|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
27.1.2008 10:39:28   
pikovit
Dober dan bodoče neveste,

Bankc fuuuuuuul hvala za paus papir.V Levčku ga imajo po 0,60€
Maya2 jst bom imela balone.Samo še ne vem kje jih bom vzela
Serendipity kam pa boš dala delat?A to je cena z blagom vred?

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: poroka 2008
27.1.2008 12:47:47   
Serendipity
Ojla!

Hm, naše nevestice so pa nekam izgubile.. Pa ne da vse vneto organizirate poroke? Ker potem me bo imela slabo vest, ker lenarim v tej smeri... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit
Serendipity kam pa boš dala delat?A to je cena z blagom vred?


Jap. To je celotna cena. Kaj pa ve? KOliko boste dale za obleke? Me malo zanimajo cene izposoje  - da bom lahko primerjala.

A se boste po polnoči preoblekle? Jaz mislim, da ne, ker bo obleka bolj lahna varianta. Za vsak slučaj bom sicer imela backup.

Pri nas imajo v navadi, da nevesta in ženin sedita do polnoči, potem je njun polnočni ples in šele nato lahko tudi onadva zapustita mizo. Kaj pa pri vas? Se boste držale tega?
Jaz se ne bom. Ker rada plešem in ne morem sedeti na miru nekaj ur in se le basati s hrano.. Hja, no le na tečaj bi naju še rada spravila, ker je tudi mene  narava obdarila z dvema levima nogama, kljub temu da rada plešem. Ampak volja in talent sta dve različni stvari pri meni...user posted image  Sicer z mojim lahko plešem brez problemov. Z drugimi pa ne. Takrat sem, kot da v življenju ne bi plesala... user posted image  Ima še katera podoben ''problem''?

Uživajte!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: poroka 2008
27.1.2008 13:18:14   
FLASK_A
Bubamaraa, kako kaj leče- si se že navadilauser posted image

Lyra... Hehe, ni panike, se bom že potrudla user posted image  
Hm, za sposojo obleke bi dala tam nekje do 410 EUR. Moja je bila 380. Družic ne bom imela, tako da glede njihovih oblek ne znam nič reč... Aja, kompletna obleka zanj s čevlji vred pa je prišla 450 EUR. Ampak za moškega mi ni problem, on bo itak vse skos nosil. Obleke itak nima, pa jo rabi, tako da vse klapa.

Prstani- tudi midva bi rada dala max 600 EUR. Se da dobit.

Bankc, jojoj. Upam, da se boš kmalu pozdravila. Ampak res, kje si fragolaaaaauser posted image user posted image   Nič ne poročašuser posted image  Jaz grem v torek s pričo v salon. Uf, bo to fletnouser posted image user posted image user posted image

Maya, balonov pri naju ne bo. Vem pa, da jih nudi ta Magic, ki ga omenjaš. Za predstavitev svatov.. Hm, nimam blage vezeuser posted image  A to je potrebno? Jaz tut slučajno ne vem za vsakega kako zgodbicouser posted image

Serendipity, jaz se ne bom preoblačila. Sem izbrala blazno komot obleko in mi ne bo nič neudobno v njej, uničit je pa tudi ne mislimuser posted image  No, upam da se res kaj ne zgodi... Izposoje so pa tudi po 600 EUR, tako da si zelo ugodno skozi prišla. Saj če bi si jaz kakšne preproste želela, bi si tudi delat dala al pa bi jo kupila in še kdaj nosila, tako pa želim malo bolj baročno, pa je ne bom nikoli več oblekla.

Plesuser posted image user posted image  Ja, midva tudi pod razno ne misliva čakat polnoči, potem lahko jaz samo še u posteljo padem, nabasana vsega dobrega in manj dobregauser posted image  Tam okrog 9h ali 10h bova imela prvi ples. Z drugimi sem pa tudi jaz hlod (sej z mojim tudiuser posted image ), pa saj ni važno. Sam da bo žurkauser posted image user posted image user posted image

Mi smo bili pa včeraj cel dan odsotni, zvečer smo šli pa še v Mengeš gledat 5žensk.com in je bilo super. Res priporočam, če še niste gledaleuser posted image user posted image user posted image  Komaj čakam nadaljevanje- 5moškihuser posted image

Lepo nedeljo vam želim pa se tipkamo!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: poroka 2008
27.1.2008 13:19:06   
FLASK_A
O šit! Kaj sem se pa jaz razpisalauser posted image user posted image user posted image  Eh, kar preskočte me, itak samo neumnosti kvasimuser posted image user posted image

Uživajte nevestice!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: poroka 2008
27.1.2008 18:05:39   
Bubamaraa
helov nevestice...


ja moje leče rulajo....user posted image user posted image user posted image ...sej jih včeri mela kamo cel dan notr.... tko, da je blo čist vse ok....

in kaj se mi je včeri naredilo; šla sem na 3 rojstne dneve...adijo pamet....najprej k sosedi.....potem sem šusa prišla domov in šla k enemu prijatelju na rojstni dan naprej v Trbovlje, potem pa nazaj v Zagojr domov druga toaleta in  k moji poročni priči...in kaj se je začel z mano dogajat...... glas me je čist zapustil...in mojemu bodočemu možu se je uresničila želja in sem jaz dons čist brez glasu in ne morem čist nič govort..še tist ko povem neki piskam...user posted image  (sam je smešno, č me človek sliš user posted image ) je pa to za mene hudo, ker jaz zmerom resničnp zelooo velik govorim...in sedaj ne morem nič....user posted image


baloni;  evo link   http://www.magic.si/


drgač bova pa midva po civilnem obredu spuščala bele golobčke v nebo... vsak bo imel svojega belega goloba in ju bova skupaj spustila v nebo....vsi ostali pa bodo imeli balone in jih bodo spuščali.....




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: poroka 2008
27.1.2008 18:24:09   
FLASK_A
A pozna katera koga, ki bo šel kaj v Ikeo pa da mi par stvari prinese?user posted image user posted image user posted image  Sej ne bodo zasedle celega prtljažnikauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: poroka 2008
27.1.2008 18:25:17   
FLASK_A
O, Bubamaraa, pol se boš pa tukaj na RR sčvekala zdajuser posted image user posted image user posted image  Ja prav boga si... Rojstni dnevi so res hudičuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: poroka 2008
27.1.2008 18:42:01   
ellie
Ja si kar predstavljam, kako je bit brez glasu. Ko sem jaz enkrat ostala čisto brez, sem mislila, da se mi bo zmešalo...sem ravno tisti dan imela toliko za povedatuser posted image  verjetno res ni hušega kot da ženska ostane brez glasuuser posted image


FLASK_A v ikeo pa jaz zdaj v kratkem žal ne grem...


Mene pa zanima, če je katera kdaj kje videla paus papir z vzorcem školjk? Verjetno bo zdaj bolj težko to dobit, samo če bi vedela, če je sploh možno...potem magari počakam do poletja.


Kaj pa glasba na poroki? Ima katera že kaj rezervirano...band, animatorja? Midva sva sicer razmišljala, da ne bi imela glasbe v živo...pač računalnik, mp3je in dobro ozvočenje. Čeprav me pa skrbi, da ne bi bilo tistega pravega vzdušja...tak da vedno bolj razmišljam v drugi smeri...


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: poroka 2008
27.1.2008 19:12:49   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Kaj pa glasba na poroki? Ima katera že kaj rezervirano...band, animatorja? Midva sva sicer razmišljala, da ne bi imela glasbe v živo...pač računalnik, mp3je in dobro ozvočenje. Čeprav me pa skrbi, da ne bi bilo tistega pravega vzdušja...tak da vedno bolj razmišljam v drugi smeri...




Jaz bom imela ''živo glasbo''. Pa na nek način jo tudi priporočam. Poživi vse skupaj in če je res dober band bo naredil tudi dober žur. Vsaj po mojih izkušnjah. Sem bila na poroki, ko niso imeli žive glasbe  - bila je prava tuga. Smo šli domov že kmalu po polnoči. Po moje je živa glasba prava stvar - pa čeprav je to le one man band varianta.


Flask_a - na žalost nimam nič v planu, če naju pa kaj ''prime'' ti pa sporočim user posted image  Pa hvala za cenovno primerjavo! user posted image

Bubamaraa - to je pa res bil napet dan. Mnjami kolko tortic user posted image  Drugače si pa mislim, kake zvoke oddajaš zdaj. Meni vedno na začetku šolskega leta zmanjka glasu in potem teden dni le cvilim in čivkam. user posted image  Ti si ga le ''šparaj'' manj govori - si nabavi zvezčič in raje piši, (da se ne bodo prehitro navadili na tvojo redkobesednost) pa bo kmalu boljše.


(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: poroka 2008
27.1.2008 19:33:28   
ellie
No pa še to...ima katera kakšno dobro priporočilo za živo glasbo...po možnosti na štajerskem koncu? Nimam pojma, kje bi sploh koga našlauser posted image  Pa še tak datum imava...v času dopustov.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: poroka 2008
27.1.2008 19:56:37   
senka2000
pozdrav

pisem iz hrvatske i spremam se za vjencanje u augustu

vidjela sam da si izabrala vjencanicu kao i ja (sanpatrick bienal chic br. 17), medjutim je jos nisam kupila ni nasla u hrvatskoj

vidjela sam da si je nasla u grazu (ajmeee bila sam jucer u ikei!!!), pa me zanima jesi li je kupila ili iznajmila i kolika je cijena??

puno hvala na odgovoru!!!

pozz
senka

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: poroka 2008
27.1.2008 20:13:01   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

No pa še to...ima katera kakšno dobro priporočilo za živo glasbo...po možnosti na štajerskem koncu? Nimam pojma, kje bi sploh koga našlauser posted image  Pa še tak datum imava...v času dopustov.


Definiraj štajerski konec user posted image .

Proti Prekmurju ali vstran od Prekmurja? user posted image

senka2000 - pozdravljena med nevesticami! user posted image  Upam, da ti bo ta prava, ki ima to oblekco lahko pomagala. user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   RE: poroka 2008
27.1.2008 20:17:46   
senka2000
hvala na dobrosolici :)

radujem se odgovoru i medjusobnim savjetima

user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: poroka 2008
27.1.2008 20:37:34   
bt08
Ojla!

jaz sem pa dans ful žalostna user posted image ,pa tko lep dan je bil.Morem mal ven dat iz sebe.Leto 2008 sej zame začel porazno,upam da saj poroka uspe.

Dans sem zvedla da moja babica peša,želim si zelo želim da bi bila na moji poroki,ker sva bile zelo dobre prijateljice ko sem živela še doma,hodile na kavo na čik,samo ona ni kadila,povedala sem ji vse probleme kar se tiče najstniške zaljubljenosti.Ni še tok kriza,sam srček ji nagaja,ona je botrca moejmu Ožbeju.Res sem žalostna,držte pesti da se pozdravi,res je že lepa starost ampak vseeno 82 let ima,in želim da me vidi v poročni obleki kako grem k oltarju.


Se opravičujem če sem vam pokvarla nedeljo.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu senka2000)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: poroka 2008
27.1.2008 20:38:24   
FLASK_A
O, senka, dobrodošlauser posted image user posted image user posted image  Kdaj pa se poročiš? Te dodamo na seznamček nevesticuser posted image

Ellie, tudi midva bova imela bend. Je večja žurka- bo pa muzika in povezovanje celotnega večera njihovo delo. Tako da bo pomoje fino. Za priporočat pa ne vem za nobenegauser posted image

Joj, punci... Res bi prosila, če gre katera v Ikeo, da pove, bi nekaj malega naročilauser posted image  Hvala vamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu senka2000)
Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: poroka 2008
27.1.2008 20:46:03   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.
Dans sem zvedla da moja babica peša,želim si zelo želim da bi bila na moji poroki,ker sva bile zelo dobre prijateljice ko sem živela še doma,hodile na kavo na čik,samo ona ni kadila,povedala sem ji vse probleme kar se tiče najstniške zaljubljenosti.Ni še tok kriza,sam srček ji nagaja,ona je botrca moejmu Ožbeju.Res sem žalostna,držte pesti da se pozdravi,res je že lepa starost ampak vseeno 82 let ima,in želim da me vidi v poročni obleki kako grem k oltarju.


Kar zmrazilo me jeuser posted image user posted image  Mi gre kurja polt po koži... Res želim, da ostane pri močeh in je na tvoj najlepši dan s teboj, z vami, ki vas ima najraje. Sigurno se bo izvlekla, srček bo lepo bil kot je treba in boste preživele skupaj še veliko trenutkov tudi po poroki. Za njeno čimprejšnje okrevanje pošiljam pikicepokiceuser posted image user posted image user posted image user posted image  z najlepšimi željami!

Ne skrbi, vse se bo dobro izteklouser posted image user posted image user posted image user posted image Joj, si ne predsavljam, da bi naša babica bila takole slaba... Prav grozno, res. Še objemček, da se potolažišuser posted image user posted image user posted image


Evo, midva sva pa danes izvedela, da je umrl njegov stric, pri katerem smo bili še dva tedna nazaj. Kap.user posted image  Kar ne morem verjeti- fizično je bil čisto kul, ko smo bili tam. Štalo porihtal, se smejal, vse je bilo OK. Ja saj, kap nastopi nenadnouser posted image  Žal mi je, da ga ne bo na najini poroki in da se je moralo to tako zgoditi. Niti 70let še ni imel. Saj ne vem... Res žalostno za vse.
Zdej sem vas pa še jaz zamorilauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: poroka 2008
27.1.2008 20:52:54   
bankc
Ojla! Dobrodošla!
Nisem sicer jaz ta, ki je obleko kupila, vendar pa je nekaj strani nazaj na ta vprašanje že odgovorila. Obleko je kupila in je prišla 1000€ če se ne motim. Malo pobrskaj nazaj.


Evo punce sem že skoraj zdrava. Danes sem šla že celo ven na sončka. Je bilo super.

Midva bova imela na najini poroki Skupino Efekt iz Novega mesta (midva sva pa iz domžal user posted image ). Sva že bila na poroki, kjer so igrali in ji bilo super pa tudi cel program imajo čez poroko z raznimi igrami. Tako da sva najela tiste ki jih že poznava.

(odgovor članu senka2000)
Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: poroka 2008
27.1.2008 20:55:43   
bankc
Ojla Barbara!
Šele zdele sem vidla. Bom držala pesti, da bo z babico vse ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Čim več optimizma pa bouser posted image .

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: poroka 2008
27.1.2008 21:24:53   
pikovit
Serendipity če ni skrivnost,me zanima kje si nabavila blago in kakšen podatek od šiviljeuser posted image .Drugače pa tudi jaz ne mislim sedeti do 24h,sem človek na fedrih.
Tudi midva sva bolj telebana za plesat oz. imava 4 leve noge.Tako da bova tudi midva šla v šolo.
Barbara midva sva v jan. rezervirala Jezerška imela bova pa cca. 90 ljudi.Mogoče je imela babi samo slab dan.Jutri bo bolše.Tudi jaz imam enake želje z mojo nono.Pri skoraj 90 se super drži.Vsake toliko se spozabi in ne ve kdo in kaj je.
Flaska jst bom šla sigurno,samo ne vem kdaj točno.Do kdaj in kaj bi pa ti rabila?
Senka dobrodošla
Ellie jst sem videla paus papir tak kot da bi bil marmornat(Levček)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: poroka 2008
27.1.2008 23:02:42   
ellie
Definiraj štajerski konec
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity


Sej v bistvu vseeno...sam da ni čist iz drugega konca slo...drugače pa mislim MBuser posted image


barbara.a. in FLASK_A user posted image user posted image  vem kako vama je...je pri nama zelo podobna zgodba. Od mojega babi in njen partner tudi verjetno ne bosta mogla prit...ker ju zdravje dokončno zapušča. In mi je tudi hudo, ker sta nama res vedno stala ob strani in nama pomagala pri urejanju domeka...tudi finačno...in naju imata res iskreno rada.

pikovit hvala za info...grem v četrtek tako v lj pa bom malo pogledala in povprašala.


Še eno vprašanje...kolk ste dale za muzičarje?? Se mi niti približno ne sanja, okrog katere cifre se vrtijo ceneuser posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: poroka 2008
28.1.2008 7:21:00   
NATAŠI
DOBRO JUTRO

No ne nevestice kako smo?

Mi smo imeli lep vikend,včeraj smo bili na Bledu in je bilo super user posted image  user posted image

No katera je že imela probo v soboto user posted image , poročilo user posted image

Drugače ste pa full pridne in  vas sploh nisem uspela prebrat, ker imam tud službi obupno gužvo user posted image

se tipkamo, uživajte

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: poroka 2008
28.1.2008 7:47:54   
FLASK_A
Jutro, Nataši. Tis i pa vedno ful zgodnja, kako si pridnauser posted image  Lepo ste izkoristili sonček, na Bledu je res čudovitouser posted image  Mi smo bili prejšni vikend in je res lepo. Sam mal prevelika gužva za moje pojme- sploh nimaš kam stopituser posted image  Eh, važno, da sem kremšnito fasalauser posted image

Pikovit, neke podstavčke za sveče bom rabila pa za otroško sobo 2 uni viseči mreži, kamor se pravlja stvari, npr. igrače. Sej ti bom točno povedala. Ne rabim pa to takon naslednji teden. Ob priložnosti pač. Do marca ali pa aprila bi bilo fajn.

Ellie, 90let... To je pares ful lepa starostuser posted image  Kakšni bomo mi pri 90- si sploh ne upam mislitiuser posted image  Aha- muzkonter... Cena je 550EUR, 100EUR pa še harmonikaš za cel dan. Se nama zdi res ugodno. Bo pa ansambel Odmev, če katera pozna.

Paus papir z vzorci imajo tudi v Lenardotu (City park) in Ars-u se mi zdi, sam so pa cene navite. Jaz ga tam ne bi kupila... Mi je bil res predrag, ko sem seštevala.

Grem še mal pod odejo, sem mogla samo malčka malo potolažit, ker ga je nekaj zvijalo, zdej bova pa še mal mrknilauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: poroka 2008
28.1.2008 8:32:12   
fragola
Dobro jutro punce, pomirjanje je blo super sem full vesela, sem izbral aobleko in kupla čevlje vse v Modartu. Za izposojo bom dala 390€, za čevlje sem dala 88€, potem sem kupla še eno rožico s swarovski kristalčki, ker prvotno je imela obleka pas okoli vendar meni ni blo tako lepo in so mi svetovali rožco in je ful lepo, v torek al pa sredo bom dala slikce gor, ker moram počakat da mi brat prinese kabel!

Fotografinjo mam tudi rezervirano, joj kolk sem vesela te poroke!user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: poroka 2008
28.1.2008 8:41:27   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Dobro jutro punce, pomirjanje je blo super sem full vesela, sem izbral aobleko in kupla čevlje vse v Modartu. Za izposojo bom dala 390€, za čevlje sem dala 88€, potem sem kupla še eno rožico s swarovski kristalčki, ker prvotno je imela obleka pas okoli vendar meni ni blo tako lepo in so mi svetovali rožco in je ful lepo, v torek al pa sredo bom dala slikce gor, ker moram počakat da mi brat prinese kabel!
Fotografinjo mam tudi rezervirano, joj kolk sem vesela te poroke!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo! Sem ful vesela zate in komaj čakam slikiceuser posted image  Si kar mrknila, smo se že ustrašle zateuser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: poroka 2008
28.1.2008 8:56:17   
Bubamaraa
fragola ful fajn user posted image user posted image user posted image user posted image

punce vete jaz imam staro mamo tud na smrtni postelji in mi tud ni vseen, da jo ne bo na moji poroki... sam se tolažim s tem, da je doživela v življenju veliko leph stvari in da ima lepo starost...user posted image user posted image user posted image ...pa ne morem nič drugega naredit....

punce jaz sem še kar brez glasu....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?