|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
27.1.2008 11:02:16   
maja zarja
 user posted image Aneta! Saj otrok ve kaj je dobro!


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Desetke007
27.1.2008 12:25:28   
Blejka26
ja em da je nedelja,sam pri meni so vsi dnevi že dve leti enaki..edina razlika je,da so v nedeljo trgovine več ali manj zaprte..delo pa je delo

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Desetke007
27.1.2008 12:33:16   
tave
Hoj!

Pa ve ste nore kok ste naklofale! Komi vas še dohajam. Dva dni ne grem gor pa mam kar 5 strani za prebrat.
Pri nas je vse po starem. Naš Tej zaspi tam okoli 20.30h in spi do zjutri 7h. Moram ga pohvalit. Je pa tako da pa čez dan ful malo spi in ful zahteva veliko pozornosti. No in se glih vse pošlihta dan in  noč.
Danes je vreme bolj tako tako, tako da se gremo mal potepat- po obiskih.

Vidim oz. brem da že dajete GH. Midva še počakava 14 dni, pol pa akcija.


user posted image  za tiste, ki praznujete.

lp, tave

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Desetke007
27.1.2008 13:31:57   
mama06
Alina_alin VSE NAJBOLJŠE!!!!!!user posted image

Moja moška pa spita. Ati ima tamalega v naročju in žagata skupaj na fotelju user posted image user posted image

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Desetke007
27.1.2008 13:55:12   
živa
Hoj!

Jasna, najprej hvala za čestitke za našega malčka; smo včeraj praznovali z njegovim bratrancem in sestrično, je imel kar dve torti za dve leti user posted image  (eno sva spekla midva z možem, eno je prinesla teta) in najbolj zanimive so bile itak svečke, jih je pihal v neskončnost user posted image  ... torte je pojedel pa dve žlički.

Mali je ok, občasno ima še vedno malo vročine user posted image , ampak brez kakršnihkoli drugih znakov; moram preveriti v četrtek na pregledu, če je res vse ok z njim, sicer ga jaz še ne bi dala cepit. No, zvija ga tudi še user posted image . Pa zvečer imamo obupne borbe za spat user posted image .

Zdajle spet sinhrono spita, jaz grem pa kaj narest, pa pozneje kaj natipkam.

Lp,

živa

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Desetke007
27.1.2008 15:51:32   
kmarija
Vidim, da vsi uživamo v sončku user posted image
Se spomnite, ko sem se hvalila kako fino pri nas spimo (od 23 do 7 -8 urem vmes morda ob 4ih duda)
No tega je konec user posted image , zdej smo popoldne že full sitni, ker čez dan spimo zelo malo. Jo damo spat ob 22 in nato dojenje ob 1ih, 4ih, 7ih in nato ob 8 ima naša gospodična dovolj spanja. Mamica pa v user posted image . To se dogaja zadnje 3 dni, najprej sem mislila, da je luna user posted image  (optimistično) zdej pa ugotavljam, da bo to tko ostal. Sem k zombi user posted image

Drugač pa vsak dan šetamo od 1 do 2 uri, v vozičku spi ponavad pol ure potem pa okrog gleda user posted image . Je pa zdele že 1,5 ure v minžulah v vozičku user posted image
Je pa zjutri tko srčkana k se zbudi, se kr neki pogovarja, pa smeje se mi user posted image
Vsem ki praznujete vse najboljše, pa ena ima krst danes - uživajte

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Desetke007
27.1.2008 16:17:21   
skuštrana
Hellou...

No, imamo zadnje par dni tečnobe na menjavo - v petek je bil tečka Arsen, včeraj je bila tečka Liza (upravičeno, saj je zvečer skuhala dpo 40, sem ji dala calpol, danes je pa ok-nimam pojma kaj ji je bilo..pa lulalaje vsake pol ureuser posted image ), danes je pa spet Arsen pri bolj tečnih (revez že 3 ali 4 dni ni kakal, prej pa po 3 krat na danuser posted image )...Pa prdi kot veliki in to full smrdljivo...






_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Desetke007
27.1.2008 16:19:47   
skuštrana
Uvajanje, jaz sem pri Lizi komaj čakala da bo stara 6 mesecev in da ji lahko začnem uvajat, pa kuhar rižeka, pa juhice...pa sem iemla eno knjigo z recepti in sem ji kuhala, potem je pa gospodična pojedla eno žlico in konecuser posted image zdej pa bi najrajši kar dojila čimdlje...je najbolj komotuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Desetke007
27.1.2008 17:08:11   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Uvajanje, jaz sem pri Lizi komaj čakala da bo stara 6 mesecev in da ji lahko začnem uvajat, pa kuhar rižeka, pa juhice...pa sem iemla eno knjigo z recepti in sem ji kuhala, potem je pa gospodična pojedla eno žlico in konecuser posted image zdej pa bi najrajši kar dojila čimdlje...je najbolj komotuser posted image


In najbolj zaželjeno user posted image user posted image user posted image
Upam,da ni pri Lizi kaki uroinfekt? Samo,če je danes vse ok,pol najbrž ni

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Desetke007
27.1.2008 17:11:14   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: kmarija

Vidim, da vsi uživamo v sončku user posted image
Se spomnite, ko sem se hvalila kako fino pri nas spimo (od 23 do 7 -8 urem vmes morda ob 4ih duda)
No tega je konec user posted image , zdej smo popoldne že full sitni, ker čez dan spimo zelo malo. Jo damo spat ob 22 in nato dojenje ob 1ih, 4ih, 7ih in nato ob 8 ima naša gospodična dovolj spanja. Mamica pa v user posted image . To se dogaja zadnje 3 dni,
[/quote


Poskok v rasti mogočeuser posted image user posted image user posted image Pol bo se hitro uredilo...upam,da čimprej user posted image

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Desetke007
27.1.2008 17:12:09   
skuštrana
Lane31, midva sva tudi pomislila na urinoinfekt..samo danes je ok...eh, to so pal otroci, non stop nekajuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Desetke007
27.1.2008 17:13:22   
skuštrana
Kmarija, mi mamo tudi poskok v rasti tenutno..non stop bi jedel, pa še jaz sem lačna kot volk zravenuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Desetke007
27.1.2008 18:33:16   
lane31
MIŠK...Kako ste prestali krst?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Desetke007
27.1.2008 19:22:20   
mišk
Lane 31, kaaaa je dobra ta mala!!!!user posted image user posted image  Je pa res že prava "jedka"!! Hahaha, res je en svitik!user posted image  Me je kar prijel, da bi še naši eno japko skuhala.user posted image  Pa kak lepo že pogoltne!

Krst je za nami. Na začetku se je Dona v cerkvi takooo drla, da se je kar tresla. Ati, ki jo je držal je bil čist moker, jst pa župnika sploh nisem mogla poslušat od totalne dekoncentracije! Potem pša je kar naenkrat v momentu zaspala in prespala cel obred s polivanjem po glavci vred. Potem smo šli v eno gostilno na južno, pol pa še k dedku v zidanco. Fajn je blo!user posted image  Bom kasnej dala v album kako slikco.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Desetke007
27.1.2008 19:59:27   
noa1
Da se malo javim, preden bo alarm. Malecka mi je na ziziki zaspala,......jaz pa sem jo ravno hotla iz počasi kopat. Pa saj tak spanec traja ponavadi max. 10 min.
Smo se danes kar dosti potepali...smo bili pri tašči in tastu je bil tak sonček, da smo kar zunaj sedeli, pol sva šla še z enimi prijatli na pijačo k Draž-u, pa je mala zagnala tak vik in krik da je blo joj. Sem jo šla podojit, pa ko sem ven prišla spet jok...smo šli kar domov. Kakor hitro pa se je prižgal motor od avta, pa je zaspala.
Jutri imamo P in najbrž tudi cepljenje. Jaz bi ga najrajši za en mesec prestavila, ....se bojim kakih reakcij na cepivo. Saj mala je zdrava, ampak sva biala midva nekaj prehlajena....moj še sedaj kašlja...pa ne vem če to kaj vpliva.

lepo spančkajte in mirno noč

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Desetke007
27.1.2008 20:28:03   
maja zarja
Mišk lepo,da ste tak v miru lepo prespali krst.Kaj ste že vse krstile otroke ale čakate na pomlad tako kot mi?user posted image

Z Zarjo imava že dva dni borbe zvečer,da zaspiuser posted image .Ima krizo za to svojo korpo.Danes je tak dolgo user posted image ,da je dosegla da je mati popustila in jo le dala v njen zlati korpek v katerem mimogrede nima niti prostora več,da bi noge pošteno stegnila.user posted image Ampak njej je očitno to všeč.user posted image user posted image user posted image
Vem,da bi mogla jaz vstrajati,ker enkrat bi user posted image omagala in zaspala,če pa nimam user posted image ,da bi jo poslušala tak dolgo jokati,če vem kaj jo potolaži.
Tega bo konec,ko se bomo znebili te košare in bom jaz prisiljena vstrajati pri svojem ona pa spati v kinderpetu...me je kar strah tegauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Desetke007
27.1.2008 20:45:00   
Alina_alin
Ojla čvekice,
smo bili čez vikend terenski, zato se nisem nič oglasila.
Noa, Lane, maja zarja, mama06 - hvala za čestitke, Danes zjutraj sem se skor stopila, ko mi je moja 2,5 letnica zapela mix angl-slo: happy birthday to you, happy birthday moja mami...




(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Desetke007
27.1.2008 20:52:16   
Alina_alin
noa- ko berem tvoje opise, so ful podobni kot da opisuješ našo user posted image : noče spat, ko kofetkaš, spi ko voziš, 10 min spanec pred kopanjem, pozno zaspi, vik in krik ko si na terenu in spokaš zato domov nakar v avtu v hipu zaspi... to vse je klasika pri nas.
Držite se na cepljenju!
Mišk, vaša bo pa pevka - tak pravijo, če joka v cerkvi.naša prvorojenka je fuuul, tjaša nič, še ko jo je krstil, se je smejalauser posted image user posted image

zdaj mi je zaspala na zizi po kopanju, jaz sem pa to naklopfala z eno roko, grem jo prestavit. upam da se ne zbudi.
papa

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Desetke007
27.1.2008 20:52:26   
mehurčica
Kmarija, a tebi se zdi to dosti vstajanja? Meni je to čisto normalno, da se doji ponoči na 3 ure.user posted image David je tud imel tak ritem do 4.meseca - nekje na 3-4 ure ponoči, ampak je prvo rundo spal 6 ur(od 20h-2h). Pol se je pa zečelo zbujanje ponoči na nekje 2 uri, pri 7,5. mesecu pa se je potem en mesec dojil oz. priklapljal na 15min-30min, včasih pa mi je tudi ratalo eno urco na srečo. In ja, skoraj dobesedno sem bila kot zombi.user posted image


Eni pa vsakič ko se gor potegne da bi sedela, začne iskat moj prst in potem ga grize in noče spustit. Zgleda kot da bi imela eno bedro v ustih in jo obdeluje.user posted image Zraven se pa veselo slini v potokih.

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Desetke007
27.1.2008 20:58:59   
Alina_alin
nasa se je nazaj priklopila in zbudila, itak se bi bilo prehitro zanjo za spanjeuser posted image user posted image user posted image
krst smo imeli 19.1.
dojima se ponoci na 2-3 ure in se mi to ne zdi panika. ja bi raje bolj poredkouser posted image bolje tak kot na 1 uro kot sem imela eno obdobje pri prvorojenki...
zdaj se mi pa tak smeji, da se ji moram posvetit, nocko


(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Desetke007
27.1.2008 21:43:47   
jasna
Pri nas je že vse potihnilouser posted image .

Alina, vse najboljšeuser posted image

GH - Vidim da Aneta res obvladauser posted image . Jaz bom pa še počakala 2-3m.

Dajte mi povedat a je še kak, ki se še ne smeje na glas? Ma ni šans, da našo pripraviš do smeha. Tudi z nasmeški je bolj zadržana (razen zjutraj)user posted image .

Vsem bolnim enouser posted image , da čimprej ozdravite.

LP

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Desetke007
27.1.2008 21:47:09   
2ursae
čer

pri nas imamo pa tud poskok v rasti (ja, pri 7ih kilah ga res rabi user posted image ), je lačen vsako uro. Jaz vase zlivam kompote in čaje, pa na koruzo sem se vrgla, k menda pomaga pri tvorbi mleka, pa imam kljub temu občutek, da sem čisto izsušena user posted image . Pa zdi se mi, da je zadnje dni mal sitkan, ima kar obdobja, ko je malce cmerav, pol se pa sprašujem, če je to zato, ker se mu ne posvečam dovolj, saj je moja pozornost porazdeljena med dva otroka ... kr neki bluzim. zaradi te nenehne lakote tudi spi bolj tako-tako, saj se kmalu zbudi s pestko v ustih in seveda sestradan.

Začel je tud prijemat igrače user posted image , sice je še precej štorast, sam je očitno, da stegne rokico proti igrači in se trudi ovit prstke okoli nje. V glavnem mu kar rata user posted image . Po visečih igračkah pa še kar ne tolče user posted image .

Me pa vedno bolj prijemlje, da bi pol imeli še enega otročiča, očitno spomin na porod in s tem povezane težave bledi user posted image . Bomo videli, ko gledam našega Borčija si kar ne morem predstavljati, da ne bi imeli še enega takega sladkorčka user posted image .

nočko



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Desetke007
27.1.2008 21:49:00   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: jasna


Dajte mi povedat a je še kak, ki se še ne smeje na glas? Ma ni šans, da našo pripraviš do smeha. Tudi z nasmeški je bolj zadržana (razen zjutraj)user posted image .



moj prvi je bil tak ... ma ni ga načina, da bi se posmejal, nasmeški so bili zelo redko posejani. Zdaj je pa totalni veselko user posted image , tko da ne skrbet, je pač tak karakter user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Desetke007
27.1.2008 21:55:37   
lane31
Boge doječe mamice....resnično ste vredne občudovanjauser posted image user posted image user posted image
Mišk - lepo da ste se imeli lepo ....mi bomo nekje maja krstiliuser posted image
Veš je mene tudi presenetilo kako lepo zna jest na žlico....se je pa dvakrat prav cela stresla zraven ...in to potem ko je že prvi dve žlički pojedla,kot da bi ji kislo prišlo user posted image ...hecna je user posted image

Maja zarja.....nikar ne biti tak stroga do sebe....čisto nič ne bo narobe če si ji pač ustregla....bo že boljše user posted image ....konec koncev- še vidiš  vidiš kje koga starejšega spati v košeku ali kinderpetu user posted image user posted image ...kar pomeni, da se vsi enkrat navadijo....pa se bo tudi Zarja user posted image

Allina alin- pri nas bo še kar nekaj vode preteklo da bomo deležni česa takega user posted image ....Si pa predstavljam,da je lepo tako da boli user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Desetke007
27.1.2008 21:57:26   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

IZVIRNO SPOROČILO: jasna


Dajte mi povedat a je še kak, ki se še ne smeje na glas? Ma ni šans, da našo pripraviš do smeha. Tudi z nasmeški je bolj zadržana (razen zjutraj)user posted image .





moj prvi je bil tak ... ma ni ga načina, da bi se posmejal, nasmeški so bili zelo redko posejani. Zdaj je pa totalni veselko user posted image , tko da ne skrbet, je pač tak karakter user posted image


Še ni čas za to....naša pika se rada smeji z očmi,usti,rokicami....a smeha z glasom še nisem slišala.....baje okrog 4-ega meseca user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Če se otrok polula ponoči v posteljo
muška

Če se vaš otrok ponesreči ponoči polula v posteljo, ve:

takoj preoblečete posteljino (59%)

mu pod rito podložite npr. brisačo (25%)

ga prestavite k vam v posteljo (16%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!