|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.1.2008 19:22:33   
barika
Ali dudo notri namočim češ "boš vidla kako bo lepo spala"

ja verjetno, da bo, če bo pa pijanauser posted image user posted image user posted image

Samo kaj, ko sem strašno sramežljiva in nezgovorna. user posted image
Bom še videla, če se bom opogumila do takrat.

user posted image user posted image user posted image , sej lahko tu vadiš, pol bo pa šlo..
jaz bi prišla, sam pri men je tak, da potem domov ne znam, pa mali je premali (izgovor)


dans sma se spet spičila, mu ful zamerim, da gre na obisk, pa ne zna domov pridetuser posted image user posted image user posted image , pa še kosila ni jedu (je rajši jogurt), jaz ga pa tud ne bom prosla,... drugič si nej sam kuha, qrc ga gledauser posted image


uživajte




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.1.2008 22:28:08   
HuAnita
pol ure sem brala, da sem na tekočem....user posted image user posted image user posted image
Mi smos e nasmučali, danes je na Rogli pihalo kot user posted image user posted image user posted image , sicer za oko lepi prizori, amapk okoli ušes je pa tako žvigalo pa peklo po goli koži na obrazu....user posted image user posted image user posted image   Tako da je mama knedla odpeljala kar nazaj v dolino, siromk je imel čisto solzne oči od vetra, medtem ko je ostali del familije vztrajal. Morda sem malo čudna, a če Capinka ne teži, da jo zebe, jo pač pustim smučati,.....
Smo pa taka fajn klapa mamic, ki se uči smučat, samo jaz sem taka tečna tečajnica, ker kar ne znam postaviti smuče na robnik.....user posted image

Sem za srečanje, to ste mislile popoldne z deco?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.1.2008 22:30:07   
Jančika_
Anita, pol ure bereš, pa kiksneš bistvouser posted image . Ne, ne popoldan z deco, o ne ne neuser posted image . Zvečer brez dece in brez dedcev.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.1.2008 22:31:07   
HuAnita
alkohol . jaz dobim lurjo kožo. Sin znanke ga vsakič, ko gre na 'bhod' z dedkom, dobi deci - mali je majke mi pribit, nikakor ni stabilen, pisano gleda.... Ne vem, no... Še tako prehitro pride slabo, ampak tole pa kar kliče po alkoholiku....

Ne vem, kako je bilo - si ji sama dala piti ali je vzela in si prepozno videla (na to 2. varianto smo mi tudi že probali gin-toonik, pa pivouser posted image ), če je pa prva varianta -- se pa ne strinjam, sploh pa če se potem še dete kopa...  Pa ne ustraši se nas zdaj, vse delamo napake - dajanje alkota malemu otroku to je....

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.1.2008 22:32:48   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Anita, pol ure bereš, pa kiksneš bistvouser posted image . Ne, ne popoldan z deco, o ne ne neuser posted image . Zvečer brez dece in brez dedcev.




To mi deeeeelaj!
Da malo predahnem od tega vsakodnevnega dretja!!! Sem pa vsa mačkasta, kma utrujena, pa se spogledujem s kupom cot, pa ....., eh, grem spat.....

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 0:23:53   
Naty*Taja

Jaz tudi pridem, če ne bo kej drugega vmes prišlo. In ja, sem se pozanimala in so res počitnice od 25. Madona, sem ono LJ koledar gledala. Groza, jaz imam pa takrat ene kontrolke planirane...še dobro, da ste me opozorile preden sem dijakom napovedala! No ja, tak je to, če si čist frišn..user posted image
Mucamaca dej prid, boš namesto naše Žanike, če je še zdaj ne bo. Ona je tudi taka tiha miška, sam ji ni nikol hudga med nami, a ne punce?
Oj, ko si Huanita smučanje omenla - mi kr slabo pride, ko se spomnim na smučanje, ker se je včeraj sosedov mali ful hudo ponesreču na smučanju v tujini in sploh ne vedo, kaj bo z njim.! Se je na stezi ratrak (al kak se že onmu hudiču reče) zanšu in se je mali not zaletu. Ful mi je hudo, ko so tak fajn ljudje! Upam na najboljši možni izzid. Smučanje pa me še manj mika, kot prej, ko me sploh ni.
Huanitka, dej me nehi spominjat na kupe cot. Sem mogla danes vsaj tolk speglat, da imamo jutri kaj oblečt user posted image . še dobro, da mi kdaj pa kdaj tašča-servis na pomoč priskoč! Sem zadnjič doživela prijetno presenečenje - namesto kupa nezlikanega so bili kupčki zlikanih cot za v omaro! user posted image BRAVO za take tašče. (da jih ne bomo vedno sam grajale)
Aja - še glede alkota - jaz sem bila tudi ful huda pri Marcelu, če mu je kdo kaj poskušal dat. Zdej pa to malo manj resno jemljem , dokler se v njunih rokah ne znajde kak deci! user posted image Ma, ja alko res poneumlja - poznam kr neki primerkov, ki so jim dajali alko  za spanje v otroštvu, pa ni noben ravno bister. tak da s tega vidika ga ne priporočam niti nam, kaj šele otrokom. Pa odvisnost in to... Če je pa kdaj kaka fora iz tega padla, al pa če je otrok po nesreči kak požirek naredu pa nisem ravno panike zganjala.  KOnec koncev Monti pravi, da je deci vina bolje, kot vsak sladkan umeten sok! user posted image
Lepo lahko nočko in se priporočam za kako brco v rit, ko bo srečanje, ker sem zelo v dilemi, ali si bom prav zapomnila datum in uro...???? Janči al pa ktera druga, a me boš rufnala?





_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 4:09:22   
snorlax
Jutro! user posted image

Da se še tukaj malo javim, ne samo pri hujšaricah.user posted image

Torej, po 4 dneh zabušavanja grem danes spet v službo.user posted image Bi mi pasalo bit še kak dan doma. Tale moj prehlad še kar traja, gre pa že na bolje.

Zredila sem se eno kilo in mi ni bilo jasno, od kod?! Pa so mi punce sotrpinke razložile, da je to verjetno od M user posted image .

Drugače vse po starem.

Se beremo.user posted image Čavči!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 4:11:31   
snorlax
Ojoj! Šele zdajle sem videla! Naty-Taja!!! Kaj še nisi šla spat ali si že vstala, ko si tole pisala?user posted image V glavnem, prehitela si me!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 6:41:47   
Naty*Taja
Hoj, SNorči še tule - takrat sem šla šele spat, ker sem mogla ene kontrolke še popravit, pa speglat,pa.... no sej sem že napisala,da mi kronično primanjkuje časa. Še dobro, da mi možek vse pospravi in otroke popedena, ker če ne bi se mi pa menda res sfuzlalo.
grem zdej na šiht - čao


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 9:30:41   
HuAnita
Marija, ste ene pozne/zgodnje, ne vem, kaj bi rekla....

Nati - smučanje - glej, vse se lahko zgodi, meni je tudi ful hudo za fantka,, ki si ga omenila.... Ampak saj veš, če bi človek tako razmišljal, bi bil ves dan smo zaprt doma, da ga ne bi kaj doletelo.... M. zato otroke nenehno opozarja, na kaj morajo biti pozorni, ker teh nesreč je kar precej, to so le hitrosti, otroci pa nepredvidljivi, mimogrede kakega zbiješ, pa je lahko katastrofa. Zato pa tudi zahvetavo čelade, je obvezna. Tako da upam in molim, da bo teh nezgod čim manj.  Jaz osebno pa tako uživam na snegu, pa čeprav še ne štekam povsem te 'nove' tehnike (carving), da je danes ponedeljek zjutraj, pa komaj čakam, da bo vikend.....

Tudi meni je pri cunjah zmanjkalo gatk za Capinko in bodijev za knedla, pa sem samo zložila, kar se je dalo, ene moje srajce pa, če so zdržale še od lani, bodo pa še nekaj dni, da pridejo na vrsto za peglanjeuser posted image


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 10:49:53   
pikecpokec
Heeeej! Evo mene - poročeno, z medenih tednov (khm, dni). Na hitro se javim, ker urejam nove dokumente, .....

Slikce s poroke sem že prejšnji teden dala v album, tko da morte it gledat na 4. stran med zasebnimi albumi, datum je 23.januar. aja, še geslo: sevnica

Uživajte v slikcah!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 11:25:28   
HuAnita
pikecpokecuser posted image user posted image user posted image   Poročena! Kako se počutiš kot gospa?
Je poročna noč res nekaj posebnega? user posted image user posted image user posted image   Glede na to, da že imaš otročka, sta z možem že pred poroko počela kja takegauser posted image

Jaz pa imam danes ful ful dela, ne bom do 15.30 konec, ampak se kar svaljkam......user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 11:32:44   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


Glede na to, da že imaš otročka, sta z možem že pred poroko počela kja takegauser posted image




Neeee! kaj pa? user posted image



_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 11:33:40   
emaa
Lepe slike, ste vsi trije zelo fletni

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 11:34:36   
pikecpokec
Ja, poročna noč je bila khm SUPER! Je šel malček v varstvo k babici, tko da... user posted image




_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 11:50:57   
marjanaR
Se pridružujem, HuAnita. Tud jaz sem rabla pol ure, da sem se prebila skoz.

O, Francl se tako dobro sliši, ampak zares upam, da me ne bo. Zdaj mam pa že kar dost vsega - ne vidim nog, verjetno tak boljš, mam take kot hlode, vsa sem zabuhla, ne hodim več kam daleč ...

Pa še pralni stroj je crknu. Tako tudi jaz ostajam sama z veliiiiiiikim kupom cot. ah, saj jetri pride serviser.
A sem vam preveč prtežila? Lepo se imejte.
Komi čakam dan, ko še jaz napišem: "Punce, mislim, da moram iti ..."

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 11:52:07   
marjanaR
Na, pa še pisat oz. tipkat ne znam več user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 12:55:12   
Naja30
user posted image Čestitke mladororočencema! user posted image

marjana, ti si že na koncu. Jaz pa komaj 24t in sem opazila, da sem se v zadnjem tednu napihnila ko sod user posted image  Sem dala danes eno majčko gor, ki je nisem imela ravno kak teden oblečeno in sploh ne morem celega trebuha pokriti. Moram it malo v šoping user posted image

Smučanje - nikoli marala, rada pa gledam te male cefizle, ko se lovijo na smučkah in se trudijo.user posted image
Cunje - že miljontič: HB za sušilca, da mi ni treba likat user posted image  Sem imela cel vikend pranja in sušenja in zlaganja v omaro.

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 15:44:39   
nemrak
user posted image user posted image
pozdravljene!!!
Na tej strani sem nova user posted image , pa bi vas vseeno nekaj vprašala. Vem da to vprašanje ne spada ravno v vašo temo, ker imate čvekanje o srečnju, ampak vseeno.
A je kateri otrok od vas bil na operaciji žrelnice.? P abi potem več o tem!
Našo ta starejšo (4.5 leta) to čaka v zelo bližnji prihodnosti.

Alarm kliče!!!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 16:47:54   
skuštrana
Naja se ti pridružim pri hvali sušilcauser posted image user posted image zdej si moram še pomivalca nabavit, potem pa bom poplna gospodinjauser posted image

Marjana,
če še ne boš šla v Rim pa pridi pogledat za 10 minutkuser posted image

Barika, saj kako uro, dve pa lahko tamalga oči porihta, a ne?

Pikecpokec, čestitke..ja, tebe pa poznam na videz..no, vsaj tvojega očeta, mojega profesorja v ošuser posted image






_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 17:54:54   
Naja30
Perfect housewife user posted image user posted image user posted image
Pomivalca pa jaz nimam kam dat v svoji majhni kuhinji user posted image  Pa tud no, ne vem, nekak mi ne potegne. Tak da jaz ostajam non-perfect housewife user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 18:42:01   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Pikecpokec, čestitke..ja, tebe pa poznam na videz..no, vsaj tvojega očeta, mojega profesorja v ošuser posted image



A dej nehi! A res al ka? Ja, zanimivo.
A mene tud poznaš? Dej mi na ZS javi, katera si, da vidim če te poznam.

LP


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 20:00:20   
snorlax
Pikecpokec, čestitke!user posted image

Nemrak, moj tavečji je bil operiran pred leti. Odstranili so mu mandlje in žrelnico.

Jaz imam pa sušilca enih 7 let, pa vseeno vse cote likam. user posted image Ja, taka pač sem.

Smučanje pa sovražim že od malega, ko doma ni bilo denarja za smuči, pa je ati od nekod privlekel stare smuče na zajlo, ena smučka je bila dolga 2,05 m, ena pa 1,95 m, pa fatrove gojzarje sem imela, noter pa 3 pare zoknov, da so mi bili gojzarji kolikor toliko prav. Pol se pa smučaj, če si velik 1,50 m, smuči pa skoraj 2x toliko. user posted image user posted image user posted image Potem so me v 4. razredu prisilili, da sem šla v šolo v naravi. Vsak dan smo se vozili na Roglo in nazaj in vsako jutro sem jokala, ker sem morala it. Še po TV ga ne gledam, ne da bi se spravila blizu smuči.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 21:07:36   
Skabi
Pikecpokec, četsitke še od mene!

Nemrka, moj tavečji ej tudi bil na opreciji žrelnice pred tremi leti v Celju. Kaj te zanima?

Vse ostale, jaz se prijavljam na naš shod.

Zdja grem pa mojega Doktorja Martina gledatuser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.1.2008 21:25:22   
žanek
Ojla!

Mene ne bo na srečanju, ker še vedno na "šlavfu" sedim zaradi šivov user posted image , kako bi pa zgledalo da ga prinesem v gostilno user posted image .

Mucamaca, kot ti je Naty-Taja napisala, ti se puncam kar pridruži (vsaj ne bom edina tiha miška user posted image ) ne bo ti žal, verjemi!
No ja, Arsen od skuštrane me je prehitel, zdej me bo pa še moja mala Nika user posted image .
Pikecpokec, čestitke user posted image !



(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kam z otroki za noč čarovnic 2024?
Letos bodo noč čarovnic po Sloveniji zaznamovali številni dogodki za otroke, od zabavnih delavnic do strašljivih dogodiv...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.