|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
24.1.2008 21:42:43   
pikovit
Dober večer bodoče gospeuser posted image

tukaj še ena bodoča nevesta.Ali se vam lahko tudi jaz pridružimuser posted image ?

Pa da vam kar povem kako in kaj:

Datum poroke 06.09.2008

Poročila se bova v Polhograjski graščini
Vabila bodo iz Poročnega kotička
Zahvale bom verjetno delala sama oz. jih kar bom.Bi pa tudi konfetke pa nimam nobene idejeuser posted image
Šopek bo iz kal.Zato bodo tudi naprsni šopki,ki jih bom tudi sama delala.Materjal dobila v Promaku.Res so superuser posted image
Obleka sem zadnjič šla z mojo pričo probat,da sem sploh videla kako ta zadeva na men stoji.Sem bolj baročnauser posted image  no ja jst mislim,da ni bilo tako slabo.Bomo do septembra dali še kakšno kilo dol pa bo.
Gostilna že rezervirana in sicer Jezeršek.Bom imela toplo hladni bife.Tako ne bom obremenjena z tem ali so natakarji tečni ali ne.
Uuuuu prstani,bi skor pozabla.Sem jih našla v zlatarni Celje.Jih imam ene par v igri ampak zato imam še čas.

Nimam pa še benda,fotografa,torte,čevljev in plesnega tečaja.Zadnja stvar je obvezna.Sva prava telebana.Imav 2 levi nogi.Veste kaj to pomeni 4 leve nogeuser posted image


To je za enkrat vse.Se vam jutri kaj pridružim.Lahko noč jutri je že petek.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1476
   RE: poroka 2008
24.1.2008 22:02:13   
pikovit
pa si še to mal poglejte

http://stores.ebay.com/Cinderellas-Bridal-Shop_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ0QQftidZ2QQpZ5QQtZkm

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1477
   RE: poroka 2008
24.1.2008 22:04:51   
pikovit
Pa še nekaj.Vedno sem si želela imeti na vrhu torte nekaj drugačnega pa še vedno tradicionalnega:

http://www.weddingaccessories.net/cake_toppers_3.htm

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1478
   RE: poroka 2008
24.1.2008 22:45:22   
ellie
pozdravljena pikovituser posted image

te figurice za na vrh torte so pa res odštekaneuser posted image  samo vprašanje, če se kje tu blizu dobi kaj takšnegauser posted image  bi pa jaz tudi imela nekaj nevsakdanjega.

drugače pa imam jaz tudi 2 levi nogi...moj sicer s tem nima problemov, ampak nerad pleše...sploh ne vem kako bo to izgledalouser posted image


punce...ve mogoče katera, če ima briliant v poročnem prstanu kakšno posebno "vlogo"? ker v večini poročnih prstanov so brilianti. Jaz pa razmišljam, če bi dala prstan delat po naročilu, da bi dala noter swarovski...

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1479
   RE: poroka 2008
24.1.2008 22:47:37   
lyra*
dobrodošla nevesticauser posted image user posted image user posted image

sm danes povedla moji mami in atiju za poroko! in sem se komaj dans zavedla da bom imela poroko!d se mi bodo uresničile želje male deklice ki je sanjala o poroki z veliko ljudi,beli obleki z vlečko...in se zdj prov jočm od veselja!! sploh se nism zavedla d bom prov kmau šla probat obleko! jz sm tok srečna da kr jočm in nemorm nehat! moj user posted image  me pa sam objema in lupčka da neb več jokala!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1480
   RE: poroka 2008
24.1.2008 22:50:25   
lyra*
aia pa še nekiuser posted image  jz ki se poročim 20septembra...a mislte da bi mogla met za tko ko gremo iz cerkve pa slikanje in to...ceremonija...mislite da bi mogla imet kakšno ogrinjalo-bo takrat že tolk mrzlo?? k men se zdi da bi mi bla u napoto pa še ušeč mi ni nevem kok

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1481
   RE: poroka 2008
25.1.2008 4:26:06   
snorlax
Sicer ne spadam sem, ker sem že skoraj 16 let poročena, ampak se bo letos poročil moj brat in malo brskam po netu, pa sem našla tole. http://www.porocnikoticek.si/novice/1325

Mogoče kateri pride prav.user posted image

Srečno vsem na skupni življenjski poti. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1482
   RE: poroka 2008
25.1.2008 4:27:17   
snorlax
Joj, se opravičujem. Sem šla še enkrat brat, pa je že mimo. Sorry.user posted image Joj, kaka kura sem. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1483
   RE: poroka 2008
25.1.2008 7:47:32   
NATAŠI
jutro

serendiy... lepa prstana, midva sva zelo podobne gledala v Zlatarni Celje... okrog šopka sem pa jaz enkrat videla eno nevesto ki je imela iz trvniških marjetic šopek in je bil takooo lep da mi je bil takoj všeč... sem tudi jaz že razmišljala v tej smeri... bi dala kakšne take rože ki so aktualne v avgustu... menda so sončnice.... bomo videl

Iyra ja ko vržeš šopek je od tiste ki ga ujame (jaz sem ga ujela 5 mesecev nazaj user posted image ) lahko se pa odločiš da ga obdržiš in ga ne mečeš, to je čist tvoja stvar in stvar vašega običaja. dekoracija v cerkvi ... pojma nimam, le na klopeh vem da bodo verjetno mašnce in baloni ... drugje pa rože verjetno. okrog ogrinjala pa mislim da ga kar imej ker nikoli ne veš.... saj bom imela jaz tud tenčico čez ramena v cerkvi, ti si pa konec septembra pa je lahko hladno... saj te nič ne stane če imaš v avtu in če potrebuješ vzameš user posted image

bubamara midva imava tud v tem stilu načrtovano potovanje.... no še dominikanska je tud aktualna... kaj pa vem, to ima kar bolj moj user posted image  čez... najprej sem jaz hotela v mehiko in zdaj sem se premislila... bomo videl kje bomo pristali

pikovit dobrodoška, vidva sta pa kar pridna imata že dost stvari urejenih user posted image

elllie mislim da briljant nima nobene posebne vloge v prstanu tako da lahko narediš kar si želiš, je zdaj to mogoče malo bolj moderno in to je to... jaz imam pa zaročni prstan z briljantom user posted image . se pa pozanimaj pri zlatarju koliko so kristalčki obstojni v prstanu

snorlax važen je namen, zato vseeno hvala user posted image  user posted image

zdaj sem se pa razpisala user posted image
grem delat user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1484
   RE: poroka 2008
25.1.2008 8:04:54   
lyra*
hehehe natašiuser posted image user posted image user posted image user posted image  kolk doug pa sta zaročena??ee...
dj a mi lohka kera da tisto geslo k ste se poguvarjale zadnč??user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1485
   RE: poroka 2008
25.1.2008 8:33:32   
Bubamaraa
en pozdravček iz mojega delovnega mesta.....user posted image

se javim kasnej, ker mam ful dela...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1486
   RE: poroka 2008
25.1.2008 8:42:35   
FLASK_A
Oj, nevestice!

Najprej dobrodošla Pikovituser posted image user posted image user posted image  Te bom takoj dodala na seznam in poslala ZS z našim skupnim albumom, kjer lahko dodajaš in pogledaš ideje za poroko. Pa še svoj slbumček si naredi in popaj, kar boš imela na poroki ti.
Pa 4 leve nogeuser posted image  To si me nasmejala...
Ful lepe figuriceuser posted image

Barbara, super! Je pa kar ugodno to, kar si rezervirala. Se mi zdi super.

Ellie, jaz tudi nisem želela briljantov, pa so rekli, da ni panike. Se da zrihtat. Vprašaj tam, kjer boš dala prstane delat.

Nataši, ja pol si pa vedla, da se poročišuser posted image  Moj je pa podvezico ujeluser posted image user posted image user posted image

Ej Bubamaraa, le glej da nisi u službi!user posted image  Uaaaaaau, kaj si to našla... Midva pa okrog poročnega potovanja še nič ne veva. Bova videla... Je pa nekaj zelo posebnega u igri, sam je treba iti v lastni režiji, ker agencije tega nimajo... Moram še mal raziskat...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1487
   RE: poroka 2008
25.1.2008 8:43:37   
FLASK_A
UUUf, pa kaj delaš na šihtu ti bolnica! Se bojo od tebe okužli, pa boš u pondelk sama delalauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1488
   RE: poroka 2008
25.1.2008 8:45:29   
FLASK_A
NEVESTE 2008
user posted image
  
user posted image  
26.4.2008
Bubamaraa 
civilna poroka: Zdravilišče Laško
slavje: Gostišče KUM
user posted image  
 
user posted image  
3.5.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image
 
10.5.2008
srccek
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
24.5.2008
matejagm
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
31.5.2008
Serendipity
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
31.5.2008
Lan
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
user posted image
7.6.2008 
fragola
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:  
user posted image  
 
14.6.2008
FLASK_A
civilna poroka: grad Otočec, na prostem
cerkvena poroka: Kapitelj NM
slavje: Mirna peč, kmečki turizem
14.6.2008
bankc
civilna poroka: kulturni dom Franceta Bernika
cerkvena poroka: cerkev Domžale
slavje: gostilna Pri Kovač
user posted image  
 
21.6.2008
barbara.a.
civilna poroka: Vila Bistrica pri Tržiču/grad Šk.Loka.
cerkvena poroka: Predoslje
slavje: hiša kulinarike Jezeršek, Sora
21.6.2008
anamarija
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
28.6.2008
sonček33
civilna poroka:
cerkvena poroka: Jamnik
slavje: 
28.6.2008
klavdyk
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje: 
user posted image

user posted image
5.7.2008
maya2
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje: 
user posted image

user posted image  
16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
2.8.2008 
ellie 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
user posted image  
6.9.2008
nky23
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
6.9.2008
pikovit
civilna poroka: Pohograjska graščina
cerkvena poroka:
slavje: gostilna Jezeršek
user posted image  
 
20.9.2008
moci
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:
20.9.2008
lyra
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
user posted image
NEVESTE 2008
 
Če kaj ne štima, me hitro popravite!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1489
   RE: poroka 2008
25.1.2008 9:12:18   
bt08
OJ!

No lepo je ko pridem gor da je že nekej napisanga,da lahk mal preberem,če je kej novega.

Sem sam tolk prišla da vas mal pozdravem,ker se mi nič ne da,lena sem kot ne vem kaj,skouz utrujena.A je že spomladanska utrujenost na pohodu al kako?

Nič grem Ožbeju zajtrk pripravt,pa počivat mal,pol pa bo tko treba delat,hvala bogu da je petek!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1490
   RE: poroka 2008
25.1.2008 9:14:53   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

UUUf, pa kaj delaš na šihtu ti bolnica! Se bojo od tebe okužli, pa boš u pondelk sama delalauser posted image


ne klič hudiča....user posted image


se počutim res boljš...zato sem pa tud šla....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1491
   RE: poroka 2008
25.1.2008 9:21:08   
pikovit
Dobro jutro nevestice,

najprej hvala za tako lep sprejem.Flask_a še tebi hvala za narejeni album.Se še nikoli nisem ukvarjala z tem,tako da te bom kaj vprašala,če ne bom znalauser posted image .

Barbara koliko ljudi pa imaš na poroki?Sem se jaz tudi hotela poročiti 21.6. pa Jezeršek ni imel več frej.Zato smo prestavili datumuser posted image

Ne vem katera mi je rekla za parček na torto.Te zadeve se vse naročijo preko interneta.Pa če ste si kaj obleke pogledale tudi.Aha sem te našla Ellie ti si bila tistauser posted image

Nataši sem bila pa jaz 1 leto nazaj v Dominikanski.Imam v albumu spodaj nekaj slik pa si jih oglej.Lahko pa ti samo to povem,da vsakič ko se spomnim mi pridejo solze na oči.Bilo je noro in nepozabno.Če te bo kaj zanimalo samo vprašaj.user posted image  evo spet jokam.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1492
   RE: poroka 2008
25.1.2008 9:27:11   
NATAŠI
Iyra zaročila sva se 7.7.2007, poročila se bova pa točno na najino 7.obletnico user posted image  user posted image , tako da sem šopek ujela že z zaročnim prstanom user posted image

bubamaraa ja pišuka no, če nisi zdrava tale tvoja poteza ni ravno ok... ampak ne govori vem kako je zdele v službi- OBUP

pikovit te povprašam če me bo zanimal.. .v glavnem priporočaš a ne user posted image .. moj ima full željo v dominikansko že nekaj let, tako da mogoče res odletimo tja...

kako pa imate plan tist nevestice z otročki? Jih vzamete s seboj napotovanje? Midva bova verjetno tako naredila- vzameva ga na potovanje, potem pa greva še sama za podaljšan vikend v kakšne toplice in vzameva dober paket user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1493
   RE: poroka 2008
25.1.2008 9:27:52   
pikovit













_iprom_s='75k6ojuq';_iprom_d='468x60';













Nekaj o diamantih


ZAROČNI IN POROČNI PRSTANI Kaj morda še ne veste o diamantih?
Diamant je brezbarvni kamen, ki ima izrazito trdoto ter lesk in sijaj. Lastnosti diamanta opisuje izraz 4C, kar označuje 4 lastnosti diamanta: colour, cut, clarity in carat, torej barvo, brus, čistino in karat.
Barva : Diamanti obstajajo skoraj v vseh barvnih odtenkih, vendar so najpogostejši tisti v lestvici od brezbarvnih pa vse tja do rumenkastih. Barva diamanta se označuje s črkami od D do Z, pri čemer je D popolnoma brezbarven, Z pa rumen.
Brus : Brus diamanta določa obliko kamna in število ravnih ploskev. Lahko se uporabljajo različni brusi ( okrogli, ovalni, kvadratni, srčasti, v obliki solze, pravokotni...). Od vrste brusa je odvisno, kako bo diamat odbijal svetlobo in se lesketal, kar se imenuje brilijanca.
Čistina: V diamantu so lahko prisotne različne primesi, ki zmanjšujejo vrednost kamnu. Cena je odvisna od čistine kamna in ne toliko od velikosti.
Karat: Karat je enota za težo dragih kamnov in ustreza teži 0,2 g. Za poročni prstan se večinoma uporablja 0,03 ali 0,04 ct diamant, za zaročni pa večji od 0,3 ct naprej, do koder si pač lahko finančno privoščite.
Bodite pozorni, da pri nakupu diamanta dobite certifikat z vsemi lastnostmi diamanta.
» Nazaj

Zanimivosti in nasveti
» Kaj morda še niste vedeli o zlatu?
» Kaj morda še ne veste o diamantih?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1494
   RE: poroka 2008
25.1.2008 9:28:28   
NATAŠI
najina dva prijatelja se poročita 14.6. in gremo tudi k Jezeršku user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1495
   RE: poroka 2008
25.1.2008 9:31:08   
NATAŠI
sem si pogledala slike iz dominikanske... daj povej mi a je to drugače precej revna dežela a ne

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1496
   RE: poroka 2008
25.1.2008 9:34:24   
FLASK_A
Nataši ne morem verjetuser posted image  Midva sva se pa spoznala 7.7., ampak ne 2007user posted image user posted image user posted image user posted image

Pikovit, ti kar vprašaj, kar prek ZS, da ne bomo tle smetileuser posted image  Rade volje pomagam. Kako lepo je, če imaš take spomine na potovanjeuser posted image  Upam, da bova midva tudi dobro izbrala...

Bubamaraa, sam da si bolje! Vidim, da ful rada zdej v službo hodišuser posted image user posted image user posted image

Jaz grem pa v torek s pričo še mal v poročni salonuser posted image  U kje je šele torekuser posted image user posted image  Komaj čakam, ker je prvič šla mami z manouser posted image user posted image user posted image , zdej pa končno pričaaaaa in sem fuuuuul vesela! Moja priča je res ZAKON! Še moj se smeje, ker sva se res dve prave našleuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1497
   RE: poroka 2008
25.1.2008 9:41:01   
pikovit
Ja zelo Nataši.Tam so vsi črni.Tako btw,ker nekateri so bili šokirani,ko ni bilo niti enega belca.Midva sva bila tam14 dni.In se enostavno nisva mogla navadit na tako revščino.Ljudje se kopajo oblečeni,ker tako si cunje operejo.Tam sva spoznala nekaj domačinov,tako da so nam malo približali njihov svet.Je veliko revščine,lakote,bolezni med njimi AIDS tega je ogromno,prostitutk itd.Ampak to se dogaja izven resortov.Vsi hoteli so izredno dobro varovani,tko da ni nobene bojazni.Imaš policijo,vojake....Ampak ti ljudje so srečni.Na ulicah plešejo in se družijo.Ti povem kaj bi dala da bi šla še enkrat tja.Spremeniš mišljenje o svojen življenju.So pa tudi bogati,da dol padeš.Punce so izredno lepe,se najde tudi kakše tipuser posted image Ne sej jih je večuser posted image Si boš lahko tuditi spočila očiuser posted image

Sej pravim noro in še enkrat noro.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1498
   RE: poroka 2008
25.1.2008 9:44:38   
pikovit
Flaska moja priča je pa moja zlata sestra.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1499
   RE: poroka 2008
25.1.2008 9:45:48   
Bubamaraa
Pikovit dobrodošla tudi z moje strani....user posted image user posted image user posted image

ja res sem boljš in res rada hodim v službo...in to mi res veliko pomeni...user posted image user posted image user posted image

ful simpatične figurce....user posted image user posted image

ja moja poročna priča je tud tak dobra punca in res prava prijateljica..in res ne bi mogla biti nobena druga na njenem mestu....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?