|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 12:37:43   
ella79
mami28, mlavla in februarka user posted image user posted image user posted image user posted image sej boda kmal vaši user posted image nestrpni ratal in želel spoznati mami in očka 

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 12:46:31   
nuka
No midva sva tud še v enem kosu. Sicer me je včeraj že mal grabil samo se je potem vse skupaj umirilo.
Jutri zjutraj imam amnio. Bomo videli kako bo. Samo dosedanje izkušnje so bile take, da sem imela zmeraj 3x amnio preden sem rodila.

Februarka sej Gregorač samo deluje tako nedostopno. Saj če ga vprašaš ti pove. Samo očitno si bla tako šokirana ker te je domov poslov user posted image .  Zgleda da se bova res še ujeli v P.

Mlavla samo zate pa verjamem da je tole čakanje mučno. Se vleče skoraj 2 tedna.

Meti sej jaz bi že spala pa ne morem. Mi ne paše ležat ne na levem ne na desnem boku, na hrbtu in trebuhu ne morem. Če mi pa že slučajno rata zaspat pa prideta tamaledva v postlo in me na vsaki strani en brca, al pa moj dragi začne prov glasno žagat.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 12:58:21   
ELMA
user posted image   Jaz sem tudi prišla nazaj domov , moja  user posted image   kar fajn pritiska ven ampak kaj ćeš če nič nisem otprta in nobenega popadka ne čutim, bi kar mal user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   ...Jutri pa spet na   CTG.

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 13:00:05   
katka37
Sem prišla preverit, če je kaj novega. Nekateri februarčki se očitno še ne dajo, jim je prelepo v vaših bušijih. Samo, da je vse v redu z njimi, boste pa potem bolj uživale z njimi, tako kot pravijo ostale- le naspite se še zdaj, kolikor gre.

user posted image user posted image

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 13:00:43   
ELMA
Pa sem upala da bom isto kot prvič , točno na rok  sem rodila , evo zdaj sem se vam pridružila ...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 13:34:57   
mlavla
Elma kdaj si pa imela danes pregled?Kdo te je pa pregledal?

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 13:44:29   
Februarka08
Uh, sem zmatrana... Kot da bi šla rodit.user posted image (kot da vem kako to zgledauser posted image ) Prej sem se nahodila, sem prisopihala v breg, potem sem šla pa kosilo pripravljat... Zdej je že v pečici, samo še prižgem in voila. Dons sem se polotila delat zapečene makarone z mesom. Pa da vidimo kaj bo to ratal... Sem rekla, nekaj novega morm narest, da se vsaj mal zamotim... No, pa je šla lepo ura okol. Da ne omenjam kakšna je bla kuhna, ko sem nehala pacat... Zdaj je že v prvotnem pospravljenem stanjuuser posted image .
Mlavla, a tebe so tud dam poslali?user posted image No ja, vsaj v četrtek ti bodo sprožili, če ne bo že prej kaj.user posted image Tud to je nekaj... Me zanima kaj bo z mano v četrtek.user posted image user posted image Upam, da res kmal cartamo vse ki smo ostale in da ne gremo v marec...

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

februarka, men je najbolj zanimivo to, da so ti prej skoz govorili, da moš velik počivat... bi pričakovala, da boš rodila najmanj kak dan prej, ne pa kasneje  to pa je zanimivo. Pomoje tale druga amnio, zna kaj sprožit. 


Ja, ella, tud to men ne gre glih skup... Najprej bog ne daj po stopnicah hodt al pa na sprehod, še s kolegicami nisem upala na kavo, zdaj pa čez rok.user posted image Pravijo, da je vsaka stvar za nekaj dobra... Upam da bo tudi ta.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 13:50:46   
Suzi*
Ojla vsem ki ste še 2 v 1. Sem vas mal prišla pokukat. user posted image
Želim vam, da čimprej cartate, pa da vam hitro mine porod.

čestitke vsem, ki ste rodile za mano! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo uredu, male pridno je in spi, edin mene mal hormoni matrajo, enkrat me zebe, drugič kuham, mal sem sitna občasno, krči v maternici še vedno prisotni, pa malenkost so še zoprni šivi, ampak sej bo. user posted image user posted image  Žana je pa srčica. user posted image  

Lepo bodite, uživajte še zadnje dneve s trebuščkom. Meni ga je še malenkost ostalo, po enem tednu pa sem že praktično na prednosečniških kilcah. user posted image

Suzi in Žanauser posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 13:53:51   
mlavla
O Suzi...pozdravljena...a nam privoščiš kakšno slikco vaše Žane??

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 14:26:40   
mami28
Bravo Suzi za kilograme user posted image To je šlo pa hitr. Za kolk si se pa zredila?

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 15:22:20   
bamby
Ojla moje februarčice!

Sem mislila, da bo danes kakšen dojenček ali pa vsaj novica, da je kateri na poti, pa ste vse nazaj domov pricapljale. Očitno je vašim user posted image  v all inclusive hotelu res lepo, da nočejo ven. V četrtek, ko imate pa spet preglede bi mogle kar mal rečt, da 29. 2. ne bi rade rodile, ali pač user posted image . Pol bodo vaše otročki res večno mladi user posted image .
Jaz vsekakor držim pesti za vas, da čimprej pocartate svoje user posted image .

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 16:18:23   
Suzi*
Evo, bejbe, bom zdaj šla kakšno fotko Žane v album dat.

mami, zredila sem se za 9 kg....saj veš, dieta. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 16:46:03   
Februarka08
Punce, jest sem skor 100%, da mi je šel čep... kljub temu da sem mela dons amnio in bi lahko blo od pregleda... je bila sluz, notri pa ful rdečih nitk... user posted image in poleg tega sem tud skor 100%, da mi voda odteka... zdej pa ne vem kaj narest... sem prašala mami, pa prav da naj pokličem v P in prašam oz. naj še počakam kakšno uro, da se ornk prepričam in prašam... tako bom tud nardila. Zdele grem mal na kavč, da vidim če se bo kaj razvilo (kar močno dvomim), potem pa res najbolje, da prašam... Samo kaj, ko me bojo dal samo na oddelk ležat...user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 17:00:00   
mami28
Mislim, da si kr na vrsti Februarka, tko da le lepo v P, pa dihat user posted image pol pa cartat...

Suzi, to pa res nis velik zredila. Super.


(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 17:14:54   
pina-1
suzika moja, kako lepo princesko imateuser posted image user posted image user posted image user posted image . pa bravo za kilce,čeprav so tudi moje kar padle. Tehtala se še nisem, ampak po oblekah sodeč in po tem kar mi govorijo me je kar občutno manj. Me je še babica danes ogovorilauser posted image

februarka, ne ležat zdej, hodit da  se kaj razvije

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 17:18:55   
Februarka08
Jah nič, jaz sem klicala G. So rekl tam da naj grem kar v P se pokazat in da nardijo CTG, potem bomo pa vidl... Upam da se kaj pokaže, samo verjetno danes še ne bo nič... user posted image user posted image Če bo kaj novega, bom obvestila mojo obveščevalno službo.user posted image   Me tako stiska zdele trenutno, da se vsa tresem.user posted image Kar groza me je, čeprav vem da grem po svoj zakladek... Kar user posted image bi... Oh, le kaj mi je?

Pozdravček vsemuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 18:52:08   
Suzi*
Februarka, stiskam pestke, da se kaj razvije in da boste kmalu cartali. Nič bat, vse bo ok, ko bo zakladek v naročju.

Pinči, hvala!!!!!!user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 19:07:30   
Februarka08
Punce moje, jaz sem doma.user posted image
Odprta sem 3 cm, voda naj bi odtekala po malemuser posted image , ampak mehur še drži in so me poslali domov... Je reku dr.da me ne bojo matral... Zdej pa men nič več jasno. No ja, bomo pa še kakšen dan počakali, samo tole furanje gor in dol... Sem pa vesela, da sem šla, da sem brez skrbi zdej. Čeprav mam mokre hlačke, očitno še ni dovolj.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 19:15:26   
Suzi*
Februarka, res čudno, da so te domov poslali. meni so v prvo v istih okoliščinah (voda počasi odtekala, odprta 2 cm) dodali umetne popadke, pa smo rodili v 4ih urah.
Sicer pa mislim, da ne boš dolgo doma zdržala. user posted image  Drži se, pa naj ti hitro mine.user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 19:36:33   
Februarka08
Suzi user posted image hvala. Tud jest upam, da ne bom več dolg domauser posted image , čeprav sem zadnje čase več v P kot doma.user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 20:07:36   
Marusah
Joj, zadnje čase sploh nimam več časa za računalnik. Zjutraj imam en kup stvari za poštimat, čez dan smo zunaj, ko je tako lepo vreme, zvečer sem pa crknjena ko pes, da se mi še govorit včasih ne da, kaj šele tipkat user posted image  Smo imeli par takih hudih neprespanih noči, da sem se čez dan kr zaletaval, tuk sem bla zmatrana.
Lovro ni nič spal in neprestano jokal, pa nismo vedeli zakaj user posted image  Cele noči smo ga z možem nosila....Pa se je revčku nohtek na nogici vraščal v kožo. In seveda, ga je bolelo ko user posted image . Videlo se sicer ni nič, razen rdečega prstka. Pa smo s patronažno sestro še gledale prstek, ker je bil rdeč, pa nismo nič posebnega opazile. Danes pa se mu je zagnojilo pod nohtekam. In sedaj, ko vemo v čem je problem pikec spi kot top. Bošček moj mali...

Sem pa vidla, da je naša "pehta" rodila!¨ Čestitke Dolenjka user posted image user posted image user posted image

Ja nič punce, boste res morale najemnino za garsonjero vašim user posted image  povišat, da se bojo čim prej izselili user posted image user posted image user posted image  ...da se potem vse prestavimo na forum starši čvekajo!



_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 20:21:21   
lillchy123
Februarka, men je tole tud mal čudno. user posted image Jst sem bla odprta samo 2 cm, brez popadkov, pa so me kar v klistirnico poslali. Zgleda, da mi je to sprožlo popadke, tko da umetnih sploh nisem rabila. Pa še ful hitro je šlo. user posted image

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 20:40:33   
buči
Februarka, jaz bi šla nazaj, pa zatežila, da me notri obdržijo! Jaz sem bila brez popadkov, 2 dni čez rok, posteljica zrela, vode malo manj, pa so mi sprožili. Pojdi raje nazaj!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 20:47:25   
Mia007



mar

titleAndStar(1,0,0,false,"","")
user posted image



Objave: 1
Član od: 17.2.2007
Status: prisoten user posted image
čau punce,
sporočam vam, da je amaya danes rodila sinčka ETIENA, težkega 3950 g in 54 cm velikega.user posted image



To je vaša februarčica........


ČESTITKE za takega velikega fanta........user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Skozi bele oblake in tihe korake
občutim, ko se vračaš k nam.
Zaznam v najbolj samotni tišini
novega večera mesečinizvezdo, ki tam le za nas nežno tli.V vetru tvoji dotiki milo božajo nas
vem, da si tu, varuješ nas...

HVALA VSEM..


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 20:52:11   
ELMA
Elma kdaj si pa imela danes pregled?Kdo te je pa pregledal?

Pozdravljene čveke ...mlavla danes sem imela v zdravstvenem domu pregled pri svoji ginekologinji Dr. Fakinova, ta zadnji od jutri naprej bom šla na kinekološki odelek  v bolnico tam kje hodiš tudi ti ....Mogoće se srečava ponavadi sem v beli jopici .Kaj pa ti ????Jutri bom šla ob osmi zjutraj .

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Ime za fantka
genovefa

Katero ime vam je najbolj všeč?

Lovro (21%)

Žiga (29%)

Miha (19%)

Filip (31%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!