|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.2.2008 12:27:14   
Peteršilj
Jaz pa imam danes 4 dan ločevalne in bo sadno-zelenjavni dan. Vse lepo in prav, ampak smo povabljeni na kosilo za rojstni dan. Hudo bo, ampak moram se držati. Mislite name.user posted image

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.2.2008 18:52:29   
lelaval
Pa res se ful malo javljate - a ni več motivacije?
Peteršilj - držim pesti, da se boš uspešno uprla skušnjavi. Jaz sem včeraj podlegla keksom, ki so jih pekli otroci - so bili božansko dobri - samo bojo moji kilogrami božansko grozni user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.2.2008 19:58:47   
No.1 žena
Levalal, mislim, da ti bo bolj škodila jeza, ker si jedla, kot pa tistih par piškotov. Jutri si pač omisli sadni dan. Če boš, sva že dve. Tudi jaz sem danes prvič v tej dijeti grešila. Se pač zgodi.
Lep večer.

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.2.2008 20:43:17   
snorlax
Oj!

Jaz sem še tu! Samo pomladno sonce vabi ven in ni toliko časa za pisanje.
Pridno se držim Montija brez prekrškov, danes zjutraj sem se se stehtala in še sklatila nekaj dol.user posted image Vse skupaj od 1.1. do danes torej - 15kg.

Se še beremo! PUNCE, NE ZGUBIT VOLJE!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.2.2008 21:01:23   
natasarobi
Oj! Danes sem se vagala in nič šlo dol.user posted image user posted image user posted image

Dvakrat zaporedoma sem se prekršla, ampak nič večjega, ampak vidim, da še to ne bom smela.

Sem takoj šla na Šmerjetno danes. No, saj rekereiram se. Mogoče bo pa šlo naenkrat več dol.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.2.2008 21:07:25   
Peteršilj
Moram se pohvaliti, da sem preživela kosilo brez grehov. Sicer ni blo ssadja, ampak  nisem tečnarla zanj, je blo pa veliko zelenjave v solati in  na žaru.Mesa pa sladkga pa se nisem taknila. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.2.2008 23:14:31   
dulcinea
user posted image user posted image  Moje kile pa stojijo user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 2432
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.2.2008 9:26:43   
snorlax
Jutro!

Samo lepo sončno nedeljo vam želim! user posted image Mi gremo k staršem na kosilo (vsaj 1x na teden mi ni treba kuhat), pol pa v naravo.

Pa brez dietnih grehov!user posted image




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.2.2008 10:42:18   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Oj!

Jaz sem še tu! Samo pomladno sonce vabi ven in ni toliko časa za pisanje.
Pridno se držim Montija brez prekrškov, danes zjutraj sem se se stehtala in še sklatila nekaj dol.user posted image Vse skupaj od 1.1. do danes torej - 15kg.

Se še beremo! PUNCE, NE ZGUBIT VOLJE!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo Snorlax, to pa je cifra user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.2.2008 14:34:10   
Adelina
Ojla!
Da se mal javim in se spovem. Sem včeraj namreč grešila in to na sadni dan. Smo bli na rojstnem dnevu in sem seveda mogla pojest mal narezka s kruhom pa pol še mal sladkega, zato imam danes sadni dan. Pa se nit ne sekiram, ker sem grešila, saj sem zdej prvič. Sem pa razmišlala da bi probala uno dieto kemičnega razkroja, sam zaenkrat se še nisem odločila zanjo.

Uživajte na sončku, pa-pa!

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.2.2008 23:38:27   
taja.taja
Ojla!
Ponovno se vam pridružujem.
Upam, da bolj uspešno kot pred enim tednom.user posted image
Tokrat sem se odločila za montignaca.
Snorlax čestitke. Rezultat je več kot odličen.user posted image
Tudi vsem drugim čestitke za izgubljene kg.

Lp!

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.2.2008 23:57:24   
lelaval
Levalal, mislim, da ti bo bolj škodila jeza, ker si jedla, kot pa tistih par piškotov. Jutri si pač omisli sadni dan. Če boš, sva že dve. Tudi jaz sem danes prvič v tej dijeti grešila. Se pač zgodi.
Lep večer.


No1 žena - hvala za tolažbo - samo danes sem že za zajtrk zmazala skutno torto user posted image , ostala 2 obroka pa sta bila po "reglcih".

SnorlaX - kapo dol za tvojo vztrajnost in uspeh  user posted image user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.2.2008 5:27:27   
snorlax
Hvala. user posted image

Ampak to je šele začetek, do cilja je še daleč.

BOMO ZMOGLE? BOMO, JA!!!!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.2.2008 7:38:52   
Anonimen
DAnašnji jedilnik:

Z: kava, banana
M: jogurt, jabolko
K: puranji zrezki s sirom

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.2.2008 7:42:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval
samo danes sem že za zajtrk zmazala skutno torto user posted image


Lelaval-----> user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.2.2008 7:43:13   
Anonimen
Aja, jaz imam -5kg!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2441
   [Brisano sporočilo]
25.2.2008 7:54:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2442
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.2.2008 7:55:44   
mojamura
jutro vsem skupaj!!!

vsem ki ste še zgubile nekaj kg ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image

vsem novim pa: veliko volje, kjer je volja je tudi pot!!

mi smo bili čez vikend na naši parceli v prekmurju, bova z mojim letos vinograd sadila, pa upam da v nmaslednjih 5 letih zraste tudi vikend. Sicer sem se držala montija čez vikend brez problemov.

bekaj bi pa rada vprašala, namreč sem bila prejšnji teden v enih petih trgovinah s čevlji, pa sem jezna ko user posted image user posted image , ker mam široko stopalo pa šše visoko poleg tega, pa ne najdem nobenih čevljev (takih za v službo), ki bi mi bili prav, vsi modeli so tak oski da si jih jaz ne spravim gor. HELP HELP HELP


a ve katera za kakšno trgovino v mb, kjer prodajajo še normalne šuhe in ne samo tiste ozke, ker bom jaz zaj lih ****is dobla, mam zdaj teniske v službo, katastrofa......aaaaaaaaa


< Sporočilo je popravil mojamura -- 25.2.2008 7:57:07 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2443
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.2.2008 8:05:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: morrak
Nataša77 kako kaj kombiniraš jedilnike in koliko dnevno poješ, kaj grešiš?

Moj jedilnik:
kislo mleko, kefir, jogurte, hrenovke, čevapčiče, ražnjiče, pečenice, tuno v konzervi, sardele v konzervi, kitajsko zelje kot solata z dodatkom tune in sira, mocarelo, ementalca, topljeni sir (ne pogosto), jajčka s topljenim sirom in popečeno salamo, v bistvu vse salame, itd...
Zelenjave pa bolj malo. Bolj kot priloga mesu. Npr. olive, gobice. surov korenček je dober za preganjanje lakote.
Seveda brez dodatkov. Razen včasih mi paše kak ajvar zraven.

Grešim ne, ker mi sladko sploh ne paše. Če pa že dobim napad, vzamem kos sira ali korenčka.
Če je lakota (zjutraj največ), pojem tudi dva jogurta. Ker ne mislim stradat.user posted image
V 14 dneh je šlo 2kg dol.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2444
   [Brisano sporočilo]
25.2.2008 8:23:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2445
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.2.2008 9:04:33   
*pepelka*
moje kile pa stojijouser posted image user posted image Sem se odločila za manj žri, a se še nič ne pozna. Upam, da se bo s časom le kaj premaknilo.
Vsem pa user posted image za izgubljene kg.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2446
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.2.2008 9:11:14   
tannya
Pri meni se je ta teden teža tudi ustavila, sem na -5. Pa v soboto sem kupila novo tehnico in ta hudič kaže 2 kili večuser posted image . Skratka namesto 20 kil bo treba dati dol 22.
Tiste, ki ste na ločevalni, koliko ste izgubile v 5 tednih?

Držte se.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2447
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.2.2008 9:20:17   
melani99
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Oj!

Jaz sem še tu! Samo pomladno sonce vabi ven in ni toliko časa za pisanje.
Pridno se držim Montija brez prekrškov, danes zjutraj sem se se stehtala in še sklatila nekaj dol.user posted image Vse skupaj od 1.1. do danes torej - 15kg.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  svaka ti čast!!!!

Jaz sem pa do danes izgubila vse skupaj 3 kg (v roku 10 dni- beljakovinska dieta). Verjetno bi bil minus še kaj večji, če nebi bil vikend hudo pregrešen, tak da....

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2448
   [Brisano sporočilo]
25.2.2008 9:24:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu melani99)
  Neposredna povezava do sporočila: 2449
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.2.2008 9:39:46   
lira22
Oj!
Vsem čestitke za izgubljene kg!
Jaz imam danes 1 kg manj user posted image  in sem full vesela, vse skupaj je -3kg, ostane pa še 14kg do cilja. A je sploh kaka možnost da to izgubim do poletja????user posted image

"Morrak" in "Pepelka"
pa nikar ne obupajta, ziher se bo kmalu kaj poznalo!

"Fora"
hvala za odgovor. Kaj mi lahko prosim poveš kok časa že ješ te dodatke, pa kok si kej shujšala? Jz si grem danes nabavit ta paket. Sej prehrano mam kar pošlihtano(saj tko mislim), jem 4-5krat na dan, ogljikove gidrate v glavnem dopoldne, pa vsaj 5krat na teden fitnes. Kaj praviš? Bo OK?
 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?