vrat pripravljenuser posted image . že sedaj čutim po user posted image , da me spodaj vse narazen vleče. pa še maternica mi več otrdeva, če user posted image . ampak, saj ni nič nevarnega.





_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 14:19:32   
aurora28
Jana eh malo malenkost in sicer poleg postrežbe kosila, mu bom skuhala kavico in zraven dala njegovo najljubšo bonboniero na katero sem nalepila posvetilo. user posted image

Kodrana velja, dogovorjeno, se meniva naprej preko zs. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 14:33:42   
tally
Dober dan majčicein kot prvo

Sončica Sandra in Jana
čestitke za 32. teden! Rim je vse bližje!

Edina os za preostalih 77 dni ter čimmanj težavic.



Punce glede presredka nama je danes v MŠ v LJ. odsvetovala masažo presredka na ta način, da segamo s prsti v nožnico, zaradi infekcij. Svetovala je masažo vendar samo zunanjega dela s kakšnim oljem ali bolj mastno kremico, torej nč tlačenja prstov v nožnico!!!

**** sem vesela da sta s z možekom pogovorila in da si boljše volje. Jst sm mela včeraj prvič hormonski napad, sem bila ful tečna sem mojemu težila da me ne mara, pa se jokala pa kr neki, danes mi je prav smešno sm bila kot en otrok. No danes je ža malo boljše stanjeuser posted image user posted image user posted image .

No toliko zaenkrat grem malo v user posted image potem pa user posted image   in  user posted image . Sam teli smajliji so pa zakon.user posted image user posted image user posted image







(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 14:35:22   
sesil
ha ha, jaz ne mislim prav nič masirat presredka, pa malinov čaj dvomim da pomaga. jaz sem mojemu rekla, da če mali ne bo hotel vem, da bova seksala 24h na dan. upam da se bo kej zmehčalo. user posted image to se mu je smejalo.user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 14:38:30   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

kaneloni (palačinke) s šunko in sirom politi s bešamel omako za zvečer



Joj, Kasso, kako mi lušte delaš
A imaš recept za tole specialiteto?


Zelo enostavno, saj ti samo ime pove... narediš palačinke, v katere daš šunko in sir, zviješ in položiš  v pekač. Čez pa poliješ s bešamel omako, gor lahko potreseš s parmezanom. V pečico dam za enih 20 minut na 180 stopinj. Bešamel pa naredim tako, da raztopim maslo, prepražim moko, dodam muškatni orešček in zalivam s mlekom, zraven stepam, da se ne naredijo grudice, malo solim. Bešamel ne sme bit ne preredka ne pregosta.....

Meni iz prsi - bradavičke priteče prozorno, če si stisnem, drugače ne....pod bradavičko na kolobarju pa so se mi naredili kot ene bunkice iz katerih priteče, čes stisnem kot nek kolostrum...malo mi je čudno, ker to prvič opažam.... ali se še kateri to dogaja?

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Dame a ste danes kaj pripravile svojim možem za 40. mučenikov?  Jaz imam eno malenkost za mojega dragega.


Zakaj pa? Te navade ne poznam

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 14:43:45   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: tally

Punce glede presredka nama je danes v MŠ v LJ. odsvetovala masažo presredka na ta način, da segamo s prsti v nožnico, zaradi infekcij. Svetovala je masažo vendar samo zunanjega dela s kakšnim oljem ali bolj mastno kremico, torej nč tlačenja prstov v nožnico!!!


Ma glede takih nasvetov pa res ne vem kaj naj si mislim, ta možnost infekcije in to...ne vem no, ampak če že lahko user posted image po mili volji (seveda razen če ni kakih težav) noben G ne svetuje, da si mož prej svojega dezinficira al kako!!! Razen po 36. tednu pa mi je res prvič G svetovala nič sexa, zaradi možnost imfekcijuser posted image
Saj si itak prej umiješ roke, a ne...če si že nekdo namerava masirati presredek.... ne greš z nekimi blatnimi rokami tam dol šarit.... user posted image Drugače pa, imela sem neka navodila o masiranju presredka, pa je bilo mišljeno presredek, le ta pa ni v nožnici.... ampak je to koža med nožnico in danko.....

< Sporočilo je popravil kasso -- 10.3.2008 14:45:14 >

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 14:45:30   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


Meni iz prsi - bradavičke priteče prozorno, če si stisnem, drugače ne....pod bradavičko na kolobarju pa so se mi naredili kot ene bunkice iz katerih priteče, čes stisnem kot nek kolostrum...malo mi je čudno, ker to prvič opažam.... ali se še kateri to dogaja?



ja meni tudi teče,pa nič ne stiskam (no tud če stisnem mi ne), samo mislim da iz bradavičke, tko prozorno, in rumeno, kar opazim na blazinicah.
 
ja vse je enkrat prvič kasso.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 14:57:23   
kodrana
meni teče tudi samo iz bradavice. največ tisti dan oz. drugi, ko user posted image . se je moj user posted image hecal,da bo mleka za njega in user posted image dovoljuser posted image .

verjetno vam še nisem povedala, da nam je profesorica rekla, ki dela tudi na porodniškem oddelku, da je enkrat ena ženska jamrala,da se boji jit domov-po porodu, ker naj bi ji mož vse mleko spiluser posted image . to mi je blo tolk čudno. da ji moški pije mleko user posted image . bolano.

kdaj smo se zmenile za srečanje? naslednji vikend?


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 15:01:31   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: tally

Punce glede presredka nama je danes v MŠ v LJ. odsvetovala masažo presredka na ta način, da segamo s prsti v nožnico, zaradi infekcij. Svetovala je masažo vendar samo zunanjega dela s kakšnim oljem ali bolj mastno kremico, torej nč tlačenja prstov v nožnico!!!


Ma glede takih nasvetov pa res ne vem kaj naj si mislim, ta možnost infekcije in to...ne vem no, ampak če že lahko user posted image po mili volji (seveda razen če ni kakih težav) noben G ne svetuje, da si mož prej svojega dezinficira al kako!!!




user posted image  user posted image  user posted image

Pa hvala za recept!




(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 15:02:27   
jana81
II. SREČANJE MAJČIC , Sobota, 29.03.2008
 
1. Špelin@ (Zasavje), lasten prevoz
2. Estrella*( Medvode), lasten prevoz
3. Barbaw (Rogoza-MB), lasten prevoz
4. Jana81 (Celje), lasten prevoz
5. Aurora28 (Velenje) kaj lahko grem s teboj Jana???
6. Kasso (Postojna), lasten prevoz
7. Valentina2006 (KR), lasten prevoz oz. MARTINA25???
8. Tamara (Cerknica), lasten prevoz
9.****(Vrhnika) se pelje s Tamaro?
10. MARTINA25(Kranj) pelje tudi VALENTINO
11. Who´s next candidate???????

POGOJNE KANDIDATKE

1. Kodrana (NM)se pelje z Estrello oz. Špelin@
2. Anitka (Prekmurje) se pelje z Barbaw
3. sesil (Kras), lastni prevoz
4. Tiana (Kranj), lastni prevoz, razen če me katera vzame s sabo


Drage majčice, prosim, da se dopišete kandidatke za naše naslednje srečanje.

kodrana upam da sem našla tazadnji seznam

tko zdej pa prosim vse ki imate interes, se dopišite.

< Sporočilo je popravil jana81 -- 10.3.2008 15:04:06 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 15:07:24   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: jana81


ja vse je enkrat prvič kasso.

user posted image   itak

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 15:23:42   
aurora28
Meni nič ne teče iz prsi, niti si jih ne stiskam. Me je pa danes začelo špikat v nožnici, kaj je to???

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 15:28:43   
Taula
Meni nič ne teče ven iz dojk. Samo nožnica me špika, pa sramne kosti. Kaj je to ne vem. Priprava na porod jaz kar temu rečem.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 15:33:00   
špelin@
Tudi meni nič ne teče iz prsi. Me pa obupno boli sramna kost in "tamalo" imam ful otečeno user posted image  Pa še sitna sem danes, ker tole vreme nič kaj prijetno ne vpliva name - glava me boli (na srečo ne gre za migreno!!!) user posted image  Dopoldne je bilo ok, sem bila polna energije, zdajle pa sem user posted image

Bom kaj bolj pametnega napisala, ko malo pridem k sebi user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 15:35:53   
kodrana
punce bliža se dan d, potem pa vse že špika, teče.. user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: Majčice '08 - 3.del
10.3.2008 15:36:47   
aurora28
Mene tudi sramna kost boli, ker mi tamali glavo tišči vanjo user posted image . Taula špikanje pa je res očitno priprava na štart user posted image user posted image .

Sem gledala na 24ur.com pod črno kroniko ko je mati 2,5 let staro hčero kaznovala v avtopralnici tako, da jo je s tlačilko škropila. Groza, jaz bi ji otroka kar odvzela. To ni nobena mama, da tako škoduje otroku. 


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.