|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 15:23:33   
dolenjka
Ella hvala user posted image  Ampak men kar nič ne potegne user posted image  Bom šla mal na kavč pa možgane vklopila, mogoče kaj spesnim user posted image

Katka a si ti mene vidla? Bom še naprej v akciji in če njen policajček od vsega veselja nič ne javi, bom ob 20h spet v P poklicala, da vidim če že pestujejo user posted image

Pina pa zgleda še kilometre nabira in še vedno čaka na Ano user posted image

Kje ste pa ostale čvekulje?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 15:37:09   
Februarka08
Uuuuu, dogaja vidim...
Lilchy čestitke za tako lep poroduser posted image .
Meti držimo pesti, da bi bilo čimprej za tabo in da boš kmalu cartala svojega Janezka.user posted image Očitno sem se zmotila pri mojih predvidevanjih...user posted image No ja, še toliko bolje.
Mene pa tako trebuh boli, da komaj sedim. Pa sploh ne znam opisat bolečineuser posted image . Kot bi me nekaj štokalo, dajalo po trebuhu, bolečina se pa potem širi v spodnji del trebuha, ki še bolj boli...user posted image Ne vem čemu bi to pripisala... Mogoče se že kaj pripravljauser posted image user posted image user posted image . Ne, ne bi še šla... Še par dni, potem pa. Sem mojmu joto obljubila, zdej pa mam. Ga že daje odkar je iz službe prišel.user posted image
Nič, grem mal na kavča, potem pa pride na obisk kolegica user posted image ... To bo spet čveka....user posted image
Dolenjka user posted image za FBI.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 16:10:36   
dolenjka
Končno sem do konca speglala (cunje) user posted image  user posted image  user posted image

Vsa vesela pridem za računalnik in mal pogledam, če mi je kdo kaj pisal in kaj vidim???? Da mi je šefica poslala mail z naslovom "letno ocenjevanje" user posted image  user posted image  user posted image
A baba ne šteka, da me en k*** briga za mojo letno oceno, ker bom glihkar rodila??? Maila sploh nisem odprla, ker vem, da notri piše, da naj ji sporočim tel. št. da me bo poklicala (ker če misli, da jo bom jaz na svoje stroške v Belgijo klicala se je debelo zmotila) in da se bova kar po telefonu pogovorili user posted image  user posted image  user posted image
Itak bo napisala kar bo njej pasalo in ne vem zaka mene rabi user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Ga bom šele zvečer odprla, da ne bo mislila, da se bom že danes z njo ukvarjala, če bom pri volji, ji bom pa mogoče tudi odgovorila user posted image  user posted image  user posted image  
Ufaaaaaa

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 16:19:22   
katka37
Dolenjka, relax, saj bo, eni pač nimajo pravega občutka za določene stvari.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 16:33:12   
dolenjka
Ja Katka, res je! Jaz pa pač nimam občutka za letno ocenjevanje user posted image  In ona to men pošlje 3 dni preden mam rok????? Sej ni gladka user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 16:34:31   
dolenjka
AJa, pa da ne bo kakšne pomote! Ženska je slovenka user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 16:41:22   
dolenjka
U jaz pa vidim, da je amaya prišla nas pogledat user posted image  A si še 2 v 1 al kako je stanje pri tebi??

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 16:44:14   
itata
evo mene. sem mal javljam med "pavzo". bolš bi pa verjetno bilo, če bi šla kdaj tudi jaz zraven spat... sam pol pa res čist nič ne uspem narest. mogoče kasneje.
meti drži se.
za janey sem tudi jaz zlo vesela, ker je bla revca res že tolk čez rok... madonca... je bolš če te kak dan prej ujame:)
komaj čakam, da vse rodite, da bomo klepetale o dojenčkih naprej!

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 16:49:35   
dolenjka
O Itata! Kako lepo da namesto, da greš kavč likat, prideš k nam na čvek user posted image
No, ampak malo se pa vseeno pojdi spočiti, ker verjemem da te mali škratek kar izčrpa user posted image  Pa saj bo vsak dan večji in ti vsak dan bolj "sposobne" pa bo tudi to mimo, a ne?
Lepo se cartajte user posted image

Meti moja, jaz še vedno diham s tabo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 16:54:51   
dolenjka
Da ne boste rekle, da niste na tekočem! Meti je bil ravnokar dostavljen moj SMS, kar pomeni, da se verjetno že crkljajo!! user posted image  Sporočim takoj, ko kaj izvem!

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 16:58:35   
Suzi*
Sem mal na temo dojenčki poškilila, pa vidim, da še ni debata prav dobro stekla. No, sej kmal bomo vse imela iste probleme, pa bomo tam čvekale.
Danes je en tak čuden dan.....ves dan čakam novičke od Meti in Piči, pa me skor malenkost že mika naše dete spoznat. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:01:57   
Februarka08
Sem mogla pridt pogledat kaj je z Meti... Dolenjka, hvala ker obveščaš... user posted image Komaj čakam da zvemo kaj novega...user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:02:51   
Suzi*
dolenjka....ti pa si obveščevalna služba. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:07:47   
jencili
danuser posted image

Ooo, vidim da se kr veselo dogaja tukaj na RRuser posted image user posted image user posted image

Vsem novim mamicam iskrene čestitke in veliko cartanja z vašimi user posted image .

Vsem, ki ste trenutno v P - mislimo na vas in dihamo z vamiuser posted image user posted image user posted image

Sem pa prej dobila klic, da so sestrišno zjutraj odpeljali v P, ker se je začelo dogajati Rok ima namreč en dan pred mano, se pravi 19.2.user posted image user posted image user posted image
Dejmo Lidijauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:08:41   
dolenjka
naš zlatek :-) ni večjega čudeža kot je rojstvo! najin janez ima 54 cm in 4170 :-)

Tole in slikico sem ravnokar dobila od Meti user posted image  user posted image  user posted image

ČESTITKE MAMICI IN OČIJU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Če dobim dovoljenje, prilepim še slikico user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:13:47   
Suzi*
metiiii, kakšen korenjak. res je velik tale vaš Janez, kot se ti je zdelo. Čestitke mamici za pogum!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Slikico, slikico, slikico!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:18:30   
dolenjka
Zaenkrat vam lahko zaupam to, da je fant za razliko od ostalih februarčkov, svetlolas user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:18:50   
Februarka08
Meti čestitke ob rojstvu vajinega Janezauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Kako velik fant...user posted image
No, sedaj pa čakamo še Ano od Pine, pa imamo parček danes.user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:20:45   
Suzi*
Aaaaa, svetlolasi frajer. Zanimivo. user posted image  Naš je bil ob rojstvu čist temen, pa je zdaj svetlolas. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:22:09   
dolenjka
Verjetn je po atiju user posted image

Zdej vem zakaj je pi**** zaradi kompletkov 56, ki jih je kupila user posted image  Mislim, da jih res no bodo potrebovali user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:26:22   
jencili
user posted image user posted image user posted image , ravnokar so mi sporočili, da je sestrična rodila punčko. Drugo sicer še ne vemo, le da je z njima vse uredu. Glede na njno rizično nosečnost in težave, ki jih je mela, sem prv vesela za njijuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:26:49   
ella79
meti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za korenjaka Janezka

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:27:50   
dolenjka
Jencili čestitke tudi tvoji sestrični za user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:30:55   
Suzi*
jencili, čestitke tudi tvoji sestrični. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 17:33:45   
dolenjka
Ej Suzi, kako bo že vaši punčki ime??

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Ali boste dobili božičnico?
Minka Pobalinka



Da (25%)

Ne (51%)

Nisem zaposlen/a (24%)


Število vseh glasov: 353

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!