|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 20:40:22   
MetiLu
men je najprej mal zmočil hlačke, čez pol ure pa mi je začela odtekat močneje. začeli pa so se mi tudi redni popadki na 5 min. brez panike, sam če nisi ziher je vsejen bolš da greš prevert v P.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 21:01:39   
lillchy123
Men je začela voda odtekat ob 1.30 (po nekaj žlic naenkrat), popadke pa sem dobila pa šele okrog štirih...

MetiLu čestitke za korenjaka! Le po kom je, ko pa je mami tako drobcena? Kakšen pa je bil porod?

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 21:34:32   
maja_
Plodovnico sedaj men na vsakem pregledu preverja, pravi, da jo je dovolj in bistra-aleluja. Še rab kak mesec ?, da dozoriuser posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 21:36:44   
Februarka08
Ne bom še delala panike, ker tega ni zaenkrat še veliko... Če bo pa kaj več, bom pa že čutila.user posted image Zdaj grem v mižule mažule, če me jutri notri obdržijo, pa sporočim...

Lepe sanje vsem, se slišimo tako ali drugače.user posted image

P.S.: Če bo treba dihat z mano, se priporočam.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu maja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Februarčice 4. del
25.2.2008 21:55:06   
Janey
Februarka meni ko je začela tečt sem vedla user posted image user posted image user posted image ker to je teklo in teklo in LILO in LILO in LILO in LILO in ni nehalo. V eno...sem menjala vložke doma že ene 3 preden sem se sploh oblekla za v Puser posted image user posted image sem bila namreč že v pižami. Tak da jaz je nebi mogla spregledat. Ker to je poplavauser posted image user posted image sem se spraševala kaj bo če mi odteče voda naprimer pod tušem al pa na wc kak bom vedla..zdaj vem, da bi definitivno vedelauser posted image user posted image

naš sonček je pa danes zaspal ob 9ih. Ponavadi je buden od 8 do 11, pol12 pol pa aja celo noč z enim dojenjem. Upam, da bo isto pol dalje, ker ponoči pa res ne morem več. Danes bi se tak rada naspala. Da bi le ninal. Sej smo bili 2x na dolgem sprehodu in mogoče ga jeluft utrudiluser posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 7:36:07   
amaya
kdor se me še spomne...danes pdp...pravkar popadki, pa čepek je odfrcnil....user posted image user posted image user posted image počakam da bo na 5 min pa grem....
srečno vsem ki boste danes dihale kot jaz user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 7:55:28   
ELMA
Živjo punce ....
Upam da bom še jaz danes ostala noter  , ampak nobenih znakov ne čutim.user posted image    user posted image    user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image     user posted image .Grem na pregled če se vrnem se slišimo  ,  če se pa ne vrnem  se pa slišimo čez pet dni ko bomo doma in ko bom  imela  user posted image   v naročlju .

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 7:55:58   
ELMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 8:44:07   
pajcevina
No punce, le pot pod noge! Pa glejte da vse tiste ki mate za rodit not ostanete! Elma, Mlavla, Februarka, pa še kera! Vso srečo! Navijam za vas!!!

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 9:14:37   
MetiLu
Punce, jest vam vsem želim, da bi čimprej cartale user posted image user posted image user posted image  vseeno pa se še malo naspite, če se le da user posted image  user posted image  user posted image

A je Mlavla le pobegnila rodit?

Lillchy, lahko ti porodno zgodbo pošljem na ZS, da je ne boš iskala, pa da ne bom spet utrujala tle gor user posted image  user posted image  ni bilo prov lahko, samo ven smo ga pa le spravili user posted image  

No, zdej bo pa treba še na tadrugo zizo, me že kliče user posted image  joj se zmišljuje zadnje dva ni user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu pajcevina)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 9:27:31   
ella79
Mlavla ima danes pregled, pa če je do popoldneva ne bo, pomeni da je not vstala user posted image user posted image user posted image user posted image držimo pesti 

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 9:31:00   
sayuri
No, je treba kaj navijat? Febriuarka???

Ma...bom za vsak slučaj user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 9:31:34   
Februarka08
Punce, jest sem spet doma!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako sem že naveličana tega letanja, da vam ne znam povedat. Upam, da bo vsaj mlavla kaj dobrega zrihtala dons in še katera druga... Jest mam v četrtek spet amnio, če se ne začne kaj samo od sebe dogajat (kar močno upam da se bo...). Me je že dons ponoč neki zvijal, ampak nič konkretnega...
Zdej grem pa žalost past pa dolgčas, se še potem kaj javim...

Aja, jencili vse lepo pozdravlja!!! Pravi, da lepo papajo in se cartajo!user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 9:35:18   
sayuri
Joj februarka user posted image . Vem, da si naveličana vsega skupaj in da bi rada imela svojo štručko v rokah. Tolaži se s tem, da je tvoji pikici še zelo lepo notri in da bi rada izkoristila vse možne variante, ki ji tvoje telo ponuja. user posted image  Mogoče pa hoče priti na ta svet 29.2., da bo celo življenje mlada? user posted image  Saj bo, boš videla da bo kmalu user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 9:38:38   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Joj februarka user posted image . Vem, da si naveličana vsega skupaj in da bi rada imela svojo štručko v rokah. Tolaži se s tem, da je tvoji pikici še zelo lepo notri in da bi rada izkoristila vse možne variante, ki ji tvoje telo ponuja. user posted image  Mogoče pa hoče priti na ta svet 29.2., da bo celo življenje mlada? user posted image  Saj bo, boš videla da bo kmalu user posted image


user posted image Hvala... Saj vem, da bo tud moj sonček kmal pokukal na svet, samo kaj ko se takoooooooooo vleče. Pa non stop telefoni, pa spraševanja... Že vse doma pospravim, si rečem, zdaj pa res gremo, se čist pobrijem (sem gladka kot dojenčkova ritkauser posted image ), glavo umijem, evo pa še ni nič... Naslednjič bom šla pa zarašena pa z mastnimi lasmi, pol bomo pa zih rodil.user posted image Upam, da vsaj do 28.2. rodimo, ne bi 29.2. No ja, tud to bomo preživel, samo da damo že skoz in da bomo vsi zdravi.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 9:58:24   
mami28
Ojla!

Jst še tud na čakanju! Sem mela včeraj popoldne ctg pa pregled in nič posebnega. Baje vse lepo in pretočno. Se je pa babca kr namatrala, da je naredila ctg. Je naša pupika tko migala, da je morala skoz srček iskat user posted image Zgleda, da se ne bo nič umirila.

Vidim, da mlavle ni. Se zna kej dogajat. user posted image

Ostalim pa tud, da se kaj začne user posted image



(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 10:26:02   
ella79
februarka, kaj so rekli da je plodovnica še bistra? Upam, da so te fajn štokal danes, pa da se sedaj samo od sebe kej razvije. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 10:56:09   
Februarka08
Ella, mela sem Gregorača, ki je tih kot miš.user posted image Nič mi ni povedal, jaz sem bla pa na konc tud tok presenečna in jezna obenem, da sem bla tud tih kot rit. Sem bla čist zbegana... Ko sem pa že pomislila, da bi blo fajn kaj vprašat, sem bla pa že v kabini.user posted image Tako da nič ne vem. Je reku samo, da ni bistvenih sprememb od zadnjič... Ja, jest tud upam da se bo samo kaj odvilo. Takoj, ko sem šla na wc, sem imela že krvav izcedek.
Zdaj grem pa ven na sprehod da se še mal razmigam, potem bomo pa vidl. Pa še po kosilu bom šla... Upam, da zmigam mal tole naše dete ven.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 11:16:37   
ella79
februarka, men je najbolj zanimivo to, da so ti prej skoz govorili, da moš velik počivat... bi pričakovala, da boš rodila najmanj kak dan prej, ne pa kasneje user posted image to pa je zanimivo. Pomoje tale druga amnio, zna kaj sprožit. user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 11:18:38   
mami28
Mlavla, a si doma?

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 11:34:03   
mlavla
buuu..spet sem tle...
so me kar domov poslali...user posted image
amnio so mi naredili..pa je še vse vredu...pa ctg..raven...
v glavnem če do četrtka ne bo nič me bodo zvečer notri obdržal..pa sprožili...
skratka sem zelo žalostna..user posted image user posted image user posted image sicer pa vsaj vem, da bo še ta teden konec ....

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 11:51:39   
srečka nosečka
ojla user posted image ,

da vas malce pozdravim.
user posted image  Držim pesti, da kmalu tudi ve cartate. user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 11:52:27   
mlavla
kje pa ste vse???user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 12:21:34   
mami28
Sej bo, še mal pa bomo tud me zibale. Nej si otročiček nabere dovolj moči za ta svet in poguma, pa da dozori in se bo pokazal. Me bomo pa še mal v brezdelju in počivanju, pol ga bo manj user posted image

Sem se kr lepo sprijaznila in zdaj vsak dan poskušam še čim bolj izkoristit lepo v miru, za dobro knjigo, na sprehodu, s klepetanjem s prijatelji... Pa z mojim poskušava čim bolj izkoristit trenutke v dvoje in za razne debate...

Včeraj, ko sem bila na pregledu, sem srečala znanko, ki tudi čaka na porod, PDP ima sred marca pa ma visok pritisk in oteka. Pa mora bit kr v P. To mora bit šele dolgčas.



(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Februarčice 4. del
26.2.2008 12:27:19   
lillchy123
Punce, jst vam tudi držim pesti, da boste čim prej crkljale svoje user posted image  in da bo porod hiter in lahek. Do takrat pa se res spočijte, ker potem nekaj dni ni spanja sploh!! Prvo noč ga itaq gledaš, če diha, pol pa mal tvoj user posted image  joka, mal pa od ktere druge. Če pa že rata zaspat, pa kakšna vizita al pa obisk pride. Tko da, res, spočijte se!!! Pa najejte se vsega kar maste rade, sploh kakšnih oreškov, sadja in čokolade, ker potem tega nekaj časa ne bo...   Vso srečo še zadnjim našim februarčkom in februarčicam , ki jih še vsi čakamo!!! user posted image user posted image

PSMeni se je vse skupaj začelo po enem konkretnem user posted imageuser posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Ali ste poročeni?
Ela123

Ali ste poročeni? Če ste, koliko časa?

Da (47%)

Ne (53%)


Število vseh glasov: 361

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!