|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.2.2008 22:42:49   
Naty*Taja
Ah.... kak so tile krofi dobri...user posted image Ma, ja, priznam sem grešila in mi ni žal. Bom pa zdej naprej spet pridna. Sicer pa po občutku mislim, da jutrišnje vaganje pri meni ne bo nevem kak razultat, ker Monti brez rekreacije gre kr počasi - zdej vidim, da mi je prejšnjikrat rekreacija ful pomagala kile oklestit. Zdej sem bila pa tak v gužvi, da še spat ni blo cajta! Bom jutri kr nazaj začela na aerobiko, al pa odbojko... se bom še odločla. E Nataška jutri javim, kako je stanje, do takrat pa čao...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 6:36:35   
fionaP
user posted image user posted image user posted image  tista "jedeš malo, skidaš salo" pa gate trga. In tudi vse ostale pesmice, sem se prav nasmejala.

Danes imam vodni dan, zato bi se tehtala jutri zjutraj, ker bo lepša številka, ok?

Pollitrco imam pripravljeno, koliko litrov vode pa je treba spiti v vodnem dnevu? Bo 3 dovolj? 4? Preveč menda tudi ni dobro?

---------------------
Ločevalna 29/90
---------------------

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 6:42:34   
Naty*Taja
Evo sem si kr misla - en mesec Montija brez miganja in z grehi samo 4kg-! Lahko bi bilo bolje.Pa gremo v nove boje....

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 7:22:21   
Anonimen
Jutro user posted image
Za tabelo javljam -10 user posted image
Se še kaj pišemo.Šibam k zdravniku.
                                      Lep dan user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 7:24:46   
Blejka26
dobro jutro vsem.Vidim da nisem edina ki grešim.Jaz sicer ne jem krofov,jem pa zato piškote...tehtnica pa že tri mesece kaže 62kg-nič več in nič manj..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 7:25:44   
jer.za.
LOČEVALNA

Jutro! Kako ste kaj?

Moje kg vam sporočim jutri, po vodnem dnevu.
fionaP:tudi jaz imam vodo že pripravljeno.user posted image user posted image user posted image

Upam, da mi uspe danes. Sem si pa dan splanirala tako, da je čisto zapolnjen. Do treh služba, potem pa k frizerju , pa v trgovino po zelenjavo, pol bo pa že sedem.

Pa še jedilnik za danes:
Z: voda, čaj
M: voda
K: čaj, čaj, čaj
M: voda
V: čaj, voda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo, toliko na hitro. Grem nekaj naredit, se kasneje še oglasim.

lp

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 7:29:11   
Anonimen
Jaz sem ta vikend jedla normalno.. Čist po nobeni dieti, ampak sem jedla vse: od pizze, krofa, krompirja..

Kg so šli nazaj gor za 1 kg. Tako, da sem jih od 14.1. zgubila 4. user posted image

Danes pa grem na B dieto.

Z: jabolka
K: hrenovka
V: jogurt ali pa ananas + sir.

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 7:39:07   
Lumpi
No, punce - se vam na zdi, da se malo preveč grešiuser posted image user posted image user posted image

Sicer ja so moji kg od dieti "manj žri" po 1 mesecu na -3. No, zdaj pa novim zmagam na proti. Kg pa pomovno javim čez 14 dni.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 8:12:28   
*pepelka*
Ločevlna od 3.1.
Moji kg so -4,4. Sicer sem za vikend naredila malo kiksov, a niso bili prehudi. Pa kaj si morem, če me je pa user posted image obiskala im sem imela napad lakote.
Drugače pa je danes na vrsti sadje in upam, da se bom vsaj nekoliko skolirala.

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 8:16:37   
Anonimen
Jutro
Moja tehtnica je blokirala,tak da ostaja še vedno -2 kg.
Itak veste ,da sem prej grešila ,pa še menzes je prišel.user posted image user posted image
Moram se skuliratuser posted image Pridno se vagajte.Upam ,da boste imele več srečeuser posted image

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 8:17:41   
oktavija
Dobro jutro drage moje!

Najprej sem se odločila da vam sluham eno kavicouser posted image  in en čajčekuser posted image , oboje je z natrenom, da lažje začnemo dan...user posted image

Jaz mend vikendom nisem hujšala in nisem bila na dijeti čeprav nisem zaužila nobenih ogljikovih hidratov, papala sem samo meseka in solatke, grešila pa semuser posted image  ko sem pila kavico z navadnim cukrom, ker tašča nima natrena in ene 4 koščke čokolade...user posted image

Danes začenjam dijeto Zeleni slap, moj cilj je izgubiti vsaj 20 kg, ker imam velike težave z zdravljem in je nujno potrebno... Zato vas prosim da me full spodbujate ker bom velikokrat potrebovala vašo podporo da mi bo uspelo, sem odvisnica od ogljikovih hidratov...

Danes sem si skuhala sladko zelje z mesekom, zjutraj pila čaj z natrenom, zdaj pa črno kavico z natrenom... Ko pridem domov bom pa spekla puranje zrezke in skuhala zelenjavo....Zanima me samo še tole:
A se stočji fižol in grah ki sta v mešani zmrzjeni zelenjavi lahko jesta ali ne????user posted image user posted image user posted image user posted image
A mislite, da bo vredu za prvi dan...????

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 8:19:09   
smrka
Jutroo!
Gremo gremooooo, kaj bo na jedilniku!
Pr men mesna strucas korenckom! Zvecer bom dodala se solato z zeljem. Lep dan vsem hujsaricam, pa cestitke vsem ki ste ble tako pridne in izgubile ze - 10 kg!

Tale izjava je pa zakonska: JEDES MALO SKIDAS SALO!!!! Drzmo se tega!!user posted image user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 8:20:33   
smrka
oktavija tudi moj cilj je -20... bom pa z 90 dnevno zbila tezo.. no skusala bom :)

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 8:25:19   
lelaval
LOČEVALNA
Lumpi - ja vse smo več ali manj grešile. user posted image Sem se danes že vagala, a bom - kot večina ločevalk kg sporočila jutri - po vodnem dnevu user posted image (da vsaj majčkeno izničim pustne grehe user posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 8:43:07   
*tajda*
Čau hujšarce,vam javljam moj kile in sicer sem hujšala po montiju od 3.1. sem izgubila 7 kilogramov,mam pa tardečo tko da upam da bo kakšna kilca manj ko jo bo konecuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 8:51:30   
Špelca21
No da se javim za statistiko. Sicer sem zdele zelo napihnjena ker je blizu user posted image  tako, da bolj natančne rezultate sporočim, ko bo mimo ampak vseeno od 7.1. -1 kg. Nekaj je glede na to da je 3 tedne "mirovala" teža.user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 8:52:03   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija
Zanima me samo še tole:
A se stočji fižol in grah ki sta v mešani zmrzjeni zelenjavi lahko jesta ali ne????user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image Našla sem odgovor!!! Stočji fižol in grah sta PREPOVEDANA!!!!!!user posted image
Dober, da sem našla prav čas odgovor da se nebi pregrešila!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 8:54:39   
tinkatonka
user posted image user posted image  BRAVO PUNCE ZA IZGUBLJENE KG! ŠE TAKO NAPREJ user posted image user posted image






Jaz sem danes na sadju.

Z: 2 pomaranči, kava brez S in M
M: 2 pomaranči
K: pečene banane
V: ananas

Pa vmes veliko veliko vode in zvečer še kak tek.

Jer.za...ti bom kr tukaj odogovrila glede teka. Mislim, da delam na isti težavnosti kot ti, in se ravno tako porabila cca 13 minut (10s manjuser posted image ).Pa ful mi je fajn, ker vsakič lažje pretečem.


LP Tina


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 8:54:49   
valči
Dobro jutro!

Samo na hitro vam javim,ker me oko boli in komaj pišem in beremuser posted image
V soboto sem grešila z krofi,včeraj nisem,danes je pa stanje 66 kil.
Torej od 15.1. -3.4 kileuser posted image .Samo da petko spredaj vidim in bom srečnauser posted image

Se še javim,če bom boljša z očesom.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 9:11:26   
tejčica
E ja, vidim da so tile krofi premamili skoraj vse hujšarce.user posted image

No, jaz sem kljub grešnemu četrtku in petku, v tem tednu izgubila še eno kilcouser posted image . Tako imam sedaj od 14.1 pa do danes skupaj 3,5 kg minusa.  

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 9:17:49   
jer.za.
Jest sm pa sedajle user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sem ravno zadnji govorila, da odkar imam mireno, nimam več menstruacij. No, prejle grem na wc in kaj vidimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
No, vsaj zastopim zakaj je bilo moje razpoloženje čez vikend precej čudno, pa tudi lačna sem bila ves čas.

Tako da bo jutri gotovo kakšen kg več glede na stanje.


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 9:21:24   
katjandraž
Hej, punce!

Jaz sem sicer še tukaj, vendar je bil pa vikend spet čist adijo, kar se tiče hujšanja. Smo šli s prijateljico na vikend izlet in sva se z možekom odločila, da malo pozabiva na ločevanje, danes pa spet dalje. Sicer bi morala imeti vodni dan, pa sva se odločila, da bo kar sadni. Tehtala se rajši danes ne bom, mislim, da se bom šele čez 14 dni. V sredo imam namreč RD, v četrtek gremo s puncami iz RR ven, v petek pa moj oči praznuje 60 let, tako da bom pač "malo drugače jedla". Potem se pa do 2.3., ko ima naša malčica RD, spet držim diete.

Vse, ki imate danes vodni dan, mislim na vas, zmogle boste!!!user posted image

Moj današnji jedilnik bo pa sestavljen iz mandarin, kivija, banane in indijskih oreščkov. Seveda ne bo šlo brez 2 kav z malo mleka in vooooode!

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   [Brisano sporočilo]
4.2.2008 9:35:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katjandraž)
  Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 9:45:23   
mojamura
kako se izogniti krofom:

jaz pa nisem požrla nobenega krofa in ga tudi ne bom, ko gledam tote slastne krofe, ki tako omamno dišijo, si jih samo probam predstavljati kot kepo sla na moji riti....in tako me mine


uspeh za ne žrtje krofof zagotovljen!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.2.2008 9:48:41   
Anonimen
Ekola, danes se vam pridružim še jaz. Tehtat se ne upam, ker se bojim, da je + prevelik.user posted image

Danes imam beljakovinski dan(1). Do zdaj sem pojedla eno jabolko in popila ogromno vode. Kar bom pa še užila čez dan, pa poročam zvečer.

Včeraj sem še jedla krofe iz Trojan, danes pa...

Bomo zmogle, ker tudi jaz vrjamem v to!user posted image

aspirinčica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?