|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
23.1.2008 14:39:51   
fragola
Punce hvale za lepe želje in vem da letos bom zanosila!!! Morem mislit pozitivno!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: poroka 2008
23.1.2008 15:06:39   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maya2
NATAŠI: user posted image user posted image user posted image user posted image super, si se odločila z ali brez naramnic? meni se bolj dopade brezuser posted image


Maya, upam da Z, ker če ne, bova enojajčni dvojčici, ane taškauser posted image  user posted image user posted image
mene tudi zanima- z ali brez naramnicuser posted image  (pa res upam, da me ne boš tudi tle kopiralauser posted image )

Fragola, srečno ti želim! Prav iz srca!user posted image  Naj bo to leto vaše in naj vam bo usojeno ustvariti družinico...user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: poroka 2008
23.1.2008 15:28:49   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

NATAŠI hvala , ker si vsaj ti komentirala prstančke! user posted image
Ma kaj druge niste niti pogledaleuser posted image

Ko bom kaj imela za v album bom tudi jaz prilimala!



user posted image  user posted image  
Jaz sem sem jih iskala po tvojih navodilih in kar ''not'' padla (khm, še nimava prstanov)  user posted image  Lepi so! user posted image Nekaj podobnega imava midva v mislih.

nataši, bubamara, lan - kak ste luštne! user posted image  

fragola - zdaj gre samo še navzgor! user posted image user posted image user posted image
Hm.. tolko je napisanega, da sem večino stvari že pozabila, kaj sem hotela napisat ... user posted image  Bom potem še kasneje dopisala.

Flask_a - kako si si slikico shranila iz Krinoline?

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 23.1.2008 15:33:44 >

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: poroka 2008
23.1.2008 16:10:38   
bt08
Kok ste se raspisale,da sem nekej časa rabla da sem prebrala,ampak sem do konca.user posted image user posted image user posted image

Jaz sem mela pa dans pregled pri G ker mam ene probleme,pa bi jih rada čimprej rešla,da delamo pol ko bom poročena takoj na še enem user posted image .Mam že vse zračunan,kdaj kako da se bo prijelo,upam da čimprej.user posted image user posted image
Šla sem po predračun za dopust in gremo samo še rezervirat in plačat,pol pa po poroki da mal k seb pridemo par dni,pa gasa na avion in na Djerbo.Pa Ožbeju sem šla pasuš delat.Tako da sem mela kr letanje dans,da sem vse poštimala.


Bubamaraa čimprej se pozdravi,pa doma lež,ne pa v službo hodit,ker se ti bo samo vleklo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa čajčke pit,pa počivat pa bo boljš.

Lan zelo lepe oblekice,men je druga ful lepa,ta ko je od zadej slikana.user posted image user posted image user posted image user posted image Sinček pa itak da je lepotec čist po mamici.user posted image user posted image user posted image Pa hokejistuser posted image user posted image user posted image
Jaz tud upam da bo moj Ožbej tud zainteresiran za hokej,ker jaz hokej obožujem.


Maya prstančke sem kupla v Antusu,jaz vse kar se tiče takih stvari kupujem v Antusu,men majo ful dobre stvari.Majo pa mislim da še v barvi zlata,sam men so bili teli lepši.

Fragola user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da bi se ti uresničile sanje za tvojo pikico.Ne se sekirat in sprosti se,ne mislit na to pa boš videla da bo kaml v tvojem naročju en lep sonček.

Ne vem mogoče sem kero sfalila da dodam kak komentar naj me pa opomne,sam je res velik onapisanega in se vse ne da zapomnit.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: poroka 2008
23.1.2008 19:12:12   
lyra*
heeeei heeeeiuser posted image
še ena nova nevesticaauser posted image  zdj vas bom tut jst spremljala....pa tko...poročim pa se komaj 20septembra! sva oba septembra rojena on 15jz 5 in sva tko seštela in je prišu 20user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: poroka 2008
23.1.2008 20:44:00   
bt08
Iyra pozdravljena,ja lepo da se nam pridružuje vsak dan nova nevestica.Zdaj pa hitro prečekirat kaj smo že debatirale!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: poroka 2008
23.1.2008 22:42:20   
maya2
Meni je pa ratal dodat albumuser posted image user posted image user posted image user posted image sem dala zaenkrat slikico obleke ki sem jo izbrala, ko snamem slike z računalnika bom dala gor še drugo in tretjo opcijo, samo ne mi potem rečt, da sem narobe izbrala user posted image user posted image Aja pa na sliki fuuul čukasto gledamuser posted image kot da mi je čist vse odvečuser posted image naj povem da je slikala moja mami in zato sem bila že malo naveličana čakat da ji ratauser posted image user posted image

Popoldan vse nekam poniknete, jaz pa dopoldan ne morem sodelovatuser posted image ...

Lahko noč

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: poroka 2008
24.1.2008 0:45:10   
ellie
...odločitev je padla, najin datum user posted image  je 2.8.2008

Gostilna rezervirana, jutri pa pokličem še fotografa, če imata ta termin fraj...če ne pa na lov za drugim. Ostalo pa potem lepo počasiuser posted image

Slikice sem dodala v album...sicer nisem razporedila po namenskih albumih, ampak sem vse dala v svojega. Tu je zdaj pač zbrano vse, kar je meni "zaenkrat" všeč...čeprav se zna zgodit, da ko bo prišlo do tistega trenutka, bo izbira čisto drugačnauser posted image

fragola nisi edina...tudi jaz še čakam na prvega user posted image  v janinem letnem horoskopu mi piše, da me letos čakajo veliki dogodki...poroka, otrok... Nekaj od tega se že uresničuje, upajmo, da ostalo še tudi pride na vrstouser posted image


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: poroka 2008
24.1.2008 0:57:17   
ellie
IZVIRNO SPOROČILO: LAN

Uff, če si pa iz Maribora potem pa sploh! Kar pojdi prečekirat. če pa kaj potrebuješ, mi pa javi, ker mi stanujemo v Grazu, tako da ni panike!


lan hvala za prijaznostuser posted image  ampak ne reči dvakrat...te bom res kaj zagnjavilauser posted image  če res ne bom našla druge osebe, ki bi obvladala nemško. Moja nemščina je bolj bogauser posted image  sej se vse zmenim, samo za tako pomembno odločitev pa je res preslabauser posted image

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: poroka 2008
24.1.2008 7:15:17   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

o punce ... res hvala da delite veselje z mano... kaj naj rečem da sem presrečna user posted image
ko sem jo oblekla sem se takoj zaljubila vanjo, potem sem imela dve favoritki in sem jo še enkrat nazaj oblekla in sem si rekla da je to to... začutila sem jo in je bil občutek enkraten, edinstven.user posted image

aja je pa v enem delu oblekca ...


Joj, pa si mogla ravno mojo obleko izbratuser posted image  Izmed obeh tvojih favoritkuser posted image user posted image  Pa še hvalijo te punce... Itak, da bo odziv isti ko pri meniuser posted image user posted image  Ehuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: poroka 2008
24.1.2008 7:15:42   
FLASK_A
...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: poroka 2008
24.1.2008 7:24:59   
NATAŠI
se odstanjujem iz tukaj ker flask misli da jo kopiram...

punce želim vam en krasen dan D, uživajte in ne pustite se motiti!!!

čao-čao

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: poroka 2008
24.1.2008 7:54:12   
lan
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

IZVIRNO SPOROČILO: LAN

Uff, če si pa iz Maribora potem pa sploh! Kar pojdi prečekirat. če pa kaj potrebuješ, mi pa javi, ker mi stanujemo v Grazu, tako da ni panike!


lan hvala za prijaznostuser posted image  ampak ne reči dvakrat...te bom res kaj zagnjavilauser posted image  če res ne bom našla druge osebe, ki bi obvladala nemško. Moja nemščina je bolj bogauser posted image  sej se vse zmenim, samo za tako pomembno odločitev pa je res preslabauser posted image


Če hočeš, ti na ZS pošljem mojo avstrijsko tel.številko pa me pokličeš, le boš prišla.
Samo ta vikend me ni, smo na Dunaju!

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: poroka 2008
24.1.2008 7:58:07   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

se odstanjujem iz tukaj ker flask misli da jo kopiram...

punce želim vam en krasen dan D, uživajte in ne pustite se motiti!!!

čao-čao



NATAŠI
: ne se hecat! Vsaj meni obleki nista tako podobni...
Samo da ni ista obleka, a ne?

lp

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: poroka 2008
24.1.2008 8:02:16   
NATAŠI
ja maya ni ista obleka ampak očitno to flask zelo moti in se mi zdi da nima smisla da sodelujem tukaj ker pravi da vse prekopiram... zato .. user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: poroka 2008
24.1.2008 8:02:46   
NATAŠI
zelo žalostno da je vse skupaj zelo otročje in nezrelo ampak tako je

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: poroka 2008
24.1.2008 8:46:53   
fragola
Ojla!
Nataši ma ne nas zapustit dej, sej obleka ni ista, ma sej se niste ta boljši prijateljice, saj boste mela vsaka svojo poroko! Če je tebi všeč tista obleka imejo in flaška isto.
Pomojem ne misli resno dej!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: poroka 2008
24.1.2008 9:03:32   
NATAŠI
takole je z obleko, ista itak da ni ker je drugi salon in tudi drugačna je... je pa podoben stil in to flaško moti ... sem tudi jaz mislila da se heca ampak je povedala resno in je prav tako da pove kar ji leži na srcu. nočem katerikoli kaj pokvarit

bom sodelovala še tukaj ampak mi ne kazat vaših idej in ostalega da vam kaj ne "ukradem"

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: poroka 2008
24.1.2008 9:10:50   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: ellie


fragola nisi edina...tudi jaz še čakam na prvega user posted image  v janinem letnem horoskopu mi piše, da me letos čakajo veliki dogodki...poroka, otrok... Nekaj od tega se že uresničuje, upajmo, da ostalo še tudi pride na vrstouser posted image




Boš vidla, da letos bo naše leto, poroka, zanositev, donositev in lep zdrav otročiček!!! Boš vidla da bo tako to velja za vse ki si želijouser posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: poroka 2008
24.1.2008 9:24:14   
NATAŠI
ellie želim ti tudi jaz da se ti bo uresničila napoved iz horoskopa, naj vama obema s fragolo uspe user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: poroka 2008
24.1.2008 9:36:37   
Bubamaraa
pišuka sploh ne vem kje bi začela.....user posted image


lyra dobrodošla....user posted image user posted image user posted image

fragola tebi želim, da čimprej zagledaš tist + in, da se ti uresniči želja in postaneš mamicauser posted image  


ellie dej mi povej kje si ti zvedela za M in D (fotografa)? pa povej, mi če si ti z njim zmenjena 2. ali pa 3. februarja....user posted image  ker vem, da gre v Celje, ker znam tud sama prileteti, ker sem glih včeri zbrala poročni album....user posted image user posted image user posted image .....iste želje tudi tebi.....(kot fragoli)



zdej pa vedve pubertetnici!!!!!!!user posted image user posted image user posted image  jaz vaju bom dobesedno čez kolena dalaaaaaa......... kolk sta pa stari......?????15 let.... da slučajn se ne bo naredil, da se bomo NEVESTICE 2008 tle gor skregale.........user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: poroka 2008
24.1.2008 9:39:04   
NATAŠI
bubamara.... ah no ne naju kregat no user posted image , sva že ok user posted image

v kakšne stilu boste imele albume? Midva še nimava rezerviranega fotograva imava pa par ponudb ... imajo pa vsi tako album kot knjigo, lahko šlataš, polivaš ... pa ostane kot je bil .... taki full moderni so.... zanimivo

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: poroka 2008
24.1.2008 9:39:19   
NATAŠI
a si se že pozdravila, a si v službi?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: poroka 2008
24.1.2008 9:44:36   
lan
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

zdej pa vedve pubertetnici!!!!!!!user posted image user posted image user posted image  jaz vaju bom dobesedno čez kolena dalaaaaaa......... kolk sta pa stari......?????15 let.... da slučajn se ne bo naredil, da se bomo NEVESTICE 2008 tle gor skregale.........user posted image user posted image user posted image user posted image




Hehehe, pubertetniciuser posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: poroka 2008
24.1.2008 9:49:07   
NATAŠI
vi se mi kar smejte ... user posted image

saj je vse ok, smo že na zeleni veji  user posted image

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?