|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
22.1.2008 9:17:11   
FLASK_A
Bankc, moj sinek bo pa ravno eno leto staruser posted image user posted image user posted image user posted image  Nevem še, kaj bo imel... Sigurno nekaj v stilu: srajčka, kavbojke ali lepe hlače, hozentregerjiuser posted image  Da bo cortuser posted image user posted image
No, za vabila pa kakor sem rekla, material imam, vizijo tut, samo še spackat je treba. Upam, da si kej vidla, to je bilo čisto tako poslikano... Da ne pozabim, kaj sem mislila...

Fragola, dobrodošla med nevesticamiuser posted image user posted image  Za ta datum bom pa fuuuul pesti držala, da boš dobila kej frejuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: poroka 2008
22.1.2008 9:24:04   
FLASK_A
NEVESTE 2008
user posted image  
user posted image  
26.4.2008
Bubamaraa 
civilna poroka: Zdravilišče Laško
slavje: Gostišče KUM

user posted image

user posted image  
3.5.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

user posted image

24.5.2008
matejagm
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

user posted image

31.5.2008
Serendipity
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
31.5.2008
Lan
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
7.6.2008 
fragola
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:  

user posted image

14.6.2008
FLASK_A
civilna poroka: grad Otočec, na prostem
cerkvena poroka: Kapitelj NM
slavje: Mirna peč, kmečki turizem
14.6.2008
bankc
civilna poroka: kulturni dom Franceta Bernika
cerkvena poroka: cerkev Domžale
slavje: gostilna Pri Kovač

user posted image

21.6.2008
barbara.a.
civilna poroka: Vila Bistrica pri Tržiču/grad Šk.Loka.
cerkvena poroka: Predoslje
slavje: hiša kulinarike Jezeršek, Sora
21.6.2008
anamarija
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

user posted image

28.6.2008
sonček33
civilna poroka:
cerkvena poroka: Jamnik
slavje: 
28.6.2008
klavdyk
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje: 
5.7.2008
maya2
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje: 

user posted image

user posted image  
 
16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

user posted image

23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem
cerkvena poroka:
slavje:

user posted image

user posted image  
6.9.2008
nky23
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

user posted image

20.9.2008
moci
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:
NEVESTE 2008
 
Če kaj ne štima, me hitro popravite!


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 22.1.2008 9:39:30 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: poroka 2008
22.1.2008 9:47:03   
fragola
Ma antja bom dobila jutri grem rezervirat datum, danes popoudne začnem z iskanjem gostiln! Ma sej tle na goriškem ni takega navalauser posted image , vsaj mislim!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: poroka 2008
22.1.2008 9:52:50   
FLASK_A
Potem pa super, fragolauser posted image user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: poroka 2008
22.1.2008 10:18:17   
bankc
Fragola izposoja v ModArtu je kr draga. Mene bo moja obleka prišla 410€, pa je preprosta in enostavna. Sem dala eno slikico že na forum ki je približek moje obleke.Mislim da 2 ali 3 strani nazaj. So pa full prijazni in ti full svetujejo. Tako da jaz sem bila full zadovoljna.

Tudi včeraj sem jih klicala, da moje obleke ni na netu in da bi jo moja mami rada vidla in mi bojo sedaj slikico menda da poslali. Tako da punce, takrat jo bom pa prilimala na net. Sam upam da moj ne bo bral. Zadne čase je tudi on veliko na računalniku in me sprašuje kako potekajo forumi. Moram kr pazit ker bo obleka zanj presenečenje. Še posebej ker bo čisto nasprotje kaj sem imela v milsih in kakršna sem po naravi. Mislim da meni ne bo nihče pripisal bele obleke user posted image  user posted image  user posted image .

Flaska jz mislim da bo vse full dobr prislo-  ko bo enkrat seveda spacano skupaj user posted image  user posted image  user posted image !
Se je pa lepo vidl.
Drugač sva se pa midva oz. predvsem moj dragi, želela poročiti 21.6.2008, ker bo imel takrat Leon prvi rojstni dan. Pa je bila gostilna že rezervirana in sva potlej raje prestavila na en teden prej.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: poroka 2008
22.1.2008 10:42:37   
Bubamaraa
živjooooooo  ......user posted image

lep pozdravček vsem novim nevesticam.......user posted image user posted image user posted image user posted image

vglavnem jaz sem fasal gripo in bila dva dni sam v pojstli....danes sem boljš in jutri mam namen iti že v službo...upam, da mi porata...ker DDv-ji se sami ne bodo porihtali...user posted image

vidim tud, da me nobena ni pogrešala...user posted image  

zdej grem pa ostalim, ki ste tle nove poslati primere vabil na ZS....če katera ne bo dobila v roku pol ure naj me opomne....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: poroka 2008
22.1.2008 10:44:39   
Bubamaraa
punce a lahk pošiljate ZS?

jaz jih ne morem....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: poroka 2008
22.1.2008 11:08:21   
fragola
ojla jaz lahko pošiljam zs. Provaj še enkrat

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: poroka 2008
22.1.2008 11:10:33   
fragola
Bubamaraa lahko pošlješ tudi meni primere vabil, hvala!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: poroka 2008
22.1.2008 11:17:26   
Bubamaraa
ne morem vam tuki pošiljati zs-jev.....user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: poroka 2008
22.1.2008 11:27:41   
bankc
Ojla
tudi jaz lahko pošiljam ZS. Sem ti ravno enega za testirat poslala. Poiskusi še enkrat.
To je mal čudno da ti ne bi ZS delal. Pa mal poglej nastavitve al kaj? Sej ne vem user posted image ?

Drugače pa prosim (ko boš lahko) da tudi meni pošlješ. Jaz se bom pa tudi potrudila pa vam poslala moje- ko bom slikala seveda user posted image . Še nisem prišla tako daleč user posted image .

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: poroka 2008
22.1.2008 11:29:04   
Bubamaraa
bankc dobila tvoje ZS..,..sem ti hotela odgovoriti ampak ne morem..... mi je pa Zara pisala sem ji pa lahko odgovorila...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: poroka 2008
22.1.2008 11:34:30   
NATAŠI
banck hvala.

no midva bova najinega sončka imela zraven (star bo skoraj 2 leti) na civilnem in cerkvenem potem na fešti pa verjetno ne. kako ga bomo oblekli pa še ne vemo točno

flask user posted image  super dodatek k seznamu

bubamara pocajtaj se user posted image   user posted image   user posted image , pa kako da te nismo pogrešale user posted image , seveda smo te user posted image  ampak kot vidiš na služba mori na full

ti pošljem test na ZS


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: poroka 2008
22.1.2008 11:35:26   
NATAŠI
sem ti poslala ZS brez problema

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: poroka 2008
22.1.2008 11:42:10   
FLASK_A
Bubamaraa, jaz sem te tolk pogrešala, da sem šla kar naš seznamček dopolnit... Zdej lahko vidiš, koliko ti še do poroke manjka... Ker te ni bilo, nisem mela kej drugega delatuser posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  Pozdravi se! Pa še preden greš v službo, da boš malo uživalauser posted image

Fragola, kam greš pa ti kej na probo oblekce? Še ne veš ali imaš že kaj izbrano?

Nataši, lepo da ti je všečuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: poroka 2008
22.1.2008 11:46:21   
Bubamaraa
Nataši teb sem lahk odgovorila...user posted image


sem kr jeznaaaa......user posted image


glede oblekice; Danaja in njena prijateljica bodo imele tolo;

user posted image

pa zraven roza bolerco...user posted image user posted image user posted image



punce a vete, da se jaz prva poročim.....me kr stisne...pa še vabil nima narejenih...user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: poroka 2008
22.1.2008 11:49:10   
NATAŠI
o kako lepa bo danaja user posted image  user posted image

ni panike se ti bo vse uredijo kot se mora. čist pravočasno.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: poroka 2008
22.1.2008 11:49:27   
NATAŠI
bi kar še eno punčko naročili štorklji user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: poroka 2008
22.1.2008 12:06:22   
bt08
Ojla!

Kok ste pridne vse,fajn pište,mam sej kej za počet.user posted image user posted image

Njaprej nove nevestice pozdravljene!user posted image user posted image user posted image

Bubamara,boga si.Upam da se čimprej pozdravte,pa da ne bo še Danaja kej dobila od tebe.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tale bolezen je res en velik user posted image .
user posted image user posted image user posted image Za oblekico od Danaje,pol bo pa res ko ena princeska!!!!


Nataši komej čakam da poročaš o obleki,in upam da jo najdeš tisto pravo,ki te bo naredila še lepšo in da se boš počutila res enkratno.user posted image user posted image user posted image


Flaška pri meni lahko zbrišeš Škofjo Loko,odpade,mamo že v Tržiču rezervirano.user posted image Drugače pa lepo izpopolnuješ seznam.Sem ga kr mal pregledala kako lepo zgleda.Pridna!user posted image user posted image user posted image


Dajte mi mal pomagat,midva sva sedaj premaknila dopust za en mesec prej,pa me nekej zanima.Kako je s temi dokumenti po poroki.Mi bi šli na dopust 3.7 a če grem takoj 23.6 delat pasoš bi ga do 3.7 dobla,ker rabim pasoš za dopust.Včerej me je čist zamoril ko sem se spomnila na te dokumente po poroki.A na občini bi mi naredl prej pasoš s tanovim priimkom,če bi jih prosila,a to ne delajo?user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: poroka 2008
22.1.2008 12:39:10   
bankc
Ou! Danaja bo res luštkana, sej je ko mala princeska. Super user posted image  !
Kar se vabil tiče se nič sekirat. Jaz sem jih začela prej delat ker sem mislila koliko časa mi bo vzel. Pol je šlo pa full hitr. Pa še izkorist moram frej čas, takrat ko me Leon ne rabi in se pridno igra.

Barbara nisem prepričana ali rabijo 14 dni ali 3 tedne. Pokliči in vprašaj kako je s tem. Pa vprašaj če se da drugače pa kej začasnega zrihtat ali pa če se da pospešiti vse skupaj.
Jaz mislim da se bo dal vse zrihtat če boš tam razložila situacijo.

Nataši kdaj pa maš danes probo? Glej da boš poročala. Pa nikar ne pozabi fotoaparata kakor sem ga jaz!!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: poroka 2008
22.1.2008 12:48:01   
bt08
Banc ja jaz res upam da se da,ker ko smo se končno za datum odločil,sem se pa spomnila da ne bom mela pasuša.Nekej se more dat zrihtat v takih primerih.Če ne je pa zadnja možnost da že prej priimek spremenim,sam mi je to tok smešen.Ne vem?!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: poroka 2008
22.1.2008 12:48:48   
NATAŠI
barbara hvala.. .se že full veselim in sem kar živčna... ob 14.00 sem naročena pol ure prej pa s sodelavko štartava.... imam fotoaparat tako da jutri prilepim slikico... če bom našla tisto kar iščem....

s temi papirji sem pa jaz čist na off in pojma nimam kako to gre

aja.. .fotoaparat mi je dal pa danes zjutraj v torbico moj user posted image  ko mi ga je nafilal user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: poroka 2008
22.1.2008 13:08:16   
bt08
Nataši boš našla boš vidla še eno urco pa gasa na probo.Držimo pesti!Ka sem ti fovš,a grem lahko s tabo,ker je res dober občutek sprobavat poročne obleke!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa še en velik user posted image  za tvojga user posted image  k misl nate,da se slikaš i nda nam pokažeš kako lepa boš!!!!!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: poroka 2008
22.1.2008 13:20:37   
NATAŠI
barbara kar pridi user posted image  user posted image , kar črviči me pa klub temu da to ni prva proba za mene imam tak občutek

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: poroka 2008
22.1.2008 13:21:41   
FLASK_A
Nataši, uf, še jaz komaj čakamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Poročaj takoj ko boš lahko- pa kaj lepega najdi!user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?