|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 20:52:13   
skuštrana
Teta beta, a 2ursae je tvoja septemberkauser posted image Ker je nas oktoberke 2007 tudi to naučila, da z rdečo barvamo vprašanjauser posted image To je ena od stvari, ki nam jo je najprej objasnilauser posted image No, kako je RR majhenuser posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 21:00:27   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

en sledim čvekat, ampak tole z dohodnino jaz drugače razumem: otroke moraš prijaviti samo, če jih nisi uveljavljal že med letom pri plači, sicer pa ne user posted image



Meni se tudi zdi, da je tako. Mama mi je nekaj takega rekla user posted image  Kako pa naj vem, če sem jo uveljavljala med letom?

skuštrana, všeč nama je obala user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 21:08:39   
skuštrana
skuštrana, všeč nama je obala


Ha, ha, men tudiuser posted image Sa sem rajš moža tam našlauser posted image Kako pa si se navadla na čisto novo okolje?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 21:09:32   
Bonnie_RR
Čer, čvekice!user posted image

user posted image bubacka in MucaMaca, pozdravljeni!user posted image

Skabi... Ja, sva potrebovala nekaj časa, da sva se malo ogrela...user posted image

dohodnina... Pojma nimam.

HuAnita... Sožalje ob smrti brata!user posted image user posted image V bistvu nimam besed... Sočustvujem z vami...user posted image

pust... Boste našemile svoje malčke? Ok, skuštrana je za hčerkico že povedala, kaj bo.user posted image Pa ostale?

srečanje... Če bova lahko, se ga bova z veseljem udeležila. user posted image




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 21:11:52   
Bonnie_RR
Hm, ja men je tud zelo všeč obala, s tem, da js sanjam o kakšnem vikendu ob morju...user posted image  

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 21:47:40   
Janeja
Zdaj je pa še Lea fasala en user posted image virus, baje je celo gripa. user posted image Pa sploh ne vem kje user posted image jo je pobrala, če je pa že 14 dni doma zaradi vodenih koz, mi smo pa tudi vsi zdravi. Od včeraj ponoči jo že kuha, pa ful kašlja revica, ... 
Saj to ni več res no, od decembra se nam že vlečejo te bolezni.

HuAnita, v mislih sem s tabo in tvojo družino v teh težkih trenutkih. user posted image Naj vam čas res čim prej zaceli rane in ostanejo naj samo lepi spomini.

Pri dohodnini je treba otroke prijavit samo, če jih niste uveljavljale že med letom. Jaz še malo čakam, če slučajno dobim izpiske o dohodkih, da si malo preračunam, kaj se nama bolj splača. Drugače bom pač vložila drug teden kar na blef.

Aja, pa dobrodošle vse nove čvekice. user posted image


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 22:01:07   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

skuštrana, všeč nama je obala


Ha, ha, men tudiuser posted image Sa sem rajš moža tam našlauser posted image Kako pa si se navadla na čisto novo okolje?



Ma mi ni čisto novo, ker sem bila redni poletni "gost" tukaj. Tako da mesto dobro poznam, družbo imam, frišnih mamic je tudi kar nekaj.
Kako sta se pa vidva spoznala, če ni skrivnost? Mislim, ti iz Celja, on z obale?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 22:03:30   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

pust... Boste našemile svoje malčke? Ok, skuštrana je za hčerkico že povedala, kaj bo.user posted image Pa ostale?



Moja bo princeska.user posted image

Janeja, čim prej se pozdravite.

jaz bom tudi na blef vložila. Pa če bo ok, ok, če ne pa tud ok. Bolje to kot da imam kasneje več dela.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 22:05:35   
Jančika_
Janeja, ojej, upam, da se Lea hitro pozdravi. Za njo je tole še sploh hudičuser posted image . Upam, da ne bo preveč shujšala. Če samo pogledam Vasjo, kako ga je spet pobralo po samo enem dnevu bolezni (je že tako ali tako skoz tik pod spodnjo mejo)...Kajči pa tudi nič ne je zadnja dva dni, pa se mu še nič ne pozna, bajseku malemu.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 22:08:39   
Jančika_
Pa še glede maškar - Vasja bo Spiderman ali pa levček (tega imamo še od lani) - kolikor ga poznam, si bo do takrat še ene 100x premislil, ampak se odloča med tema dvema kostumoma. Kajči ne bo nič, ker totalno popizdi, ko mu dam kaj gor - pa je problem takoj rešenuser posted image .

Če bi izbiral Vasja, bi bila jaz ninžda želvauser posted image user posted image user posted image , tako bom pa kar nekaj iz omare vzela, kar imamo od prejšnjih let. Sam ne vem, če mu ne bi ipak ustregla...vesel bi bil fuluser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 22:10:39   
Janeja
Jančika, saj pri Leini bolezni mene tole hujšanje najbolj iz tira vrže. V enem dnevu izgubi vse, kar je prej s težavo dobila gor v več tednih (če ne celo mesecih) user posted image . Samo upam, da bo vse hitro mimo.
Srečna bodi, da ima Kajči malo zaloge. Se ti vsaj pri enem ni treba sekirat za vsak izgubljen gramček. user posted image



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 22:13:36   
Janeja
Aja maškare user posted image .
Jaz nisem nikoli nič našemljena, tamala dva pa tud nista neka huda fana tega cirkusa. Jan bo kar batman tako kot lani, Lea pa čebelica. Če bomo seveda sploh zdravi in v primernem stanju za med ljudi it. user posted image


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 22:25:39   
skuštrana
Janeja, upam da ne bo z Leo kaj preveč hudega..držim pesti zanjo...

Naja, midva sva se pa na koncertu Rolling Stonesov v Zg spoznalauser posted image Letos bo 10 let...ojej, kam gre cajt...

Janči, ja bodi ninja in daj tu sem slikouser posted image user posted image plis,plis, plis...user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.1.2008 22:51:43   
Jančika_
Skuštrana, v omari imam tudi kostum za trebušno plesalko, ki sem ga imela v osmem razredu - po moje bi se ob tem še bolj narežale kot pri ninđahuser posted image . Pismo, ne vem, če ne bom res šla mal pogledat za kostum....user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 4:11:13   
snorlax
Glede dohodnine.

Če imate otroke prijavljene med letom in ne želite ničesar spreminjati, potem je OK.

Če imate otroke prijavljene med letom in želite karkoli spreminjati (prej jih je imel on, zdaj bi jih ona ali obratno, ali vsak enega....bla..bla..), potem na davčni vložite obrazec, ki si ga lahko sprintate z neta link
Če otrok nimate prijavljenih med letom in jih želite uveljaviti kot olajšavo za leto 2007, morate prav tako izpolniti obrazec. Če tega ne boste naredili, vam bodo poslali domov izračunano dohodnino, brez olajšav za otroke, nanjo pa se boste morali pritožiti in seveda s tem dlje časa čakati na denar.

Prve odločbe bodo poslane marca, zadnje pa junija. Kasneje se bodo reševale pritožbe.

Sorry za dolg link, ne znam naredit tisto, da bi pisalo samo tu ali tukaj. Me lahko katera nauči?



< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 21.3.2008 14:45:08 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 4:12:19   
snorlax
O, moj bog!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image Kako to popravim?! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Help, please!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 8:37:53   
skuštrana
Ja, Janči, trebušna plesalaka..To bi šele zažgaluser posted image se najbolj vesel bi bil pa Joe..he, he, he...

Jaz pa ne vem kaj naj bom..user posted image

Ej, a ima katrea doma na dvd strawberry shortcake
? Mi smo čist noter padli, ampak je na tv zjutraj ko gre Liza v vrtec...na netu je pa nisem našla, da bi jo dol potegnilauser posted image ..no, če ima katera se priporočamuser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 8:38:42   
skuštrana
Snorči, kako gre hujšanjeuser posted image user posted image jaz držim pesti, veš...user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 8:41:10   
snorlax
Hvala. Mora gret. user posted image user posted image user posted image Do zdaj je šlo 10 kg. user posted image Z lahkoto. Danes zjutraj sem imela sicer + 0,5 kg, pa mi ni bilo jasno od kod, potem se mi je pa pokazalo malo M, tako da verjetno od tega.

Hvala, da navijaš zame.  user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 8:48:18   
skuštrana
Ej, snorlax, 10 kg, to je super user posted image user posted image moram to mirotu omenituser posted image da se vse da, če se hočeuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 8:53:07   
Naja30
snorlax bravo za 10 kg, to pa je nekaj!user posted image user posted image  Kako dolgo pa si na dieti? na ločevalni ali montiju?
Jaz sem pred leti bila na ločevalni in sem izgubila 14kg user posted image  Potem sem še kar nekaj časa tako jedla, ker mi je ta način prehranjevanja zelo odgovarjal. Dokler nisem prvič zanosila...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 8:53:26   
snorlax
Ja, še samo 40 al 50. Pa bom super.user posted image Al pa na unem svetu.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 8:54:16   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

snorlax bravo za 10 kg, to pa je nekaj!user posted image user posted image  Kako dolgo pa si na dieti? na ločevalni ali montiju?
Jaz sem pred leti bila na ločevalni in sem izgubila 14kg user posted image  Potem sem še kar nekaj časa tako jedla, ker mi je ta način prehranjevanja zelo odgovarjal. Dokler nisem prvič zanosila...


Monti od 1.1.2008. To je šele začetek. Tahujš šele pride.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 8:55:41   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ej, snorlax, 10 kg, to je super user posted image user posted image moram to mirotu omenituser posted image da se vse da, če se hočeuser posted image


Zakaj pa M. omenit? Boš rekla, da mora on shujšat? Men se zdi čist OK konkreten dec.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 8:59:48   
skuštrana
Ha, ha, snorči, mu bom tole pokazalauser posted image ima 107 kg, kar, ok, ni veliko za njega, ker je tako grajen, problem je, ker te kile ne drži, ampak grejo kar gor in gor in gor...mora pridet vsaj na 95 in potem to držat...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.