|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:20:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

didlinaa, a vidiš, na krče pa sploh nisem pomislila...

kaja08, meni je ginekologinja rekla, da ne smem pretiravat z donatom, da ne presežem dnevno mejo vnosa magnezija...

jaz grem enkrat na dva dni na wc, sicer nimam težav, ampak me tisti dan, ko ne grem, napenja in napenja... user posted image pijem donat, jem activio, grem vsak dan na sprehod... je pa res, da sem morala opustit rolanje, tek, odbojko... in se mi pomojem tudi to pozna...
pa seveda dejstvo, da nosim user posted image user posted image ...



Če greš redno na 2 dni, potem je skrb popolnoma odveč.user posted image Jaz sem šla nekaj časa nazaj na klistir, ker sem imela težave. Mislila sem, da je kaj narobe z user posted image , UZ pa drugače pokazal. user posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2201
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:20:55   
l.daisy
beyba, še meni plosiiiim geslouser posted image

_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2202
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:21:19   
Anonimen
Pa še stran sem obrnila. Jej.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:22:27   
l.daisy
didlinaa, ne skrbi me, ampak ne počutim se dobro tisti dan...

beyba, a si ti govorila o multi gyn-u? a ti pomaga?


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:24:21   
beyba
Ja sam mam jst večjo rit kot ti user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:27:07   
beyba
Ne, jast sem sam rekla da ga bom šla iskat, potem je bil tisti dan v lekarni full dren, zdej se je pa stanje samo od sebe popravlo, oziroma vsak večer po tuširanju sem namazala z domačo kremo...( sej govorimo o blazinicah za hemeroide?)user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:29:00   
l.daisy
ja o tem ja... meni do zdaj niso pomagale user posted image
verjetno sem jih prepozno začela uporabljat... sem že prej zrihtala z bepanthenom, da ni peklo, bolelo in srbelo, priveska se pa ne morem znebit...



_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:32:20   
beyba
Pri nas doma mami delaa eno full dobro kremo iz samih zelišč pa full pomaga za vse, suho kožo, pike, udarnine...Tako da z njo mažem tut preoti strijam....  Sestra si je mazala celo nosečnost pa tut ene strije ni dobla, bomo vidli kako bo pri meni....

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:39:13   
čbela
jutro punce!
včeraj sem imela pregled.....z user posted image  vse ok.....sam ta moja ginekologinja....joj....živce zgubiš....zredila sm se za 12kg in me je napizdila da nej grem na dieto....kumi da me je dala na ultrazvok....je gledala pa prav da naj bi bila punčka ampak kej več pa v 30tednu....misml grozna jeuser posted image .
zdej grem pa na dieto...:)prej sm imela 53kg...zdej pa +12

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:40:05   
l.daisy
uuuu, kakšen lep buši... user posted image user posted image user posted image
moram zdaj pa res naštimat mojega, da me slika....
o riti pa ne bomo a prav user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:45:49   
l.daisy
čbela, ne sekiraj se... itak jim ni nikoli prav... zakaj šele v 30. tednu?
jao, taki odnosi do pacientov tudi mene razkurijo, jaz sem zato dvakrat zamenjala splošnega zdravnika... user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:45:54   
Shani
Hoj,

punce imam eno vprašanje, zadnje tri dni čutim blage krče (zgleda kot M krči)ampak ne skoz pa me zanima ali je še pri kateri tako. Nevem ali naj grem do G ali je to normalno.

lp

(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:46:54   
lunca14
Hej souser posted image ,vidim,da bom mela,kar nekaj dela za nazaj ,da vas prečekiram,jaz pa grem danes spet na parcelo..delat,delat,delat,ko zamorc,mejte se lepo in uživajte na sončkuuser posted image .

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:50:23   
babysolza
ola pupe,

da še jaz pristavim za drugo jutranjo user posted image . 'Uživam' na bolniški - 14 dni. Včeraj sem šla k ginekologu, me je dal na ultrazvok in povedal, da se user posted image  boljš ne bi mogu met in da mu moje 'padanje skupi' čist nč ne fali. user posted image  user posted image  user posted image  Sam to sm tela slišat!!!

Je pa rekel, da se ne smem preveč naprezat, skoz po malem telovadit, se sprehajat itd., pa bo. Tako da bom zdej mal doma uživala in pridno gnezdila. user posted image  user posted image  user posted image  Mam še vse cunjice za oprat, omare spraznit itd.

pa še neki mi je reku - JEJ ČOKOLADO!!! A ste mi fouš, a? user posted image  user posted image  user posted image  Mam nizek pritisk.

Sicer pa vsaka stvar je za neki dobra - moj lubi že od nuhalne v 12. tednu ni šel z mano na pregled, ker je skozi neki vmes pršlo. Včeraj je pa šel in bil čist blažen. user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2214
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:52:53   
babysolza
Aja, moram še mal pojamrat - moja bolniška bo zgledala tako, da jutri dobim domov službeni računalnik (ker mamo pri nas vse na serverjih in mi domači čist nič ne nuca) in bom delala od doma. user posted image Ma vsaj dan si lohk mal zorganiziram pa grem na en sprehod vmes... Pa še v LJ se ni treba vozit vsak dan! user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 8:55:51   
anaj22
Dobro jutrouser posted image punce oz. že skoraj dober danuser posted image

Jest sem se komej zdele skupi sestavla sem mela ful pestro noč. Skoz me je ščipal v križu, zdele je mal bolš. Dor da delam pop. ke če bi mogla zdele v službo bi bla kriza.

Glede odvajalnih čajev jih je meni G takoj ko sem zanosila prepovedala. Jest zato pojem ful pomaranč, kivija, jabolk na dan. Čokolade pa nesmemuser posted image  pa tok je dobra. Sem mel pred nosočnostjo ful probleme z prebavo.

A kera razmišlja o plavanju? Jest rabm neki da se mal zmigam. user posted image Sam si glede plavanja ljudje ful niso enotni, pa menda obstajajo neki tmponi.

nya glede urina sem jest tud mela probleme in mi je G dala Macropen 400mg, pa je zdej vse vredu.

Uživajte v lepem vremenuuser posted image  pa čim manj otečenih nog in bolečinuser posted image

pa pa

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 9:04:30   
babysolza
anaj22, jaz sem absolutno za plavanje! Sam s temi tamponi je pa kr šit - ko sem jih hotela kupit, so jih imeli samo v nekaj lekarnah po SLoveniji, bil pa je praznik - in v dežurni seveda jih niso imeli! user posted image  Potem sem pa šla v toplice kar brez - plavala sem pa po samo nekaj minut skupi in v 'ta hladnem' (28 stopinj) bazenu - ta termalni so itak pretopli, tisti od 32 stopinj pa mi je tudi deloval kot mlakuža. Pa pridno sem se preoblačila v suhe kopalke in v 3 dneh ni blo čist nič narobe! user posted image

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 2217
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 9:06:22   
babysolza
pa ps - bla sem glavna atrakcija na bazenu. Ni blo niti ene druge srečke user posted image (vsaj ne s tako očitnim trebuhom),  blo pa je kr nekaj parov z dojenčki, ki so po mojem vsi meli manj kot 1 mesec.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 9:30:13   
Anonimen
Pozdravček še od mene.


Danes me je zbudil poštar s paketomuser posted image samo mi je še vseeno listek pustil, ker sem se prepočasi oblačila in se je prej odpeljaluser posted image .
glede toplic-mi gremo za veliko noč pa se ne bom kopala, ker imam že sedaj eno vnetje in res ne bi rada dobila novega

babysolza- za čokoladouser posted image user posted image

čestitke vsem za preglede






(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 9:41:49   
marty5
Junijčice pozdravljene user posted image

Sicer sem se vam pridružila na začetku, potem pa se nisem kaj dosti javljala.....čas me zafrkava, vas pa redno berem. Glede na to, da neham delat s 7.3., bom upam imela tudi kaj več časa za RR user posted image .
No, že zdaj sem v službi bolj na off in sama čakam, da mine še teh 8 delovnih dni user posted image . Potem imam nekaj študijskega dopusta, da končam magistrsko nalogo pred prihodom user posted image , pa še malo dopusta+bolniška in že bom na porodniški.

Sicer je moj uradni PDP 2.6., ampak vse meritev kažejo na maj. In tudi sama bi skoraj stavila, da bom rodila 28.5. v jutranjih urah user posted image . Bomo vidli, če moj občutek kaj velja. Ampak ker sem začela pri junijkah, bi tudi nadaljevala tukaj, če nimate nič proti.

Mi smo ok, veselo rastemo, dobili pa bomo - kot se za junijko spodobi -  še enega fantka user posted image . Smo ravno včeraj dobili potrditev na 3Dju v Postojni, ki je mimogrede res lepa izkušnja. Tako bo naš prvorojenec dobil bratca Matijo - njegove slikce s 3D si lahko ogledate v mojem albumu (geslo je matija). Je čisto isti kot njegov starejši brat user posted image .

Zaenkrat nima še kaj veliko pripravljenega - sicer večino imam, ker je moj prvorojenec star šele 2 leti. Kljub temu, da sta oba fantka, mi kaj veliko od prvega vsaj na začetku ne bo prišlo prav, ker se sezonsko ne ujemata....morda kasneje.

Toliko na kratko, upam, da se mi bo uspelo vključit v tekočo debato in vas redneje spremljat pri skupnem odštevanju user posted image

< Sporočilo je popravil marty5 -- 26.2.2008 9:42:44 >


_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 9:44:16   
Anonimen
Marty5 lepo, da si se oglasila in upam, da ti bo uspel se kaj več oglašati. Čestitke za pregled in za user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marty5)
  Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 9:45:12   
malimetek
Živjo punce, se jaz bi se vam rada pridruzila. Sej sem vas že iskala, ampak za forume sem bolj pocasna. :) No, da sem vas le nasla. Rok poroda imam 24.6. in bi vas prosila za uvrstitev na seznam.
Sicer pa sem morfologijo ze imela, pa se dete ni hotlo nic pokazat, jaz bi pa takooo rada vedela. No in potem sem teden dni po morfologiji spet h ginekologinji drvela, ker me je strasansko bolelo v trebuhu (ko sem sla pes v sluzbo) pa se je izkazalo, da le prehitro hodim. In dete se je spet skrivalo.
Sicer pa se to, danes zjutraj sem prvic opazila, da se mi trebuh dejansko premika iz ene strani na drugo. Super obcutek in hecno za videt.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 9:47:30   
Anonimen
malimetek dobrodošlauser posted image

(odgovor članu malimetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 9:56:49   
Kaja08
dobrodošla malimetek !!!!!
  
user posted image   
 
 
 
                  user posted image user posted image user posted image user posted image   82 user posted image user posted image user posted image user posted image


28.maj  

user posted image  tancho ('82) 1.user posted image P 26.2. / spol:user posted image  / +7 kg

30. maj 

user posted image  kodrana ('84) 2.user posted image   spol :user posted image   / +3 kg

31. maj  
 
user posted image   
Kaja08 ('78) 1.user posted image   UZ 7.3. / spol:user posted image   / Ljubljana / +7 kg

1. junij  
 
user posted image  
TamaraJ ('79) 2.user posted image P 3.3. / spol: user posted image  (Jaka) / Postojna / +5-6 kg 

user posted image  nInAzWeRiNa  ('85) 1.user posted image  / spol :user posted image  (Teja) / Ljubljana / +6kg

user posted image  BARBBY 2.user posted image / spol:user posted image  

user posted image    rouzi ('76) 3.user posted image / spol:user posted image / Ljubljana / +7 kg 

user posted image   uurska

user posted image    polly80 1.user posted image  P 11.3. / spol: user posted image  / +4 kg


2. junij  
 
user posted image   tweetek
1.user posted image  P 29.2. / spol:user posted image (Janez) / Kranj - Ljubljana / +6 kg 
 
user posted image    cv3rklic4
('79) 1.user posted image spol :user posted image   / Ljubljana / +7 kg

user posted image    D.anna 76  1.user posted image P 25.2. / spol:user posted image   / + 7,5 kg 
 
user posted image   kleopatra28
 3.user posted image   spol:user posted image  / Nemčija / +8 kg 
 
user posted image   Žanka
('76) 2.user posted image / Celje

 
user posted image  Marty5 ('79) 2.user posted image  /  spol: user posted image  (Matija) / Izola / +2kg

3. junij  

user posted image  Pikica_30 ('77) 1.user posted image / 3D UZ 3.3. / P: 12.3. /  spol :user posted image  / Kranj - Jesenice / +6 kg

user posted image   sussy


4. junij  
 
user posted image   špelin@
('76) 4.user posted image / spol:user posted image  / Ljubljana / -2 kg 

user posted image   katja_k 2.user posted image  / spol:user posted image  / +3 kg 

user posted image   Katrin08


5. junij  
 
user posted image   Cofijana
  1.user posted image  
 
user posted image   annnna
1.user posted image   / spol:user posted image   / +5 kg 
 

user posted image
   lidijajenko (84') 1.user posted image spol:user posted image  / Kranj

6. junij
  
 
user posted image   Tina28 
 /+7kg

user posted image   Noni 2.user posted image / spol:user posted image

 
user posted image  BUŠICA


8. junij  
 
user posted image  busybee882006
2.user posted image  

user posted image   j6 4.user posted image   / Ljubljana 

user posted image  sasa.vracko ('78) 1.user posted image +6 kg


user posted image  mama4 5.user posted image  / spol:user posted image  (Donja Marieta)  

user posted image  čbela ('82) 1.user posted image    spol: user posted image / +12 kg /

9. junij 

user posted image   I.daisy  1.user posted image  (user posted image user posted image ) P 5.3. in 18.3. / spol:user posted image user posted image  / +6 kg

10. junij  
 
user posted image  petra13 
 
user posted image   Didlina 1.user posted image  P 4.3. / spol:user posted image / + 11 kg 

user posted image    sassy  1.user posted image   / + 4 kg

11. junij  
 
user posted image  alea01
('78) 1.user posted image    3D UZ 1.3. / spol:user posted image  / Ljubljana / +5 kg  

12. junij  
 
user posted image  adeja
  ('78)  2.user posted image  / spol:user posted image  / +7 kg

13. junij   
 
user posted image  lonapo 
('79) 2.user posted image  3D UZ 19.3. / P 20.3. / spol:user posted image  / Ljubljana / +6 kg 
 
user posted image  tindam 
 

user posted image  babysolza ('81) 1.user posted image    spol:user posted image  / +6,5 kg


14. junij   
 
user posted image   lory2004
 
 
user posted image   Eva2008
('82) (user posted image user posted image )user posted image / P 29.2.  / spol :user posted image user posted image  / Ljubljana / +3,5kg

15. junij  
 
user posted image  lunca14 ('75) 4.user posted image  (user posted image ) P 3.3. /  spol:user posted image   / Novo mesto / +5 kg 
 
user posted image   rozica984
1.user posted image   / spol:user posted image   / -1 kg

user posted image  tteeaa 1.user posted image  P 11.3.  / spol:user posted image   / +3,5 kg 

user posted image  nya ('79) 2.user posted image  (user posted image )  P 25.2. / Novo mesto / +9 kg 

user posted image   officko 3.user posted image /  spol:user posted image


16. junij 
 
user posted image  fiesta 
('81) 1.user posted image  spol:user posted image  / Šempeter - Postojna / -3 kg 

user posted image  willma ('78) 2.user posted image  P 25.2. /
MORFO  27.2. / spol:user posted image  / Ptuj / +4 kg
 
user posted image   opal08 1.user posted image

17. junij 
  
 
user posted image   Shani 
('75) 3.user posted image /  Ljubljana

user posted image  *Snežinka* ('81) 1.user posted image  P 4.3. / spol:user posted image  / Postojna / +2 kg 

user posted image   kinm (user posted image user posted image ) Ljubljana

 
user posted image   anaj22  spol:user posted image


18. junij 
 
user posted image  croason
  2.user posted image       

user posted image  beyba  ('79) 2.user posted image   P 13.3. / NS:user posted image  / Kranj / +6,2 kg


19.junij

user posted image  *Mojca* ('82) 1.user posted image   P 3.3. / 3D UZ 5.3.  / spol:user posted image (Sara / Luka) / Ljubljana - Postojna/ +4 kg 


20. junij 

user posted image  zp
('73) 2.user posted image  / spol:user posted image  / Ljubljana / +8 kg 
 
user posted image  NajaG


21. junij 

user posted image  nataska82 1.user posted image   / spol: user posted image   / +5 kg

user posted image  aleksandra silvija 3.user posted image  / P 5.3. / spol:user posted image  / +7 kg 


user posted image   simdar 1.user posted image   / spol: user posted image  

 22. junij 

user posted image   uvuv ('77) 1.user posted image   spol:user posted image (Miha) / +2,5 kg


23. junij 

user posted image  ninKa 2.user posted image  Postojna

24. junij  
 
user posted image  slovenka
('79) 1.user posted image   UZ 28.2. / P 29. 2 / spol:user posted image  Ptuj / +6 kg
 
user posted image   malimetek   spol: user posted image


25. junij 

user posted image   AnjaPH 1.user posted image   MORFO: user posted image  (Maksimilijan) / +5 kg

user posted image     mate0ja (27 let) / spol: user posted image / + 2 kg


26. junij  
 
user posted image  RMRM
('74) 3.user posted image   spol:user posted image   / Jesenice 
 
user posted image  liliputput
2.user posted image  

user posted image   petea (79') 2.user posted image

user posted image    Jerneja RR


user posted image   NancyF ('83) 1. user posted image 3D UZ 18.3. / NS: user posted image ,  MORFO:  user posted image /+2 kg 
 

28. junij 

user posted image   pati0102 2.user posted image   spol: user posted image

29. junij  
 
user posted image   Mojca78
('78) 3.user posted image  P 11.3. / MORFO: user posted image    /  Ptuj / +5 kg

user posted image   Martinščica (user posted image user posted image ) /  +1,5 kg  

user posted image   ninny  P 13.3.  / +1 kg / Jesenice 

user posted image    Polony 3.user posted image  spol: user posted image  (Ažbe) / +4 kg


30. junij  
 
user posted image  
  samantha_ce 

user posted image     Neli1  2.user posted image   spol: user posted image


????   
 
user posted image   AB83 1.user posted image

user posted image  pepabina ('77) 1. user posted image  / MORFO: user posted image


Pregledi v tem tednu:
tancho P 26.2.
willma  MORFO  27.2.
slovenka UZ 28.2. / P 29. 2 
tweetek  P 29.2.   
Eva2008  P 29.2. 
alea01 3D UZ 1.3.



(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.2.2008 10:09:40   
malimetek
Hej, ste hitre s seznamom. user posted image Sicer sem pa letnik '81 in sem pridelal +4,6 kg.
Doma v Ljubljani.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?