|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 9:47:29   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Zakaj za user posted image  mi niste že prej povedali za beljakovinsko!!!! user posted image  Kile grejo z lahkoto dol, sladko mi sploh ne paše, stalno jem (a samo beljakovine) in dobro se počutim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2301
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 11:55:41   
jer.za.
Hojla!

Jaz vas pa za nekaj časa zapuščam. Imamo na programu en kup praznovanj, tako da bom za 14 dni prekinila ločevalno. Skupaj sem izgubila do sedaj 6 kg, zamenjat moram hlače, kar je tudi že velik uspeh. Bom pa poskusila še naprej teh 14 dni ločevati med obroki-ne dnevno, kakšen dan bom tudi sadje spelala.

Pa seveda telovadba ostaja.

Cilj mi je pa seveda obdržat trenutne kg, potem jih pa še enih par izgubit-čeprav mi moj predragi pravi da izgledam super,da ne smem več hujšat da ne bom samo iz kosti, le da naj še malo trebušne mišice utrdim.

Vas bom pa redno še naprej brala, pa tudi kaj pokomentirala.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2302
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 11:57:35   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Zakaj za mi niste že prej povedali za beljakovinsko!!!! Kile grejo z lahkoto dol, sladko mi sploh ne paše, stalno jem (a samo beljakovine) in dobro se počutim!


Bravo


Čestitke user posted image user posted image
Ampak meni se pa sladko lušta kljub B dieti user posted image . Jaz sem očitno prav zares zasvojena s sladkarijami user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2303
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 13:41:47   
Adelina
Ojla punce. Kok ste pridne s pisanjem, da vas skoraj brat ne uspem. Sem pa danes na sadju, je blo pa včer tolk boljš, ko sem naredila čokoladne palačinke s sladoledom Vroča ljubezen, za kosilo sem pa zelenjavno pico pojedla.
A telovadte pa vse. Jaz bi se tud mogla spravt, sam bi me mogu en u rit sunt. Za dieto se brez problema odločm, za telovadbo je pa bolj žalostuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2304
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 20:24:50   
Lianna
Jaz sem si zvila gleženjuser posted image

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2305
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 21:06:55   
paris
Samo toliko, da se pofočkam. Se še kar držim ločevalne, včasih z večjimi, včasih z manjšimi uspehi. Trenutno je -3,5 kg, še 1,5 kg pa bo.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2306
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 21:48:22   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Jaz sem si zvila gleženjuser posted image


Oh, ubožica. user posted image Je hudo?user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Hojla!

Jaz vas pa za nekaj časa zapuščam. Imamo na programu en kup praznovanj, tako da bom za 14 dni prekinila ločevalno. Skupaj sem izgubila do sedaj 6 kg, zamenjat moram hlače, kar je tudi že velik uspeh. Bom pa poskusila še naprej teh 14 dni ločevati med obroki-ne dnevno, kakšen dan bom tudi sadje spelala.

Pa seveda telovadba ostaja.

Cilj mi je pa seveda obdržat trenutne kg, potem jih pa še enih par izgubit-čeprav mi moj predragi pravi da izgledam super,da ne smem več hujšat da ne bom samo iz kosti, le da naj še malo trebušne mišice utrdim.

Vas bom pa redno še naprej brala, pa tudi kaj pokomentirala.



Bravo zate! user posted image user posted image user posted image Veš tudi jaz sem tako kot tvoj user posted image pristaš tega, da imam raje kako kilo preveč kot premalo, tako da ne mislim shujšat do onemoglosti.




IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Zakaj za  mi niste že prej povedali za beljakovinsko!!!! user posted image  Kile grejo z lahkoto dol, sladko mi sploh ne paše, stalno jem (a samo beljakovine) in dobro se počutim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Samo, da ti paše!user posted image user posted image user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: mojamura



mater....ti pa si zgodnja

ura je bila pol šest zjutraj ko si pisala



Jap, zame je ob 4.00 konec noči. Ob 8. je že pol dneva mimo.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2307
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.2.2008 7:44:39   
Barbs
Jutro ,

komaj tapkam - pa to človek ne more verjeti - od leg magica me bolijo rokeuser posted image  ,bolje rečeno dlani .... komaj stisnem pestuser posted image  Moj mož pravi, da je to verjetno zato, ker preveč na trdo držim držala (se kao bolj opiram, ko delam)...  Pismo sem kripluser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2308
   [Brisano sporočilo]
16.2.2008 7:54:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 2309
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.2.2008 9:17:04   
mayy
Jutro!

Pa sem spet na sadju.

Danes gremo na Šmarno goro, je tak lep sonček, ga je treba maksimalno izkoristiti.

LP


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2310
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.2.2008 10:23:33   
lelaval
Jutro. Moj današnji jedilnik:
Z ananas
K pečen piščanec , solata (za otroke pa še restan krompir)
V jajčke, solata ali jogurt - bom še videla, ker gremo na RD - presnete skušnjaveuser posted image  - se bom morala spet nazaj držat user posted image .

Bote pridne in ne grešit.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2311
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.2.2008 10:36:36   
Lianna
Jaz imam danes OH dan. Bodo makarončki, za sladico pa še ne vem. Sem ponoči bolj malo spala, ker me je gleženj fulll boleluser posted image  Je vse modro pa zatečeno, tako da počivam. Dobro da nasledn teden nimam pilatesa, tako da se bo gleženj lepo pozdravil.

Punce uživajte v sončnem vikenduuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2312
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.2.2008 11:59:38   
pikica86
živjo vsem skupaj.sem nova na vaši temi, sicer vas že nekaj časa berem,vendar z dieto še nisem pričela.začnem v ponedeljek z 90.dnevno ločevalno, nameravam pa izgubiti 20kguser posted image
vem da bo težko, to je zame prva dieta sploh, ampak upam da mi bo z vašo pomočjo-motivacijo uspelouser posted image
je pa moj user posted image  zelo dober, tako da se je odločil hujšati z manouser posted image -pa ne mislite  da njemu ne bo koristila kakšna izgubljena kilca...hehe, v času moje nosečnosti sva se oba lepo redila, tudi on z mano-ga je marsikdo vprašal če je on tudi nosečuser posted image user posted image user posted image

natasa77 me lahko daš prosim na seznam? javim se vam v ponedeljek, ko se začne "hud boj" proti kguser posted image
lepo se imejte, pa user posted image user posted image  vsem ki tako lepo izgubljate kilogramčke(upam da bom kmalu na vašem mestuuser posted image )

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2313
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.2.2008 12:02:58   
tinkatonka
Hojal punce!

No jaz se spet javljam. Nisem bila sposobna držat diete, ker že od ponedeljka hodim po trakce k zobarju, ker mi izrašča modrostni zob. Seveda manj jem, manj pijem. Si lahko mislite kako me vse boli. No po 5 dneh je zdaj že malo boljše in  danes štartam spet z  B dnevom.

Bravo za vse izgubljene kilograme in kar tako naprej.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2314
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.2.2008 20:41:55   
lelaval
Pikica 86 - dobrodošla. user posted image
Moram se izkašljat - sem bila na RD in na vse pretege sem se trudila in izmikala ter odklanjala hrani, da sem nazadnje pojedla samo rob pizze (1 kosa, ne cele -da ne bo pomote), pa šunko sir in gobe s pizze.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2315
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.2.2008 20:46:48   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Bravo, lelaval! user posted image user posted image user posted image  Ti je oproščeno. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 2316
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.2.2008 22:28:49   
daysi
Ojla,
V ponedeljek sem spet z vami. Zadnjič sem morala zaradi bolezni malo prenehati z dieto, v ponedeljek pa jovo na novo, saj se bojim, da bodo kilogrami šli nazaj gor. Bi pa začela po programu dr. Pirnar, ki traja tri tedne in naj bi izgubil v prvem tednu tri kile. Saj mi z ločevalno kar uspeva, vendar se moram do aprila spraviti v nove hlače in sem izračunala, da bi mi bile takrat s to dieto že kar prav ( ali pa že štirinajst dni prej user posted image ). Mogoče mi je njen način prehrane malo bližje, saj imam zelo rada tako mleko kot jogurte. Je pa fino, ker ni OH-jev, tako da verjamem, da bo to uspelo. Pa še to mi je fino, ker ne pretiravo preveč z zelenjavo, ker jo jaz po vsaki dieti dobesedno zasovražim.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2317
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.2.2008 7:55:13   
snorlax
Jutro!

Včeraj sem bila na večerji in sem bila pridna. Jedla sem puranjega na žaru in solato. Pa pila vodo.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2318
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.2.2008 11:22:35   
lelaval
Bravo, lelaval! Ti je oproščeno.


Hvala šefica - veš kako se je težko na RD upret alkoholu, torti in ostalim sladkarijam. Sem imela ful slabo vest za to, kar sem pojedla, a nekja sem mogla. user posted image
Danes pa:
Z kava
K piščanec (ali bom zrezek, ali pa le pečenega)
V - ne vem še user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2319
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.2.2008 15:35:20   
dulcinea
Se javljam pokorno in brez grehov (no, vsaj ne tavelikih)

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2320
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.2.2008 16:37:50   
neli99
punce najprej user posted image user posted image user posted image  vsem ki vam je ratalo že kaj spravt dol ... jst vas bom mal začela brat, mogoče pa me zagrabi volja do hujšanja ... trenutno je ni user posted image

sem pa bla dve leti nazaj na ločevalni in zgubila 15 kg in dobila po dooooooolgih letih svojo sanjsko postavo ... pa jo celo obdržala pol leta ...

pol sem pa zanosila ... pa spet zanosila ... zdej sem pa ko balon. sva šla z mojim zadnjič nekam ven, pa oblečem jst normalne cune in zagledam svoj 4-5 mesečni trebuh (brez dojenčka sevedauser posted image ) ... se mi je kar tema naredila na oči.

ej moj se ne pritožuje ... sam tole bo treba spet malo spravt v bolj dopadljive obline user posted image

no sam zdej zbiram motivacijo .... se še kaj javim user posted image

a ma kera doma malega dojenčka, pa hujša?

pa pa, neliuser posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2321
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.2.2008 16:42:35   
lelaval
Neli - welcome.  user posted image  Zakaj bi prestavljala nekaj, kar lahko storiš takoj? Če ne dojiš, ni bojazni za dieto - ne boš edina. Jaz sem 2 leti nazaj kljub dojenju hujšala po ločevalni - a komaj po skoraj 7 mesecih, ko sem ji že dodajala GH. Je šlo lepo dol, lani pred koncem leta, pa sem jedla kot pujsek, pa se temu primerno zredila user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 2322
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.2.2008 18:30:38   
Erdbeere
Evo punce, da ne boste slučajno pozabile name. Jest še vedno lepo hujšam po ločevalni in rezultat...zame dober, glede na to, da so vseskozi kakšni pregreški -4 kg. Jah do  aprila moram spravit še ene 4 kg dol pa bom že skoraj kot manekenka user posted image . Pridne ste vse ostale, sej včasih vas kaj preberem, samo mi časa zmanjkuje

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2323
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.2.2008 21:38:10   
natasarobi
Včeraj sem bila na smučanju, tako, da sem se cel dan lepo rekreirala in tudi zaužite hrane je bilo manj kot ponavadi.

Danes me je pa mikalo nekaj sladkega, a sem se uprla user posted image (bila s kolegico v slaščičarni).

V petek zvečer sem se vagala in številka mi absolutno ni bila všeč (presegla sem številko katero sem rekla, da jo ne smem). Tako, da sedaj je zadnji čas, da se vzamem v roke in spravim 8 kg dol.


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2324
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.2.2008 23:47:46   
taja.taja
Ojla!Eva eno poraženko!user posted image  Na dieti sem zdržala cele 3 dni...user posted image   Pa ne zarad lakote, ampak divjega glavobola in slabodsti. En dan sploh nisem mogla vstat iz postelje, tako me je bolela glava in nenormalno mi je bilo slabo...Pa še non-stop se mi je spahovalo po mesu in mesnih izdelkih...Kriza!user posted image  No, sedaj sem z dieto prekinila, vendar bom definitivno začela z novo, samo ne več z dieto zeleni slap.Odločam se med beljakovinsko in montignac dieto.Žal pa z nobeno nisem najbolj seznanjena tako, da bi prosila za kakšne informacije in jedilnike. Čestitke vsem uspešnim! LP   

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?