|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
24.1.2008 13:07:53   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

a bo imela katera poročni šopek iz kal?


jst ne



hvala punce za čestitke...user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: poroka 2008
24.1.2008 13:14:45   
FLASK_A
Jaz tudi ne.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: poroka 2008
24.1.2008 13:43:50   
fragola
Jaz tudi ne bom imela, vendar mi so lepe, jaz sem se odličila za vrtnice!

Imela jih bom ali v nežno roza barvi ali krem in bojo stisnjene skupi.


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: poroka 2008
24.1.2008 13:45:53   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

a bo imela katera poročni šopek iz kal?


Bi imela šopek iz kal, vendar mi je kolegica, ki jih je imela rekla, da ne zdržijo prav dolgo user posted image user posted image
Tako, da jaz še vedno "pristajam" na vrtnice user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: poroka 2008
24.1.2008 13:46:41   
Serendipity
Ojla čvekice - komaj vam sledim user posted image

V mojem šopku bom izbirala med - marjeticami, pšenico / žito (nekaj poljskega pač), šmarnicami in kako travniško travco pa posebno cvetko. Bo preprost in iz najlepših rožic nasploh. No mogoče kaka vrtnica vmes - bo kolega že porihtal tak, da bo sanjski šopek. user posted image

Naprsniki - nekaj iz bršljana in marjetic (oz rožic iz šopka, kaj pač bo)

No, saj fiksne ideje še nimam... Se pa trudim user posted image  


Vabila pa bodo približno taka, kot jih bom dala v album oz se še lahko spremeni .... Bom več vedela, ko se bova začela bolj aktivno pogovarjat o tem.



Lep pozdrav


aja pa še ps: mislim, da smo za to gor, da si pomagamo in dajemo ideje ena drugi, ali? Torej pa če bodo vse obleke čist iste - se bo vsaki pasla na svoj način. Vse bomo princeske! user posted image  user posted image  Eto moje nevestice, pa en objemček za spravo! user posted image

Pa pridne bit! user posted image  

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: poroka 2008
24.1.2008 13:53:28   
bt08
Ojla!


Ka je zdaj babe,a se boste kregale,al kaj?Nisem zato temo odprla,da se bomo fajtale ampak lepo čvekale pa ena drugi ideje dale?Mam kr slabo vest ko se kregate!!user posted image user posted image user posted image user posted image Sem jezna kot sam user posted image !!!!!!

Rade se mejte oz mejmo pa bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Evo ST jaz bom mela šopek iz oranžnih kal,je reku cvetličar da v tem letnem času ko se jaz poročim da so najlepše.Ampak bodo pa samo v šopku ina naprsniki bojo iz kal,to je pa to.


Jaz sem pa dans dopust plačala za nas.Tralala hopsasauser posted image user posted image user posted image sem tok vesela da komej čakam poroko pa pol da gremo.Sva kr že rezervirala vse plačala da mamo mir.Samo javijo nam uro odhoda in gremo.Gremo pa 3.7 pa do 10.7 na Djerbo v hotel LTI!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


No res punce rade se mejte!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: poroka 2008
24.1.2008 13:56:19   
NATAŠI
jaz se še odločam okrog šopka tako da še ne vem, tudi kale so v igri... imam pa še čas da se premislim

serendi... boš imela zanimiv šopek user posted image

o barbra bravo za dopust user posted image  user posted image  user posted image


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: poroka 2008
24.1.2008 14:03:18   
Serendipity
Hvala nataši! user posted image  Saj idejo imam, ampak ne vem kak skup zgleda, sem pa prilimala nekaj podobnih šopkov v albume.

ellie - Wau! Ta dva sta mi full lepa prstana (upam, da se bo slikca vidla) 
user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: poroka 2008
24.1.2008 14:29:22   
ellie
Serendipity ja men sta tud najlepša...ampak se ne morem spomnit od kje mi slikica, od katere zlatarneuser posted image

tak da punce, če je kateri kaj znano, prosim za info.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: poroka 2008
24.1.2008 15:02:46   
fragola
Tudi če ne dobiš te zlatarne daš slikico kakšnemu zlatarju in ti naredi lih take!

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: poroka 2008
24.1.2008 16:00:40   
lyra*
joooi tok ste že načvekale da sm porabla 10min da sm use prebralauser posted image
Serendipity
ta prstana sta tut men zlo ušeč! pa bi vas lahko prosla če mi daste tisto gleslo ko ste si skupi naredle en album??

pa drgač tko...em..a pol takrat k šopk vržeš ga nimaš več in je od tiste ki ga je ujela la za met kupiš drug šopk?

pa tko ane..mi2 sva se odločla d bova imela velko poroko..ne kr nekoga ampak ljudi ki nama nekaj pomenijouser posted image zdj pa tko...rekla sva da bi mela družice...js 3 pa on 3 svoje frende..a pol bi blo tko da bi bli usi isto oblečeni al pač d bi meu vsak neki svojga? k men je ful ušeč č so vsi isto sam nevem kok bo kj z kešom.

pa kej boste mele u cerkvi tut dosti rož al bo sam tko pred oltarjem neki?  pa še to u kaki barvi boste mele dekoracijo pa to?

Ko bo prišel naš dan bomo najlepšeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: poroka 2008
24.1.2008 17:52:38   
Serendipity
lyra* - dobrodošla! user posted image  

ellie - jaz sem jih tukaj slučajno našla, ampak ne vem kaj je za zlatarne... sicer pa, če neseš slikco... user posted image

http://najporoka.com/forum/forum_posts.asp?TID=600&PN=3

barbara - super za dopust! user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: poroka 2008
24.1.2008 18:20:24   
Serendipity
Spet jaz ... v iskanju prstanov (BTW -sem prilepila nekaj linkov o prstanih) -- ellie - tu je bil najden http://www.uhren-steinborn.de/Schmuck/Trauringe_Johann_Kaiser/trauringe_johann_kaiser.html   za 570 €

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: poroka 2008
24.1.2008 18:31:59   
FLASK_A
Johan Kaiser prstane dobiš v zlatarni na Wolfovi... Eeemmm, kaj je žeuser posted image user posted image  aha, Loboda. Če bo katera tam kaj vzela, imam kupon za 10procent popusta. Se poznauser posted image
Meni so pa drugi všeč, od zlatarne celje, jih moram poskenirat, ker jih na njihovi strani ni. Pol pa prilepim.user posted image

Barbara, user posted image user posted image user posted image  za dopust! Res si pohitela- koliko pa stane potovanje, če ni skrivnost?

Serendepity, res izviren šopekuser posted image  Lepa odločitev. Jaz pa še kar ne vem glede cvetja. Sej bom sproti vidla, kej enostavnega. En cvet pa zelenje zraven in je to to.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: poroka 2008
24.1.2008 18:50:06   
Bubamaraa
punce a kera ve kolk pride avion do Munchna????user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: poroka 2008
24.1.2008 19:10:39   
FLASK_A
Kaj pa boš tamuser posted image  Drugač pa ne...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: poroka 2008
24.1.2008 19:15:55   
ellie
Serendipity super si...hvala. Ampak me je zdaj, ko sem videla ceno, takoj minilouser posted image  oba skupaj prideta nekaj malega čez 2000eur...če to ni norouser posted image  

FLASK_A tebi tudi hvala za info...

Jaz imam vedno takšno srečo, da so mi všeč najdražje stvariuser posted image Me je že kar strah, kaj me čaka, ko bom iskala obleko.

Bubamarra danes sem se pogovarjala z matjažem...in imata 2.8. še prosto. Tako da se 12.2. dobimo nekje v MB, da se točno zmenimo...že komaj čakamuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: poroka 2008
24.1.2008 19:24:41   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ellie
Serendipity super si...hvala. Ampak me je zdaj, ko sem videla ceno, takoj minilouser posted image  oba skupaj prideta nekaj malega čez 2000eur...če to ni norouser posted image   


user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kaaaaaaaj! Ja ta cena je pa čist odbita! O šit ej! Drugač pa user posted image  za fotografa!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: poroka 2008
24.1.2008 19:33:09   
Bubamaraa
najdla sem en fajn destinacijo za poročno potovanje...pa je odhod iz Munchna..pa sem že zvedela....user posted image

ellie superuser posted image user posted image user posted image user posted image ..... pol mu pa reč, da ga Romana pozdravlja...user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: poroka 2008
24.1.2008 20:07:03   
FLASK_A
koliko pa pride, če lahko še nam poveš...user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: poroka 2008
24.1.2008 20:12:55   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: ellie
Serendipity super si...hvala. Ampak me je zdaj, ko sem videla ceno, takoj minilouser posted image  oba skupaj prideta nekaj malega čez 2000eur...če to ni norouser posted image   


user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kaaaaaaaj! Ja ta cena je pa čist odbita! O šit ej! Drugač pa user posted image  za fotografa!



user posted image  user posted image  user posted image  Jap, je kar šok, ko cene pogledaš. Sem najprej vidla ''le'' 750€, kasneje, ko pa sem že poslala sporočila, pa se vidla še dodatno ceno za ženski prstan. user posted image  user posted image



Jaz sem si pa našla svoje sanjske prstane! user posted image  Na netu sicer, ampak - I'm in LoVeeeeee

Bubamaraa - mene firbec matra - kje je ta sanjska destinacija? user posted image  Povej, povej! user posted image  

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: poroka 2008
24.1.2008 20:34:29   
Bubamaraa
baliiiiiiiiiiiiiiiiiii

http://www.neckermann.si/frametree.aspx?url=http://www.ors.si/ibe/agencije/neckermann-kataloska-prodaja/frame.php


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: poroka 2008
24.1.2008 20:46:59   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

baliiiiiiiiiiiiiiiiiii

http://www.neckermann.si/frametree.aspx?url=http://www.ors.si/ibe/agencije/neckermann-kataloska-prodaja/frame.php



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joooooooooooooooooooooooooj! Kak dobro!


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 24.1.2008 20:51:16 >

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: poroka 2008
24.1.2008 20:51:02   
Bubamaraa
ja na drugem mestu so pa Tenerifi...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: poroka 2008
24.1.2008 20:51:08   
bt08
Flaška dopust nas pride za en teden all,hotell s 4 zvezdicami 1300€.Nismo še nikol bli v hotelu da bi nas stregl od spredi pa zadi,upam da bomo zadovoljni.Pa še vzela sva varianto za maldoporočenca,tko da mava še mal privilegij pa popusta je blo,pa še na keš je bil popust.Tko da dopust mamo rešen.

Zdaj pa šibam v postlo,ker sem kr nekej utrujena zadnje dni!user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?