|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 10:40:34   
tteeaa
IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

tteeaa, to sva včeraj govorile z aleo... a nismo čudne?... jaz sem tudi prebrala, da je glavobol lahko znak predčasnega poroda, pa premišljujem o tem... alea pravi, da si je vbila v glavo, da se je okužila s tokso... isto zdaj mislim... če sta toliko težka, a je prav, da sta toliko težka.... mislim.... haloooooooooooooooo....

preveč časa imamouser posted image



Pa jaz še delam, pa kljub temu razmišljam o takih bedarijahuser posted image user posted image  res smo čudne, tako kot si napisalauser posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 10:44:23   
mate0ja
Punce zdravo, berem, da imate težave s spanjem, jest sm jih rešla (vsaj začasno) sm pa rabla 14 dni da sm naštudirala vse skupaj. Kupla sm materinsko blazino, ki je ZAKON. Naštelam si jo pod hrbet, da mi da oporo (navadno se na drugo stran še user posted image priklopi, tko da je to že kar družinska blazina user posted image ) obrnem se na bok in pod trebuh zatlačin nizko mehko blazino. Zakon se spi. Celo noč se niti okoli ne obrnem. Res je, da sem včasih spala tudi po 10 ur, zdej sm pa vse skupaj skrajšala na 7 ur, ampak sm pa spočita ko se zbidim. Tisto prej je bilo namreč že nevzdržno. Vsaki dve uri premetavanje ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 11:26:21   
beyba
Evo končno se vam zopet lahko pridružim od posta 1909 pa dokler niste stran obrnile mi sploh ne pokaže. Pomoje mi seznam nosečk zjebe zadevo da mi potem naprej na tisti strani neki šteka....

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 11:28:06   
Anonimen
Beyba kaj pa če bi pisala rr teamu, da mal pogledajo kaj bi bilo lahko narobe.

(odgovor članu beyba)
  Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 11:32:05   
beyba
Sej fora je ta ko sem doma na računalniku je uredu. SAm v službi, pa je...Pa sem naredla ponastavitev prskalnika, pa rr piškotke zbrisala.... NE vem zakaj mi tuki to dela user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 11:33:44   
Anonimen
A imaš mozzillo al IE?

(odgovor članu beyba)
  Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 11:40:33   
beyba
Na obeh mi isto naredi tudi v Netscap-u....  kakšna ideja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 11:43:45   
Anonimen
Meni je nekaj časa nagajalo z IE, ampak z mozillo mi pa dela brez problemov. Odjava in ponovna prijava ne pomaga? Da se odjaviš, pobrišeš cookije, in potem na novo prijaviš?

Drugače je pa lahko zato, da v službenem času nisi preveč na RRuser posted image

(odgovor članu beyba)
  Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 11:51:57   
beyba
Vse probala ne dela....   kaj pa bomo delal če ne bomo na RR-u visel med službenem časom, hitrreje mine do 12.00 ko grem domov...Še 10 minutuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 12:00:04   
cv3rklic4
Živjo vsem skupaj! Ste pa pridne čvekice. user posted image
Včeraj sem bila na pregledu in imam ene težave z ledvicami oz. mehurjem - preveč bakterij in je G zagnala celo paniko, češ da lahko prezgodaj rodim, če se kaj razširi. Sicer zame to ni nič nevarno, se pa otrok okuži ob rojstvu. Sem bila skoraj 1 uro pri njej notri, ker je ful klicarila okrog in spraševala katere antibiotike bi mi lahko dala - pravzaprav ne smem skoraj nič, ker sem alergična. Tako da zdaj čakamo še eno mnenje farmacevtov, da vidimo kaj se da narest, ker je to reč treba uredit pred rojstvom, da ne bo z malim kaj narobe.
No, ker sem se sedaj tudi sama malo zbala prezgodnjega poroda, sem se hotela čimprej prijavit v šolo za starše, sem malo upala, da bova lahko hodila že marca, pa ne bo šlo, ker je že vse zasedeno, tako da imava začetek šele 7.4. Upam, da bom takrat še v 1 kosuuser posted image
Kar se tiče spanja na hrbtu - jaz se sicer zvečer namestim na bok, samo se potem sredi noči zbudim na hrbtu. To, da sem na hrbtu me sicer ne skrbi toliko (baje ni dobro zaradi pritiska otroka na ene žile in te reči), ker itak pravijo, da bom že čutila, ko mi ne bo pasalo oz., ko bo premalo kisika (tko pravi Pušenjak). Bolj je problem, da me ful vse boli od tega. Ne vem kako se mi rata obrnit na hrbet - bi se morala zabarikadirat s pouštriuser posted image Itak mi je že tako težko spat takole, ker sem prej vedno na trebuhu user posted image

Zadnjič me je klicala od brata punca in je rekla, da nama bosta kupila bouncerja!
Kaja08 kaj pa je to - kaj za skakat? user posted image

Fino se imejte, pa sončen dan!

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 12:19:32   
Anonimen
Punce a mi lahko katera pove kako zgleda na 3D UZ;ga imam popoldam,pa me zanima kaj lahko pricakujem.Pa kolk casa traja...A CD koj dobis...
Bom hcerko s sabo vzela,me zanima kaksna bo reakcija,saj si niti pod razno ne predstavlja kako to zgleda.


(odgovor članu cv3rklic4)
  Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 12:21:55   
Kaja08
Bouncer oziroma gugalnik. Pri Chiccotu majo ful lušne. Baje je to zeelllloooo uporabna zadeva, še posebi, če je tak, da se lahko položi v ležeč položaj. Imaš ta mauga lepo v tem gugalniku, on se zabava po svoje, ampak te pa vseeno lahko ves čas gleda, kaj počneš. Ko pa zaspi, pa samo položiš v ležeč položaj in ni treba malega prestavljat v posteljo. Moji prijatelji to zelo priporočajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 12:45:32   
Anonimen
Živjo vsem skupaj! Ste pa pridne čvekice.
Včeraj sem bila na pregledu in imam ene težave z ledvicami oz. mehurjem - preveč bakterij in je G zagnala celo paniko, češ da lahko prezgodaj rodim, če se kaj razširi. Sicer zame to ni nič nevarno, se pa otrok okuži ob rojstvu. Sem bila skoraj 1 uro pri njej notri, ker je ful klicarila okrog in spraševala katere antibiotike bi mi lahko dala - pravzaprav ne smem skoraj nič, ker sem alergična. Tako da zdaj čakamo še eno mnenje farmacevtov, da vidimo kaj se da narest, ker je to reč treba uredit pred rojstvom, da ne bo z malim kaj narobe.


jaz imam enake težave in sem dobila antibiotik za 10 dni. Se je pa od kolega ta mala tako pri rojstvu okužila.

(odgovor članu cv3rklic4)
  Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 13:28:16   
Neli1
Včeraj sem bila pri ginekoginji in mi je na UZ pregledala še ledvice in žolč.
Na žolču je videla polno nekih pikic. Rekla je, da se bova temu posvečale po porodu,
mene pa vseeno malce skrbi. Zagotovila mi je, da na user posted image nima nobenega vpliva.
Ali je imela katera kaj podobnega? Kaj svetujete?

Moj drugi user posted image bo user posted image in bo prijokal na svet 30.6.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 13:35:26   
Kaja08
Jaz se na tvojem mestu ne bi sekirala, ker če bi bilo kaj resno narobe, bi ti že povedala - veš, da ti ne bi lagala!! Meni je rekla, da ima mali oba sečevoda razširjena, ampak se tud ni preveč sekirala. Tako da se raje tudi jaz ne bom in mislim samo na lepe stvari in kako mali živahno brca!! Glavo gor, pa bo user posted image

(odgovor članu Neli1)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 13:36:55   
Kaja08
  user posted image   
 
 
 
                  user posted image user posted image user posted image user posted image   80 user posted image user posted image user posted image user posted image


28.maj  

user posted image  tancho ('82) 1.user posted image P 26.2. / spol:user posted image  / +7 kg

30. maj 

user posted image  kodrana ('84) 2.user posted image   spol :user posted image   / +3 kg

31. maj  
 
user posted image   
Kaja08 ('78) 1.user posted image   UZ 7.3. / spol:user posted image   / Ljubljana / +7 kg

1. junij  
 
user posted image  
TamaraJ ('79) 2.user posted image P 3.3. / spol: user posted image  (Jaka) / Postojna / +5-6 kg 

user posted image  nInAzWeRiNa  ('85) 1.user posted image  / spol :user posted image  (Teja) / Ljubljana / +6kg

user posted image  BARBBY 2.user posted image / spol:user posted image  

user posted image    rouzi ('76) 3.user posted image / spol:user posted image / Ljubljana / +7 kg 

user posted image   uurska

user posted image    polly80  /+ 2,5 kg


2. junij  
 
user posted image   tweetek
1.user posted image  P 29.2. / spol:user posted image (Janez) / Kranj - Ljubljana / +6 kg 
 
user posted image    cv3rklic4
('79) 1.user posted image spol :user posted image   / Ljubljana / +7 kg

user posted image    D.anna 76  1.user posted image / spol:user posted image   / + 6 kg 
 
user posted image   kleopatra28
 3.user posted image / 3D UZ 21.2. / spol:user posted image  / Nemčija / +8 kg 
 
user posted image   Žanka
('76) 2.user posted image / Celje


3. junij  
 
user posted image  Marty5
('79) 2.user posted image  /  spol:user posted image  / Izola / +2kg

user posted image  Pikica_30 ('77) 1.user posted image / 3D UZ 3.3. / P: 12.3. /  spol :user posted image  / Kranj - Jesenice / +6 kg

user posted image   sussy


4. junij  
 
user posted image   špelin@
('76) 4.user posted image / spol:user posted image  / Ljubljana / -2 kg 

user posted image   katja_k 2.user posted image  / spol:user posted image  / +3 kg 

user posted image   Katrin08


5. junij  
 
user posted image   Cofijana
  1.user posted image  
 
user posted image   annnna
1.user posted image   / spol:user posted image   / +5 kg 
 

user posted image
   lidijajenko (84') 1.user posted image spol:user posted image  / Kranj

6. junij
  
 
user posted image   Tina28 
 /+7kg

user posted image   Noni 2.user posted image / spol:user posted image

 
user posted image  BUŠICA


8. junij  
 
user posted image  busybee882006
2.user posted image  

user posted image   j6 4.user posted image   / Ljubljana 

user posted image  sasa.vracko ('78) 1.user posted image +6 kg


user posted image  mama4 5.user posted image MORFO: 21.2. /  spol:user posted image  (Donja Marieta)  

user posted image  čbela ('82) 1.user posted image   P 25.02 / spol: user posted image / +9 kg /

9. junij 

user posted image   I.daisy  1.user posted image  (user posted image user posted image ) P 5.3. in 18.3. / spol:user posted image user posted image  / +6 kg

10. junij  
 
user posted image  petra13 
 
user posted image   Didlina 1.user posted image  P 4.3. / spol:user posted image / + 11 kg 

user posted image    sassy  1.user posted image   / + 4 kg

11. junij  
 
user posted image  alea01
('78) 1.user posted image   P 21.02 / 3D UZ 25.02 / spol:user posted image  / Ljubljana / +5 kg  

12. junij  
 
user posted image  adeja
  ('78)  2.user posted image  / spol:user posted image  / +7 kg

13. junij   
 
user posted image  lonapo 
('79) 2.user posted image  / P 21.2. / 3D UZ 19.3. / spol:user posted image  / Ljubljana / +2 kg 
 
user posted image  tindam 
 

user posted image  babysolza ('81) 1.user posted image    spol:user posted image  / +6,5 kg


14. junij   
 
user posted image   lory2004
 
 
user posted image   Eva2008
('82) (user posted image user posted image )user posted image / P 29.2  / spol :user posted image user posted image  / Ljubljana / +3,5kg


15. junij  
 
user posted image  lunca14 ('75) 3.user posted image   P 3.3. /  spol:user posted image   / Novo mesto / +4 kg 
 
user posted image   rozica984
1.user posted image   / spol:user posted image   / -1 kg

user posted image  tteeaa 1.user posted image  P 11.3.  / spol:user posted image   / +3,5 kg 

user posted image  nya ('79) 2.user posted image  (user posted image )  P 25.2. / Novo mesto / +9 kg 

user posted image   officko 3.user posted image /  spol:user posted image


16. junij 
 
user posted image  fiesta 
('81) 1.user posted image  spol:user posted image  / Šempeter - Postojna / -3 kg 

user posted image  willma ('78) 2.user posted image  P 25.2. /
MORFO  27.2. / spol:user posted image  / Ptuj / +4 kg
 
user posted image   opal08 1.user posted image

17. junij 
  
 
user posted image   Shani 
('75) 3.user posted image /  Ljubljana

user posted image  *Snežinka* ('81) 1.user posted image  P 4.3. / spol:user posted image  / Postojna / +2 kg 

user posted image   kinm (user posted image user posted image ) Ljubljana


18. junij 
 
user posted image  croason
  2.user posted image       

user posted image  beyba  ('79) 2.user posted image   P 13.3. / NS:user posted image  / Kranj / +6,2 kg


19.junij

user posted image  *Mojca* ('82) 1.user posted image   P 3.3. / spol:user posted image  / Ljubljana - Postojna/ +4 kg 


20. junij 

user posted image  zp
('73) 2.user posted image  / spol:user posted image  / Ljubljana / +8 kg 
 
user posted image  NajaG


21. junij 

user posted image  nataska82 1.user posted image   / spol: user posted image   / +5 kg

user posted image  aleksandra silvija 3.user posted image  / P:5.3. / spol:user posted image  / +7 kg 


user posted image   simdar 1.user posted image   / spol: user posted image  

 22. junij 

user posted image   uvuv ('77) 1.user posted image   spol:user posted image (Miha) / +2,5 kg


23. junij 

user posted image  ninKa 2.user posted image  Postojna

24. junij  
 
user posted image  slovenka
('79) 1.user posted image   UZ 28.2. / P 29. 2 / spol:user posted image  Ptuj / +6 kg

25. junij 

user posted image   AnjaPH 1.user posted image   MORFO: user posted image  (Maksimiljan) / +5 kg

user posted image     mate0ja (27 let) / spol: user posted image / + 2 kg


26. junij  
 
user posted image  RMRM
('74) 3.user posted image   spol:user posted image   / Jesenice 
 
user posted image  liliputput
2.user posted image  

user posted image   petea (79') 2.user posted image

user posted image    Jerneja RR
 

28. junij 

user posted image   pati0102 2.user posted image P: 22.2. / spol: user posted image

29. junij  
 
user posted image   Mojca78
('78) 3.user posted image  P 11.3. / MORFO: user posted image    /  Ptuj / +5 kg

user posted image   Martinščica (user posted image user posted image ) /  +1,5 kg  

user posted image   ninny  P 13.3.  / +1 kg / Jesenice 

user posted image    Polony 3.user posted image  spol: user posted image  (Ažbe) / +4 kg


30. junij  
 
user posted image  
  samantha_ce 

user posted image     Neli1  2.user posted image   spol: user posted image


????   
 
user posted image   AB83 1.user posted image

user posted image   NancyF ('83) 1. user posted image  / NS: user posted image ,  MORFO:  user posted image /+2 kg

user posted image  pepabina ('77) 1. user posted image  / MORFO: user posted image


Pregledi ta teden:
lonapo          P 21.2.
alea01          P 21.02.
kleopatra28 3D UZ 21.2.
mama4         MORFO: 21.2.
pati0102      P 22.2. 


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 13:45:34   
D.anna 76
IZVIRNO SPOROČILO: tteeaa


IZVIRNO SPOROČILO: alea01

pikica_30- sva že dve taki. Jaz tudi nimam pojma o pojmu . In tudi čakam, da mi kdo kaj pove



Smo že triuser posted image user posted image user posted image


Tudi meni bi kaka taka pomoč prišla prav, pa še sposodit si nimam od koga, ker so vse kolegice naokoli brez otrok ali pa so cotice že oddale ali so imela sposojene.

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 13:49:14   
babysolza
ojla,

a ma katera kej izkušenj s temi ležalniki, kot Kaja govori? Meni se tud zdijo ful praktični, pa bi ga kr nabavla, sam ne vem, če je primeren za res majhne user posted image  user posted image

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 14:04:11   
cv3rklic4
TALE LINK se mi zdi zanimiv in kar uporaben. No, vsaj na hitro, ko sem gal pogledala, je tako deloval.



(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 14:51:46   
D.anna 76
Na pa da še jaz malce poklepetam. Za seznam imam do sedaj + 7,5 kg. Upam da mi jih bo do koca uspelo zadržat vsaj pri kakih + 12 kg. Res se nebi rada preveč zredila. Naslednji pregled imam 25.02., v materinsko šolo bom pa začela hodit v Ljubljani z 03.03.

Čokolado v vseh oblikah že v začetku februarja brisala iz nakupovalnega seznama, razen čokolina, ki si ga 1 x - 2 x na teden privoščim za zajtrk. Tako so počasi izginili tudi mozolji iz obraza, za kar je v prvi vrsti kriva ravno čokolada. Ostalih sladic pa itak ne pojem veliko: kak krofa, orehove štrukle, jabolčni zavitek po 1 x na 14 dni.  

Sedaj ko so dnevi malce daljši poskušam tudi med tednom več na svež zrak, daljši sprehod po hribih nad Ljubljano, pa čez vikend obvezno na kak izlet po krasu ali na gorensko obvezno z vključujočim daljšim sprehodom. Ko pa ni mogoče ven pa na sobno kolo za 20 - 30 min. Skratka poskušam se čim bolj disciplinirat kar se tega tiče, saj se je začel nabirat celolit, ni še sicer kritično, koristi pa nikakor ne.

Kar se otroških cunjic tiče me je zagrabila nakupovalna mrzlica, vendar še malce nazaj držim, zaradi lepega vremena grem vseeno popoldan po službi raje malce v naravo. ko pa nastopi kak dež so pa sprehodi po štacuncah sigurno v ožjem planu, tako za cunje kot posteljice in ostalo kar bom potrebovala. Razen za voziček sva si z mojim dala čas dza premislek do konca marca, pol pa prec v nakup.

Spim za sedaj zelo uredu. Spat hodim med 22.30 in 23.30 uro, pol se pa za na WC zbudim okrog 3,00 ure, ob 5.00 mamo pa že veselico z brcanjem tako da se malce pogovarjam zjutraj z njim dokler ne vstanem. Glede na to da sem ponavadi spla od 24.00 do 6.00 ure se mi zdi da tudi sedaj ko hodim malce prej spat, spim dovolj.

Toliko za sedaj.
L.P. 


(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 15:02:37   
lunca14
Kaja...ko že popravljaš seznam meni tudi dodaj dve stvari,zredila za še eno kg.se pravi+5,pa jaz mam tud enegauser posted image ,to je moja četrta nosečnost.
Drugače vse ok.....samo časa primanjkuje,tako,da se javim zvečer.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 15:09:03   
Kaja08
  user posted image   
 
 
 
                  user posted image user posted image user posted image user posted image   80 user posted image user posted image user posted image user posted image


28.maj  

user posted image  tancho ('82) 1.user posted image P 26.2. / spol:user posted image  / +7 kg

30. maj 

user posted image  kodrana ('84) 2.user posted image   spol :user posted image   / +3 kg

31. maj  
 
user posted image   
Kaja08 ('78) 1.user posted image   UZ 7.3. / spol:user posted image   / Ljubljana / +7 kg

1. junij  
 
user posted image  
TamaraJ ('79) 2.user posted image P 3.3. / spol: user posted image  (Jaka) / Postojna / +5-6 kg 

user posted image  nInAzWeRiNa  ('85) 1.user posted image  / spol :user posted image  (Teja) / Ljubljana / +6kg

user posted image  BARBBY 2.user posted image / spol:user posted image  

user posted image    rouzi ('76) 3.user posted image / spol:user posted image / Ljubljana / +7 kg 

user posted image   uurska

user posted image    polly80  /+ 2,5 kg


2. junij  
 
user posted image   tweetek
1.user posted image  P 29.2. / spol:user posted image (Janez) / Kranj - Ljubljana / +6 kg 
 
user posted image    cv3rklic4
('79) 1.user posted image spol :user posted image   / Ljubljana / +7 kg

user posted image    D.anna 76  1.user posted image P 25.2. / spol:user posted image   / + 7,5 kg 
 
user posted image   kleopatra28
 3.user posted image / 3D UZ 21.2. / spol:user posted image  / Nemčija / +8 kg 
 
user posted image   Žanka
('76) 2.user posted image / Celje


3. junij  
 
user posted image  Marty5
('79) 2.user posted image  /  spol:user posted image  / Izola / +2kg

user posted image  Pikica_30 ('77) 1.user posted image / 3D UZ 3.3. / P: 12.3. /  spol :user posted image  / Kranj - Jesenice / +6 kg

user posted image   sussy


4. junij  
 
user posted image   špelin@
('76) 4.user posted image / spol:user posted image  / Ljubljana / -2 kg 

user posted image   katja_k 2.user posted image  / spol:user posted image  / +3 kg 

user posted image   Katrin08


5. junij  
 
user posted image   Cofijana
  1.user posted image  
 
user posted image   annnna
1.user posted image   / spol:user posted image   / +5 kg 
 

user posted image
   lidijajenko (84') 1.user posted image spol:user posted image  / Kranj

6. junij
  
 
user posted image   Tina28 
 /+7kg

user posted image   Noni 2.user posted image / spol:user posted image

 
user posted image  BUŠICA


8. junij  
 
user posted image  busybee882006
2.user posted image  

user posted image   j6 4.user posted image   / Ljubljana 

user posted image  sasa.vracko ('78) 1.user posted image +6 kg


user posted image  mama4 5.user posted image MORFO: 21.2. /  spol:user posted image  (Donja Marieta)  

user posted image  čbela ('82) 1.user posted image   P 25.02 / spol: user posted image / +9 kg /

9. junij 

user posted image   I.daisy  1.user posted image  (user posted image user posted image ) P 5.3. in 18.3. / spol:user posted image user posted image  / +6 kg

10. junij  
 
user posted image  petra13 
 
user posted image   Didlina 1.user posted image  P 4.3. / spol:user posted image / + 11 kg 

user posted image    sassy  1.user posted image   / + 4 kg

11. junij  
 
user posted image  alea01
('78) 1.user posted image   P 21.02 / 3D UZ 25.02 / spol:user posted image  / Ljubljana / +5 kg  

12. junij  
 
user posted image  adeja
  ('78)  2.user posted image  / spol:user posted image  / +7 kg

13. junij   
 
user posted image  lonapo 
('79) 2.user posted image  / P 21.2. / 3D UZ 19.3. / spol:user posted image  / Ljubljana / +2 kg 
 
user posted image  tindam 
 

user posted image  babysolza ('81) 1.user posted image    spol:user posted image  / +6,5 kg


14. junij   
 
user posted image   lory2004
 
 
user posted image   Eva2008
('82) (user posted image user posted image )user posted image / P 29.2  / spol :user posted image user posted image  / Ljubljana / +3,5kg

15. junij  
 
user posted image  lunca14 ('75) 4.user posted image  (user posted image ) P 3.3. /  spol:user posted image   / Novo mesto / +5 kg 
 
user posted image   rozica984
1.user posted image   / spol:user posted image   / -1 kg

user posted image  tteeaa 1.user posted image  P 11.3.  / spol:user posted image   / +3,5 kg 

user posted image  nya ('79) 2.user posted image  (user posted image )  P 25.2. / Novo mesto / +9 kg 

user posted image   officko 3.user posted image /  spol:user posted image


16. junij 
 
user posted image  fiesta 
('81) 1.user posted image  spol:user posted image  / Šempeter - Postojna / -3 kg 

user posted image  willma ('78) 2.user posted image  P 25.2. /
MORFO  27.2. / spol:user posted image  / Ptuj / +4 kg
 
user posted image   opal08 1.user posted image

17. junij 
  
 
user posted image   Shani 
('75) 3.user posted image /  Ljubljana

user posted image  *Snežinka* ('81) 1.user posted image  P 4.3. / spol:user posted image  / Postojna / +2 kg 

user posted image   kinm (user posted image user posted image ) Ljubljana


18. junij 
 
user posted image  croason
  2.user posted image       

user posted image  beyba  ('79) 2.user posted image   P 13.3. / NS:user posted image  / Kranj / +6,2 kg


19.junij

user posted image  *Mojca* ('82) 1.user posted image   P 3.3. / spol:user posted image  / Ljubljana - Postojna/ +4 kg 


20. junij 

user posted image  zp
('73) 2.user posted image  / spol:user posted image  / Ljubljana / +8 kg 
 
user posted image  NajaG


21. junij 

user posted image  nataska82 1.user posted image   / spol: user posted image   / +5 kg

user posted image  aleksandra silvija 3.user posted image  / P:5.3. / spol:user posted image  / +7 kg 


user posted image   simdar 1.user posted image   / spol: user posted image  

 22. junij 

user posted image   uvuv ('77) 1.user posted image   spol:user posted image (Miha) / +2,5 kg


23. junij 

user posted image  ninKa 2.user posted image  Postojna

24. junij  
 
user posted image  slovenka
('79) 1.user posted image   UZ 28.2. / P 29. 2 / spol:user posted image  Ptuj / +6 kg

25. junij 

user posted image   AnjaPH 1.user posted image   MORFO: user posted image  (Maksimiljan) / +5 kg

user posted image     mate0ja (27 let) / spol: user posted image / + 2 kg


26. junij  
 
user posted image  RMRM
('74) 3.user posted image   spol:user posted image   / Jesenice 
 
user posted image  liliputput
2.user posted image  

user posted image   petea (79') 2.user posted image

user posted image    Jerneja RR
 

28. junij 

user posted image   pati0102 2.user posted image P: 22.2. / spol: user posted image

29. junij  
 
user posted image   Mojca78
('78) 3.user posted image  P 11.3. / MORFO: user posted image    /  Ptuj / +5 kg

user posted image   Martinščica (user posted image user posted image ) /  +1,5 kg  

user posted image   ninny  P 13.3.  / +1 kg / Jesenice 

user posted image    Polony 3.user posted image  spol: user posted image  (Ažbe) / +4 kg


30. junij  
 
user posted image  
  samantha_ce 

user posted image     Neli1  2.user posted image   spol: user posted image


????   
 
user posted image   AB83 1.user posted image

user posted image   NancyF ('83) 1. user posted image  / NS: user posted image ,  MORFO:  user posted image /+2 kg

user posted image  pepabina ('77) 1. user posted image  / MORFO: user posted image


Pregledi ta teden:
lonapo          P 21.2.
alea01          P 21.02.
kleopatra28 3D UZ 21.2.
mama4         MORFO: 21.2.
pati0102      P 22.2. 

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 15:28:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

anjaPH, a ni tako, da računalnik izračuna težo glede na izmerjene rezultate?

sej res... včeraj sva s taščo padle v globoko debato o bolniškem nadomestilu... je rekla, da v ZDR že tako piše, ampak potem je pa tu še Zakon o zdravstvenem varstvu in zdravstvenem zavarovanju, kjer pa piše o tem povprečju plač v koledarskem letu pred letom, v katerem je nastala zadržanost od dela... tako da v tem je fora tistega člena iz ZDRja, ki se začne nekako tako, če drug zakon ali podzakonski predpis ne določa drugače, potem je blablablabla.... takoj na začetku je catch... obstaja še drug zakon, ki podrobneje ureja to... in potem je treba upoštevat specialni zakon (ki je bil sprejet na podlagi generalnega).... evo, to je to... pravi, brez dileme, tudi oni imajo eno nosečnico na bolniški in je 100% tako prav...



Naj bi izračunal ampak meni ni nič napisala v MK ...

Sem se obrnila k pravniku s tole zadevo o porodniškem nadomestilu, pravi takole:

Delavka ima pravico do nadomestila plače za čas odsotnosti, v primerih in v trajanju, določenem z zakonom, ter v primerih odsotnosti z dela, ko ne dela iz razlogov na strani delodajalca. Delodajalec je dolžan izplačati nadomestilo plače zaradi plačane odsotnosti zaradi osebnih okoliščin. Če s tem ali drugim zakonom oziroma na njegovi podlagi izdanim predpisom ni določeno drugače, delavcu pripada nadomestilo plače v višini njegove povprečne mesečne plače za polni delovni čas iz zadnjih treh mesecev oziroma iz obdobja dela v zadnjih treh mesecih pred začetkom odsotnosti. Delodajalec je delavcu dolžan izplačati nadomestilo plače za tiste dneve in za toliko ur, kolikor znaša delovna obveznost delavca na dan, ko zaradi opravičenih razlogov ne dela.

Iz navedenega izhaja, da Vam je delodajalec dolžan zagotoviti nadomestilo plače v višini Vaše povprečne mesečne plače za polni delovni čas (po zakonu je to 8h/dan oziroma 40 ur na teden) iz zadnjih treh mesecev oziroma iz obdobja dela v zadnjih treh mesecih pred začetkom odsotnosti, v primeru, da Vam ne bo uspel zagotoviti ustreznega dela, ki ne bo vplivalo na Vaše zdravje in na zdravje Vašega otroka.

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 15:42:43   
Anonimen
Ta ležalnik je baje res kul in se je ravno ena sodelavka od dragega ponudila, da mi ga podari in sem ga sprejela. Ga dobim drugi teden. Služi lahko kot stolček za začetno hranjenje, ker se ležalnik lahko zapne na določene stopnje. In celoten ležalnik daš kar na mizo.user posted image   Ima tudi možnost zibanja.

AnjaPH, ne se sekirat zaradi bolniške. Kadar jo odpreš, jo odpreš. In se ne sekiraj. V končni fazi bo imel delodajalec sam za urejati papirologijo, ki je ogromna. Pri meni smo se hecali skoraj 4 mesece, posledica je bila, da sem bila v breme delodajalcu cele 3 mesece.user posted image  No, zdaj je poštimano, refundirano...bivši delodajalec mi je 4x poslal napačne podatke za leto 2006, ki se niso ujemali z davčno. Po 4 poskusu sem jih zadnjičkrat poklicala in jim zagrozila, da jim bom poslala DURS, ker očitno so nekaj zatajili oz. prikrili. Dokaze pa imam, ker dohodnina kaže drugačne podatke, izpolnitev obrazca pa kontra dohodnini.user posted image
Kako so zmigali riti in vse poštudirali.user posted image

Jaz pa trenutno zdaj počivam.user posted image  Vožnja do randija mi je pa res danes odveč. No, saj sem ga včeraj odpovedala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: Junijčice 2008- 2. del
21.2.2008 15:44:28   
Anonimen
No, grem še na en sprehod s kužiko mojo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?