|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 16:33:15   
larisa
Jencili, ribica se začne 20.2. Torej vodnar je še 19.2.
Glede previjalne pa ne vem kaj točno te zanima, a tista penca za na previjalno??user posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 16:33:29   
jencili
ku kuc...a se vse cartate s svojimi dragimiuser posted image al ste se samo pred mano skrileuser posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 16:33:38   
mala_pikica
Pozdravljene punce! Sem vas prišla malo pozdravit, saj vas redno preberem, za pisanje pa mi ponavadi zmanjka časa. Meni zdaj tako hitro beži čas, vam pa vidim, da se vleče. Saj še malo pa bo konec februarja. Potem pa se bomo družile v temi dojenčki. Že komaj čakam!

Mi smo bili včeraj na prvem sprehodu in je bilo prav luštno, danes pa je vreme za user posted image . Drugače pa je naš Luka pravi lumpek, danes je bil buden do 13h, pa skozi bi bil na rokah ali pa na joški. Krčev za enkrat še nima in upam, da tako ostane. Sem pa ga tehtala in ima že 3100g, domov pa sva prišla z 2630g. Drugače pa sem vredu, šivi še zmeraj malo bolijo, ampak sem pa res cel dan na nogah, saj imam doma še mojo Lano, ki je čisto navdušena nad bratcem. Moram prav paziti, ker ga bi nonstop lubčkala in pa božala. kako pa kaj ostale mamice?

Pina, ati in sestrica Mia iskrene čestitke za vašo Ano. Pa ste jo le dočakali! user posted image user posted image  lp

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 16:35:31   
larisa
Uuuuu Suzi sem zaznala na temi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 16:35:48   
jencili
ja, tista pecna me zanima ja oz. previjalna podloga...

A za vodnarčka si pa sigurna? Ker sem zdej mal po netu gledala in na treh naslovih našla samo, da je 19. že ribicauser posted image

No, recimo, da je se bo naš user posted image  rodil ravno na 19.user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 16:46:02   
jencili
hehe, sm šele zdej vidla kakšen stavek sem spesnila...*recimo, da se ne bo*...sm hotla napisat...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 17:07:47   
Suzi*
Ojla, sem imela pregled, je fuul trajalo, ker so G ravno v operacijsko klicali, ko sem bla na CTGju, pol sem ga pa skor uro in pol še čakala, da je prišel in naredil UZ. Skratka sem preživela 1 uro ctgja, najprej na desnem boku, pa je blo dete preveč mirno, pol pa še na levem boku, kjer je pa ful razgrajal. je vse ok, popadkov ni, je ena sama avtocesta. UZ mi je delal zarad cukra...se je bal, da bo dete preveliko, pa je trebušček in stegnenica čist ok, glavica pa še vedno na spodnji meji (obseg malo manj kot 32 cm). ocenjena teža na cca. 2800 do 2900g. tako da poroda ne bo treba sprožit zaradi prevelike bebe, čeprav je bla najprej že skor panika zarad male glavice. Če bi blo celo dete premajhno, bi mi tudi sprožili porod. Naslednji pregled imam na rok, torej 22.2. Me je vprašal, če bi rada prej rodila. user posted image  Neeee. Sej če bo samo od sebe bo ok, ne bi si pa želela, da mi po nepotrebnem sprožajo, če je vse ok, raje počakam na svoje popadke al karkoli natur.

tako.

me je pa Pinči klicala user posted image  ko sem bla v P, je rekla, da so jo zjutrej sklistiral in ob devetih je bla v porodni....rodila je v 45 minutah, je rekla da je šlo fuuul hitrouser posted image , edino nisem si zapomnila ali je dobila umetne popadke al ne. Pokasirala je pa tud nekaj šivov. Z Ano sta ok, prej je komaj čakala, da pride Mia na obisk, pa da dobi kaj za pojest. user posted image
Pa še to je povedala, da je srečala v P Anaryo, pa da G nekaj ni všeč CTG in da ne ve kaj se bo iz tega razvilo, da mogoče ji bodo tudi sprožili porod.




_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 17:55:00   
Februarka08
Ojla, punce.
Da vas še jaz malo pozdravim.user posted image Sem ravno iz zmenka prišlauser posted image . Me je moj peljal najprej na sprehod, potem pa še na vročo čokolado, tako da sem spet sita. Zdaj grem pa mal kavčka polikat, zvečer pa upam da bomo kaj jote kuhal. Zdaj je še šansa.user posted image Mam pa trenutno čisto napet trebuh in vse mi nekam pritiska in me tišči.user posted image Tako da morm nujno malo na levi bok.
Vas pozdravim še kasneje malo, upam da se boste še kaj opogumile in načvekale.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 18:01:31   
jencili
punce..............kje se skrivate?
Ok, februarka počiva in ostale?

Men je dolgčas in sem že začela razmišljati o hraniuser posted image . Dejte se malo jait, da me zamotite...

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 18:02:15   
katka37
Dobili smo Tinauser posted image , ki meri kar 55 cm in ima malo manj kot 4 kguser posted image . Smo zelo veseli!user posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 18:03:56   
Februarka08
Katka iskrene čestitke!!! Veliko, veliko cartanja in lepih trenutkov....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 18:09:38   
kati kati
KATKA37-čestitke ZA TINAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 18:09:52   
jencili
Katka, iskrene čestitke za vašega korenjakauser posted image user posted image user posted image
Želim vam čimveč cartanja...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 18:41:46   
ella79
katka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za korenjaka Tina

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 18:45:20   
jencili
eh punce, nč si ne morem pomagat z vami, k vas niuser posted image user posted image

Še dobr, da Katka poskrbi vsaj za malo dogajanjauser posted image user posted image user posted image

Bi bla pa vseen hvaležna za kako idejo kako prit do prave previjalne podlogeuser posted image

Kaj, a Dolenjka nam je pa čist omagala al kaj? Dolenjka, dejmo, dejmo, malo se spravi na noge. Kaj boš pa ponoči delala, če boš zdej vse prespala?!user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 18:48:14   
mala_pikica
Iskrene čestitke vsej družini za fantka Tina. Lepo se cartajte. LP

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 18:56:46   
bamby
katka37, iskrene čestitke tudi tebi, da si končno povila svojega Tina na valentina user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!! Zdaj se pa lepo skupaj cartajte.
user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 19:11:33   
larisa
Katka, ja bravo user posted image user posted image user posted image . pa imate pravega Tina valentina user posted image user posted image user posted image

Jencili, bogica, tebi je pa zdej tko dolgčas kot meni prej.... V glavnem sem se pozanimala in ribica se začne 20.2.!! Brez dileme, potrdila astrologinja.  Glede podloge pa, midva imava tud nestandardno in sem kupila tako podlogo da imam pri strani še dovolj prostora za posodice z vodo, robčke, pleničke in mi je bolje da podloga ne pride čez celo leseno površino. Drugače pa ti ne znam pomagat, edino če najdeš kje na netu, da to kdo dela po meri...user posted image

No nama pa lubi dela škampke na buzaro, tako da me nekaj časa ne bo tukaj, ker bova imela eno romnatično večerjico, juhuuuuuser posted image

Pol pa spet pridem pogledat kaj počnete!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 19:20:14   
ella79
jencili kok veliko previjalno podlogo pa potrebuješ? 

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 19:43:06   
jencili
ja j vem, da mate tko, da mate še kremce in vse zraven pol, jst mam pa vmes pregrado, tko da je to čist ločeno, zato mi je kr važno, da bi bla ta dimenzija. Je pa 80x60.

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 19:51:37   
ella79
se pravi so vse, ki jih prodajajo za tvojo previjalno preširoke user posted image a prov razumem user posted image naša podloga je taka, da je sredinski del velik 60x60 potem ima pa na straneh in zgoraj še po 20 cm, ki pa pri meni pridejo tako postrani na to pregrado, ki jo imaš tudi ti.

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 19:54:09   
dolenjka
Dobro jutro user posted image

HUDO! Spala sem kot ubita od 16h pa do 19.30 user posted image  Kaj bo pa zdej ponoč user posted image
Kriza!! Vsa posoda od kosila se mi je zasušila in zdej jo odmakam, da jo bom lahko še danes pomila user posted image
Pa mojga kar še ni, se zgleda uvaja v praznovanje za user posted image  user posted image
No, sej sem ga klicala, če je vse pod kontrolo in bo prej kot v 1 h doma user posted image  Sam kej velik me verjetn ne bo zabaval, ker je vstal takrat kot jaz in je verjetno tut mal koma user posted image
Verjent bom mogla križanke reševat, da mi bo čas minil in bom ratala zaspana user posted image
Je pa res, da si takega spanca popoldan verjetno zlepa ne bom več mogla privoščiti v kratkem a ne? user posted image

KATKA user posted image  user posted image  user posted image  za valentina Tina user posted image  user posted image  user posted image  Velik fant user posted image  Veselo cartanje in čestitke tvojim fantom user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 20:16:30   
vrtnica76
Hoj!
Sem vas prišla mal pogledat.
user posted image Katka za Tina!Si je pa prav lep datum izbral vaš sinekuser posted image .Vas je pa res že precej zmanjkalouser posted image .
user posted image Pina za Ano.
Pa čimprej se pridite cartat v domačo oskrbouser posted image
Mi že po malem čvekamo na temi starši čvekamo in upam,da se kmalu pridružite.


_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 20:56:46   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

se pravi so vse, ki jih prodajajo za tvojo previjalno preširoke user posted image a prov razumem user posted image naša podloga je taka, da je sredinski del velik 60x60 potem ima pa na straneh in zgoraj še po 20 cm, ki pa pri meni pridejo tako postrani na to pregrado, ki jo imaš tudi ti.


V bistvu preširoka ne, ker mam 80 širino, je pa predloga, ker mam le 60, ne pa 70 ali 75 kot so dimenzije.user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Februarčice 4. del
14.2.2008 21:19:26   
scorpiogirl
Dober večer, februarke user posted image

vas včasih mal preberem, ker je tako fajn brat, kako že pričakujete pa cartate user posted image
Kar se tiče ribic pa vodnarčkov ... te stvari se iz leta v leto mal spreminjajo, so kar na uro določene. Letos se sonce iz vodnarja prestavi v ribi prestavi 19. februarja ob 7.51 user posted image
čestitke vsem za nove člane user posted image user posted image user posted image ostalim naj pa hitro mine (bo pol prej april user posted image ) user posted image
še posebej pa Bajsa user posted image čestitke za Lano user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




igranje nagradnih iger
evairena

igrate nagradne igre?

da (52%)

ne (13%)

včasih (35%)


Število vseh glasov: 69

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!