|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 14:06:55   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Bi si morala kakšne hlače (eno številko manjše kupit), pa bi hitro dobila motivacijo - vem iz izkušenj. Ali pa si bom tiste, ki jih več ne dobim na rit obesila na hladilnik user posted image .



user posted image user posted image user posted image Ja ja meni so tudi premale hlače največja motivacija!user posted image user posted image user posted image

Še vedno nisem grešila!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 16:39:28   
Barbs
Jaz pa sem. In zdaj grem nazaj. Grešit. Pač, sem rekla, ****, pust je pust... v sredo pa dalje na strogouser posted image

Kaj pa čem, uboga reva,  če mam spodaj v bajti  na žur placu polno mizo mesa, krofov, pikantnih domačih jetrnih paštet, domač kruh, metliško črnino.... spodaj imam tudi leg magic, ki je končno prispel - ampak, ga bom razpakirala v četrtekuser posted image

Saj vem, pri mojih letih bi bla lahko bolj resna.. saj bom, obljubim.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 19:43:59   
snorlax
Smrka, vse najboljše! user posted image user posted image

Drugače pa, naj vam bo za danes, ker je pust!user posted image

Jutri vas pa navsezgodaj zjutraj oklincam, da se bo kadilo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 20:28:15   
medika 13
ja vam je nakaterim pust prav fajn prišu kot izgovor za grehe, a ne??? user posted image user posted image user posted image

jaz sem bila pridna, se nisem pregrešila ... niti enga krofa, niti koščka user posted image

smrka tebi pa vse najbolše  user posted image user posted image user posted image ... tortico  pa  razdeli med tiste, ki niso  na dieti

bomo zmogle? UPAM!






_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 21:14:52   
tinkatonka
user posted image user posted image    za vodni danuser posted image user posted image

Jaz sem danes totalno zabluzila. Najprej neprostovoljno, potem pa po lastni volji, ko sem prišla domov in je bila polna miza krofov,... Danes ne grem niti tečt, ker sem utrujena in se grem raje mal k možu stisnit, ter se grem malo drugačne telovadbe. user posted image  Jutri bom začela jovo na novo z B dnevom. V prihodnjem mesecu ali dveh kot kaže protokalrnih zadev ne bo in se bo lažje držat. No vsaj upam.

Torej jaz po enem tednu in totalno zabluzenem dnevu začenjam ponovno z dieto. Tehtala se bom jutri zjutraj in sporočim spet začetno težo.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 21:15:21   
tinkatonka
smrka VSE NAJBOLJŠE!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 21:21:28   
Anonimen
Škrobni dan(1)

Z: 2 minoli
K: 2 mali polnozrnati štručki+ 1 sveža rdeča paprika
V: riž, samo kuhan na vodi, brez dodatkov- 1 čajna skodelica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.2.2008 21:25:18   
Anonimen
SMRKA   Vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 5:32:31   
snorlax
Kar sem rekla, sem rekla.user posted image user posted image user posted image

No, ženske. Lepo vas prosim, zdaj je pust mimo, zdaj pa prosim, če se zresnite in spravite nazaj v stare tire. Jaz imam ogromno kil za zgubit in bom še dolgo strašila tule gor, tako da bi res rada še imela kako sotrpinko zraven, ne da boste vse pobegnile.

Tudi če ste ga srale, dajte se zdaj vzet v roke. Začnite znova, od začetka!

Pomlad bo kmalu tu. Obljubite si, da do 8. marca ne boste delale prekrškov (al pa vsaj do Valentinovega ne).

Če ne boste pridne....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Dem't.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 7:20:59   
jer.za.
LOČEVALNA

Jutro še od mene!

Jaz sem bila pa včeraj pridna kljub polni mizi še toplih krofovuser posted image user posted image user posted image . Nobenega greha cel dan.
Danes pa je na vrsti Š dan-še ne vem kaj bom jedla, bom vidla ko pridem domov kaj mi je mož skuhal. Če malo ugibam, bo gotovo kakšen riž z zelenjavo.

Snorlax:jaz obljubljam, da do Valentinovega ne bom grešila-no na Valentinovo bom gotovo na veliko, ker imava z dragim obletnico poroke in greva na večerjo, potem bom pa grešila še 18., ko ima mala pikica rojstni dan.
Pol bo pa do 8. marca miruser posted image user posted image user posted image .

Šibam si kavico narest, pol pa delat.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 7:27:17   
Anonimen
Tud jaz sem spet zabluzila včeraj.. To sploh nikamor več ne pelje...user posted image user posted image user posted image

Tud danes bom najbrž grešila, ker imam kosilo že vnaprej obljubljeno..

Ne vem.. mogoče bom počakala še ta teden in v ponedeljek spet štartala z dieto..user posted image

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 7:37:02   
Anonimen
Jao, jao Biba.Ti kar zavestno grešiš, sploh nimaš želje shujšati.V glavnem tukaj gor ni nobene vzpodbude, saj se po večini greši.Vem, da je težko, vendar če nisi trdno prepričan, da bi shujšal, nima smisla sploh nadaljevati.Vsaka ve zase, vendar na takem forumu kjer naj bi se vzpodbujale ni fajn brati samo jamranje in stokanje.Če ne gre, pač ne gre.Pa ne vzet zdaj to za slabo, ker včasih je potrebno, da te nekdo v rit brcne.user posted image
No, v glavnem jaz grem naprej.Naredi se, da se pregrešiš, samo ne vsak dan.user posted image
Vsem, ki še niste obupale želim uspešno hujšanje, vsem ostalim pa veselo papcanje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 7:50:33   
oktavija
Jutro dekleta!!!!

user posted image user posted image user posted image Jaz sem kljub pustu in dišečim krofom še vedno pridna, in se še popolnoma nič nisem pregrešila.... user posted image user posted image user posted image user posted image
A veste včeraj sem iz firbca šla na tehnico in kaže manj kot v nedeljo zvečer.....user posted image user posted image user posted image
Jaz srčno upam, da mi bo tokrat resnično uspelo, ker imam nenormalno motivacijo in si želim izgubiti tisto kar sem dve leti pridno nabirala na svojo tazadnjo in trebuhuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SMRKA vse najboljšeuser posted image user posted image , tortico pa si privošči ko boš končala dijetouser posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 7:57:36   
Lumpi
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Jao, jao Biba.Ti kar zavestno grešiš, sploh nimaš želje shujšati.V glavnem tukaj gor ni nobene vzpodbude, saj se po večini greši.Vem, da je težko, vendar če nisi trdno prepričan, da bi shujšal, nima smisla sploh nadaljevati.Vsaka ve zase, vendar na takem forumu kjer naj bi se vzpodbujale ni fajn brati samo jamranje in stokanje.Če ne gre, pač ne gre.Pa ne vzet zdaj to za slabo, ker včasih je potrebno, da te nekdo v rit brcne.user posted image



se strinjam ja - tako "jambranje" ti jemlje motivacijo in moralo.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 7:57:47   
Anonimen
jutrouser posted image
Evo Kindy Lady jest ,dons štartam s tvojo dieto.
Sicer me neki jebe menza,tako da se kr preveč lačnauser posted image bom vztrajala naprej ker nima smisla sedaj prekinit ,ker sem že zalavfala.Sicer v počasnem ritmu,ampak semuser posted image .Odvadila sem se piti kavico s sladkorjem,to je že nekaj,samo še treba se je navaditi manj žrt.user posted image
Punce na noge in gremo lepo novim bojem naproti.Važi????user posted image

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 8:22:49   
tinkatonka
Punce jaz sem dobila danes za dobro jutro še user posted image , tako da nič čudnega da sem imela včeraj popoldne "napad na krofe". Ampak sem potem pred spanjem spila 1,5l "za kazen", tako da sem se mal spucala. No in ker je bila zjutraj user posted image , se nisem niti tehtala. Dejmo met kr tisto začetno težo od zadnjič, ki sem jo sporočila.

Drugače pa pridno bodte. Tudi jaz bom. Obljubim. Tokrat pa res. Imam konec marca RD in ni vrag, da ne izgubim teh kil.






katjanadraž,
 
Draga moja VSE NAJBOLJŠE!!user posted image Da boš še naprej taka fejst "baba" kot si. user posted image  

CMOK!

Tina z družino

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 8:32:14   
Anonimen
Uuuu, KL, kako si huda.user posted image user posted image user posted image  Saj se strinjam s tabo.user posted image  Jaz tudi nisem še tabele skupaj spacala.user posted image  Ampak imam pa dober izgovor- sem bila na fitnesu.user posted image  In celo mi je uspelo biti na kolesu 25 minut brez težav (še dva tedna nazaj sem obupala po 10 minutah).
Včeraj sem pa pojedla dve pomaranči čez dan in zvečer mozzarelo in neke polpetke+beluše. Brez kruha.user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 8:42:02   
No.1 žena
Hej,
kot vidite sem čisto nova, pa vas prosim, da me sprejmete in pomagate shujšati. Moje "mere" so: 36/164/71. Imam dva otročka, zlatega user posted image in preveč kilogramov. 10, če sem natančna. Danes imam sadni dan, ker se ne morem odločiti, katero dieto bi izbrala. Tudi moj možek je danes začel, naredil je tabelo za hujšanje user posted image . Njegove kile nisem upala pogledati, ima pa jih nekje +25.
Enkrat mu je že uspelo, upam, da tudi sedaj.
Odločam se za 90 dnevno, ampak se bojim, da me bo psihično dotolkla user posted image .
Montinjaka ne poznam dobro, če pa imate še kakšen boljši predlog, bi bila vesela user posted image .
Lp

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 8:47:37   
paris
Čestitke vsem, ki so zdržale vodni dan user posted image

Itak, da nisem zdržala in sem se danes vagala user posted image . - 2,5 kg je pokazalo, lahko bi bilo več, ampak sem tudi tako zadovoljna.
Imam občutek, da je najtežje shujšat par kil. Kadar sem imela za shujšat več kg se mi je zdelo, da je šlo hitreje dol?
Mah saj ni važno. Gremo naprej v nove boje!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 9:00:26   
Anonimen
user posted image

Evo, še malo izgovorov.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 9:16:53   
babajči
Hello suhice!

No, po dolgem času se javljam... Hujšam POČASI....ampak na ziher. Vsake toliko si privoščim pregreho (mmmm), ampak potem na aerobiki bolj skačem in brcam, pa je tudi OK. Do sedaj sem v 1 mesecu shujšala 5 kg...še 10, pa bom najsrečnejša sexy mama user posted image . Zdaj lahko oblečem kavbojke, ki sem jih kupila na začetku nosečnosti in sem jih nosila do 4.meseca...sem prav vesela...sicer rit je še veeeeliiiika, ampak trebuh pa je očitno manjši.

Uspešno hujšanje še naprej...

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 9:24:27   
No.1 žena
Babajči user posted image user posted image user posted image  zate! 5 kg je kar veliko za en mesec. Kako ti je uspelo?

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 9:39:09   
smrka
Jutro punceee!
Hvala vsem za cestitke, vcer sem se sam mal pregresila ker sem pojedla kurjo bremzo v kombinaciji s krompirjem. Ampak nc hudga... kaj pa je ena bremza user posted image

Danes bodo prepeceni makaroni na cebuli in mal paradiznikove mezge, pa skleda solate! Zvecer pa nevem.. sem mislila krofe delat ker jih se nisem jedla, tle jih pa ni za kupit. Bom vidla kako bo.

Lepo se mejte



JEDI MALO SKIDAJ SALOuser posted image user posted image

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 10:16:50   
oktavija
Sem opazila da pišete kaj ste jedle, pa bom tudi jaz napisala kaj jem ob dijeti Zeleni slap:

1.) dan Ponedeljek:
Z: Nič, razen kavice in čaja BS, samo natren
K: Kuhano sl.zelje, korenček in čebula + teletina
V: Kuhano sl.zelje, korenje in čebula + teletina

2.) dan Torek:
Z: Pečena jajčka
K: Kuhan brokoli, bučke, čebula, cvetača, gobice + piščančji file
V: Puranji file + zelena solata

3.) dan Sreda:
Z: Kuhana jačka + kuhana šunka
K: Solata
V: Pečen ribji file + zelena solata

Vsak dan spijem vsaj 1,5 L vode in ogromno čaja BS ali z natrenom.

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.2.2008 10:34:40   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

user posted image

Evo, še malo izgovorov.user posted image user posted image user posted image


Vse res user posted image user posted image user posted image user posted image

Jutro!

Jaz nisem čez pusta nič grešilauser posted image , kljub polni skledi mišk, je dišalo kuser posted image .

Punce zdaj pa resno naprej brez grehov, saj bo!

NO.1 žena
dobrodošla pa velik uspeha.
Babajči user posted image za izgubljene kilograme.


Danes imam škrobni dan, bom jedla samo zelje in 1 in pol PZ žemljo, za večerjo pa samo zelje, če ga bo kaj ostalo, drugače pa ne vem kaj.

Začela sem MIGAT user posted image user posted image , orbitrek, steper in leg magic nimajo več prahu. Mamo velik napravuser posted image . Orbitrek sem si kar doma mal sposodiauser posted image , leg magic pa tko hvalte da sem ga mogla kupit.user posted image . Še trebušnake bo treba delat.

Se moram še pohvalt da sem kapučino čist ukinla, pijem samo kavo brez sladkorja in mleka.user posted image

No pa lep dan še naprej!








_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?