|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.2.2008 9:38:31   
Natyy
Nataša 77 kapo dol pred tabo, da sfuraš vse tole naše preštevanje in kontroliranje. Resnično si dobra, boš morala kakšno provizijo za vso skrb dobit.

Sicer še kar vstrajam. Danes imam B dan, zato bo moj jedilnik:
Z: 3 kolutki svežega ananasa
K: piščančja prsa, zelenjava, solata
V: Kar ostane od kosila

Se pa približuje moje prvo tehtanje. V nedeljo. Dans si pa grem kupit novo tehtnico, takšno,  ki kaže tudi decimalna mesta. Bo bolj natančna od moje ta stare.user posted image  user posted image   user posted image  user posted image user posted image   user posted image  user posted image  Upam, da bo tudi manj kazala user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2476
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.2.2008 9:48:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Natyy
Nataša 77 kapo dol pred tabo, da sfuraš vse tole naše preštevanje in kontroliranje. Resnično si dobra, boš morala kakšno provizijo za vso skrb dobit.

Izguba kg- neprecenljivo user posted image
Za vse ostalo- obstaja Excel user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Natyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2477
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.2.2008 10:05:44   
maja1488
Hvala Billu za Excel!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2478
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.2.2008 10:58:03   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Natyy
Nataša 77 kapo dol pred tabo, da sfuraš vse tole naše preštevanje in kontroliranje. Resnično si dobra, boš morala kakšno provizijo za vso skrb dobit.

Izguba kg- neprecenljivo user posted image
Za vse ostalo- obstaja Excel user posted image user posted image user posted image


Vse lepo in prav, vendar morajo obstajati tudi pridne očke, ki vse preberejo in pridne roke, ki podatke spravijo v PC.

In reci in piši Nataša si to ti. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2479
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.2.2008 13:56:33   
daysi
Niti najmanj nisem ponosna na sebe, dobila sem tri kg nazaj. Sem imela pošasten mesec, tako, da sedaj začnem na novo. Seveda z ločevalno in manj žri. Ful ima probleme zaradi tega, ker imam ful stresno obdobje, tako da zvečer kar leti vse v mene. Danes sem se ponovno zbrala, sem šla že na en dolg sprehod in pojedla le dva jabolka (obvezno kavica brez).  Mogoče bo pa sedaj malo lažje, ker ima spet motivacijo, ampak spet se bojim, da me bo obsedla ta živčnost.



(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2480
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.2.2008 15:28:22   
janjja
No danes imam Š dan.
Zajtrk: 1 jabolko
kosilo: regrad s koruzo, krompir pečen v pečici
večerja: še ne vem


Drugače pa da se še jaz pofočkam:
79(nismem ponosna)user posted image
Cilj imam pa realen - 69 (bo v prvem krogu kar vredu)

Sicer pravijo da ni videt da imam tolko kil, ampak v resnici je tako....
Še sreča da sem malo večja

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2481
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.2.2008 16:27:14   
melani99
vauuu , natasa77, to pa je....user posted image user posted image user posted image    
(kak je fajn videt tiste minuse pred kguser posted image )

no, moja beljakovinska dieta še kar laufa, zaenkrat nekih večjih napadov lakote še nimam, res pa je , da komaj čakam vsak ponedeljek, ko se vagam.
moram pa malo sama sebe pohvalituser posted image - že 14 dni nisem niti probala čokoladeuser posted image  (prej sem jo jedla dobesedno vsak dan oz vsak večer)

janjja- končno še ena slatnčanka tu goreuser posted image  če bo katera od naju preveč grešila, se lahko opominjama kar osebno (z brega na breg) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2482
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.2.2008 16:50:15   
janjja
Melani99 pisala sem ti na ZS.
Tudi mene veseli da je še kera od tu blizu.

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 2483
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.2.2008 18:51:07   
Peteršilj
Semm se vidla na seznamu, začela sem na 85 in če bi prišla do 70 bi bla ful srečna. Moram!!!!
Mene pa razjezi, ko poveš ljudem,da si na dieti, pa ti začčnejo vsi, da ti ne bo uspelo, da se vsaki nazaj zredi, pa saj nisi debela, pa.....Ko pa obrneš hrbet, pa "joj, kak je debela"
No, skoraj vsi. Pravi prijatelji te pa bodrijo in take treba poslušat.
Danes mam OH dan in sem jedla za kosilo špagete, ki jih mam drugače fuuuul rada  in to z bučkami, malo svežega ananasa ter sem dodala malo česna sesekljanega, vam povem, da je blo ful dobro.
Povejte mi, kaj še lahko razen špaget in pizze brez mesa jem na OH DAN?
Držim nam pesti vsem hujšarkam. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2484
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.2.2008 21:43:33   
mala Tinka
A sprejmete še eno?

Jutri štartam z ločevalno (90dnevno). Tehtam tam okol 75 kg (mi niha od 73,5-75,5kg) in bi rada spravla dol vsaj enih 6 kg.

Sem bila na ločevalni že pred dobrim letom in sem šla kr fajn dol (mi ja ratalo pod 70 kg spravit). Samo to leto je bilo pa totalna katastrofa. Samo basanje s hrano in nič miganja. Zato sem poleg diete na seznam dodala redno telovadbo.

No, se pofočkam jutri in poročam, kako mi je uspelo štartat!

Veliko volje in izgubljenih kilogramov! user posted image

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 2485
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.2.2008 23:33:07   
daysi
Jutri pa zares jovo na novo. Kupila sem si en ful velik govej zrezek( za tri zrezke), pa solato . Za zajtrk bom jabolka.

Zastavila sem si nekaj nalog:

1. Moram si narediti urnik za čez teden, da se ga bom držala, drugače bo spet joj.
2. Popiti najmanj 2,5 litra vode na dan, pred obrokiuser posted image
3. Konec sladkarij in sladkorjauser posted image
4. Vsak dan vsaj 1 uro hitre hoje ali kardiovaskularnih vaj (pilate, tek, ipd.)user posted image

5. Ob krizah (prenajedanja) takoj ven ali pa na telefon

6. Čim manj živciranja in slabe volje

7.Čim več user posted image .

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2486
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 4:58:45   
snorlax
Jutro!user posted image

Dobrodošle vse nove!user posted image

Naty-Taja, a zato te jaz kličem, pa nič?user posted image Sem pa mislila prit po jabke ta teden, pa raje ne bi hodila blizu. Saj meni ne bi škodilo, če me malo prepuca, samo zaradi tamalga pa ne...

Drugače sem pa tudi jaz parkrat na rahlo grešila. user posted image Sicer res, da odkar sem na Montiju, nisem dala v usta hrane, ki je prepovedana (razen par arašidov enkrat v službi, ko se nisem mogla izognit, sicer so dovoljeni, a neslani). Sem pa imela parkrat napad, da bi nekaj sladkega po kosilu in sem pojedla še po kosilu nekaj suhih fig ali semen. To so pa res vsi moji grehi, kar se tiče Montija. Samo zgleda, da mi ni škodilo.user posted image


Nataša, res hvala za tvoj trud in vzorno urejeno evidenco.

Maja1488, dobrodošla med Montijevkami. user posted image


Držte se, punce in lep dan! user posted image




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2487
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 6:24:48   
Natyy
Povejte mi, kaj še lahko razen špaget in pizze brez mesa jem na OH DAN?
IZVIRNO SPOROČILO: Peteršilj

Jedilnik je lahko tudi na OH dan kar precej raznolik. Ni ti potrebno posegat samo po špagetih in zelenjavni pizzi. Sama sem pripravila nekaj jedi iz knjige in naj povem, da so mi bile okusne.
NPR:
Sestavine:
1.
20dag ponozrnate moje
1,5 dcl mlačne vode
začimbe po okusu (česen, petršilj ...)
1 žlička olivnega olja za testo
Zmešaj moko in sol, dodaj vodo, olje in začimbe. Testo mora biti gladko in mehko. Poškropi ga z vodi in pusti stati 1/2 ure. Razdeli testo na 6 delov. Vsak del natanko razvaljaj, speci v ponvi ali na žaru (meni so se zdeli malo premalo pečeni, zato sem jih spekla v pečici) Jej tople. Namažeš jih lahko s kečapom ali paradižnikovo omako. Sama sem si zraven naredila čebulne oborčke, zeleno papriko in en paradižnik (prepraženo). Bilo je okusno ......

2.
8 dag pire
2 pesti poljubnih gob
strok česna, žlička olja, žlička kisa, žlička nasekljanega petršilja
Piro skuhaj, jo odcedi, prepraži na vročem olju narezane gobe, dodaj zažimbe malo vode.  gobe dodaj k piri in jed potresi s petršiljem.

3.
40dag mehke moke
vsaj 3 dcl mineralne vode
1 zavitek pecilnega
1 kavna žlička soli
1 žlička olja
Moka pecilni ter sol skupaj zmešaj. Počasi dodaj mineralno. Vmesi v mehko maso (da se testo še lepi na roko).  V naoljen pekač z vlažno roko raztegni testo. Peci v 220 dokler ne poromeni. Zapečeno testo poškropi z mlačno vodo in pokrij s kuhinjsko krpo, počakaj da se malo ohladi. Pogača se trga. poje se jo polovico - drugo polovico pa da v zmrzovalnik za drugič.

Upam, da sem ste vse, ki težo zgubljate po ločevalni dobile idejo za OH dan.
Še nekaj olje je pri meni vedno olivno.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 2488
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 6:29:30   
Natyy
Danes imam Škrobni dan
Moj jedilnik bo zgledal takole:
Z: dve jabolki
K: solata iz fižola, koruze, paradižnika in zelene solate
V: 1/2 kosila

Držite se, pri meni se strumno pribljižuje nedelja, ko bom po 1/3 stopila na tehtnico. Vendar kljub temu, da se še nisem tehtala vem, da se moje telo spreminja.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2489
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 7:49:08   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

a ve katera za kakšno trgovino v mb, kjer prodajajo še normalne šuhe in ne samo tiste ozke, ker bom jaz zaj lih ****is dobla, mam zdaj teniske v službo, katastrofa......aaaaaaaaa

 
Sočustvujem s tab, imam iste probleme. Po dolgem času, ampak res dolgem, sem jih zadnjič kupila v daichmanu. Take z srednjo peto (3cm) in spredaj bolj na okroglo. Imam težave še s tem, ker imam 40 številko in mi kaki šipčasti, tudi če jih nataknem na nogo zgledajo kot plavutke. Pa itak se mi vsaki čevlji v roku enega meseca ful razvlečejo in postanejo grdi.



ja tudi jaz mam 40-41 št. noge, tak da mam čisto enake probleme.....ko bi vsaj ena trgovina s šuhi bila opremljena za vse vrste stopal, ne pa da zdaj teniske nosimuser posted image user posted image

sicer pa mam good news.....so mi hlače tak velike, da bom mogla počasi nabavit kakšne nove, manjšeuser posted image user posted image user posted image
vagala se sicer nisem še, bom se pa danes ali jutri pa vam sporočim...sem pa brez grehov zaenkrat in upam, da bo tudi tak ostalo

vsem skupaj en čudovit dan z ogromno volje in motivacije....aja natasa77 u rock!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2490
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 11:06:33   
daysi
Pozdravček vsem,

Sem spet začela na novo in imam voljo(spetuser posted image ) za hujšanje.
Moj jedilnik danes: 
pomaranči-že opravljenouser posted image ,
2 manjša goveja zrezka in solata+ juha,
zvečer še en zrezek in ful solate.


< Sporočilo je popravil daysi -- 27.2.2008 11:07:09 >

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2491
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 11:12:09   
maja1488
Mene se tudi še vedno volja drži. Vedno mi je najtežje prvi teden ko začnem, potem pa se navadim. Občutim pa že razliko. Ful lažje zjutraj vstajam kot prej, ko sem se nažirala zvečer. Več energije...

Sem pa danes že dve kavi user posted image  in eno pomarančo ter pol litra vode.
Edino kjer ne morem brez sladkorja je kava. Sem jo do nedelje pola z dvema sladkorjema, zdaj samo z enim. Počasi bom probala tudi to zmanjšat.
Kosilo bo danes bolj pozno, ker grem še na teren, bo pa najbrž kaka solata in zrezek.

VOLJA, VOLJA, VOLJA!

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2492
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 12:12:30   
melani99
Pozdravček!
Spet nov shujševalni dan, še dobro da me ni minila volja (tako kot ponavadiuser posted image )
Danes si bom za kosilo privoščila ribo in solato- mjammmmiiii. Joj, ko bi mi še kdo to pripravil,pa na pladnju prineseluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2493
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 12:27:06   
taja.taja
Pozdravček!Sonlax, hvala za informacije!user posted image  No, danes je moj 3. dan diete. Do sedaj sem uspešna, brez grehov.Včeraj sem imela pošasten glavobol, ki pa je s pomočjo nalgesina izpuhtel.Lakota me ne muči, tako, da sem zaenktar z dieto zadovoljna.Komaj čakam, da mine 1. teden, da vidim, če se moj trud kaj pozna tudi na tehtnici.user posted image  Lep dan vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2494
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 12:40:47   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: lira22


"Fora"
hvala za odgovor. Kaj mi lahko prosim poveš kok časa že ješ te dodatke, pa kok si kej shujšala? Jz si grem danes nabavit ta paket. Sej prehrano mam kar pošlihtano(saj tko mislim), jem 4-5krat na dan, ogljikove gidrate v glavnem dopoldne, pa vsaj 5krat na teden fitnes. Kaj praviš? Bo OK?
 


Lira22 jaz nisem preveč resna s temi dodatki (beljakovinami). Nabavla sem si jih, da v službi nadomestim popoldansko malico, ker je boljš to kot nič. Uporabljam pa malo časa ene dva meseca. Edino vitamine jem vsak dan, Cla še ne jem si moram pa prehrano bolj uredit. Če boš sledila programu, ki je v paketu (mislim da je notri tudi knjižica boš sigurno imela uspeh). jaz sem mislila, da bom večkrat lahko šla na fitnes pa mi ne znese. če pa hodiš na fitnes moraš vmes en dan obvezno počivat oziroma moraš obdelovati drugo skupino mišic. Najboljš ti bodo tam povedali.

Poročaj ko dobiš paket kako se ti zdi.

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 2495
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 13:39:10   
Peteršilj
Natyy hvala ti, jaz nimam knjige zato pa sprašujem tu gor. Še vedno ste mi pomagale.
Tam pa tam čisto malo grešim, danes mam  8 dan ločevalne, počasi se moje telo spreminja . Bravo zame, user posted image user posted image user posted image
Danes sem hitro hodla 1 uro pa 15 minut, blo mi je ful  vroče poleg.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2496
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 15:28:57   
natasarobi
Jaz pa danes grešim, ko nora. Imamo praznovanje v službi in sem si privoščila nekaj kosov pizze in pa čokoladne kekse. Brez slabe vesti, ker mislim, da ta tudi pripomore h kakšnemu dodatnemu kg.

Ko pridem domov ne bom jedla nič več razno kakšno jabolko, jogurt, solato - ali pa vse troje, da bom imela saj prebavo.

Zvečer šibam na pedikuro, ko pridem domov pa upam, da se mi bo dalo malo na steper in leg magic.  Malo se bo poglihalo s temi današnjimi službenimi grehi user posted image .

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 2497
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 15:42:15   
ljiljana
-5kg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2498
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 15:57:32   
Špelca21
Hej hoj punce.

Me je kr mal sram ker se nisem že toook dolg javla. Ampak v svoj zagovor naj povem da sem bila najprej na smučanju zdj pa že dva tedna ležim in sem na antibiotikih (laringitis). No zdj gre na srečo že na bolš, pa končno tud vročine nimam več.  Tako, da je moje hujšanje začasno prekinjeno user posted image .

Vseeno pa mam par vprašanj: tiste, ki delate pilates vaje, kakšen je kej učinek? Pa še to ali katera hujša po dieti za krvne skupine? Jst sm malo brala o tem pa se ne sliši tako zelo napačno.

No lepo se imejte pa obljubim, da se bom bolj pogosto javljala, ko se pozdravim.

P.S. BRAVO VSEM ZA - KILCE.user posted image user posted image  Pa dobrodošle vse nove borke.

(odgovor članu ljiljana)
Neposredna povezava do sporočila: 2499
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.2.2008 16:45:06   
janjja
Danes je moj OH dan in sem si ravnokar privoščila košček dietne tortice mmmmmmmmuser posted image
Bila je slastna....

Jutri pa sadje ....user posted image

Saj bo - hvalabogu imam voljo

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 2500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?