|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
10.1.2008 12:14:08   
Anonimen
DRAVO PREHRANJEVANJE PO MONTIGNACOVI METODI

Prepovedana živila:

Krompir
Izdelki iz bele moke:
- bel kruh
- testenine
- peciva
- keksi
- rogljički…
prečiščen riž
korenje
med
koruzni kosmiči
lubenica
sladkor
sladkani kosmiči
čokoladne sladice
mlečna čokolada
sladoled
banane

Sam taboljš ne smeš jest jaz neb zdržala brez (krompirja, testenin, korenja, banan, riž, kosmiči)user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: Montignac
10.1.2008 14:21:46   
al1*
Mikena08, saj se navadiš.

Še moje poročilo po enem tednu: obsegi so -1cm v bokih in stegnih, kilogrami pa tudi  -1. Tako da gre v pravo smer.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: Montignac
10.1.2008 22:38:42   
rainbow
ojla!

Al1*, bravouser posted image

jaz pa se po enem tednu še ne upam tehtat, čeprav se bom mogoče jutri. Trudim se, čeprav me je danes zaneslo z eno skledico čokolinauser posted image , ampak ok. Se trudim, da bi malo boj raznovrstno hrano jedla, včeraj sem si nardila solato s piro in papriko. Ful dobro.

user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: Montignac
11.1.2008 10:26:18   
puncica
Punce kaj in kako lahko naredim iz Ajdove kaše? Pa prosim podroben opis ker sem bol leva za kuhanje user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: Montignac
11.1.2008 10:28:25   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Mikena08

Sam taboljš ne smeš jest jaz neb zdržala brez (krompirja, testenin, korenja, banan, riž, kosmiči)user posted image



Ampak fora je v tem da pa LAHKO ješ:
- polnozrnat kruh
- polnozrnate testenine
- rjav ali basmati riž
- polnozrnatih kosmičev

Tako da vse pa tud nismo črtal no user posted image jst tud banane jem in korenje jem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: Montignac
11.1.2008 11:09:00   
dulcinea
Jaz sem zadnjič naredila ajdovo kašo s šampinjoni. Kašo skuhaš iz šampinjonov pa narediš omako in to zmešaš. Super stvarca. Daj pobrskaj malo po kulinarika.net. nisem še doma in nimam tukaj recepta.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: Montignac
11.1.2008 11:38:02   
mojamura
punce, to je že 101 stran tega posta, in vem da ste ziher kake pametne nasvete dale za začetnike montingaca.....

a bi še katera mene malo vzpodbudila....

pa zanima me kako hitro ste kaj hujšale na prvi stopnji, recimo kolko kil na mesec povprečno

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: Montignac
11.1.2008 12:04:59   
sonjah
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Punce kaj in kako lahko naredim iz Ajdove kaše? Pa prosim podroben opis ker sem bol leva za kuhanje user posted image


Evo ti punčica en receptek za ajdovo kašo z gobami:

200 g ajdove kaše
300 g gob
1 žlica sesekljane čebule ali šalotke
1 žlica sesekljanega peteršilja
2 stroka strtega česna
žlička gorčice
ščepec majarona
sol
poper po okusu
žlica olivnega olja
voda za zalivanje

Na olju popražimo čebulo, da postekleni, ne sme pa porjaveti. Dodamo ne predrobno narezane gobe in pražimo, da tekočina izhlapi. Dodamo česen, peteršilj, majaron in gorčico, solimo in popramo po okusu ter dodamo še prebrano ajdovo kašo. Premešamo, zalijemo z malo manj kot dvojno količino vode (podobno, kot pri kuhanju riža). Pokrito kuhljamo kakih 20 minut, da voda izgine in se kaša zmehča. user posted image user posted image
 
 

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   RE: Montignac
11.1.2008 12:53:17   
qwasy
Točno to bom jaz danes kuhala - božansko je. Zraven pa radič. Delam pa kar iz zmrznjenih šampinjonov, zraven pa vržem še eno pest namočenih suhih jurčkov za aromo, ni pa nujno.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: Montignac
12.1.2008 10:30:02   
maša*
eno vprašanje: ali se lahko kdaj pri tej dieti prekršiš, ne da bi se ti potem vse podrlo?
danes imamo namreč družinsko kosilo v restavraciji, pa ne bi rada nekaj komplicirala.
ostale dni se držim in jem bolj malo.

p.s. nekje sem prebrala, da zeleni čaj pomaga pri hujšanju? je res? je katera sprobala?user posted image

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: Montignac
12.1.2008 11:09:44   
qwasy
Zakaj bi pa komplicirala? Pojej juho (brez zakuhe), meso/ribe, kuhano zelenjavo (če je ) in solato. Samo krompir ali testenine izpusti, pa imaš tapravega Montija. In če hujšaš, menda ne boš tortice žrla po kosilu, a ne ...

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: Montignac
13.1.2008 12:50:56   
rainbow
Ojla!

Jaz se moram večkrat tu oglašat, da ohranim voljo za nejedje sladkarijuser posted image

vidim, da ste nekatere nove tu user posted image
pa da debata ni več tak ažurnauser posted image

je ena spraševala, kako so šle kile dol; ko sem se jaz striktno držala prve stopnje, so šle hitro dol, vsaj za moje pojme. V roku od avgusta do novembra sem bila lažja za 9 kg.
Zdaj pa imam spet 4 plusa, tak da sem kar jezna sama nase. Aja, hujšala pa sem predlani, in nekje do lani poleti sem uspešno krmarila na drugi stopnji, zdaj jeseni pa mi je vsa doslednost v vodo padla. Ampak, ni še vse igubljeno.

Tak da punce, stopimo vkup in se ne dajmouser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: Montignac
15.1.2008 16:21:17   
dulcinea
Se moram malo oglasit. Danes sem si kupila grenko sol v lekarni. Zdaj moram samo še izbrat dva dneva (vikend), ko ga bom srala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: Montignac
17.1.2008 11:48:21   
qwasy
Dulcinea, a boš poročala ? user posted image
Pri nas pa tega noben ne rabi: midva se neprestano drenjava na wc-ju, ta mali pa tut nonstop plenice menjamo - kaka vsaj 3x na dan že od rojstva ... grozna familja, res user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: Montignac
17.1.2008 18:36:50   
rainbow
Sem vedela, da moram sem pogledat, sta me pa nasmejaliuser posted image

Dulci, kaj ga pa te seruser posted image ? ne, resno, a imaš težave z zaprtjem?

jaz sem grozna, jutro začnem zdravo, zvečer končam nezdravouser posted image

Upam, da ste ostale kaj bolj pridne.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: Montignac
17.1.2008 21:08:26   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Sem vedela, da moram sem pogledat, sta me pa nasmejaliuser posted image

Dulci, kaj ga pa te seruser posted image ? ne, resno, a imaš težave z zaprtjem?

jaz sem grozna, jutro začnem zdravo, zvečer končam nezdravouser posted image

Upam, da ste ostale kaj bolj pridne.


Nimam nobenih problemov, čeprav sem zadnji spila en liter donata, pa me ni pregnalo. Bom pa naredila tole. Sicer sem hujšat začela jovo na novo s prvim januarjem, prečistit se mi pa še ni uspelo. Upam, da bom drug vikend doma, da ga bom lahko srala.

Ti, mavrica, pa le nehaj grešit, ker potem še nas s tem potegneš v greh. Me pa veseli, da smo te nasmejale.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2516
   RE: Montignac
18.1.2008 9:39:01   
daysi
Dulcineja, jaz sem naredila terapijo z grenko soljo preden sem začel z dieto in po štirinajstih dneh. Moram reči, da sem bila res pozitivno presenečena, kajti po tem nisem bila več tako grozno lačna( imela sem problem z prenažiranjem) in tudi prebava mi deluje od takrat super( lahko tudi do tri krat na dan). Vendar moraš biti previdna da boš po terapiji res jedla bolj vlaknine in manj čokolade, ipd.,  ker ti to zapaca vse skupaj. Meni je bil prvič okus soli kar v redu, drugič sem se pa morala zelo potruditi, da je šlo vse dol. Tudi zmes oljčnega olja in pomarančnega soka sem kar z lahkoto popila. Če se boš odločila, da to narediš danes, za jutri ne nečrtuj nobenih shoppingov, ker boš celo dopoldne dobesedno preživela na wc-ju. Dobesedno vse lije iz tebe.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: Montignac
18.1.2008 20:06:54   
maša*
kako hitro začnejo kile dol it? ali pa da se vsaj na obliki telesa pozna, da hujšamo?

sicer hodim 3krat na teden na fitness, tako da se mi zaradi tega verjetno ne pozna na kg, amapk zdaj pa se že več kot 2 tedna držim (z mooče kako pregreho), pa se še mi nič ne pozna na telesu in tudi kg so enakiuser posted image .

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: Montignac
18.1.2008 21:06:16   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: maša*

kako hitro začnejo kile dol it? ali pa da se vsaj na obliki telesa pozna, da hujšamo?

sicer hodim 3krat na teden na fitness, tako da se mi zaradi tega verjetno ne pozna na kg, amapk zdaj pa se že več kot 2 tedna držim (z mooče kako pregreho), pa se še mi nič ne pozna na telesu in tudi kg so enakiuser posted image .



Odvisno, koliko kil imaš preveč. če jih imaš veliko, potem bi se moglo kmal kaj poznat. Če pa je to samo finesa (5 kg), potem pa se verjetno ne pozna kaj hitro.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: Montignac
18.1.2008 21:17:03   
maša*
je kar dosti...10 kg. pa upam da bom nekje do sredine aprila dol to spravla. user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: Montignac
18.1.2008 21:30:06   
dulcinea
Od kdaj pa hujšaš? In koliko si že dala dol, če si?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
   RE: Montignac
18.1.2008 21:46:38   
maša*
na prehrano pazim od 1. januarja, samo sem spoznala da sem marskija narobe naredila in zdaj hujšam po načelih Montija zadnjih 14 dni. Mogoče sem se 2-3 krat pregrešila pri kosilu, samo ni zdaj blo ne vem kak (nisem jedla jedi ki so na seznamu prepovedanih živil). 

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2522
   RE: Montignac
20.1.2008 21:28:51   
rainbow
Čer!

Dulci, saj se trudim, danes sem celo zdravo končala dan.

Sem šla malo gledat, kaj ti to naklepaš in te kar občudujem. No way, da jaz kaj takega naredim. Prvič, si moraš cel dan rezervirat wc pa še nič druga počet razen tega. Grozno.
je pa seveda fajn, da se sčistiš.

uspešno zdravo prehranjevanje želim vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2523
   RE: Montignac
21.1.2008 8:37:25   
puncica
kaj je zdej dulci si se spucala al ne?

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2524
   RE: Montignac
21.1.2008 18:41:56   
dulcinea

Sem šla malo gledat, kaj ti to naklepaš in te kar občudujem. No way, da jaz kaj takega naredim. Prvič, si moraš cel dan rezervirat wc pa še nič druga počet razen tega. Grozno.
je pa seveda fajn, da se sčistiš.


Jaz pa bom to naredila. Ob prvem vikendu, ko bom doma. Ker tu pri tašči že ne bom srala cel dan. Upam da drug vikend. Če bo dragi pršel iz bolnice. user posted image




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?