|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
23.1.2008 11:32:33   
lan
user posted image A si še vedno v službi???user posted image  Domov, v posteljo in čajčke pit!!!!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: poroka 2008
23.1.2008 11:35:54   
Bubamaraa
a ti sploh veš kolk bova mele lepe vnuke....user posted image  user posted image

ja sej bom šla....sam zaključim kar mam za popedenat...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: poroka 2008
23.1.2008 11:38:37   
lan
Prav gotovo!!! Ej, sam moj bo verjetno hokejistuser posted image user posted image ,...A boš pustila Danajo, da potuje z njim naokrog po svetu???

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: poroka 2008
23.1.2008 11:40:55   
FLASK_A
A ima Lan rojstni dan danesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: poroka 2008
23.1.2008 11:42:30   
lan
Joj, NE NIMA! Vidim, da piše gor na Lilypie...  Napaka je. Imel ga je 3.11.!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: poroka 2008
23.1.2008 11:43:18   
FLASK_A
a se katera javi in prevzame seznamčekuser posted image  prosim... zdej mam ful dela, pa ne bom več tako ažurna... no, upam da bo katera za, če ne pa pač ne...

Hvala in LP, nevestice mojeuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: poroka 2008
23.1.2008 11:55:18   
NATAŠI
fragola čestitke za datum user posted image user posted image

lan kolk pa je tvoj sinček že star, pa ti si tud še precej mlada a neuser posted image

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: poroka 2008
23.1.2008 11:55:35   
NATAŠI
flaška kam pa šibaš

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: poroka 2008
23.1.2008 11:56:48   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: lan

Prav gotovo!!! Ej, sam moj bo verjetno hokejistuser posted image user posted image ,...A boš pustila Danajo, da potuje z njim naokrog po svetu???


bom bom....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: poroka 2008
23.1.2008 12:06:35   
lan
Jaz bom februarja 26. Lan je pa star 4 leta, tako da sem mlada mamica!!!!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: poroka 2008
23.1.2008 12:08:35   
Bubamaraa
u pol si pa res bila mlada mamica....user posted image user posted image user posted image

ful lepo....jaz sem tudi zanosila pri 23-ih in malo pred 24-tim sem rodila...user posted image user posted image user posted image

katerega februarja pa praznuješ???user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: poroka 2008
23.1.2008 12:26:16   
NATAŠI
o si res mlada mamica, jaz sem pa stara 27 in sem pri še v 26 letu rodila

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: poroka 2008
23.1.2008 12:30:37   
lan
23.2. !!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: poroka 2008
23.1.2008 12:46:12   
bankc
Bubamaraa jaz sem tudi pri 23 zanosila, malo po mojem 24 rojstnem dnevu sem rodila, sedaj se bom pa 12 dni po 25. rojstnem dnevu pa še poročila.

Lan tvoj sinko je res srček. Ga boš morala kr merkati!user posted image  user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil bankc -- 23.1.2008 12:48:57 >

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: poroka 2008
23.1.2008 13:04:08   
NATAŠI
kakšne boste imele kaj šopke, moderne - klasične

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: poroka 2008
23.1.2008 13:20:25   
bankc
Jaz bom imela najbrž klasičnega iz vrtnic pa še kaj drugega zraven. Sem rekla da bom šla mal v cvetličarne, da vidim kaj mi bodo svetovali in za koliko denarja.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: poroka 2008
23.1.2008 13:33:37   
maya2
Ojla punce se na hitro javljam, user posted image ste pridne za tipkat, meni ne rata niti prebrat vsega, za javljat pa mi zmanjka časa... moram si tudi jaz uredit albom, ko mi bo ratal, zdajle šibam nazaj v službo na sestanek sem prišla samo nekaj pojest.

Grem pogledat NATAŠI in njeno oblekouser posted image

prstani: ne spomnim se točno katera je nalepila tista prstana iz Zlatarne Celje, ampak ta je meni do sedaj najbolj všeč je sicer sestavljen iz dveh delov ampak ga baje 'zlimajo' skupaj na željo.

a ja včeraj sva se dobila z glasbenikom, nama je nekaj govoril o prodaji solo plesov po polnoči, men fuuul ni bla všeč ideja, a katera kaj ve o tem boste imele to varianto, je rekel tudi da se ponekod šopek prodajauser posted image jaz ga bom metala!!user posted image

nič grem veselo na delo
lp

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: poroka 2008
23.1.2008 13:40:50   
maya2
NATAŠI: user posted image user posted image user posted image user posted image super, si se odločila z ali brez naramnic? meni se bolj dopade brezuser posted image

barbara.a: kje si dobila prstane za lepit na vabila? jaz sem jih hotla od znotraj dat natisnit, če bi jih pa lahko nalepila bi bilo pa še boljš!

lan: user posted image user posted image user posted image določene detaje na obleki imava podobne, boš pa res krasna nevestauser posted image user posted image

pa še nekaj: punce dejte nehat govort kolk ste stare, ker bom čist zakompleksana ratala....user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: poroka 2008
23.1.2008 13:43:21   
bankc
Punce mene tudi zanima kako boste imele kaj na ohceti?
Jaz sem tudi ravno zanč slišala o prodaji šopka vendar nimam blage veze kako naj bi to potekalo.
Ali boste odplesale solo ples in če, ali se boste vpisale v kak tečaj?

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: poroka 2008
23.1.2008 13:48:53   
fragola
Punce jaz sem pa mela novembra 26let nisem še mamica na žalost sem imela decembra ss in abrazijo v 14tednu in upam, da letos bom zanosila in imela zdravega otročička!

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: poroka 2008
23.1.2008 13:54:00   
bankc
Moje sožalje fragola! Bom držala pesti, da vama bo letos ratal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mogoce bojo pa medeni pomagali.
Jaz sem bila celo nosečnost na trnih ker so v naši družini sami splavi in sem se colo nosečnost zelo merkala.

Kar se pa starosti tiče se je pa čisto brez veze sekirati. Za poroko in družinsk življenje nisi pojem nikoli prestar. Tako da punce nic se sekirati.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: poroka 2008
23.1.2008 14:02:33   
NATAŠI
MAYA šopek se pri nas najprej prodaja.... in potem ko misliš da je dovolj prodaje ženin vrže denarnico na zbrani denar v peharju... potem pa gre nevesta metat šopek in ženin podvezico .... hvala za kompliment user posted image , ali bom z ali brez naramnic pa še ne vem točno, verjetno brez

PLES- midva bova šla na tečaj, imela bova otvoritveni solo ples user posted image

fragola držimo pesti da se ti izpolni to kar si full želiš user posted image  in le optimistično

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: poroka 2008
23.1.2008 14:04:33   
maya2
lan: katero si potem izbrala? sem šele zdaj videla da si slikana v treh različnih user posted image

fragola: user posted image upam da vama že letos uspe dobit eno malo pikico (al pa dveuser posted image )

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: poroka 2008
23.1.2008 14:06:41   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

MAYA šopek se pri nas najprej prodaja.... in potem ko misliš da je dovolj prodaje ženin vrže denarnico na zbrani denar v peharju... potem pa gre nevesta metat šopek in ženin podvezico ....

PLES- midva bova šla na tečaj, imela bova otvoritveni solo ples user posted image




ja tako nekak nama je razlagal

tudi midva bova najbrž kaj naštudirala za otvoritveni plesuser posted image

joj zdaj pa res moram it, sem ko ena odvisnica od ringaraje tle, še jem zraven in tipkamuser posted image user posted image

čau

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: poroka 2008
23.1.2008 14:18:17   
NATAŠI
jaz tud grem počasi domov in na sončka... želim vam vsem en lep in prijeten dan, izkoristite ga

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?