|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 20:19:42   
pikecpokec
Da malo obujam spomine: moj mali Gal bo jutri star 1 leto. torej se je lani na nedeljo (no, letos smo na nedeljo tretjega, lani smo bili četrtega februarja) dogajalo sto na uro. sicer je bilo takle čas že vse za mano in sva se z malim že cartala. Rodil se je ob 16.54, po osmih urah konstantnih in konkretnih umetnih popadkov. Opoldne je babica rekla: joooj,zdej po pa kmalu. se že vidijo laski. In potem je tisti kmalu trajal še 5 ur user posted image ! Ka me je nasrala, ej!
Ampak, zdaj je naš junak že pravi junak in bo glihzdej shodil user posted image .

Sem pa že dans spekla torto za jutrišnje praznovanje, ampak nekak ni ratala user posted image . Mislim, biskvit se je premalo dvignil, tko da nimam pojma kako nej zdej tisto palačinko še prerežem in nafilam. Kakšna ideja? Mogoče bi pa filo kar na vrhu nagrmadila user posted image ? hmmm, ne vem. sej drugač se zarad takih ponesrečenih poskusov ne sekiram, ampak jutr pride tašča user posted image ! dem it! ne vem če ne bi šla še enga štuka za torto spečt. ampak kokr mam srečo, bo pa ta druga perfektno ratala,potem bomo meli pa tortico v štuke tri. sam se mi ne da! eh, bo že mogla bit vredu! tašča pa ima da je tiho!

grem knjigo brat pol pa spat!
lahko noč!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 20:38:20   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Janči, kaj mora otrok sploh delat tam na pregledu...mene je kar malo strah kaj bo naša packala...user posted image


Čisto na začetku je pregled za vid pri sestri in mora povedati, kaj vidi na tisti tabli. In nič. Tema. Popolna tema. Niti ust ni hotel odpreti. Probala sem ene taužent trikov, ništa. Kot da je nem. Potem ga je zdravnica pregledala, tisto je še šlo, ker mu ni bilo treba nič delat, samo stal je tam in pustil, da je šarila okoli njega.

Potem še en poskus pregleda za vid, opet tema. Potem Denver in druga sestra - nariši krog: ni hotel prijeti svinčnika. Ga prepričam, da prime svičnik, ga prime, kot bi držal garjavega deževnika. Reče sestra, a tak drži svinčnik? Ne, mater, no, a ne vidiš, da mali glumi??? Potem nariše najbolj kilav krog, kar jih je kdaj dal od sebe; reče sestra, no, bomo rekli, da veljauser posted image . Grrrr. No, dalje. Razna vprašanja. Recimo kaj narediš, če te zebe. Mali z najbolj tihim glasom, ki ga premore, nekam v mizo šepne: pulover (da ja ne bi slučajno celega stavka naredil)user posted image .  Stoj na eni nogi. Ja veš da. Kaj si ja nor. Gre mama in stoji ko budala na eni nogi, mulc gleda ene dve minuti in končno blagovoli dvignit nogo za pol centi od taluser posted image . Naslednje: skači vsonožno. O ja, spet skače mama po ambulanti, pa še sestra malouser posted image , pol mulc naredi dva usmiljenja vredna poskokca in sva gotovauser posted image user posted image user posted image .

Potem naj lula v lonček za laboratorij. Pa še kaj! OK, boš doma. Ga piknejo v prst, začne tulit in ne neha celo uro. Mama švica ko konj od napora, mulo se dere celo pot domov, nakar se na stopnicah doma polula v hlačeuser posted image .

Tako da se že jako veselim jutrišnjega "pogovora z enim gospodom", kot zaenkrat imenujem zadevo.user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 20:44:55   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec
In potem je tisti kmalu trajal še 5 ur user posted image ! Ka me je nasrala, ej!


user posted image Ampak se je srečno končalo - čestitke za prvo svečkouser posted image !

Jaz bi šla po moje še en biskvit pečt in sem to dejansko že naredila, k sem bila v taki situaciji. Prvega, pofušanega, je pa kr mož na suho pojedeluser posted image .

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 20:55:11   
skuštrana
Janči, a to dobiš vabilo domov ali moraš sam poklicat? Nas ni še nihče klical, je pa Liza že čez 3...

Pikecpokec - čestitke tudi od nasuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 20:56:07   
pikecpokec
Ne, sm zdej dobila nasvet kako prerezati torto s cvirnom (a.k.a. sukancem). Bom probala, če ne lahko še vedno jutr spečem novo. ni panike!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 20:57:51   
Jančika_
Vabilo dobiš - ampak v Celju ful zamujajo s pregledi (zaradi tiste obnove lani itd), tako da je imel prvi del pregleda pri treh letih in dobrih štirih mesecih, zdaj še pa tole, skoraj dva meseca kasneje. S tem, da morava za oči itak še nazaj it, bojo tudi klicali.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:03:20   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR


Čisto na začetku je pregled za vid pri sestri in mora povedati, kaj vidi na tisti tabli. In nič. Tema. Popolna tema. Niti ust ni hotel odpreti. Probala sem ene taužent trikov, ništa. Kot da je nem. Potem ga je zdravnica pregledala, tisto je še šlo, ker mu ni bilo treba nič delat, samo stal je tam in pustil, da je šarila okoli njega.

Potem še en poskus pregleda za vid, opet tema. Potem Denver in druga sestra - nariši krog: ni hotel prijeti svinčnika. Ga prepričam, da prime svičnik, ga prime, kot bi držal garjavega deževnika. Reče sestra, a tak drži svinčnik? Ne, mater, no, a ne vidiš, da mali glumi??? Potem nariše najbolj kilav krog, kar jih je kdaj dal od sebe; reče sestra, no, bomo rekli, da veljauser posted image . Grrrr. No, dalje. Razna vprašanja. Recimo kaj narediš, če te zebe. Mali z najbolj tihim glasom, ki ga premore, nekam v mizo šepne: pulover (da ja ne bi slučajno celega stavka naredil)user posted image .  Stoj na eni nogi. Ja veš da. Kaj si ja nor. Gre mama in stoji ko budala na eni nogi, mulc gleda ene dve minuti in končno blagovoli dvignit nogo za pol centi od taluser posted image . Naslednje: skači vsonožno. O ja, spet skače mama po ambulanti, pa še sestra malouser posted image , pol mulc naredi dva usmiljenja vredna poskokca in sva gotovauser posted image user posted image user posted image .

Potem naj lula v lonček za laboratorij. Pa še kaj! OK, boš doma. Ga piknejo v prst, začne tulit in ne neha celo uro. Mama švica ko konj od napora, mulo se dere celo pot domov, nakar se na stopnicah doma polula v hlačeuser posted image .

Tako da se že jako veselim jutrišnjega "pogovora z enim gospodom", kot zaenkrat imenujem zadevo.user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mater, znaš ti to vedno doživeto napisat.

Pri nas je bilo vse OK. Ga je celo pohvalila, da je edini, ki je tisti dan sodeloval. user posted image   Da nismo imeli na isti dan? Samo tam, ko je spraševala, kaj narediš zvečer, ko si utrujen, je rekel, da se pokriješ. Pa ko je rekla, zakaj imamo stol, je rekel, da zato. Pa take fore. Pri jemanju krvi je pa ravno odprl usta, da se bo začel dret, pa je k sreči začel laborantki printat printer in je pozabil, da se mora dret. user posted image



Pia73, hvala, bom posredovala številko. user posted image


Pikecpokec, vse najboljše za tamalčkov rojstni dan. user posted image Če res ni pretanek biskvit, ga prereži s sukancem. Če ne, pa še speci eno rundo. Fajn praznujte.


Punce, pravkar spremljam EMO. Mora Šulerca zmagat, je prava slovenska Ceca.user posted image Ma šanse v Beogradu.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:08:19   
Jančika_
Snorlax, jaz sem zdajle pogledala tale hitri pregled finalistov Eme na koncu - odkrito lahko rečem, da sem šokirana nad ponudbo! In jezuskristus, kdo za vraga je Eva Černe in zakaj je oblekla tisto, kar je oblekla???????? Ojojojuser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:08:46   
snorlax
OMG, pa še Blagnetka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:10:54   
Jančika_
Pa kaj je sploh možno še slabše komade naredit od teh, ki so bli danes predstavljeni????? 

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:11:49   
skuštrana
No, hvalabogu, da nimam TVSuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:12:34   
snorlax
Ja, res nisi za nič prikrajšana.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:13:24   
Jančika_
Sem promptno ugasnila sprejemnik in grem zlagat cote. Majko milo, za zjokat se, res. Muzika mislim. Zlaganje cot je proti temu balzam za dušo.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:19:32   
snorlax
Na, zdajle bo malenkost boljš - Alenka Godec, Darja Švajger in Nuša Derenda. Venček slovenskih. Imajo vsaj kvalitetne vokale.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:19:45   
skuštrana
Samo me res zanima katero cvili vili babo bojo letos poslali...stran vržen denar, če se mene vprašauser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:23:24   
snorlax
Malo še zdrž, da tote tri odpojejo, pol ti pa povem. Saj bo kmalu konec.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:27:23   
snorlax
Zdajle bo.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:27:26   
Janeja
Pikecpokec, čestitke za prvo svečko. Lepo praznujte! Za torto se pa ne sekiraj - moj moto je: "ni važno kako zgleda, važno, da je dobro." user posted image

Jančika, hvala za opis vajine dogodivščine. Sem se do solz nasmejala in prav paše user posted image

Glede EME pa itak nič novega. Vsako leto je največji klump od muske tukaj. Kot da res nimamo nič posluha in talenta. user posted image Sramota!




(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:29:34   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Zdajle bo.user posted image


Snorči, tebe se pa redko bere ob taki normalni uri user posted image .
Zdaj pa vidim, da si čist u EMO padla...  Evo glasovanje ...



(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:31:57   
snorlax
Eto, Langa in civili ter Rebeka Dremelj. Zdaj bodo še enkrat odpeli, potem pa spet glasovanje.

Imam pa filing, da bodo zmagali Langa.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:32:46   
snorlax
Janeja, tavečjega ni doma, tamali spi, dec je spodaj pred TV, računalnik pa je samo MOJ! MOJ!!!!!user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:36:11   
snorlax
Za Skuštrano!

Langa in civili http://24ur.com/bin/article.php?article_id=3116457&show_gallery=3116466

Rebeko pa itak poznaš http://www.rebekadremelj.com/default.cfm?Kat=01&M=1&Y=2008&BesID=227


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 21:44:37   
snorlax
Zdaj pa pridejo moji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image EROICA!!!

Zdaj imam pa dušo in telo samo za TV. Sicer se pa itak sama s sabo tule gor pogovarjam.user posted image

Čao, babe!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 22:01:44   
pikecpokec
O maj gad, Dremlca je zmagala. Ojojojoj! In to za borih ušivih piškavih 400 glasov! Tole je kuhna, vam povem punce. Sej nas ne morjo eni cigani zastopat (to nism jst rekla). zihr je pršu kak ukaz ''od zgoraj'', da nej mal glasovanje spremenijo. user posted image pa ne za 400 glasov, noooo!
Pa tko bi zažgali z uno musko! jao jao!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.2.2008 22:06:02   
Pia73
Pia73, hvala, bom posredovala številko.



snorlax prej sem ti pozabila link prilepit,....  user posted image

http://www.timmedia.com/ 

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Kam z otroki za noč čarovnic 2024?
Letos bodo noč čarovnic po Sloveniji zaznamovali številni dogodki za otroke, od zabavnih delavnic do strašljivih dogodiv...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.