|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:03:03   
dolenjka
Hvala Suzi user posted image  Ampak na slikah je posteljica, ne košek! KOšek je v drugem albumu! To je Stokke posteljica, ki "raste" z user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:08:08   
Suzi*
Aha, sem vidla zdej. user posted image  Košek sem pa že pred časom vidla.  Naš košek je pa bolj vaši posteljici podoben, zato mi je takoj na to asociiralo. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:08:08   
polonca78
IZVIRNO SPOROČILO: mary_lou

Zdej pa se zame stiskej pestke Janey sm sama ostala od nas k smo mele 5. rok user posted image user posted image user posted image



Nisi sama ostala, jst sem še vedno tukaj. so me domov poslali. user posted image in čez 2 dni ponovno na pregled.user posted image

Sem pa ful vesela za Janey, da ji je konćno uspelo. Najverjetneje se ji ni uspelo dogovoriti za EA user posted image user posted image . ČEESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke za tudi Pegici za Ažbeta!!! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:10:20   
Februarka08
Oooooo, dolenjka, kako lepa sobicauser posted image user posted image user posted image . Ja, samo še user posted image manjka, pa bo popolna...
Meti ima sigurno kakšen drug razlog po mojeuser posted image , no bomo videli... Ne verjamem, da ne bi nič javila... user posted image Če slučajno predihava, mislim nanjo!user posted image
Nič, zdaj pa res kuhat, hvala bogu.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:18:16   
Suzi*
ooo, lilči, vidim te. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:19:26   
Suzi*
jaz pa pojma nimam kaj bi danes kuhala. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:23:23   
lillchy123
Naš angelček LUKA je na svet prišel 6.2.2008, 3120g,50cm.!!!!!
 
naj povem, da je bil porod nalepši in največji čudež, kar jih je.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:33:28   
mary_lou
Škoda POLONCA user posted image user posted image user posted image

No sej bova pa druga drugi zdej jamrale k sva same ostale


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:35:09   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

Naš angelček LUKA je na svet prišel 6.2.2008, 3120g,50cm.!!!!!
 
naj povem, da je bil porod nalepši in največji čudež, kar jih je.


Lillchy user posted image  user posted image  user posted image  In jaz sem ti mogla danes odpustnico napisat, da si ti na RR prišla? user posted image

Čakamo slikice!!

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:35:25   
mary_lou
Kaj naj naredim za prilogo k kanelonom s sunko in sirom? Najbolj bi pasal pomfri sam pol bo jutr vago pr G. raznesl

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:37:10   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: mary_lou

Kaj naj naredim za prilogo k kanelonom s sunko in sirom? Najbolj bi pasal pomfri sam pol bo jutr vago pr G. raznesl


user posted image  user posted image  user posted image  Ja in? Si bodo pa drugo kupili, kaj te pa vagajo? user posted image  user posted image  user posted image

Polonca user posted image  si se bala da ne boš mogla brez nas, pa si nazaj prišla a ne? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:39:46   
dolenjka
Babe mene bo raznesl od radovednosti, če je šla Meti rodit user posted image  A katera na tem svetu ve, kako se ta bejba piše, da pokličev v LJ P in vprašam če je rodila user posted image
 
Mamico ji.... osivela bom zaradi nje user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:39:49   
mary_lou


user posted image  user posted image  user posted image  Ja in? Si bodo pa drugo kupili, kaj te pa vagajo? user posted image  user posted image  user posted image


Sej res user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:40:02   
Suzi*
Lilčiiii, čestitke za Lukca! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Lepo se cartajte.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:42:58   
lillchy123
Sem se uštulila k svakinji na net, tko da moram bit hitra. že 5.2.sem imela popadke, ki pa so se čisto umirili. Potem pa mi je ob pol dveh ponoči odtekla voda (sam ene tri žlice)user posted image , in ko sem študirala, a naj grem nazaj spat al ne, so pritekle še tri žlice.. user posted image  Pa smo šli... V P mi povejo, da sem 2cm odprta in da bo trajalo, zato je šel dragi nazaj spat. Ko sem se klistirala, se m začutila prve blage popadke, a glej ga šmeta, ko sem prišla okrog 4.30 v porodno, sem bila odprta že 4 cm. Ob 6h je prišel moj dragi, ko so tudi popaki postale gostejši in močnejši. Kot hudi krči med menstruacijo. Je prav pasalo, ko mi je masiral križ.Čas je pa kar letel... Potem sem dobila eno inekcijo in masko za dihanje, ker me je res že kar pošteno tiščalo. In potem se prižgejo luči, babica si nadane masko in pravi:; še enkrat pritisnemo, in glavica bo zunaj!; In res je bila.. In mi pove, da je zunaj, da ga lahko pobožam. Nič ni bolelo, med nogami sem videla malo bučko mojega fantka, ga božala po laskih.. In pride nov popadek in na trebuščka so mi ob 7.51 položili mojega fantka. Najlepši trnutek mojega življenja.

Zato drage moje, ne bojte se, poslušajte babico in pijte malinov čaj!!!! Babica kar ni mogla verjet, kako hitro se odpiram in da nisem rabila nobenih umetnih popadkov. In nisem nič šivana.
Skratka, z malim uživava, se crkljava, in včasih, ko pogrešam tisto brcanje v trebuhu, ga samo vzamem v naročje in ne morem verjeti, da je res tu, da je moj sin.

Uživajte zadnje dneve s trebuščkom, najejte se vsega kar imate rade, slikajte ga, ker bo kmalu vse drugače.

Vsem, ki pa se že cartate pa želim čim manj joka, čim več spanja in lepih trenutkov z našimi dojenčki.


(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:43:30   
Suzi*
Dolenjka, pobrskaj, če je v imeniku (gsm ali pa stacionarna tel, če jo imaš).

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:48:13   
Suzi*
Lilči, krasna porodna zgodba. user posted image user posted image Pa super, da si rodila čist naravno, pa da nimaš šivov. user posted image user posted image user posted image  Bravo.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:50:34   
mary_lou
DOLENJKA kako sta se pol vidva odločila glede izvornih celic?

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:51:30   
dolenjka
Tko, pa če jaz po porodniški ne grem na CIO v službo user posted image  user posted image  user posted image

Meti je v porodnišnici, rodila pa še ni!!

Sem samo 1 priimek povedala (ima pa 2) pa je gospa rekla da še ni rodila, kar pomeni, da je notri, ker mi je ona povedala oba priimka, torej je sprejeta user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:52:42   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: mary_lou

DOLENJKA kako sta se pol vidva odločila glede izvornih celic?


Jaz sem ena cinca marinca in ne vem kaj bi, moj pa isto. Tko da bom verjetn prej rodila, preden si bom na jasnem kaj je boljš user posted image

Aja, pa še za Meti: DIHI DIHI DIHI pa bo Janezek kmalu v tvojem naročju user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:56:52   
dolenjka
Sem šla nazaj počekirat kaj je Meti nazadnje napisala: da se ji zdi, da je 2 popadka začutla, pa da ji je zvečer aleluja špilala, pa da bo danes buhteljnje pekla user posted image  No, od teh buhteljnov več kot očitno ne bo nič user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:57:39   
Suzi*
meti, pridno dihaj. upam, da bo kmalo zibala.

prav tako pinči....nimam še nobene novičke od nje.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 14:58:11   
torcica
Meti srečno, držimo pesti! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 15:08:20   
ella79
dolenjka jaz sem si še tele linke shranila za SMS-je, ki jih je mesecnica pripopala
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2225392
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1943117
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=923833

vsem novopečenim mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image in čim več prespanih noči

danes bo pa treba bolj spremljat RR, k vidim da bo Janezek prijokal user posted image meti dihamo s tabo

lillchy čudovita porodna zgodba


(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Februarčice 4. del
12.2.2008 15:16:51   
katka37
Dolenjka, user posted image , super agentka si.

Meti, drži se!

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Ime za hčerko
Tanja555

/

Ema (35%)

Pia (16%)

Zoja (27%)

Petja (6%)

Lea (13%)

Maksi (2%)


Število vseh glasov: 565

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!