|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 8:10:06   
Anonimen
Dobro jutro. Danes sem tudi jaz malo potegnila.user posted image  Je takooo pašalo.user posted image Lulat hodim konstantno že kakšen mesec preko noči. Je kar kriza, ker včasih ne morem takoj zaspat nazaj.user posted image
Danes grem spet malo po nakupih za user posted image  . Moram posteljnino kupit novo. Nekaj že imam, ampak želja po nakupih je prevelika.user posted image  Imam samo še cunjice za pripravit in sem končala z vsem.user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa me ene par kar čudn gleda, zakaj tako hitim. Potem pa povem, da mi grozi predčasen porod in bom verjetno na CR pristala, pa so vsi zadovoljni, da si že zdaj gnezdim.user posted image

(odgovor članu Kaja08)
  Neposredna povezava do sporočila: 1776
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 8:12:53   
Kaja08
Joj, smo zadnjič na materinski šoli gledal slikice poroda in te lahko kar mine vse skupi. Človk kar fouš rata tistim, ki bodo imele CR user posted image  Morm rečt, da tud če ne bi vidla tistih slik, ker itak ne bom vidla, kaj se tm dol dogaja in včasih je manj ko veš, bolše!!
Aja, jutr me spet ne bo na srečanje, ker imam spet materinsko šolo. Oh, še ta in drug teden, pa sem rešena teh predavanj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1777
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 8:15:28   
Anonimen
Jaz za zmenek jutri še ne vem, je še prezgodaj za potrditev.user posted image Bom kaj več vedela preko dneva,sporočila bom itak zvečer, najkasneje jutri,številko od gsm *Mojce* imam.user posted image

Kaja, ko boš urejala seznam, naslednji pregled imam jaz 4.3. user posted image  Kmaluuu bo,komaj čakam.

(odgovor članu Kaja08)
  Neposredna povezava do sporočila: 1778
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 8:19:55   
l.daisy
dobro jutro...
sploh nisem opazila, da imam že dve zvezdici... user posted image
jaz grem danes na UZ - kontrolo rasti... naslednji pregled imam 18.03., vmes bom šla verjetno še na 3D/4D... pa po injekcijo za Rh- moram it čez tri tedne....

didlinaa, mene je skoz bolj strah predčasnega poroda... včasih se zalotim, sem čisto napsihirana... pa me boli glava, pa pomislim na to... ker sem prebrala v nosečniškem koledarčku tukaj na ringaraja... psiha mi dela sto na uro... tako da je čisto res... manj kot veš, boljše je...

aja, a ima mogoče že kakšna težave s hemoroidi?



_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1779
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 8:20:46   
Anonimen
No evo, zdaj pa že grem. Uživajte pupe. Se tipkamo kaj preko dneva.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1780
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 8:21:44   
beyba
Dobro jutro ...

Na netu si lahko izračunate dohodnino http://edavki.durs.si/OpenPortal/CommonPages/Documents/New_Doh_Odm.aspx
Pa ne pišete olajšav, razno za vzdrževane člane, pa če pokojninsko plačujete, gre tudi v olajšave...

Za jutri načeloma velja, če ne bom mogla bit varuška nečakinji. Doma so nameč vsi zboletli, njenni starši majo 39 vročine, revček mali se je pa ravno pozdravla, tako da se zna zgodit da bi morala malo vskočit da razbremenim babico....

Včeraj je pa igrala pikica nogomet ko sem šla spat, je tko nabijala, sam k sreči ne v mehur. Moj je pa spal ko angelček in smrčal ko hudičekuser posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 1781
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 8:22:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

dobro jutro...
sploh nisem opazila, da imam že dve zvezdici... user posted image
jaz grem danes na UZ - kontrolo rasti... naslednji pregled imam 18.03., vmes bom šla verjetno še na 3D/4D... pa po injekcijo za Rh- moram it čez tri tedne....

didlinaa, mene je skoz bolj strah predčasnega poroda... včasih se zalotim, sem čisto napsihirana... pa me boli glava, pa pomislim na to... ker sem prebrala v nosečniškem koledarčku tukaj na ringaraja... psiha mi dela sto na uro... tako da je čisto res... manj kot veš, boljše je...

aja, a ima mogoče že kakšna težave s hemoroidi?




user posted image user posted image user posted image user posted image  se znjimi ubadam že od junija lani, ko sem imela laparoskopijo.user posted image  Si nimam več kaj,ker so dedovani. Edino operacija mi preostane. Ti kaj več napišem ko pridem domov.user posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1782
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 8:32:21   
beyba
Evo punce najdla še tole kot sem obljubila včeraj

Osnova za nadomestilo je povprečna mesečna plača in nadomestila oziroma povprečna osnova za plačilo prispevkov v koledarskem letu pred letom, v katerem je nastala začasna zadržanost od dela.
Osnova se valorizira skladno z Zakonom o usklajevanju transferjev posameznikom in gospodinjstvom v Republiki Sloveniji (Ur. l. RS, št. 114/2006, ZUTPG), ki je pričel veljati 1.1.2007 in je razveljavil zadnji stavek prvega odstavka 31.člena ter peti in šesti odstavek 31.člena Zakona o zdravstvenem varstvu in zdravstvenem zavarovanju (Ur.l. RS št. 72/06 – uradno prečiščeno besedilo) ter na novo določil način usklajevanja osnove za nadomestilo plače.

Po ZUTPG veljajo za valorizacijo osnove za nadomestilo plače, od vključno obračuna za mesec januar 2007 in za vse nadaljnje mesece, naslednja pravila:
- v primeru, da ima zavarovanec osnovo iz preteklega ali tekočega koledarskega leta glede na obdobje zadržanosti, se osnova za nadomestilo plače ne usklajuje. V tem primeru se pri izračunu nadomestila plače uporablja količnik 1,0000.
- v primeru, da ima zavarovanec osnovo za nadomestilo plače najmanj iz predpreteklega koledarskega leta glede na obdobje zadržanosti, se osnova za nadomestilo plače uskladi z rastjo cen življenjskih potrebščin v obdobju januar-december preteklega leta v primerjavi z istim obdobjem v letu pred tem, po podatkih Statističnega Urada Republike Slovenije.

Indeks cen življenjskih potrebščin januar-december preteklega leta (2007) v primerjavi z istim obdobjem v letu pred tem (januar-december 2006) znaša 103,6 oziroma izraženo v količniku 1,0360. V primeru, da se zadržanost nadaljuje iz leta 2007 in ima zavarovana oseba osnovo iz leta 2006 ali prej, se količnik, ki je bil uporabljen pri obračunu za leto 2007, pomnoži s količnikom 1,0360 in se zaokroži na 4 decimalke.

Količniki valorizacije osnove za nadomestilo plače med bolniškim staležem so dostopni preko te povezave.

Nadomestilo znaša:
- 100% osnove ob zadržanosti od dela zaradi poklicne bolezni, poškodbe pri delu, presaditve živega tkiva in organov v korist druge osebe, posledic dajanja krvi ter izolacije, ki jo odredi
zdravnik;
- 90% osnove ob zadržanosti od dela zaradi bolezni;
- 80% osnove ob zadržanosti od dela zaradi poškodb izven dela, nege družinskega člana in spremstva, ki ga odredi zdravnik.

Vojaški invalidi in civilni invalidi vojne imajo pravico do nadomestila v višini 100% .

Nadomestilo ne more biti manjše od zajamčene plače in ne višje od plače, ki bi jo zavarovanec dobil, če bi delal oziroma od osnove, po kateri je v času zadržanosti od dela zavarovan.


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1783
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 8:35:08   
beyba
Mi dela en že en teden težave, pa sem ravno zadnjič dobila v roke reklamo za neko zdravilo zanje Multi-Gyn Compresses(bioaktivno odpravljanje analnih težav) Grem danes v lekarno. Pa povem če deluje....

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1784
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 8:36:45   
l.daisy
jaz nič ne delam "narobe" (mislim, prehrana, gibanje, redno odvajanje, ne sedim veliko...), pa se jim nisem mogla izogniti... ginekologinja pravi, da zaradi pritiska user posted image user posted image in da se bojo težave v nadaljevanju nosečnosti samo stopnjevale... user posted image user posted image user posted image

didlinaa, čakam tvojo zgodbo... vsaj za tolažbo...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1785
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 8:41:48   
l.daisy
beyba, jaz sem to včeraj kupila (12 blazinic v pakiranju, cena 7,15 € v lekarni na mlaki) po priporočilu ginekologinje... in sem že sprobala eno blazinico.. tak fin občutek je... upajmo, da deluje...

to glede bolniške, sem pa že včeraj najdla na ZZZSju... se pravi, da je res, da se pri meni obračunava bolniška od povprečja v 2006 (piše povprečje v koledarskem letu, pred letom, v katerem je nastala zadržanost)... če bi šla pa zdej, bi se mi pa od povprečja 2007...
ah... kaj hočemo... zakon je zakon...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1786
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 8:56:41   
Anonimen
Enostavno mi ne gre v glavo. Zakaj na strani ZZZS piše drugače kot v Uradnem listu oz. v Zakonu o delovnih razmerjih??


(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1787
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 9:07:12   
l.daisy
anjaPH, tebe bega tole ane:

58. člen V 137. členu se sedmi odstavek spremeni tako, da se glasi:
   »(7) Če s tem ali drugim zakonom oziroma na njegovi podlagi izdanim predpisom ni določeno drugače, delavcu pripada nadomestilo plače v višini njegove povprečne mesečne plače za polni delovni čas iz zadnjih treh mesecev oziroma iz obdobja dela v zadnjih treh mesecih pred začetkom odsotnosti. Če delavec v obdobju zaposlitve v zadnjih treh mesecih ni delal in je za ves čas prejemal nadomestilo plače, je osnova za nadomestilo enaka osnovi za nadomestilo plače v zadnjih treh mesecih pred začetkom odsotnosti. Če delavec v celotnem obdobju zadnjih treh mesecev ni prejel niti ene mesečne plače, mu pripada nadomestilo plače v višini osnovne plače, določene v pogodbi o zaposlitvi. Višina nadomestila plače ne sme presegati višine plače, ki bi jo delavec prejel, če bi delal.«.

mene tudi.. od včeraj, ko si to omenila in sem šla gledat... nič več jasno...
zihr je kakšna fora, da to velja za druga nadomestila, ne za bolniško... pojma nimam...
če bi bilo res tako, kot piše tukaj, potem so mi dolžni za nazaj še pa još... kje bi lahko to preverila? (ok, lahko bi tam, kjer delam, sam zihr mi ne bojo rekli, ja imaš prav)


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1788
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 9:09:34   
aleksandra silvija
Enostavno mi ne gre v glavo. Zakaj na strani ZZZS piše drugače kot v Uradnem listu oz. v Zakonu o delovnih razmerjih??
Evo-nimam pojma.user posted image

Običajno-vsaj pri kolektivnih pogodbah je tako, da za delavca velja ugodnejša.

Npr. Če ima ena del. org. v uporabi kolektivno za socialne zavode, ti pa si zdravstveni delavec, velja zate kolektivna, ki je ugodnejša.

Kako pa v tem primeru, sploh ko je posredi ZZZS-nimam pojma.



Aha. Podaljšali so mi bolniško za 2 meseca, ampak BREZ SPREHODOV, kljub temu, da mi jih je G priporočila.user posted image


Alea mogoče pa tvoj  user posted image  le ne bo tako živahen ponoči.user posted image

L.daisy--pa ne se tako bat prezgodnjega poroda. Sploh si user posted image  že čez 24 t...., še enih 10, pa smo na konjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Saj bo. Je pa res, več veš, slabše je,......Pravzaprav glih tolk veš, da nas je strah,.....


Kaja-CR si pa nič ne želi in ne zavidaj. Po naravnem porodu si naslednji dan čist super,lahko hodiš, greš na WC, se umiješ,... po CR se pša vlečeš, vse te boli,....Je pa res, da ni luštno za gledati,....Ampak porod se od poroda razlikuje.

Sem imela oboje. Res pa naravni z vakumom, ker se je zakompliciralo, ampak tudi pri CR sem se pri katetrizaciji okužila in bila po porodu 6 mesecev na antibiotikih---če sem jih nehala jemati, sem takoj dobila 40 vročine, bolečine,...
No, sedaj me čaka še 1 CR,....


Hemeroidi? (Še) ne. V tej nosečnosti. JA nič, rodit bo treba---čez 4 mesece-to pomagauser posted image user posted image user posted image .

Mene pa ko user posted image  boli križ. Nikol me še ni niti približno tako. Se mi zdi, da imam user posted image  na križu,...Včasih kar ne vem ali sem preobčutljiva ali me res tako boli,...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1789
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 9:12:42   
aleksandra silvija
boli križ.

Ja, nič. Tudi tukaj je rešitev samo porod.user posted image user posted image user posted image
Čez 4 mesece,...user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 1790
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 9:16:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

anjaPH, tebe bega tole ane:

58. člen V 137. členu se sedmi odstavek spremeni tako, da se glasi:
  »(7) Če s tem ali drugim zakonom oziroma na njegovi podlagi izdanim predpisom ni določeno drugače, delavcu pripada nadomestilo plače v višini njegove povprečne mesečne plače za polni delovni čas iz zadnjih treh mesecev oziroma iz obdobja dela v zadnjih treh mesecih pred začetkom odsotnosti. Če delavec v obdobju zaposlitve v zadnjih treh mesecih ni delal in je za ves čas prejemal nadomestilo plače, je osnova za nadomestilo enaka osnovi za nadomestilo plače v zadnjih treh mesecih pred začetkom odsotnosti. Če delavec v celotnem obdobju zadnjih treh mesecev ni prejel niti ene mesečne plače, mu pripada nadomestilo plače v višini osnovne plače, določene v pogodbi o zaposlitvi. Višina nadomestila plače ne sme presegati višine plače, ki bi jo delavec prejel, če bi delal.«.

mene tudi.. od včeraj, ko si to omenila in sem šla gledat... nič več jasno...
zihr je kakšna fora, da to velja za druga nadomestila, ne za bolniško... pojma nimam...
če bi bilo res tako, kot piše tukaj, potem so mi dolžni za nazaj še pa još... kje bi lahko to preverila? (ok, lahko bi tam, kjer delam, sam zihr mi ne bojo rekli, ja imaš prav)



Točno to me bega!!

In tudi jaz nimam pojma kje bi se lahko prepričala katera verzija je prava user posted image

Je tu morda kakšna računovodkinja, ki je že kdaj obračunavala bolniške zaradi nosečnosti??

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1791
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 9:17:42   
Anonimen
Aleksandra silvija kako brez sprehodov malora?? Kot bi se delali norca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1792
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 9:23:07   
alea01
Saj, meni tudi niso dovoljeni sprehodi. Jaz moram strogo biti doma. Pa nisem tako ubogauser posted image
Mene tudi križ boli za pouser posted image . Si ponoči vse poštre naložim okoli sebe. Pa pred trebuh, pa odzadi. Sem čist zabetoniranauser posted image . mogoče pa zaradi tega ne morem spatuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1793
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 9:25:04   
l.daisy
anjaPH, moja tašča je računovodkinja, pa zagovarja stališče ZZZSja... a ne obstaja nek pravno informacijski center ali nekaj takega za brezplačno pravno pomoč?

aleksandra silvija, dobro jutro... dobrodošla v klubu... ginekologinja pravi ven, ven, ven, na svež zrak, komisija napiše mirovanje na domu.... ah, ta birokracija...
kakšne smo čudne... razmišljamo o stvareh, o katerih sploh ne bi rabile... ne vem, zakaj kompliciramo, če reče ginekologinja, MV je dolg 3,8 cm in zaprt, možnosti za prezgodnji porod so zelo majhne (ker pač ne sme rečt, jih ni)... včasih se res zamislim, kako sem čudnauser posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1794
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 9:30:56   
aleksandra silvija
Pa pred trebuh, pa odzadi. Sem čist zabetonirana . mogoče pa zaradi tega ne morem spat


Možno--ker se jaz tudi ponoči zbudim zaradi bolečin v križu. Potem grem pa seveda lulat, pa ugotovim, da sem žejna, pa ....ampak res se mi zdi, da se zbudim zaradi bolečine,....
Podlagam si z nosečniško blazino-mi paše, ampak bolečina pač ne izgine,...pa pa vzglavniki, pa točno pod križ si dam kakšnega mehkega pliškotauser posted image user posted image user posted image  


L.daisy--user posted image ja, ja-klub. Bomo že preživele. Pa saj itak ne grem na ne vem kakšne sprehode, ker me je preprosto strah za user posted image . 1 km skupaj nisem prehodila že od,...user posted image .
Grem pa vsak dan z avtom po hčero v šolo, ki je  3 km stran,...bolj me to bega,....






(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 1795
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 9:33:51   
alea01
I.daisy, skoz neki najdemo da se sekiramo. Najprej sem se sekirala, da ne bo prišlo do splava, zdaj sem si pa vtepla v glavo, da sem se okužila z toksouser posted image . Čeprav zelo pazim. mislim, brez veze. Ampak take smo. Jaz sem cele dneve doma, nikamor ne grem, razen na kontrole in potem samo tuhtam kaj lahko gre vse narobeuser posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 1796
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 9:36:10   
aleksandra silvija
Punce, dajte mi prosim nekaj povejte. Včeraj mi je mož iz podstrešja prinesel cotke od otrok--sem ugotovila, da za dojenčka do 6 meseca nimam praktično nič. Ker sem razdala, nekaj pa parkrat posodila in je vse pač zelo zaprano, nikakvo. Pa nič hudega,...


Ampak sedaj pač rabim cotke nabavit. Ker ne morem po trgovinah, pa hočem bnabavit jazuser posted image , bi naročila kar po Neckermannu in preko Quelle-internetne prodaje. Št. 56 in 62. Mislite, da je to O.K?
Ker pa več kot 7 EUR za 1 body ali 19 EUR za 1 pajac v trgovini, ki jo imam pred nosom pa ne mislim dati,...Sploh ne za te št., ki jih bo dojenček nosil mesec ali dva,...

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 1797
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 9:41:47   
alea01
aleksandra silvija ne morem ti pomagat. Ne naročam preko neckermanna ali quelle. Sam jaz mislim, da user posted image  to tako hitro preraste je brez veze drage stvari kupovat. Jaz še niama čisto nič za user posted image  niti še nisem nič gledala razen vozičkovuser posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 1798
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 9:49:16   
l.daisy
aleksandra silvija, enako jaz... če grem za pol ure ven, je že veliko....

alea01, enako... preveč časa imavauser posted image
jaz imam trenutno samo lupinice (zadnjič je bila ena akcija v pikapolonici) in (upam) da naročen voziček.... če me ne bojo v BC zauser posted image ...
pa čisto vse do zadnjega bom morala kupit, nimam od nobene si nič za sposodituser posted image
pa ne mislim pretiravat, itak potem vsi nosijo neke cunjice, se bo že nabralo... pa tudi moje bojo low budget, nima smisla pretiravat z nekimi firmami... zarad mene tudi če bojo lumpi cunjice (sej sploh ne vem kakšne so, ampak drage sigurno niso)...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 1799
   RE: Junijčice 2008- 2. del
20.2.2008 9:49:38   
aleksandra silvija
Sam jaz mislim, da to tako hitro preraste je brez veze drage stvari kupovat

Saj ravno zato. Kakšna št. vsaj 74 že nekako. Ampak 56, ki jo v začetku potrebuje-vsaj moja sta bila pod 3 kg ob rojstvu, pa je v prej kot mesecu adijo,....Tudi 62. Ampak rabiš kar nekaj bodijev in žabic. Saj pereš, a vseeno.In če kupiš 15 bodijev po 7 EUR, pa enih 7 žabic do pasu pa enih 6 ali 8 pajackov, pa je to že krepko čez 200 EUR. Pa si brez vrhnjih oblačilc,...brez,... 

Ne vem al sem smotana al kaj. Ni mi težko dat 6-letnici 30 EUR za spodnji del trenirke, ker vsaj nekaj časa nosi, za user posted image  sem pa stiskaška,...user posted image user posted image user posted image . Nočem pa, da je v čist ponošenih cunjicah,... 

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 1800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?