|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
21.1.2008 11:42:11   
oktoberka
"daj popapaj to". Pa mi je rekel "Mami, ne govorit popapaj, tak se reče v vrtcu"
IZVIRNO SPOROČILO: jasna



Hahahahahahahahahauser posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: Desetke007
21.1.2008 12:40:54   
lane31
Imam eno vprašanje...kdaj za user posted image  bo seks bolj prijeten....mene še vedno full boli na presredku user posted image  Kaj delate ve....a je kaka krema da zmehča brazgotino ?
Na pregled grem v četrtek,če me ne bo spet ta rdeča prehitelauser posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: Desetke007
21.1.2008 13:19:04   
mišk
Kasija78, res si mela lepo oblekco za poroko!! Ja, take se pa res splača dat delat, ki so nekaj posebnega, pa še marsikdaj jo lahko še oblečeš!
Samo res, celo od Urše Drofenik lahko kupiš obleko za tak dnar (560 evrov)! Ta teden bom šla še v Novo mesto v poročni salon pogledat, potem pa še v Poročni kotiček in še kakšnega v Ljubljani. V tisto rdečo obleko sem se res nesmrtno zaljubila, zato me vse skup še bolj jezi! Če bi mi res ful pasala, bi po mojem še riskirala, sploh glede na to, da nama bodo velik del poročnih stroškov krili moji starši.user posted image  Vseeno pa upam, da se bom na novo zaljubila v kako cenejšo!user posted image

Lane31, pri meni je seks že čist brez problemov.user posted image

Tečnoba: Zadnje čase je Dona res prava tečka. Čez dan se dere kot jesihar, Prej se je kar neki histerično drla, pa sem jo popokala v voziček in smo šle na sprehod, pa je takoj zaspala. Še dobr, če ne bi jst dobila živčni zlom...user posted image
Ponoči pa še vedno spi najmanj deset ur v eno!user posted image

Krst: V nedeljo ga imamo in me prav zanima kako bo Dona prenesla držanje v ležečem položaju, kajti ta user posted image -ec sploh noče bit preveč na rokah, če pa že, pa mora gledat preko rame! Firbec!user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: Desetke007
21.1.2008 13:25:48   
mama06
janja glede hranjenja je pri nas enako. Zadnje čase hoče bit kar pogosto priklopljen, potem se pa z zizo igra, pa se zaletava v njo, pa jo liže, potem se pa še smeji zraven, ko me gleda. Pravi mali navihanec. Jaz pa sem si v skrinji naredila zalogo mleka za primer pomanjkanja v poskoku rasti. Tako sem imela okoli 5T, ko je prvič bilo tako, samo takrat sem še manj vedela o tem in zato že sedaj, ko je 2,5 meseca star, pristavljam pogosteje, tudi ko ne kaže lakote in se z zizo igra, ampak med igro tudi nekaj poje. S tem poskušam pospešit proizvodnjo. Prsi so sicer nonstop mehke, samo potem iz njih teče kouser posted image    user posted image user posted image user posted image . Mali pa zadovoljno požirauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: Desetke007
21.1.2008 13:38:38   
mehurčica
Srečanje v MB - mene ne bo.user posted image Ima starejši še vedno malo vročine in ne gre jutri v vrtec.


No, midve z Eni pa sva ven iz poskoka rasti očitno. Se zdaj že 2 dni doji na 3 ure, ponoči pa na 3-4. Se mi sedaj tako malo to zdi in mi je prav čudno kako tako dolgo zdrži brez.user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: Desetke007
21.1.2008 14:06:14   
mama06
evo študentke, se že pripravljam na naslednji izpit user posted image user posted image

je še katera sotrpinkauser posted image user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: Desetke007
21.1.2008 14:11:06   
noa1
Mehurčica: upam, da se čim prej pozdravite
To velja tudi za ostale bolne user posted image  in mamice.

Kaj pa ostale štajerke...a pridete jutri? Midve prideva.

Sva bili že na dolgem sprehodu in ga je celega prespala, sedaj pa noče spat. Je spala od polnoči do 9. z vmesnimi hranjenji seveda in uro in pol na sprehodu. Se mi zdi full malo za tako malo punčko, ona pa sploh ne kaže znakov utrujenosti,....jaz bi se pa morala učituser posted image user posted image user posted image .  Eh, bom pa izpite naredila enkrat....v bližnji-daljni prihodnosti, ko bo več časa.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: Desetke007
21.1.2008 14:38:33   
lane31
Mehurčica,lepo se pozdravite...pa se drugič vidimo user posted image
Noa1- jaz pridem user posted image ....a veš da moja tudi tako malo spi čez dan...z izjemo na sprehodih-pa tudi to ne ves čas...drugače pa ima večkratna 20 minutna spanja
Je pa tečkasta,ker je utrujena,spat pa več kot toliko ne more
Me prav zanima kako se bo jutri obnašala...upam, da ne bo preveč glasna

Mama 06- kapo dol user posted image ....sploh ne vem kje najdete še za izpite čas- beri voljo

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: Desetke007
21.1.2008 15:06:10   
živa
Hoj!

Včeraj sta bila že oba otroka brez vročine, danes sta pa spet malo čudna, tako da ne vem, če bom jutri prišla na srečanje; mogoče, če bo mali brez vročine in kolikor toliko razpoložen (danes ni).

Smo imeli celo pri nas neko bledo sonce, tako da sem že mislila dovolit moji mami, da pelje starejšega za pol urce na zrak ... dokler mu nisem zmerila vročine. Bomo očitno še kak dan notri, bojim se le, da se mu bo kmalu zmešalo med štirimi stenami user posted image .

Dnevno spanje: dajte mi povedat, a je to normalno, da mi mali spi 15 minut ali pol ure, nato je uro in pol - dve uri buden, pa spet z muko zaspi za kakšnih 15 minut in tako dalje cel ljubi dan?

mama06, pridno študiraj! 

Grem še kaj naredit, preden se zbudita.

Lp,

živa


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: Desetke007
21.1.2008 15:12:42   
oktoberka
Dnevno spanje: dajte mi povedat, a je to normalno, da mi mali spi 15 minut ali pol ure, nato je uro in pol - dve uri buden, pa spet z muko zaspi za kakšnih 15 minut in tako dalje cel ljubi dan?
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Moja je na trenutke ista!user posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: Desetke007
21.1.2008 15:26:47   
maja zarja
Tudi midve prideva jutri ob 11.00 v Koloseju, ne?
Mehurčiča škoda,da ne prideš,pa drugič.user posted image
user posted image user posted image pa lepo se pozdravite.

< Sporočilo je popravil maja zarja -- 21.1.2008 15:27:03 >

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: Desetke007
21.1.2008 15:37:34   
oktoberka
Naju z Zarjo pa po vsej verjetnosti ne bo jutri.

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: Desetke007
21.1.2008 16:45:48   
oktoberka
2ursae a si bla na plesu? Kako ti je bilo všeč?

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: Desetke007
21.1.2008 17:24:11   
lane31
Živa- zgleda da je to čisto normalno ....so pa sitni ko vrag,ko nikak ne morejo zaspat,...kaj pa ponoči....naša spi 9-10h....tak da vsaj to user posted image ....čez dan pa isto kot tvoja

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: Desetke007
21.1.2008 17:40:35   
soraja
Po dolgem času se spet javim tudi jaz,na žalost nimamdoma PC in ne morem z vami klepetatuser posted image .Naša Taja je vedno večja punčka s polno črnih lask,dojiva se na polno včasih,ko mi proti večeru zmanjka mleka oz. ga ni dovolj ji dodam novolac.Dosti vas je srečnic,ko vaši sončki spijo skoraj celo noč,no pri nas ni prav tako Taja se na noč zbudi 2-3 ampak tudi to ni tako slabo se ne pritožujem preveč.Zaenkrat je zdrava(trkam) in brez posebnih težav razen pri dojenju je zadnje čase vse bolj nemirna tako,da imava kar borbeuser posted image  ne vem zakajuser posted image Na hitro sem pogledala tudi vaše slikice in res imate krasne zakladke.30.1 imava 3 posvetovalnico pa če mi rata vam javim podatke.Mamice uživajte user posted image nevem kdaj mi bo spet uspelo priti do kakega PC tako bi rada klepetala in si izmenjavala nasvete z vami pa žal še ni možno.lepo se imejte pozdrav iz kisle meglene obaleuser posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: Desetke007
21.1.2008 19:56:25   
teka
pozdravljene oktoberke!

že nekaj časa prebiram vaše poste in upam, da medse sprejmete še kakšne "novinke", ki bi rada poklepetale z vami user posted image   ker sem iz Maribora me zanima, ali se vam lahko kar pridružim na jutrišnjem srečanju v Koloseju, da se spoznamo v živo? bom poskrbela, da ne bo preveč deževalo user posted image ker bom pripeljala enega pubeca - Maxa. kaj pravite? No, tukaj pa še nekaj podatkov, če naju bo klaudia dodala na seznam:

Max 8.10.2007 3620 g  51 cm
1.mesec 4740 g 56 cm
2. mesec 5530 g 59,5 cm
3. mesec 6300 g 62,5 cm

moj RD pa je 25.9.1970 (sem med starejšimi user posted image )

no, zdaj pa se je mali mož že razhudil v ležalniku...hitim...


pa pa

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: Desetke007
21.1.2008 19:57:01   
kasija78
Soraja pozdravljena po dolgem času!
 
Lane31 meni je G rekla, da naj si namažem preseredek z bepanthenom tako, da zraven malo razširjam. Sem samo enkrat poskusila, tako da še ne morem ocenit učinkovitosti.

Oktoberka škoda, da vaju ni bilo na plesne. Pa smo bili ob edino punčko ;) Sem vaju opravičila. Upam, da nekako urediš, da se jutri vidimo. 

Živa tudi upam, da jutri prideta!

Mišk moja obleka je iz Ateljeja Princ, ki je čisto na koncu stare ljubljane.

maja zarja iz kje pa si?

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: Desetke007
21.1.2008 20:10:06   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: teka

pozdravljene oktoberke!

že nekaj časa prebiram vaše poste in upam, da medse sprejmete še kakšne "novinke", ki bi rada poklepetale z vami user posted image   ker sem iz Maribora me zanima, ali se vam lahko kar pridružim na jutrišnjem srečanju v Koloseju, da se spoznamo v živo? bom poskrbela, da ne bo preveč deževalo user posted image ker bom pripeljala enega pubeca - Maxa. kaj pravite? No, tukaj pa še nekaj podatkov, če naju bo klaudia dodala na seznam:

Max 8.10.2007 3620 g  51 cm
1.mesec 4740 g 56 cm
2. mesec 5530 g 59,5 cm
3. mesec 6300 g 62,5 cm

moj RD pa je 25.9.1970 (sem med starejšimi user posted image )

no, zdaj pa se je mali mož že razhudil v ležalniku...hitim...


pa pa


TEKA...dobrodošlauser posted image ....zanimoivo nas je vedno več oktoberk user posted image
Ti se kar priključi na čveku in v koloseju ....več nas je boljše je user posted image
Se vidimo jutri torej.....pa upam da ne bo pretepa med deklicamiuser posted image

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: Desetke007
21.1.2008 20:19:22   
skuštrana
žIVA,kar se tilče spanja je pri nas istouser posted image saj bo boljše, se jaz tolažim...

Soraja in teka dobrodošleuser posted image user posted image ....

Jaz sem pa danes čisto hin...Grlo me boli, zebe me, z Arsenom sva bila kao na cepljenje, pa ni bil cepljen, ker je prehlajen..Pri našem pediatru je izredno stanjeuser posted image , polna čakalnica, vsi so bolni..Sva čakal 2 uri in mali se je skoraj 2 uri jokcal, sem ga morala držat na rokah in nosit..In ko sva bila končno gotova pridem ven in sem imela prazno gumo na avtuuser posted image ..sej nisem vedela bi se jokala ali bi se smejala...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: Desetke007
21.1.2008 20:30:59   
maja zarja
user posted image user posted image user posted image Teka in Maks dobrodošla med nami.
Aha ena me je vprašala od kje sem iz okolice Maribora.

Spanje čez dan-po obrokih(beri 10 minut naenkrat).HB pa zdaj tudi naša spi ponoči 8-10h vmes pa enkrat papca.
Moram jo pa pohvalit danes je po nočnem obroku spala v kinderpetuuser posted image -mi je bila prav smešna tam not.

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: Desetke007
21.1.2008 20:32:13   
Alina_alin
Pozdravljene desetke007,
tudi jaz sem oktoberka  - sicer sem bila v nosečnosti med novemberkami. PDP je bil po UZ 5.11., po ciklusu 30.10.,  rodila sem na termin po ciklusu :30.10, Tjašo.

Sem iz bližine MB in ker sem bila danes seznanjena od Teke (hvala, teka), da je jutri srečanje v MB, bi se vam tudi pridružila, če mi dovolite. Še je plac za eno, da pride na čvek?

Tjaša, 30.10.2007: 48cm, 3190
Podatke  za naslednji 2 meseca posredujem naknadno - sedaj je namreč Tjaša priklopljena name (dojenje user posted image ) in tipkam z eno roko. Sicer se borimo s kolikami user posted image user posted image user posted image , kar je tudi razlog, da nisem toliko na RR.

moj RD: 27.1.1975

CaU!









(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: Desetke007
21.1.2008 20:53:22   
kasija78
Teka in Alina_alin dobrodošli!

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: Desetke007
21.1.2008 21:03:54   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

Pozdravljene desetke007,
tudi jaz sem oktoberka  - sicer sem bila v nosečnosti med novemberkami. PDP je bil po UZ 5.11., po ciklusu 30.10.,  rodila sem na termin po ciklusu :30.10, Tjašo.

Sem iz bližine MB in ker sem bila danes seznanjena od Teke (hvala, teka), da je jutri srečanje v MB, bi se vam tudi pridružila, če mi dovolite. Še je plac za eno, da pride na čvek?

Tjaša, 30.10.2007: 48cm, 3190
Podatke  za naslednji 2 meseca posredujem naknadno - sedaj je namreč Tjaša priklopljena name (dojenje user posted image ) in tipkam z eno roko. Sicer se borimo s kolikami user posted image user posted image user posted image , kar je tudi razlog, da nisem toliko na RR.

moj RD: 27.1.1975

CaU!











Dobrodošla na čveku in v koleseju....madona zdaj nas se je pa nabralo za jutri user posted image
Aneta je na isti dan rojena ....torej sva bile skupaj v porodnih user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: Desetke007
21.1.2008 21:11:50   
miska1
Midva z Martinom prideva jutri ob 11-ih. Se vidimo!

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: Desetke007
21.1.2008 21:13:05   
Alina_alin
hvala za dobrodošlico!
lane31, jaz sem bila v porodni sobi od 8.00 zjutraj do 13.00. Rodila sem ob 11.33. Sva bile sosedi, ali si bila v popoldanski izmeni?user posted image
Se vidimo jutri. Bo pa res očitno dež - toliko punc na kupu...user posted image user posted image


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




piflar
dojenček223

kaj si boste mislili o svojem otroku če bo piflar

ponosna bom nanj (66%)

naj dela kar hoče (21%)

sramovala se ga bom (1%)

nevem (12%)


Število vseh glasov: 1348

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!