|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 7:30:05   
tejčica
Jer.za, user posted image user posted image user posted image  za uspešno prestan vodni dan.user posted image Mene čaka naslednji ponedeljek.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 9:15:32   
daysi
Ojla, se vam oglašam po dolgem času. Vidim, da kar pridno izgibljate kilograme. Tudi jaz se lahko"pohvalim", da mi je šlo že 2,8 kg dol, kar pa od začetka ni bog ve kaj.
Sem si pa vzela dva dni frej od diete in pridno papcam krofe, pa flancate, danes bomo jedli meso,... Ampak jutri bom imela strogi post, to se pravi vodo. V četrtek pa po dieti naprej(škrobni dan). Vem, da sem ta teden malo zakomplicirala, ampak ali ni bolje, da samo dva dni, kot pa da bi vsak dan na veliko. Pa če bo zvečer vreme grem malo teč.
Telovadim bolj malo, ta teden sem samo 1x, ampak obljubim si, da bom od danes naprej bolj pridna.

Moj načrt za prihodnjost: kupi si orbitrek.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 9:30:38   
fionaP
Tudi moj vodni dan je uspel, brez problema. Sploh me ni nič mikalo.
Edino eno kavo BS sem vmes spila in veliko vode, nesladkanega čaja.

Od začetka do danes (1 mesec) je minusa 5 kg. Nataša a boš popravila tabelco?

Malo mi je žal, ker si nisem na začetku izmerila obsegov, ampak minus se vidi na obleki in ogledalu, tako da je kar ok.  Pa še nekaj sem opazila: na tehtnici imam tudi merilec % maščobe v telesu. Pred dieto sem imela 23,7% maščobe, zdaj 20,1%.


Danes sem se že lotila 2 kivijev, za kasneje imam jabolka.
Kosilo in večerja bo feta sir in solata.


---------------------
Ločevalna 30/90
---------------------

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 9:37:20   
malamisha
Dobro jutro sotrpinke!

Prejšni teden sem začela z ločevalno dieto. Po drugem sadnem dnevu je slabe 3 kg minusa. Pa jem kot pusauser posted image

Me je malo skrbelo za mleko, ker še dojim, pa zaenkrat ni nobene krize in upam, da tako tudi ostane.


Je pa totalna kriza hujšati, ko si doma. Potrebno je pripraviti kosilo za starejšo princesko, mlajša princeska pa že tudi veselo probuje kašice. V glavnem KRIZA!!!!


Je pa fenomenalno dober občutek, ko oblečem kavbojke in je že malo boljši občutekuser posted image


Vsem hujšarcam želim, da ne izgubimo voljeuser posted image

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 9:58:18   
katjandraž
user posted image  za uspešen vodni dan!!!

LOČEVALNA

Jaz sem imela včeraj sadni dan, me je malo skrbelo, kako bo, gleda na to, da sem čez vikend čist zabluzila, pa je šlo brez problemov. Danes sem že zajtrkovala mandarine, čaka me kavica, za kosilo si bom pa v službo nesla solato s feta sirom, paradižnikom in papriko. Problem bo pa popoldne, imamo v vrtcu pustno žurko in je vstopnina 1 krof. Mislim, da bo končal v mojem želodcuuser posted image .

Včeraj sem se šla vseeno tehta, čaprav nisem mislila in imam isto kot prejšni in predprejšnji ponedeljek -2,4 kg. Sem imela med tednom že -3kg, pa me je vikend neseluser posted image . Komaj čakam, da je konec teh žurk in RD.


(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 10:08:02   
smrka
Dobro jutro punce!
Danes bo krompir pecen za kosilo pa skleda solate, sam bom mal prej kosilovala ker grem pol hiter v trgovino po cevlje pa po opravkih.

Lep dan vsem skupi!
Pa castim vas z vonjem po torti, ker mam glih rojstni dan; ve pa glih hujsate, no jest tudi!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 10:09:57   
binica
Ojla,
jaz se tudi že par dni ne javljam, verjetno zato, ker sem sem pridno grešila, tako kot velika večina... pa še user posted image  sem dobila, tako da je vse na mestu...
Kljub temu pa veselo javljam rezultat za tabelco: -4,5kg, kar ni slabo. Danes bom jedla za kosilo sam solato, jutri pa zelje ali repo, da me malo spuca vseh teh krofov. Sem se pa odločila, da bom drugi vikend (ta ne, ker je praznik) spet naredila uno čiščenje, saj se mi zdi, da sem se res bolje počutila po njem in tudi kg so šli dol teden po tej svinjariji. Res je težko to izpeljat, ampak se izplača user posted image user posted image

Čimmanj krofov vam želim, jutri pa resno naprej - brez prekrškov, sicer

&lt;img src="http://www.smeski.com/razni/devil/devilmean.gif" border="0" alt="www.Smeski.com\">');MM_setTextOfLayer('copytext2','','user posted image ');MM_goToURL('parent','#vnos')" height=31 alt="Klikni desni gumb miške in Shrani sliko kot!" src="http://www.smeski.com/razni/devil/devilmean.gif" width=42>&lt;img src="http://www.smeski.com/razni/devil/devilmean.gif" border="0" alt="www.Smeski.com\">');MM_setTextOfLayer('copytext2','','user posted image ');MM_goToURL('parent','#vnos')" height=31 alt="Klikni desni gumb miške in Shrani sliko kot!" src="http://www.smeski.com/razni/devil/devilmean.gif" width=42>&lt;img src="http://www.smeski.com/razni/devil/devilmean.gif" border="0" alt="www.Smeski.com\">');MM_setTextOfLayer('copytext2','','user posted image ');MM_goToURL('parent','#vnos')" height=31 alt="Klikni desni gumb miške in Shrani sliko kot!" src="http://www.smeski.com/razni/devil/devilmean.gif" width=42>

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 10:22:49   
jer.za.
Smrka, VSE NAJBOLJŠE user posted image user posted image user posted image
 
Torto pa prihrani za dneve, ko imamo ločevalke sladko večerjouser posted image user posted image .


(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 10:30:48   
lelaval
LOČEVALNA

Jaz sem do 16.00 lepo gurala moj vodni dan - brez krize in težav, pol  pa zabluzila user posted image . Se nisem mogla upret pogostitvi otrok ob mojem RD user posted image - priprava toplih sendvičev, potem pa smo šli še na torto k nečakinji (ki ima isti dan kot jaz RD), pa sem svoj kos torte lepo vljudno odstopila sinu, pol pa sem dobila torto od najmlajše - te pa sin ni mogel več, pa sem jo mogla pojest (saj dobra je bila, ja user posted image ).
Jaz sem se odločila, da do konca tedna še guram to ločevalno, ker za vikend pridejo še kolegi, pa moramo nazdravit in tudi torto jest user posted image . Potem pa presedlam na beljakovinsko.

Kile pa piši iste (tistih 20 dag manj ni potrebno odštevat user posted image , ker sem imela že manj, pa sem s pustom vse zasrala in dobila nazaj user posted image )

Pa še vprašanje za tiste, ki ste na beljakovinski, a se držite tega, da ste 3 dni na dieti, 2 dni pa jeste normalno - kot je tukaj obrazloženo:

http://www.smsdieta.si/dieta/hitra-dieta-z-jajci/

Smrka - ne zafrkavaj z vonjem po torti - vem, kako je bilo pri nas včeraj. Pa čestitke za Rojstni dan - bi 1 dan prej prišla ven, pa bi skupaj praznovale user posted image

Vsem, ki ste uspešno preživela vodni dan - pohvale user posted image , prav tako vsem za izgubljene kilograme in, da niste izgubile motivacije user posted image



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   [Brisano sporočilo]
5.2.2008 10:31:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 10:39:09   
jer.za.
Jer.za, bravo za izgubo, cm in kg. Kako dober občutek, kajne?


Občutek je FENOMENALENuser posted image user posted image user posted image .
Kakšen bo šele čez 1 mesec??user posted image user posted image

V teh deževnih dneh jaz pridno delam na leg-magicu, pa skrbim za svakov orbitrek, da se mi ne nabira prah gor, pa vaje za trebušne mišice delam.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 10:44:23   
jer.za.
Jaz sem do 16.00 lepo gurala moj vodni dan - brez krize in težav, pol pa zabluzila .


Te je treba "ornk" po ritiuser posted image user posted image user posted image

Kaj je zdaj to punce, grešite, obupujete,....Bomo zmogle...bomo ja!!!!!!!!!!!!!!!
 
Jaz sem si v nedeljo, ko sem imela sadni dan, tamali pa sta zraven jedli dunajca in pomfi predstavljala, da so banane počen piščanček na žaru in se uprla skušnjavi grehov. Na koncu sem bila pa ponosna sama nase.

Barbs,.....kje ste da naredite malo reda tukaj???user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 10:48:48   
fionaP
Kaj je vam motivacija?

Jaz sem si mislila "kaj zdej, a hočeš bit suha a zašpehana"

V bistvu me je za dieto dokončno prepričalo nakupovanje modrčka (pred novim letom), kjer sem krepko podcenila ne samo velikost košaric, ampak tudi obseg prsnega koša. In ko sem videla v ogledalu špeh, v katerega so se zažrle naramnice od modrčka - to je bilo to. Samo na to se spomnim, pa me mine jest user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 10:49:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.
Barbs,.....kje ste da naredite malo reda tukaj???user posted image user posted image


Bo, treba, ja.. user posted image user posted image user posted image

Sicer sem pa na žalost spet shujšala v noge in rit.. Trebuh pa bolj malo, prsi pa čisto nič.. user posted image user posted image  Kaj bi dala, da bi bilo ravno kontra... user posted image  Skratka, hlače mi spet kar plešejo okrog nog... Trebuh pa še vedno vztraja v vsej svoji veličini in širini.

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 10:53:19   
Barbs
Evo mene, mi je v petek umrl računalnik in sem bila cela nesrečna...user posted image

Zdaj pa hitro, dokler je pri sebi, ker gga res neki sračka - moj kilkce za statistiko -7 . user posted image  Sem zadovoljna, danes imamo žurko, bom vztrajala na mesu, krofe bom pa ignoriralauser posted image  Se beremouser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 10:59:53   
fionaP
Biba, pa ti si fenomen - pri večini žensk je tako, da ko se rediš, se nazadnje pozna na prsih (najprej pa seveda na TNZ).

In ko hujšaš, najprej izgubiš prsi, šele potem pride na vrsto TNZ.

Mogoče pa si ravno pred user posted image , in se ti zato zdijo prsi večje?
Trebušnjake delaš kaj? Ker ni nujno, da bi morala prav shujšati tja, lahko da so samo mišice ohlapne in jih moraš malo strenirati.

Pa ne se preveč sekirat - nobody's perfect! Kaj bi jaz recimo dala za tvoje noge, ker moje noge so kot hlodi user posted image  Veš, to tud ni fajnuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 11:21:28   
Anonimen
ma ja.. Itak nikol ne bomo zadovoljne.user posted image  Babe pač.user posted image

(odgovor članu fionaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 11:22:28   
Anonimen
user posted image user posted image  Ja vem, nisem imela časa za tabelo.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 11:32:20   
Anonimen
Na včerajšnji dan- beljakovinski(1) sem jedla:

Z: 1 jabolko
K: 2 kosa ocvrtega sira
V: 1 rdeča paprika+ kefir

Danes imam škrobni dan(1) in sedaj jem minolo, pa spila sem 2dcl Donata. Ostalo javim zvečer, al pa jutri, ko bo vso prehranjevanje že za mano.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 11:58:39   
oktavija
Prišla sem malo poročat koko gre meni in mojemu Zelenemu slapu!

Zaenkart sem bila še brez prekrškov!user posted image user posted image user posted image  Imela sem zjutraj krizo zaradi polne pisarne krofov, vedar se nisem dala premamit!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Trdno sem se odločila da bom shujšala, čeprav dobim hude prebliske ko mi pade cuker da vse pustila k vragu!

Nimam ravno podpore v pisarni, kjer se veselo mastijo z krofi, pa z mocart kuglicami, pa bananami in keksi...user posted image user posted image user posted image user posted image  Kako jih sovražim!!!!user posted image user posted image  Amapak imam močno voljo in se ne dam!
Tehtala se bom konec tedna da bom videla če se je kaj spremenia številka... malo imam težav s prebavo, tako da upam da se mi bo hitro uredila, mogla bom začet uporabljat Donat!!user posted image user posted image user posted image

Lep dan vam želim!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 12:01:03   
Anonimen
Oktavija, to je karakter. Bravo punca user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 12:23:51   
Katarina_Barbara
Dan, remember me?

V glavnem, jaz sem z dietami končala, v tem času sicer izgubila 5 kg, ter pokasirala en teden bolnice - v petek 25.1.2008 se mi je tako zvrtelo, da sem padla.
Razlog: nizek pritisk, dehidreranost, močan glavobol .

Čestitam vsem za uspehe, držim pesti, da še ostalim rata, pa veliko pijte, ne pozabit na dodatne vitamine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 12:27:47   
mayy
Dan!

Včerajšni sadni dan je uspel brez grehov.
Danes B dan
Z: kava
K: pečenica, zelje, pz žemlja
V: enako

Danes bomo pekli miške to bo preizkušnja ampak ne bom podlegla skušnjavi.

Punce kaj ga sračkate, dejte no mormo bit suhe ma morju
Smrka vse najboljše
Čestitam vsem za uspešen vodni dan

Lep dan vsem


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 12:34:17   
lelaval
Jaz sem do 16.00 lepo gurala moj vodni dan - brez krize in težav, pol pa zabluzila .



Te je treba "ornk" po riti


ja, saj, ... vem... ja user posted image
Obljubim, da do konca tedna še malo pregrešim, pol pa res ne več. user posted image
Bi si morala kakšne hlače (eno številko manjše kupit), pa bi hitro dobila motivacijo - vem iz izkušenj. Ali pa si bom tiste, ki jih več ne dobim na rit obesila na hladilnik user posted image .


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 13:02:44   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

BIba????
Dulcinea sam povej a si bila prijetno presenečena, al ne?



Ne povem user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?