|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
1.2.2008 10:34:56   
2ursae
punce, ki pridete v torek na srečanje v Lj, prošnjo imam - a ima katera kaj odvečnih Sparovih smrekic, unih za kovčke kupit ... mi jih še nekaj manjka ... če jih ne potrebujete, se priporočam user posted image



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2376
   RE: Desetke007
1.2.2008 10:37:37   
lane31
Hay Noa1 ....sem ti prinesla vitamine na srečanje....ti jih bo Teka dala,če se bosta vidle kaj pred srečanjem

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2377
   RE: Desetke007
1.2.2008 10:44:01   
Klaudia
Srečanje v LJ 5.2.2007 - pustni torek (ob 11h - Arena Vodafone).

Prijavljene:
  • suzanamai
  • janja
  • oktoberka
  • jasna
  • klaudia
  • tave
  • 2ursae
  • kasija78
  • miška1
  • živa
  • pingi


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2378
   RE: Desetke007
1.2.2008 10:50:16   
maja zarja
user posted image Dobro jutro
Zopet en lep dan,že celi teden napovedujejo poslabšanje a vsako jutro se zbudimo v lep sončni danuser posted image user posted image .
Mojadva sta šla na šetnjo jaz pa hitro malo pogledat kaj se dogaja novega.
Lane31-no zdaj ti je mala pokazala kaj se zgodi če jo pustiš doma ti pa greš ven.Tak,da zdaj veš kaj te naslednjič čaka,ko boš spet sla brez nje.user posted image -lepo,da ste imeli mirno noč.Aja glede prijemanja igrač pa ti ni treba skrbet,eni so pač hitrejši drugi pa malo bolj pozniuser posted image moraš pa vedeti da je moja user posted image celih 23 dni starejša od Anete to pa se pri dojenčkih....zelooo pozna...še ima čas.user posted image Pomembno je,da predmete opazi in jim z očkami sledi.-torej ve da obstajajo.
Pri nas pa je druga pesemuser posted image -že dve noči nekaj brunda tak da malo spimo,ne vem kaj to pomeni.Čez dan se pa čisto normalno obnaša tak,da mislim,da je z njenim zdravjem vse vredo.Ali mislite,da je kaj narobe?user posted image
Imam pa občutek,da joi ta hrana full zapira.Revica se tak muči ko kaka.
Oktoberka-ka tvoja normalno kaka po tem Aptamilu AR?
Mislim da bomo mi kar prešaltaliuser posted image zopet na Novalac AR-čeravno po njem ravnotako poliva.
Ne vem več kaj bi bilo bolje da poliva in kaka ali da ne poliva in trdo kaka?user posted image
Pa ji že zdaj kaki teden več ne dajem druga kot samo njeno hrano,pa ni nič bolje.Sem upoštevala vaše nasvete glede GH.
Sem mislila,da je problem v GH ampak zdaj še težje kaka.user posted image

Moram pa se pohvaliti,da se mi po novem na glas smejimouser posted image -to pa je najlepši glas kar sem ga kdaj slišala...ko se nasmeji se kar stopim.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2379
   RE: Desetke007
1.2.2008 11:03:11   
kmarija
Maja zarja - bom mal not ti v temo skočila
Pri nas zvečer dodajam Novalac (proti krčkom), pa mi je v lekarni rekla, da jih novalac rad zapre, tako da zdej mešam tega proti krčko z novalacom proti zaprtju pol, pol pa kaka vsak dan user posted image
Naša se je tud učer tko naglas smejala user posted image  kr zaporedoma, k prejšnji teden se je enkrat pol pa ni več rataluser posted image

2ursuae mam jst sparove smreke še, sam ne vem, če mi bo ratal v torek pridet v lj (mamo v pon verjetn RNO v lj..) Ti še sporočim k gremo čet 1 uro na RNO user posted image  Aja mam jih pa 16 nalimanih pa 12 ne nalimanih user posted image
Lpz

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2380
   RE: Desetke007
1.2.2008 12:09:31   
mišk
Tako, Dona je zaspala, jst pa mam spet malo časa za internet.

Menze še zdej nisem dobila!user posted image  Sej si je tud ne želim, a če dobro premislim, bi bla pa mal huda, da bi se že pridružila oktoberkam 2008.user posted image  Vem, da sem imela pred nosečnostjo lani zadnjo menzo 30.12.2006, sedaj sem jo pa imela 29.12.2007. Lani sem šla test delat mislim da 5.2.2007.
Sicer pa, tud če bi zanosila ne bi blo nič čudnega, ker ne uporabljava nobene zaščite, pa še skor vsak dan user posted image .

Mobil: Pri nas je še zelo aktualen, igralna blazina pa še bolj. To spušča takšne bojne vzklike, kadar je na njej. Pa tak naglas se smeje in renči!user posted image

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 2381
   RE: Desetke007
1.2.2008 12:25:15   
noa1
Oj, Lane... full ti hvala, mi bodo še prav prišle. Sem lih nekje na polovici škatle sedaj. S Teko se še nisva dobili, se pa sigurno bova kaj. Če pa boš kaj po  mestu hodila pa pokliči, da se ti oddolžim vsaj s kako kavico in rogljičkom.
Še enkrat ti hvala!user posted image

Sedaj pa res šibava ven, čeprav ni več sončka, ampak sva se do sedaj dajali, da je končno nekaj mlekca pojedla...sem se bala, da se mi potem začne kje zunaj dret od lakote.
Šibava...

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2382
   RE: Desetke007
1.2.2008 12:59:46   
sanosan
To sta pa moja user posted image user posted image . Kaj nista sladka.

http://www.youtube.com/watch?v=kUtsyt5mlVk

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2383
   RE: Desetke007
1.2.2008 13:54:06   
noa1
Sva že iz sprehoda. Je bolj kislo, pa sva samo dobro urco zunaj zdržale...no mama je...ker ta mala še kar naprej spi.
sanosan: full sta luškana. Se že vidi, da jo bo bratec čuval pred drugimi, ko bo malo večja (še posebej pred fanti- hahaha).

sem hotla še pisat, pa se je pupa že zbudila

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 2384
   RE: Desetke007
1.2.2008 15:12:31   
lane31
Sicer pa, tud če bi zanosila ne bi blo nič čudnega, ker ne uporabljava nobene zaščite, pa še skor vsak dan .



Sem faaaaaaauuuuuuušššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššuser posted image
Meni še vedno ni ok....brezveze user posted image

Noa1....to si pa res ne delaj skrbi....če se mi doma valjajo po nepotrebnem

SANOSAN....Cela sem se stopila zdaj....joj daj še keri filmček prilimat občasno
res sta cartasta user posted image

Dosti zaenkrat.....grem user posted image pečt

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2385
   RE: Desetke007
1.2.2008 15:23:22   
Ulaa
Oj ženske, kok ste ve pridne za tipkat. Meni komaj uspe prebret to kar napišete. Mi smo namreč sredi selitvenega projekta, tako, da tisti čas ko nisem z Nikom ali Erikom  pakiram v kartone in prestavljam iz ene lokacije na drugo. Vendar  je fino ko se že vidi konec.
Sem mislila, da bom ze vse uredila, pa sva imela z Nikom v ponedeljek na ORL pregled in se je izkazalo, da to ni za par ur ampak za dva dni, vmes so naju premestili še na pediatrično. Tja pa upam, da nobeni od vas ne bo treba. Mislim saj sem brala, da so razmere obupne, ampak da je pa tako katastrofalno si pa nisem mislila: 1 wc za vse obiskovalce v pritličju, ena kao kopalnica, ješ lahko v kleti v jedilnici, ne pri svojem otroku...user posted image user posted image user posted image user posted image . Saj osebje je prijazno in se trudijo po najboljših močeh ampak vse ostalo pa ni za današnji čas.  Sploh mi je bilo grozljivo ker je na ORL-ju vse bistveno bolje, mislim tam je hotel!user posted image user posted image user posted image

A boste šle jutri na kakšno otroško pustovanje??

grem Nik kliče....

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2386
   RE: Desetke007
1.2.2008 16:17:22   
miska1
Zivjo punce, zadnji teden vas samo berem. Se ze veselim srecanja v torek. Jaz sem ze dobila menstro prejsnji mesec, zdej pa cakam k je spet ni. Mi tudi racunamo se na kakega otrocka. Upamo na puncko, da bo parcek. Samo toliko, da mine teh nekaj mesecev, da lohk spet delamo na tem.

Martin ze z zanimanjem opazuje igracke. Tiste, ki so zivih barv, pa se toliko bolj. Zdej je nor na medvedka Pu-ja in na vrtiljak. Pa tud v igralnem centru uziva. Ropotuljico ze drzi, potem pa jo vrze kamor leti. Zanimivo je, da se zelo smejcka, pa se ne na glas. Zato pa gruli zraven kot kak golobcek. Zdej je ugotovil, lahko vzklika in to skoz ponavlja. Prav srckan je ze.

Zdej pa hitim, da se kaj postorim, preden se zbudi. 

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2387
   RE: Desetke007
1.2.2008 20:01:40   
mama06
Pozdravljene,

mi smo pa imeli danes kontrolo kolkov in so 1A, tako, da široko povijanje več ni potrebnouser posted image .


Pranje - perem samo z Arielom. Sintetiko s tekočim z dodanim mehčalom, belo pa klasični Ariel, prav tako z dodanim mehčalom in vedno dam dodatno izpiranje.

Mali kliče, se javim kasneje

(odgovor članu miska1)
Neposredna povezava do sporočila: 2388
   RE: Desetke007
1.2.2008 21:30:29   
2ursae
en vic za nas štidentke, da se bomo danes vsedle za knjigo z nasmeškom na ustih user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

the only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe

user posted image user posted image user posted image user posted image

men je svetski user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2389
   RE: Desetke007
1.2.2008 21:35:19   
valči
Zdravo!
samo da vam javim,kako sva z Nino obavili pri pediatrinji.Tehta celo 5485 gramiov,kar je krasno,glede na to,kake težave sva imeli.Torej se je zredila v trteh tednih 42 dag,kar jesuper.Je rekla zdravnica,da sem se res potrudila z dojenjem,pa da nima več dodatka,ker marsikatera je na tak način na koncu na flaški.In da kar tako nadaljujem.Tudi za uvajanje sem ji rekla,da mislim dojit do 6. meseca,če bo le uspelo z količino mleka.In je rekla,da se poplnoma strinja z mano,glede na to,da so alergije v družini..Njena teža je sedaj v zlati sredini.
Cepljena je tudi bila in ni niti pisnula,tako je bila pridna.Ves čas ni niti zajokala v ambulantiuser posted image user posted image Reakcije zaenkrat ni in upam,da je ne bo.

Tako da danes je res pridna,vse dopoldne je prespala,le zvečer je malo jokala.

Sedaj bom pa šla počasi aspat,da si malo baterije napolnim.

Lep večer vsem user posted image in mamicam.user posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2390
   RE: Desetke007
1.2.2008 21:36:53   
maja zarja
Da se še jaz malo javimuser posted image
Mislim,da sem ugotovila kaj je problem naše nespečnostiuser posted image -zobki.
Sem podrgnila s prstom po njeni dlesni in mislim,da sem natipala nabreklo trdo stvarco(beri;zobek)-ne vem to so samo moje domneve.
Zdaj že eno urco spi in grem izpeljat velik projekt-večerno hranjenje in prelaganje iz košeka v kinderpet.
.......se tipkamo.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2391
   RE: Desetke007
1.2.2008 21:48:46   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

the only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe



user posted image  To jim bom povedala v službi, ko bom naslednjič zamudila kak rok user posted image .

Nevrofizioterapija: da poročam, kako je bilo danes pri zasebni fizioterapevtki. Itak super. Povedala je isto kot naša pediatrinja, kaj je narobe z malim, in nam pokazala, kako naj z njim telovadimo in ravnamo in kako naj mu sproščamo mišice (ramena, roke, dlani).

Zvečer sem bila sama doma z malima in če odštejem to, da se je večji med dojenjem malega polulal in pokakal v hlačke, sem ju spravila spat brez joka in zvišanega glasu user posted image . Milina. Z večjim sva se, potem ko je mali zaspal, še igrala, gledala kar tri risanke (je imel poseben privilegij) in se crkljala. Zdaj mi sicer še malo nagaja in hodi ven iz sobe user posted image , ampak ni hudega.  

Zdaj grem pa uživat v samoti user posted image .

Lp,

živa

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2392
   RE: Desetke007
1.2.2008 22:29:58   
maja zarja
user posted image user posted image user posted image Živa!Lepo,da ni nič resnega in da ste danes to dobro uredili.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2393
   RE: Desetke007
1.2.2008 22:31:24   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: živa



Nevrofizioterapija: da poročam, kako je bilo danes pri zasebni fizioterapevtki. Itak super. Povedala je isto kot naša pediatrinja, kaj je narobe z malim, in nam pokazala, kako naj z njim telovadimo in ravnamo in kako naj mu sproščamo mišice (ramena, roke, dlani).




Se ti mogoče ljubi opisat te vaje.....si mislim da škodit ne morejo,pa bi jo rada malo razgibavala.....sicer ona rokice lepo odpira.....če se ti da user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2394
   RE: Desetke007
1.2.2008 22:55:37   
lane31
 MajaZARJA....IZ PRVE ROKE...KAKO JE LEG MAGIC ???...Eh caps lock,ne da se mi popravit zdaj

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2395
   RE: Desetke007
1.2.2008 23:00:43   
janja
'čer, mi smo pa očitno staknili virozo. user posted image Urban že ves dan poliva oz. bruha (zgleda kot vlakna mleka na vodi). Vročine nima in tudi drugače je dobrovoljen, edino ves dan bi bil po rokah, pa spat noče. No, ob 19h ga je končno zmanjkalo in zdaj sladko spančka. Me prav zanima, kolikokrat se bo zbudil to noč. Sicer pa ga moram čimvečkrat pristavit, da ne bi slučajno dehidriral.
Po trebuščku smo še vedno flekasti. Očitno ga bom morala le nesti pokazat P, ker to pa tokrat le  predolgo traja.

2ursae - dobiš nalepke. Imam jih še mislim da 2x po 30 (že nalepljenih). user posted image

Jaz se debati, katera bo prva naslednja user posted image ne bom pridružila. Mislim, da je kandidatk kar nekaj, vprašanje le kateri bo prej ratal. Mi smo z user posted image zaključili. user posted image še ni, pa upam, da ga še dolgo ne bo (ker se polno dojimo).

zobki - Urban se tudi nenormalno veliko slini in skoz mora imeti nekaj v ustih (al je to duda, grizalo, še najraje pa svoje roke). Spomnim se, da se je naš Andraž tudi začel grozno sliniti nekje v 3. mesecu, potem pa so v 5. mesecu pokukali zobki na plan (najprej obe enkici spodaj), v 7. mesecu pa še obe enkici zgoraj... za naprej pa se zdele ne spomnim, imam pa zapisano v njegovem dnevniku.

nočko user posted image


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2396
   [Brisano sporočilo]
2.2.2008 10:39:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2397
   RE: Desetke007
2.2.2008 11:16:22   
skuštrana
Zivepo, kako to misliš, da še nisi izbrala osebnega zdravnika za Pio? A ne to izjavo podpišeš na prvi posvetovalnici pri 1 mesecu?

Janja, upam, da ni kaj hudega in da boste čimprej čili in zdraviuser posted image

Pri nas je pa danes dež, pa jaz imam sinuse čisto zabite..kak recept, razen tega da v nos nalivam hektolitre fiziološkeuser posted image

Evo, danes ponoči sem se budila sedemkratuser posted image No, sicer mali malo podudla in zaspi nazaj, ampak prebudim pa seuser posted image Aja, dvakrat se je pa Liza zbudila, po novem hodi ponoči dvakrat lulatuser posted image Hvala bogu, da mali spi pri meni, ker če bi morala 7 krat vstat iz postelje bi se mi zmešalo...Saj bo boljše, ko bojo otroci zrasliuser posted image Sem pa ravno danes razmišljala, da je Liza pri 3mesecih spala že od 10 zvečer pa do 5 zjutraj brez zbujanjauser posted image user posted image eh, kje so ti časi....user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2398
   RE: Desetke007
2.2.2008 11:22:29   
Klaudia
No pa da se še sama kaj javim. Da ne bom samo brala user posted image

Lia spi in imam malo časa.

miska1 - daj mi javi mere, da te dam na seznam.

mišk - a si že nardila test? Moj user posted image  k je gorenc je reku: "Mormo še enga v oktobru narest, je bla majca Pridem oktobra draga!" user posted image

Je pa Lia postala sila zgovorna zadnje par dni. Me vsako jutro zbudi njen Ga, ga, gu, gu, ge user posted image . Sej jo je fajn poslušat, ko se pogovarja z zvezdicami na stropu.

Včeraj smo dobili tupperwarov kozarček za otroke, ki ne poliva. Sem ga dala Lii... jst nisem mogla verjet, ko sem jo vidla. V trenutku je prijela za ročaja in nesla tapravi del v usta. Pol sem ji pa čaj notr dala in je že takoj pila iz njega. Bravo Lia - je bla prava user posted image . Je pa fajn ,ker ima vrhnji del iz mehkega silikona in ne draži obolelih dlesni. Tko da ga uporablja tudi kot grizalo. user posted image


Smo pa par dni nekaj opazili. Mi imamo zunaj psičko v pesjaku, pa eno muco, ki ima svojo hiško. Ampak ta naša muca se spravi v pesjak spat skupaj s psičko. Sem nesla psički zajest. Sta obe jedle iz iste posode user posted image . Sem samo gledala. Sta postali pravi kolegici na stara leta. Psička je namreč stara že 12let user posted image

Zdaj pa grem...

Samo še nekaj za nasmejat ( klik na fotko )
user posted image

in nekaj za začudit se ( pravtako klik na fotko )
user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2399
   RE: Desetke007
2.2.2008 11:24:01   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Zivepo, kako to misliš, da še nisi izbrala osebnega zdravnika za Pio? A ne to izjavo podpišeš na prvi posvetovalnici pri 1 mesecu?



Nam so dali za podpisat šele pri 3 mesecu. user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nagradna igra Prvi med enakimi
littlestar5

Kakšna se ti zdi nagradna igra Prvi med enakimi, z bogatim nagradnim skladom?

Super (53%)

Vredu (10%)

Kr neki, itak ne bom nič dobila (17%)

Spet to klikanje (19%)


Število vseh glasov: 58

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!