|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
28.1.2008 9:19:53   
bankc
Dobro jutro neveste!

Ste pa že zgodne. Ne morem verjeti kako lepo vreme. Komi čakam da grem ven iz stanovanja. user posted image

Mene pa neki zanima, koliko pride fotograf? Jaz se z mojo fotografinjo še nisem nič o ceni pogovarjala pa me kar malo skrbi. Kake so kaj cene?

Fragola čestitam za oblekico. Upam da jo bomo čimprej videli user posted image .


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: poroka 2008
28.1.2008 9:35:00   
fragola
Prej se nisem oglasila, ker mam doma pokvarjen računalnik!user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: poroka 2008
28.1.2008 9:59:34   
FLASK_A
Ojej, Bubamaraa, si pa res zažurala, da si še danes hripavauser posted image  Sej bo... Mal si mormo pa tudi glasilke spočit včasih.user posted image user posted image user posted image

Bankc, jaz ti cene svojega raje ne povem, da se ne boš po tem ravnala. Se ti bo zdelo, da si svojega zastonj dobilauser posted image user posted image user posted image  

Fragola, samo da si se vrnilauser posted image  Sem komaj čakala poročilo.

A smo res skoraj vse punce že v prvem salonu dobile svojo sanjsko oblekouser posted image  Ja pa to je norouser posted image user posted image user posted image  Se mi zdi ful fajn. Ko sem šla jaz v drug salon, mi ni bilo nič preveč všeč, sem kar isti dan šla nazaj po prvo izbirouser posted image user posted image  Zanimivo ane, kako je tista prva lahko res najboljša...

Mislim, da smo od danes naprej bogatejši za dva zobkauser posted image user posted image user posted image  Je ravno predrlo dlesen, mislim, da se ne motim in so res zobki. Tako da bodo zdaj štirje pri še ne osmih mesecihuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: poroka 2008
28.1.2008 10:03:16   
Bubamaraa
flaška dej mi sam povej kolk časa bo z vama vajin fotograf???

cena mojega pride cca.650-700€

bo pa z nama do razreza torte...pa od zjutri od mojega friziranja naprej...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: poroka 2008
28.1.2008 10:17:10   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Dober dan bodoče neveste,

Bankc fuuuuuuul hvala za paus papir.V Levčku ga imajo po 0,60€


Kje pa je ta Levček? Kakšen paus papir pa si si ogledovala za 0,6 EUR???
Jaz sem našla en lep paus papir  z nekimi rožicami in je cena 0,62 EUR!!!! user posted image
A se ga da kje ceneje dobit? V Prometeju mogoče?? v sredo grem na lov za iskanje moje poročne obleke v LJ, pa če bom mela čas bom še v Prometej zavila!! Komaj čakam user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: poroka 2008
28.1.2008 10:32:54   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa
flaška dej mi sam povej kolk časa bo z vama vajin fotograf???

cena mojega pride cca.650-700€
bo pa z nama do razreza torte...pa od zjutri od mojega friziranja naprej...user posted image user posted image user posted image


Od jutra (priprave) do svatbe, razmišljava, da bi ga vseeno še za žurko imela. Da bo tko kot je treba. Sam je pa tolk več treba datuser posted image user posted image  Bomo že. Slike so res pomembne.  Ti imaš res ugodnega fotografauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: poroka 2008
28.1.2008 11:09:12   
fragola
Punce nekaj me zanima, govorimo samo o fotografih, ma kaj vi boste imele tudi kamermene? Jaz nevem al ja la ne? Konec koncev filmček pogledaš verjetno samo takrat ko ga dubiš, album verjetno večkar gledaš. Nevem no kaj vi mislite?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: poroka 2008
28.1.2008 12:11:44   
FLASK_A
Mi2 ga ne potrebujeva. Bova imela samo slike. Saj povedo vse- pač najino mnenje...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: poroka 2008
28.1.2008 12:39:47   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Mi2 ga ne potrebujeva. Bova imela samo slike. Saj povedo vse- pač najino mnenje...


jaz sem istega mnenja!user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: poroka 2008
28.1.2008 12:46:45   
ellie
Jaz še točne cene za fotografa ne vem...se februarja dobimo in zmenimo. Predvidevam pa, da bo nekaj podobnega kot pri Bubamari...glede na to, da imava istega.

Kamermana pa ne bova imela...se mi zdijo slike bolj pomembne. Jih tudi lažje drugim pokažeš. Zato sem se tudi odločila, da slike pa hočem res kvalitetne. Snema še vedno lahko malo kdo od gostov...


No...sem pa se zdaj dogovarjala za živo muziko. Je pa cena 100 eur/h. Je to prevečuser posted image   Res pa da gre za dokaj znanega slovenca....duo.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: poroka 2008
28.1.2008 12:47:02   
Bubamaraa
jaz sem izrecno povdarila, da kamermana NOČEM.....user posted image

ker tist je kr neki.... fotoalbum je pa res slikovni prikaz poročnega dne...


Flaška ja najin fotogeaf je res pocen...je res dober...sam ni še tako znan kot M.H....sam mislim, da mu ne manjka veliko....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: poroka 2008
28.1.2008 13:25:19   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: ellie



No...sem pa se zdaj dogovarjala za živo muziko. Je pa cena 100 eur/h. Je to prevečuser posted image   Res pa da gre za dokaj znanega slovenca....duo.


Meni se zdi kar!

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: poroka 2008
28.1.2008 13:28:07   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: ellie



No...sem pa se zdaj dogovarjala za živo muziko. Je pa cena 100 eur/h. Je to prevečuser posted image   Res pa da gre za dokaj znanega slovenca....duo.


Meni se zdi kar!



ja men tud.... midva bova dala 500€ pa bodo špilali od cca.18 ure naprej in do jutra...do zadnjega gosta...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: poroka 2008
28.1.2008 13:41:11   
moci
A si boste vse obleke izposodile? jaz pa razmišljam, da bi jo dala delat. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: poroka 2008
28.1.2008 13:46:05   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: ellie
No...sem pa se zdaj dogovarjala za živo muziko. Je pa cena 100 eur/h. Je to prevečuser posted image   Res pa da gre za dokaj znanega slovenca....duo.

Meni se zdi kar!

ja men tud.... midva bova dala 500€ pa bodo špilali od cca.18 ure naprej in do jutra...do zadnjega gosta...user posted image user posted image user posted image


Najini bodo od 19h do zadnjega gosta, cena 550 EUR. Ans. Odmev (so tudi bolj znani...)

Obleka- če bi bila moja želja po ozki obleki, ki bi jo lahko še kdaj nosila, bi jo dala delat, tako pa defenitivno ne. Saj jo bom imela samo en dan na sebiuser posted image

Bubamaraa, saj mogoče pa M.H. in tvoj kaj sodelujeta.. A daš še enkrat internetno stran, da si malo pogledam. Tale drugače z njim res sodeluje: http://www.zarocena.si/ Pa še en je, sam nevem kdo že... En Urošuser posted image user posted image  Bo... Sm pozabla...



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: poroka 2008
28.1.2008 13:55:15   
Bubamaraa
Flaška link mam na domačemu računalniku....

bom probala najdit ga v googlu...

drgač pa vem, ko redno prebiram od mojega fotografa blog, da ma med prijetelji tudi M.H. user posted image

ja najin duo je Duo Ping pong...sam sedaj se imenujejo: Duo Ping Pong Plus, ker se jim je pridružil še tretji član...pa z njimi bo celo noč tudi pela ena moja prijateljia tle iz rr-ja, kot nama za porono darilo....ima pa punca fenomenalen glas...je tudi že  Janom Plestenjakom pela....user posted image user posted image user posted image

tko, da mi je ful fajn, da bo še zraven ženski vokal...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: poroka 2008
28.1.2008 13:56:02   
Bubamaraa
najdla

http://www.porocna-fotografija.net/

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: poroka 2008
28.1.2008 14:23:16   
NATAŠI
na hitro se še jaz malo javim... gužva, gužva, gužva user posted image

bled- ja full gužva tko da smo šli potem kar v lokal pa kremšnico in tortico naročili, njami user posted image - kakšna shujševalna že user posted image

najina muzika pa pride 600 eur, igrajo pa Prijatli

ta tede greva mogoče prstančke izbrat user posted image  , če nama bo čas dopuščal, pa roj. dneve imamo čez vikend tko da bo zanimivo, pa pust user posted image

ajoj- FRAGOLA čestitke user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image , super da imaš oblekco pa še dodatke... user posted image

bankc najin fotograf bo cca 1000 samo se še nismo dogovoril... se še odločava katerega bova zbrala, sva pozna kaj

flash, user posted image  za zobke

kamermana imam jaz tudi, bo od sodelavke mož ki je na RTV-ju glavni montažer oz. pri sliki nekaj tako da bo on snemal in še eden potem pa da vse to skupaj spravi ko se eno preliva v drugo, pa kaj vem kako.. v glavnem full rastura user posted image  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: poroka 2008
28.1.2008 14:59:21   
sonček33
ojla punce
no, da sem zasvojena z rr, to vem že nekaj časa...do nedavnega sem bila zasvojena samo in zgolj s stranjo, kjer se pogovarjamo o tem, kako zelo si želimo otrok...no, zdaj vem, da sem to odvisnost že prerasla in da sem zdaj na novo odvisna od tega foruma...poroka....jupi jupi jupi, sej menda je to dobra odvisnost...ozdravljena pa bo , upma, takoj po izbranem datumu :)


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: poroka 2008
28.1.2008 19:19:55   
ellie
sonček33 ravnokar sem mojemu rekla to kar si ti napisalauser posted image  odkar se ubadam s to poroko in spremljam ta forum...sem končno nehala obsedeno spremljat želimo si novega člana. In sem kar srečna, da sem se "rešila" zasvojenosti s tistim forumom.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: poroka 2008
28.1.2008 21:02:08   
Serendipity
sončece in ellie - hvala enako! user posted image  Ampak, sem eno zasvojenost zamenjala za drugo.
moci - jaz si jo bom dala sešiti cena cca 200 €

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: poroka 2008
28.1.2008 23:20:51   
lan
Ojla!

Še pozdravček od mene. Smo bili cel vikend na Dunaju.
Mah jaz sem pa kar malo žalostnauser posted image . Moj dragi v sredo potuje v Švico za kakšen mesec ali dva ( upam, da samo en mesec ). Do sedaj se še nisva zmigala izbrati njegovo obleko, prstane in podobne stvari,...no zdaj pa gre, tako da vidim, da bo zadnja dva meseca panika. SUPER!!!

Vsem novo pridruženim bodočim nevestam želim dobrodošlicouser posted image .......

Fajn se mejte pa se beremo,

lahko noč

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: poroka 2008
29.1.2008 7:55:09   
NATAŠI
jutro

na hitro še jaz malo, potem pa gas za papirje user posted image

Ian bogica, bosta pa kar dolg sama... ali imaš vsaj dovolj družbe doma da ti ne bo dolgčas...drugače je pa tako, naj te potolažim... prstančke dobiš en mesec pred poroko, moško obleko je pa itak bolj enostavno dobiš... veš kaj hoče, gresta tja pomeri, malo okrog barve in je to to.... tako da neskrbi, se bo vse izšlo kot se mora user posted image

drugače se pa midva zdaj nekaj pogovarjava da bova šla na tečaj za cerkveno poroko

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: poroka 2008
29.1.2008 8:33:55   
SRCCEK
Jutrčka vsem bodočim nevesticam
Jaz sem pa prav besna, ker mojega ne morem spravit, da greva do župnika, da se dogovorimo še za cerkveno poroko grrrrrrruser posted image user posted image .......rada bi, da greva čimprej do njega, da ne bi slučajno kakšen drug par zasedel ure, ki sva si jo zamislila!!!!!
Uf sm jezna.....pa zakaj je treba te moške vse prosit???

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: poroka 2008
29.1.2008 8:50:11   
FLASK_A
Srccek, ti ga kar počakaj, da se sam spomne (no, če se sploh ne, ga pa mal v rit brcni). Zdej kar lepo pokliči v cerkev in se zmeni za datum in uro, podrobnosti pa se dogovarjaš kak mesec pred poroko. Tako da brez panike, zmeni se in ko bo čas, pejta skup tja.

Nataši, ti maš pa res veliko dela... Upam, da bo kmalu mimo ta norija in se boš malo bolje nam posvetilauser posted image user posted image

Zasvojenost? Ne, te pa jaz že nimamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  No, bom raje tiho... Odkar sem na RR, sem naklofala tolk, da se mi moj kar smejiuser posted image  Če je pa fajnuser posted image  

Lan, u to boš pa res kar lep čas sama... No, saj bomo tukej čvekice pa ti bomo malo krajšale dneve... Upam, da bo vsaj malo pomagalouser posted image

Ajde babe, grem na dietični zajtrkuser posted image  Ni kej, po porodu imam krizo (beri: okrog trebuha) in moram nujno ukrepat...



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?