|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 8:02:04   
Lianna
Ojla. Jaz imam danes B dan. Včeraj je bilo kar ok, glede na to da sem imela sadni dan. Sem bila zvečer tudi na pilatesu. Sedaj ga pa 1t nimamuser posted image  Se veliko bolje počutim, ker redno telovadim. Glede kg pa nič ne vem, ker se še vedno nisem tehtala.

Čestitke vsem, ki tako lepo izgubljate kguser posted image


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 8:25:33   
Anonimen
Danes se vam spet pridružim. user posted image user posted image user posted image

Sem včeraj dobila malo zagona, k sm šla po trgovinah... Pred dieto sem mela št. 40, sedaj sem upala, da bom lahko kupila 38. No, saj sem, ampak če bi mi bile v pasu malenkost bolj ohlapne, tud ne bi bilo slabo.user posted image

Skratka, prejšnjič sem imela zeleni slap. Dol je šlo 4-5 kg, vendar sem 2 kg dobila nazaj.

Sedaj pa planiram izgubit še nekako 5 kg. user posted image user posted image

Pa še jedilnik za B dieto:
Z: kava z mlekom
M: 3 mandarine
M2: jogurt
K: hrenovke + ajvar + senf
V: jabolko ali jogurt

 BOMO ZMOGLE?? MA ITAK.. KAJ SPLOH SPRAŠUJETE??  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 8:39:49   
mojamura
jutro punce!

včeraj sem mela super dan, v službi sem razturala, naročila sem si domov frizerko (mam new lookuser posted image ), spucala sem stanovanje, si privoščila penečo kopel, si na nogah počohala dol trdo kožo, si obrila noge in pod pazduho, nadela sem si hranilno masko na obraz.....skratka malo sem se razvajala....

nato sva pa z mojim dol vdarila en noro dober k(s)eks hehehuser posted image user posted image


danes se počutim super

včeraj sem jedla:

Z: jabolko + kos polnozrnatega kruha z marmelado bs
M: pomaranča
K: piščančja prsa na žaru + solata
V: 2 pomaranči + ena jabolka in nekaj arašidov

dajmo šlaufke dol spravit,
da nam ne bo treba pravit,
da smo okorne kakor kit
in da mamo velko rit!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 9:39:42   
Špelca21
Joj punce hvala za vzpodbudne besede.
Moram se ta vikend zmert ker sem imela user posted image  pa nisem prej merla. Ja upam da je res tako, čeprav pri hlačah niti ne opazim še ful razlike mal laži jih zapnem tko da mi ni treba trebuh not stiskat user posted image .

Nč grem naprej v boj pa kar bo pa bo.user posted image

Lepo valentinovo vam želim.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 9:39:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
dajmo šlaufke dol spravit,
da nam ne bo treba pravit,
da smo okorne kakor kit
in da mamo velko rit!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 10:20:03   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.
Kaj pa ostale, se vam že veliko pozna pri oblačilih?
 .


Men se še kar. Semvčeraj oblekla spodnji del trenirke od ta srednje hčere, ki ima deset letuser posted image user posted image user posted image
Resda je ful  elastična in malce pretegnjena, pa hlačnice so mi tričetrt, ampak jo zdaj veselo nosim, zgoraj pa oprijeto majco, pa spodaj pušapmodrc. Imam samo en problem - ne smem se vsesti na kavč, ker se mi nardita dva šlaufauser posted image  Za mizo na stolu še nekako greuser posted image  Me je moj mož danes zjutraj pohvalil, da imam že prav lepo rit - zdaj pa ne vem, ali je to zaradi hlač, zaradi valentinovega ali kaj je za en vrag...user posted image  Ker ponavadi ne opazi niti, če se na kratko postrižem in pobarvam na rdečeuser posted image

Držte se, grem popit metin čaj ( hvala bogu, nikoli si nisem mislila, da bom tako vesela metinega čaja, po petih dneh borovničevegauser posted image ), pol hrenovke sem že pojedla, ker je mali drugo polovico, pa nisem hotela metat stranuser posted image  , za pozno kosilo bom pa danes ribo, na vodi kuhano in par glavic brstičnega ohrovtauser posted image

Lep zaljubljen dan vam želim user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 10:25:54   
Anonimen
Lep zaljubljen dan vam želim

A te bo danes malo bolj nežno pretepel?user posted image user posted image user posted image user posted image  Zzzzzeeeeezzzaaaaammmmm seeeee.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 10:39:27   
natasarobi
Ojla punce!

Se vam lahko pridružim? Malo sem brala poste za nazaj in vidim, da enim je že uspelo, ene so pa na dobri poti.

Poskušam se držati diete 'manj žri', ker sem bolj zbirčna pri hrani (žal se to na kg ne pozna). V začetku bi rada izgubila 5-8 kg in sicer do maja oz. najkasneje do julija 2008.

Začela sem si pisat kaj čez dan pojem in ko malo pregledam za nazaj vidim, da jem premalo sadja in zelenjave in še vedno preveč sladkih stvari. Dnevno imam na spisku kar nekaj skodelic bele kave, a to mi ne uspe zmanjšat (obožujem okus kave). Nekje sem prebrala, da nak bi kava povečevala apetit, meni se pa zdi, da sem manj lačna.

Rekreiram se trenutno manj kot sem se. Imela sem neke zdravstvene težave in trenutno še čakam izvide. Če sem pa pri 'močeh' grem na leg magic, delam vaje z elastiko, hodila sem pa tudi na aerobiko (nič ni pomagalo). Rada smučam, v planu imam pa da bi začela tečt in hodit malo plavat in na fitnes.

To toliko na kratko o meni, da me malce spoznate in mogoče me boste lažje sprejele.

LP, N.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 11:40:05   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Lep zaljubljen dan vam želim

A te bo danes malo bolj nežno pretepel?user posted image user posted image user posted image user posted image  Zzzzzeeeeezzzaaaaammmmm seeeee.user posted image user posted image user posted image user posted image


Me je že. Navsezgodaj.user posted image user posted image

O, madona, pozabla povedat, dobila sem po*****i leg magic.... in to na začetku moje k****ve viroze, tako, da sem ga šele včeraj zvečer sprobala..Deluje ko grom in sem jih nardila 25... potem se mi je pa zdelo, da me nekaj med nogami vleče skup in stiska, kot da bi imela neko železo tamuser posted image

No ja, danes bo že boljeuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 14:09:18   
No.1 žena
Mojamura, vidim, da tebe tudi razganja user posted image . Upam, da naju ne bo razneslo user posted image .

Bolj hujšam, hujša sem user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 16:37:03   
tjaga
Dons sm pa jaz za nabutat. In to konkretno. Zjutraj en konkreten sendvič, malica oz. kosilo piščanec z mozzarelo in zelenjava, za posladek pa še ene Mannerce.
Kako sem jezna sama nase. Zdaj mi je pa slabo, najboljš bi blo it user posted image .

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 17:56:24   
valči
tjagauser posted image ,zadnji stavek me je v sm,eh spraviluser posted image ,drugače pa  glavo gor,tudi grehi morajo bit,le da ne preidejo v navadouser posted image ,jutri je nov dan.

ostale,rada vas berem,bolj malo pišem-trenutno z user posted image v roki,zato so male črke,pardonuser posted image

ali vam motivacija pada,ne se hecat,samo vztrajat moramo,pa bomo dosegle cilj,vse,ki tu gor čepimo,user posted image .

bi vam rada kaj več napisala,pa ne morem,mogoče zvečer,če bo več časa.

pridne bodite,danes je dan ljubeuzni

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 17:57:06   
valči
ljubeuzni-ljubezniuser posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 19:41:11   
Barbs
ljubeuzen je včasih še boljša kot ljubezenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 20:01:03   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: No.1 žena

Mojamura, vidim, da tebe tudi razganja user posted image . Upam, da naju ne bo razneslo user posted image .

Bolj hujšam, hujša sem user posted image user posted image user posted image .




hehehehe sve že 2 ki sve vse hujšiuser posted image user posted image user posted image heheheh

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.2.2008 20:53:42   
dulcinea
Joj, babe. Se sam javljam, da me ne bo slučajno nataša77 skenslala.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 0:09:24   
Naty*Taja
Ja, jaz tudi DUlči! user posted image Nataša še sem tu! Sam nimam velik časa pisat, kaj šele brat vseh vaših klobas! user posted image No sem pridna, danes sem bila še na aerobiki po dobrem mesecu in pol! Ful je bilo fajn. Tako da, punce zdržmo...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 5:30:35   
snorlax
Jutro!user posted image

Se mi zdi, da je spet malo več motivacije tule gor. Bravo!user posted image user posted image user posted image

Dobrodošle nove hujšarice! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 6:53:55   
fionaP
Živjo,

tudi jaz še vztrajam - le da sem zamenjala stranko user posted image
Zdaj sem na "manj žri" oz. "jej 5 - 6 malih obrokov na dan" in "več migaj"
Vsak dan zjutraj orbitrek in trebušnjaki, zvečer pilates in uteži.
Čez vikend gremo spet smučat in ker sem čisti začetnik, presneto dobro čutim mišice, za katere sploh nisem vedela, da obstajajo user posted image

Danes imam na sebi hlače, ki jih nisem nosila že skoraj 3 leta (pred 2. nosečnostjo) - sem tako vesela, da ni za povedat user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   [Brisano sporočilo]
15.2.2008 7:35:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu fionaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 8:00:08   
mojamura
Guten Morgen meine Damen user posted image user posted image user posted image


Kak smo, meni se danes ne da kaj dosti, pa mam full dela v službi, ja ampak kaj bomo, kar se mora, mora se.

Zvečer pa greva z dragim na koncert Oliverja Dragojeviča (to je darilo za valentinovo)user posted image

novim zmagam na proti!!

(sem hotla napisat: za domovino s Titom naprej....samo nekak ne paše zraven) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 8:01:10   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jutro!user posted image

Se mi zdi, da je spet malo več motivacije tule gor. Bravo!user posted image user posted image user posted image

Dobrodošle nove hujšarice! user posted image


mater....ti pa si zgodnjauser posted image

ura je bila pol šest zjutraj ko si pisala


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 9:10:17   
tannya
Dobro jutro punce,
danes je 23 dan ločevalne in kar kre počasi....doluser posted image .
Danes imam B dan in se bom malo pregrešila, sodelavka ima RD in bo naročila pice...Po moje me ne konec, če kakšen kos pojemuser posted image

kako se kaj spopadate z majhnimi pregrehami?

No, danes zjutraj sem ugotovila, da bom morala modrce počasi menjat...so mi čez hrbet vsi preveliki postali...je....*, ko bi še rit pa trebuh šla tko hitro dol.

Mejte se in kar pogumno naprej.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 9:30:02   
mayy
Jutro!

Da se še jaz javim. Še vedno furam ločevalno, kile pa stojijo že od vodnega dne, vendar ne bom obupala. Telovadin vsak dan, orbitrek, hitra hoja, trebušnjaki, leg magic. Ne vse na en dan. Včeraj sem bila na orbtreku 15 min, pa še 50 min hitre hoje sem udarla. user posted image Sem misla zvečer trebušnjake delat pa me je glava bolela k user posted image Sem jih pa prejšni dan nardila 100.

Danes imam OH in bom jedla makarone, večerja pa čokoladni bomboni z okusom tiramisuja, ga obožujem, njami.
Vidim da vas veliko menja dieto, no samo da vam uspelo.user posted image

Bomo zmogle, itak da bomo!!!!!!!

No pa lep pozdrav, pa veliko vstrajnosti.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.2.2008 9:37:40   
Anonimen
Zakaj za user posted image  mi niste že prej povedali za beljakovinsko!!!! user posted image  Kile grejo z lahkoto dol, sladko mi sploh ne paše, stalno jem (a samo beljakovine) in dobro se počutim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?