|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.2.2008 13:33:15   
Anonimen
natasa77- plosimmm, mene tud na seznam.user posted image

Nick: aspirinčica
Željena teža: 60 kg (izguba teže:10-15 kg)
Dieta: 90 dnevna ločevalna dieta


Danes imam vitaminski dan(1/4). Popila sem že Donat in popapcala eno banano in dve sveži rdeči papriki. Moj dnevni jedilnik pa javim zvečer, ko bo vse že za mano.

user posted image
(še ena za vas... jaz jo preprosto obožujem)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.2.2008 15:38:51   
Anonimen
Aspirinčica, saj si gor.user posted image  Edino ostalih podatkov nisem imela. Bom naslednjič dodala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.2.2008 15:40:27   
Anonimen
Kaj a vse kolesarite na sončku??????user posted image user posted image user posted image user posted image


                                             user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.2.2008 17:26:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
Aspirinčica, saj si gor.user posted image  Edino ostalih podatkov nisem imela. Bom naslednjič dodala.user posted image


Komaj zdaj videla.user posted image

Vse ostalo lahko dodaš na tabelo po ponedeljku, ko bom točno vedela(po tehtanju), koliko kilogramčkov želim, da se stopi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.2.2008 17:48:20   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Se moram pohvaliti ,da sem jaz tudi danes malo razmigala svojo rit!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.2.2008 18:55:35   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Hoj punce!

Jaz sem včeraj spet pretekla 5 km. Danes bom ciljala spet na več. Sem bila pa kr utrujena, ker imam kronično pomanjkanje spanje. To je pa tko če že 2 leti ne spim vso noč, ker se moj dragi sinko še vedno prebuja. user posted image  

Tiste, ki hoditev v službo in niste doma pred 16-17h. Kako si organizirate kosilo? Jaz v službi ne jem prav veliko in potem doma bi pa "vola" pojedla, pa bi moralo biti ravno obratno in bi mogla za večerjo pol manj pojest user posted image . Zjutraj vsako jutro v službi popijem kavo, pojem zajtrk (sadje), potem, ko mi okrog 12-13h ornk kruli po želodcu grem pa na kosilo. Ampak je tud ponudba v menzi katastrofalna :(  Potem doma imam pa okrog 17h-18h večerjo. Prosim napište mi, kako si ve to čez dan organizirate.

Danes imam Š dan. Kaj bom jedla pa ne vem, kaj menza ponuja in kaj bom jedla zvečer, ker gremo (med drugim tudi z jer.zo) čvekat na večerjo.

LP Tina

Lp Tina


Ja, jaz sem tudi taka reva. Ob 5.30 grem od doma in pridem med 15.30 in 16.00 uro, potem imam pa kar kosilo in večerjo skupaj okoli 17.00 ure.

Jem pa takole:
ob 4.00 sadež na tešče
ob 4.30 zajtrk
ob 9.00 malica - sadje
ob 12.00 malica - sadje ali jogurt
ob 17.00 kosilo in večerja hkrati
včasih še ob 20.00 - kakšno sadje

Ko pa sem doma, je takole:
ob 7.00 sadež
ob 7.30 zajtrk
ob 12.00 kosilo
ob 16.00 malica - sadje
ob 19.00 večerja

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.2.2008 20:43:55   
oktavija
Dorči kot obljubljeno sem dodala še en album o piramidah...user posted image user posted image user posted image

No da sporočim jaz sem še vedno pridna in brez grehov!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.2.2008 23:06:09   
eya
Hej!

Čestitke za vse izgubljene kguser posted image

Jaz še vedno pazim pri prehrani in dosti telovadim (ta teden sem bila že 3x na aerobikiuser posted image ). Samo časa za tale forum nisem imela, tako da sem zelo na hitro preletela, kar ste napisale. Vagala se bom pa jutri ali v soboto zjutraj, da vam sporočim podatke za naslednjo tabelo.

Me pa od sobote naprej spet ne bo tule gor, gremo za en teden na dopust...upam, da bom tam tudi pridna kar se hrane in miganja tičeuser posted image  Ma ne upam-obljubim, da bom, evouser posted image

Fajn bodite!

(manj jej in več migajuser posted image )

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.2.2008 23:33:52   
december06
Ah ste pridne. Meni danes zopet ni uspelo začeti. Katastrofa. Upam, da bo jutri pa res. 

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.2.2008 6:07:37   
snorlax
December06, samo odločit se je treba. Potem gre!user posted image user posted image

Me smo s tabo!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.2.2008 9:38:19   
oktavija
Jutro!

Zgodil se je prvi grehuser posted image včeraj ponoči sem se zbudila in napol v snu pojedla polovico piškotauser posted image user posted image user posted image user posted image  tako sem jeznauser posted image sama na sebe da bom znorela, jooooooj kako mi je to uspelo pa tako pridna sem bila.user posted image ..
user posted image Groza!!!! Dejte me malo skregat!!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.2.2008 10:39:21   
mayy
A katera uporablja kakšno kremo za celulit

Jaz sem našla to, pravijo da je dobra http://www.diva.si/clanki_notranja.php?id_clanek=588


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.2.2008 11:39:27   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: mayy

A katera uporablja kakšno kremo za celulit

Jaz sem našla to, pravijo da je dobra http://www.diva.si/clanki_notranja.php?id_clanek=588

mam eno oranžno reč od garnier-a pa je po enem tednu blo opazit napredek (bolj napeta koža)
A ve že v tem mrazu kolesariteuser posted image  A ni premrzlo?

No meni je kljub pustu in RD fešti uspelo ostat na istem -0,7 kguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.2.2008 15:55:28   
No.1 žena
Malo se javim,

sem zelo pridna in se držim diete user posted image . Od četrtka, ko je bil prvi dan, imam že 1kg manj - torej v treh dneh.
V lekarni sem prosila za čaj proti celulitu, pa so mi rekli, da je v redu ta za hujšanje in mi zraven priporočili žličko kisa. Kis sem kupila kar v lekarni, ker bi naj bil nek bio s certifikatom. Kis bi naj povečal učinek.Očitno deluje user posted image .
Kremo za celulit sem že uporabljala in to Afroditino in je imela zelo dober učinek. Zraven sem dobila takšne nogavice, ki te stisnejo. Žal sem zdaj za to malo prelena. Mazanje....pa malo mi je vroče v pisarni z nogavicami, ker drugače nosim pod hlačami dokolenke.
Razmišljam o trebušnjakihuser posted image . Mogoče pa bo kaj iz tega. Sem pridna?

Lp

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.2.2008 17:04:06   
eva1
Vidm, da nekaterim prav lepo gredo kg dol user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..jaz bolj malo pišem,ker vam ne sledim, tok hitro čvekateuser posted image ...sem še vedno na dieti manj žri..in sicer sedaj od 3.1 je šlo dol 5-6 kg-se pravi od septembra že 24 user posted image user posted image user posted image itak da sem ful vesela! Sicer ne vem kok vam bom kej uspela slediti, ampak tu in tam pa bom poročala kako mi greuser posted image Veliko uspeha vsem še naprej user posted image

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.2.2008 17:45:03   
tjaga
Hoj, da se še jaz malo javim.
Včeraj in danes sem bila na fitnesu (zgleda da postajam odvisnik, tako kot od neta), in mi je včeraj hišni MR. Muscolo (beri: fitnes trener) pokazal, kako pravilno delati vaje na napravah. Danes sem vse skupaj ponovila in mišice me bolijo, kar pomeni, da sem pridna učenka.
Kar se hrane tiče, sem kar pridna, spet sem začela jesti večkrat po malo.
Komaj čakam, da se še malo ogreje, pa da fliknem kolo med noge in gasa. Kolesarjenje mi je zakon. Edino kar je, me rit boli na začetku. Ampak ko se navadi je pa user posted image user posted image .
Pridne bodite, vam povem, da se izplača. In ko bom na cilju, bom prilepila v album slikco od prej in potem.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.2.2008 17:46:13   
dulcinea
Vidim, da so vse šle hujšat na drug forum. Jaz sem danes bila na dolgem pohodu in sem se fajn prešvicala.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.2.2008 19:24:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Vidim, da so vse šle hujšat na drug forum. Jaz sem danes bila na dolgem pohodu in sem se fajn prešvicala.

Midve s Tjago pa na fitnesu.user posted image user posted image user posted image
Sam hudiča, če sva šle pa potem na kosilo.user posted image  Pa še mulček je zbolel.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.2.2008 19:58:26   
oktavija
Nadaljujem svoj dnevnik dijete Zeleni slap: 

1.) dan Ponedeljek:
Z: Nič, razen kavice in čaja BS, samo natren
K: Kuhano sl.zelje, korenček in čebula + teletina
V: Kuhano sl.zelje, korenje in čebula + teletina

2.) dan Torek:
Z: Pečena jajčka
K: Kuhan brokoli, bučke, čebula, cvetača, gobice + piščančji file
V: Puranji file + zelena solata

3.) dan Sreda:
Z: Kuhana jačka + kuhana šunka
K: Zelena solata
V: Gobice z jajčko + zelena solata

4.dan Četrtek:
Z: Gobice z jajčko
K: Zelena solata
V: Ribji file + zelena solata

5.dan Petek:
Z: Kuhana šunka
K: Pečen puranj file + pečene bučke
V: Pečen ribji file + pečene bučke
Danes sem malo grešila, pojedla sem polovico male jabolke in spila kavo z mlekom BS..user posted image

Vsak dan spijem vsaj 1,5 L vode in ogromno čaja BS ali z natrenom.


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.2.2008 7:26:22   
snorlax
Oktavija, tebi bom pa napisala nekaj, kar ponavadi ne pišem. Klinc pa en keks!

Zdaj pa za kazen en seks, potem pa se drži naprej diete!user posted image user posted image user posted image

Aja, pa dobro jutro bejbe! In lepo soboto!user posted image Brez keksa, lahko pa veliko seksa!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.2.2008 7:44:48   
kaja26
Dobro jutro. Evo da se vam javim po doooolgem času. V bistvu sem začela 7.1.2008.
Za začetek sem se samu odpovedala hrani po 18 uri in pa ogromnim količinam čokolade.
Danes stopla na ... in kaže - 5 Kg user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdej pa se bom verjetno lotila še ločevalne.

V glavnem rešila sem se zasvojenosti z čokolado

Vas lepo pozdravljam

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.2.2008 9:25:42   
No.1 žena
Jutro,

meni pa se bo zmešalo od te digitalne  user posted image  tehtnice. Trikrat stopim na njo, pa vsakič drugače kaže. Pride tudi do 1 kg razlike. Me prime, da bi se tehtala en krat na teden user posted image .
Drugače pa, volje še nisem izgubila user posted image user posted image user posted image .

Lp

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.2.2008 9:27:04   
mayy
Dobro jutro!
Meni gre zaenkrat vse po planu, brez grehov. Sem pa imela včeraj kar krizo bi pojedla vse, pa sem se zadržala in pojedla le 10dag arašidov, banano in ananas sem mela sadni dan.  Danes pa zopet mesek in zelenjava.
A nima nobena celulita???user posted image , razen žene in frufru

No vidim da pridno fitnesirate, jaz vsak dan gonim orbitrek 15 ali 20 min, ni veliko je pa začetek, pa še mal steper ali leg magic, še trebušnjake bo treba.

Nas se pa vedno manj javlja, kje ste vse? Včasi sploh nisem mogla vse prebrat, zdaj pauser posted image

user posted image user posted image vsem za izgubljene kilograme

Lep soncen dan!


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.2.2008 9:33:47   
Lianna
Ojla. No pa je danes moj 1. sadni dan. Do sedaj je bilo vse ok, danes pa bo potrebno veliko volje, sploh ker mam pms in mi paše sladko. Me pa še vedno bolijo mišice od pilatesauser posted image  Danes bom šla pa za 20-30min na orbitrek da se malo razmigam. Pa kakšen sprehod bo tudi, ker je zopet lep dan. Aja tehtala se bom pa jaz raje 1x na mesec.

Lp

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.2.2008 9:41:25   
Anonimen
Jutro
Jaz sem se vagala,pa sem izgubila še eno kilco.user posted image user posted image user posted image user posted image
Očitno dieta Kind Lady-delujeuser posted image
Se pravi do zdaj 3 kg.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?