|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
29.1.2008 17:06:06   
qwasy
Bravo za kruh, Dulcinea! Moja mama ima strašno rada kruh, ki ji ga jaz spečem (seveda belega, bognedaj bi kaj zdravega pojedla). Ampak: doma ne živim že kakih osem let, prej pa ni bilo nič prav, karkoli sem naredila, tako da ...boš videla, ko se boš odselila.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Montignac
29.1.2008 20:43:47   
rainbow
Dulci, bravo za kruhuser posted image
eh, mame so pač mame; tudi jaz imam dosti boljši odnos z mojo mamo odkar ne živim doma. Qwasy, moja tudi noče polnozrnatega kruha ali kakšni takih zadev; edino rjav sladkor še te uporabi za kavo.

Današnja večerja pri meni ni bila ravno po naši metodi; se bom jutri bolj potrudila.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Montignac
30.1.2008 9:34:10   
puncica
Vidim da m e dulcinea ignorira, tudi prav. Veliko volje in veliko izgubljenih kilogramov vam želimuser posted image user posted image , sama se pa poslavljam od tele teme.

LP

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Montignac
30.1.2008 16:06:36   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Vidim da m e dulcinea ignorira, tudi prav. Veliko volje in veliko izgubljenih kilogramov vam želimuser posted image user posted image , sama se pa poslavljam od tele teme.

LP



Joj, veš da sem pozabila ti odgovorit. Na, zdaj je pa šla. Prov, ku če.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Montignac
30.1.2008 16:31:19   
*tajda*
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

čau mene pa zanima če se lahko je bakalar,glede na to da je to posušena riba,olivno olje in začimbe....seveda brez kruha?


Še enkrat sprašujem,ker ni bilo odgovora user posted image  Mi je tako dober pa nevem če ga lahko jem....vem da ful smrdi,amapk jst ga obožujemuser posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Montignac
30.1.2008 17:36:49   
dulcinea
Bom kar takoj odgovorila, da ne bo pol spet kakih zamer. Jaz pojam nima, ker nisem še nikoli tega jedla. Sam če je to le riba in olif ojla in začimbe, potem verjetno lahko. A si probala poiskat že po montignacovi uradni strani?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Montignac
30.1.2008 17:49:15   
*tajda*
Problem je...ker se mi ne sanja  kako se reče bakalar v angleščini user posted image  Vseeno hvala za odgooruser posted image  Jst ga bom kar jedlauser posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Montignac
30.1.2008 18:09:37   
rainbow
Tajda, kaj pa je ta zadeva, mislim iz česa je?

Dulcineja, sem dobila zdaj tak filing, kot da se mora obvezno odgovarjat na vprašanja. saj to je debata in ne svetovalni forum. pa nič slabega nočem rečt. Mogoče odgovora ne poznamo ali pa ni časa, ali pa se komu enostavno ne da. In zakaj bi morala ravno ti zdaj vse odgovarjat, saj ne da bi dvomila v tvoje ekspertizeuser posted image
No, če je bilo kaj druga, se opravičujem.

Al*1, kako je bilo na telovadbi??

Mene se pa nekaj loteva, upam, da ne bo kaj hujšega. Ampak vsaj sladko mi ne paše, kar je tudi dobro.

Kako pa kaj drugim uspeva ta naša metoda????

user posted image user posted image user posted image





_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Montignac
30.1.2008 18:48:42   
al1*
Tajda, jaz tudi nimam pojma, kaj je bakala, sem pa malo pogledala recepte na netu in je not po mojem precej olja - sicer olivnega, pa vseeno. Ampak ga verjetno ne poješ gliš veliko, tako da vsake toliko verjetno je o.k.

Rainbow - na telovadbo tudi jaz nisem šla, ker so šle menda samo tiste, ki igrajo odbojko, jaz pa ne maram odbojke, zato sem raje kar doma malo migala, pa z Marušo sva šli na en dolgi sprehod. Sicer sem pa včeraj naredila različico solate s piro in sirom in je bila res dobra.



_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Montignac
30.1.2008 20:09:24   
dulcinea
Mavrica, kaj pa vem. Če nekdo ne bo več sodeloval, ker mu nisem odgovorila na vprašanje... No ja. To mi je precej čudno. Se pač še enkrat vpraša. Človek spregleda. Al pa se pošlje ZS recimo...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Montignac
31.1.2008 8:11:08   
qwasy
Oh Punčica - ona je po moje ena taka zelo simpatična,ampak hudo občutljiva (malo negotova?) dušica. Upam, da se vrne.


Kako pa kaj drugim uspeva ta naša metoda????


Hm, takole: jaz se v principu držim, si pa privoščim kakšen greh sem in tja in sicer brez slabe vesti (kaj sladkega, celo OH+ beljakovine recimo 1x na teden, ..take stvari). S težo itak nimam težav.
Moj dragi se pa bolj striktno drži , pa grejo kile kljub temu presneto počasi dol. Prihajam do zaključka, da je Monti super za normalno prehrano brez cilja, da shujšaš. Če pa moraš izgubit par kilc, pa po mojem mnenju brez štetja kalorij ne gre.

Tajdin bakala recimo: v principu je to najbrž po Montiju, ampak kako neki naj bi človek hujšal, če redno je tako kalorijsko bombo user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Montignac
31.1.2008 8:15:04   
*tajda*
Evo vam sporočim 4 februarja ko se tehtam,ker hujšam po montijuuser posted image  Se pa bakalarja res ne more veliko pojest,sploh brez kruhauser posted image

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Montignac
31.1.2008 17:09:20   
dulcinea
Jaz sem pa danes grešila. Prvič. Sem prišla iz službe mal prej, pa se mi ni dalo nič kuhat, pa še ričet je bil kuhan. Pa sem ga pojedla cel krožnik. Pa tko dober je bil. Sam kaj ko je bil noter krompir pa malo od meseka. Ja, saj vem, jutri bo pa spet kilo več.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Montignac
31.1.2008 18:25:55   
pikica36
dulcinea- jaz tud sama pečem kruh iz polnozrnate moke in je fuuuul dober.
kar pa se skorje tiče- ko je kruh pečen ga za nekaj minut zavij v vlažno krpo!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Montignac
3.2.2008 12:20:50   
dulcinea
Spet eno zatišje tu gor. Jaz sem se včeraj z voljo odpravila v bazen. pa je bil zaprt zaradi pustnega rajanja. user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Montignac
3.2.2008 21:17:38   
snorlax
Evo, se bom pa še jaz javila tule gor, da ne bo taka praznina. user posted image

Dulci, saj berem redno, samo pisat se mi ne da kaj dosti, pa tudi časa nimam. Na hitro se javim pri Nataši, pa malo pri naših čvekicah, za kaj več pa ni časa, sploh med tednom ne.

Grešila pa ne bom, obljubim, pa če bodo povsod okoli mene krofi. Pa sploh nimam nekih groznih luštov. Upam, da tako tudi ostane.

A mi katera pove, kako in kako dolgo kuha riž? Mislim neoluščenega. Saj je dovoljen, a ne? Do sedaj si ga še nisem pripravila, ker sem ga samo enkrat v življenju kuhala, pa sploh ni hotel bit kuhan, pa še dober ni bil nič. Bom pa še enkrat poskusila. In katero vrsto kupite?

Nočko! Pa jutri lep dan.user posted image




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: Montignac
4.2.2008 8:45:55   
*tajda*
Evo se javljam da sem po montiju v enem mesecu izgubila 7 kilogramov,tako da ne drži kar je napisala gwasy,no vsaj pri meni ne hvala bogu hehe.Mogoče bi si mogla prebrat knjigo od Montignaca kjer lepo piše da je štetje kalorij nesmiselno.user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Montignac
4.2.2008 8:51:07   
mojamura
monti itaq rulz!

jaz sem tudi zgubila kar nekaj kilc, a včeraj sem se prvič malo pregrešila, sem spila čez celi dan nekaj vinčka...

upam da se mi ne bo to zdaj poznalo user posted image

drugače pa hujšam brez lahkote....a ni to super??user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Montignac
4.2.2008 11:04:18   
qwasy
ojla,
Tajda čestitke, hitra si. Moj si je tisto, da je štetje kalorij nesmiselno, tako zelo vzel k srcu, da komaj kaj hujša. Mislim: med 115 in 110 kg pa res ni kakšne strašne razlike In to v pol leta! Ampak teh kil najbrž ne bo dobil nazaj, to pa res. No, saj za to se pa borimo, a ne?
mojamura, tole je pa en bolj zabavnih spodrsljajev tle gor:

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura



drugače pa hujšam brez lahkote....a ni to super??


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: Montignac
4.2.2008 11:06:45   
mojamura
madona sem se zdaj nasmejala na svoj račun hahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: Montignac
4.2.2008 16:13:14   
snorlax
Še enkrat sprašujem glede riža. Help, please!

Malo višje je moje vprašanje.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Montignac
4.2.2008 16:48:26   
dulcinea
Jaz riža ne jem dosti. Včasih (ampak res poredko) pojem kaj od parboiled. Drugače pa ti ne morem pomagat.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Montignac
4.2.2008 20:43:34   
rainbow
Snorlax, jaz kupim naravni riž od bogvekatere firme; piše naravni rjavi riž ali nekaj takega in se kuha kar nekaj časa. Mislim da okoli 40 minut. Imaš pa prav glede okusa, ni bogvekaj; morda si narediš kakšno rižoto z gobicami ali zelenjavo, da obogatiš okus.





_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: Montignac
5.2.2008 5:17:55   
snorlax
Ja, samo sem v trgovini gledala, da piše oluščen, nebrušen riž. Pa je bil bolj rjave barve. A je to OK?

Saj sem mislila, potem za boljši okus, čez prelit dušeno zelenjavo. Malo za spremembo.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: Montignac
5.2.2008 5:21:52   
snorlax
Bom menda začela tule več sodelovat kot pri Bomo zmogle, tam samo nekaj grešijo zadnje čase. user posted image To mi ful zbija motivacijo.user posted image

Drugače pa mojamura, jaz res ne čutim nobene lakote. Mogoče pa preveč jem, količinsko mislim. user posted image So me moje punce celjske, ki so hujšale ali pa še hujšajo po Montiju okregale, da ne smem bit lačna, ker pol ne bo šlo dol. Pa tudi v knjigi piše, da se moraš vedno najest toliko, da ne čutiš lakote.

Res pa je morda, da so oči lačne hrane, ki je ne smemo jest.user posted image

Lep dan in veselga pusta hrusta! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?