|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
17.1.2008 13:58:35   
mišk
Šampon: Jst tudi uporabljam za celo telo, z glavico vred, milo od Bubchen. Zaenkrat. Fajn mi je pri milu, ker ne rabim uporabljat dveh rok, ker z eno itak ta malo držim. Navado pa imam, da jo namilim v vodi.

Pred dvema dnevoma sva Dono iz zibelke preselila v kinderpet, pa je bilo čist brez problema. Celo bolje je spala, ker ni več tolkla z rokicami po lojtrcah. Čez vikend pa jo nameravava seliti v svojo sobico.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: Desetke007
17.1.2008 13:59:39   
noa1
Tudi midve danes ne bova šli ven, čeprav ne dežujeuser posted image . Mi je tako grdo in depresivno zunajuser posted image , moja punčka pa tako ali tako spi. Upam, da bomo kmalu imeli sonček, da bova lahko šli spet na dolgi sprehod.
Jutri imava še kontrolo kolkov in že komaj čakam, da ji dam dol ta paket planic. Saj že tudi sedaj malo švinglam in jo kak dan pustim brez, razen čez noč. Pa tudi zdebelikala se je že tako, da imam tudi brez pleničk kaj za prijet.

Upam, dami bo danes zvečer lepo zaspala, še posebej kar sva sami. Včeraj je zaspala ob 11, pol pa se je vsake pol ure zbijala zaradi krčev, pa lačna, pa še moj je tako kašljal, da jo je zbujal....se mi je že mešalo...ni čudno, da sedaj spi kot polhec.

Eno vparašanje....... mogoče je prav idiotsko..pa vendar....... Mi imamo Maxi cosi lupinico in ima notri še tisto dodatno blazinico. user posted image  Kdaj se da ta dodatna blazina ven oz. ali se sploh da. Če jo dam not normalno oblečeno je oK, ko pa je bolj na debelo oblečena pa imam skoz občitek, da je cela zvita in jo tišči.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: Desetke007
17.1.2008 14:01:10   
Klaudia
živa - Pri vročini 38,2°C smo ji dali malo calpola. Ampak res malo. Najmanj kar je napisano v navodilih. Potem ji je vročina padla na 37,6°C. Naslednje jutro pa je imela še stopinjo manj. Dve noči je malo slabše spala, zdAJ je pa že ok. Danes je že imela svojo noč;je spala  21h-3:30, 3:40-7h, 7:30-9h

IZVIRNO SPOROČILO: mama06

Kuham kosilo, govejo juho že mam - ideje za nadaljevanje????Aja pa radičevo solatouser posted image samo vmes še ne vem, kaj bi



Jst sm zadnjič nekaj ful dobrega skuhala. Sem recept po tv gledala user posted image .
Vzameš malo večje zrezke (iz katerega koli mesa, uporabila sem purana - standard user posted image ). Toliko kot imaš zrezkov, rabiš še listov blitve in korenčkov manjše debeline. Korenček blanširaš, blitvo preliješ z vrelo vodo. Sama sem uporabila kar tisto od korenja. Potem pa zrezek posoliš in popopraš, čez daš list blitve pa v en kot korenček. Potem pa vse skupaj zviješ v rolado. Ob strani prebodeš z zobotrebci ali pa palčkami za ražnjiče.
Potem pa malo popečeš z vseh strani in dušiš ene 10minut. Jst sm še malo belega vinčka notri zlila za boljši okus. In to je to. Pol sem pa samo še malo riža zraven zakuhala in je blo njami... user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: Desetke007
17.1.2008 14:07:54   
mama06
Klaudia, vidim, da si tak ekspert in da ti gre super od rok, se bomo kar k tebi povabili. user posted image user posted image

Rada kuham, samo za kuhanje si rada vzamem čas in mir. To pa je sedaj oboje omejenouser posted image user posted image . Še za puding se mi zdi škoda časa, ker sem raje s tamalim.



(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: Desetke007
17.1.2008 14:08:59   
oktoberka
Klaudia, kdaj loh pridem na kosilo?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: Desetke007
17.1.2008 14:13:19   
majoli
Noa 1, mi smo blazinico vzeli ven že po enem mesecu. Poskusi kako sedi brez blazinice, pa boš videla.

Kasija 78, vsakič ko berem, da se kdo sekira zaradi teže dojenčka, sem jezna na pediatre, pa na razne razpredelnice ipd. Naš Maks ima pri treh mesecih 7 kg, dojenček moje sestrične pa ima pri šestih mesecih 6880g. Pa sta oba super zadovoljna (no, kadar ni krčkov) in zdrava. Če je tvoj otrok srečen, je vse ok.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: Desetke007
17.1.2008 14:42:04   
maja zarja
user posted image user posted image huraaaaaaaa!Moj user posted image mi je danes povedal da je po vikendu prost do četrtka.
Tak da tudi midve pridema 22.1. ob 11.00h v Maribor-Kolosej na srečanje.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: Desetke007
17.1.2008 14:47:00   
tave
Pozdrav še od mene.

No naša Tia je na antibiotikih. Pa za povrh je dobila še nekakšne pikice po telesu, kot koprivnica. Sem najprej mislila da je na kaj alergična, pa ni nič takega jedla ali pila. Zato jemo še klaritin. Itak že jamra da samo še od tablet živiuser posted image .
Zaenkrat se Tejči še ni nalezel in upam da se tudi ne bo. Učeti sva imela UZ kolkov in sta oba bp oz 1a. Je pa trajal kr neki časa je dobila sploh pravo sliko na uz, ker je naš ful muvu. No ampak važn da je vse ok.

Srečanje - sva za.

Šibam, da nam kej prikurla. Glih krompir pečem


lp,tave

(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: Desetke007
17.1.2008 14:49:33   
noa1

Srečanje Kolosej MB:
22.1. ob 11.00
- Mehurčica
- Lane 31
- Noa1
- Sanosan
- Maja zarja

še kdo?


(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: Desetke007
17.1.2008 14:51:55   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: maja zarja

user posted image user posted image huraaaaaaaa!Moj user posted image mi je danes povedal da je po vikendu prost do četrtka.
Tak da tudi midve pridema 22.1. ob 11.00h v Maribor-Kolosej na srečanje.user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Superca
Torej smo:- Lane31
               -Noa1
               -Mehurčica
               -Sanosan
               - Maja Zarja
Kar pomeni 8 bab na kupu....to bo dežja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: Desetke007
17.1.2008 14:53:10   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

IZVIRNO SPOROČILO: maja zarja

user posted image user posted image huraaaaaaaa!Moj user posted image mi je danes povedal da je po vikendu prost do četrtka.
Tak da tudi midve pridema 22.1. ob 11.00h v Maribor-Kolosej na srečanje.user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Superca
Torej smo:- Lane31
              -Noa1
              -Mehurčica
              -Sanosan
              - Maja Zarja
Kar pomeni 8 bab na kupu....to bo dežja user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ups deset bab....bo nevihta user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: Desetke007
17.1.2008 14:53:47   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Klaudia, kdaj loh pridem na kosilo?user posted image user posted image user posted image


Ni problema... user posted image  ti kar povej kdaj. Sicer zgleda zapleteno, ampak ni.

A ste vidle da so že oktoberke 2008 na pohodu. Čeprav se mi zdi malo hitro. Sama sem test delala 1.2. pa še to je blo par dni prekmalu...user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: Desetke007
17.1.2008 14:56:10   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia




A ste vidle da so že oktoberke 2008 na pohodu. Čeprav se mi zdi malo hitro. Sama sem test delala 1.2. pa še to je blo par dni prekmalu...user posted image


A da že....lepo user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: Desetke007
17.1.2008 15:05:57   
kmarija
A ste vidle da so že oktoberke 2008 na pohodu. Čeprav se mi zdi malo hitro. Sama sem test delala 1.2. pa še to je blo par dni prekmalu...




Staramo se, staramo..... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: Desetke007
17.1.2008 15:09:04   
mama06
No pa nam je ratalo! Smo bili dobre pol ure zunajuser posted image

Ja res se staramo......user posted image

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: Desetke007
17.1.2008 15:09:09   
skuštrana
Kasija78, ne se sekirat..Če lepo je, imam polulane plenice potem je vse ok..je pač bolj suh. Liza je pri isti višini kot Arsen imela pol kile manj pa je bila ravno tako zdrav in zadovoljen dojenček..Ti ga kar lepo pristavljaj kadar želi pa bo vse v reduuser posted image Tisto o kaloročnem in nekaloričnem mleku je pa mit. Potem bi jaz bila že brez mleka, ker včasih cel dan pojem samo kak sendvičuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: Desetke007
17.1.2008 15:33:07   
skuštrana
Aja,Maxi cosi lupinica, jaz sem tisto že zdavnaj ven dalauser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: Desetke007
17.1.2008 15:36:34   
oktoberka
Zarja ma pa ful hecno reakcijo po cepljenju. Namreč spi kot topek že cel dan! user posted image Ni čudn, pa še tako vreme je!user posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: Desetke007
17.1.2008 16:04:44   
mehurčica
Noa1, kak je lušna tvoja Ajša!
Kdaj greta jutri na UZ kolkov? Midve bova okoli pol dvanajstih tam in še ena prijateljica s punčko istočasno.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: Desetke007
17.1.2008 16:41:46   
jasna
noa1, naj ti čas hitro mine. Bo teh par dni takoj naokoliuser posted image . Kakšno imaš pa geslo za album?

mišk, a v svojo sobico jo bosta že prestavila? Saj mi imamo tudi možnost, pa zvečer jo dajem v njeno sobo spat, vendar jo nato spečo prestavim v spalnico. A celo noč prespi?

mehurčica, kje je ta pustolovski park MB? Za koliko stare je pa primeren?

Kako lepo, da že novi oktobrčki rastejouser posted image . Jaz sem test delala točno 4 tedne po ZM zjutraj v službi. Pol ure za tem pa sem že povedalauser posted image . Moram malo prebrat za obujanje spominovuser posted image .

LP

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: Desetke007
17.1.2008 16:49:43   
valči
Kasija 78,
jaz sem čisto zmedena,kar se dojenja tiče.Dva dni nazaj polno mleka,po dojenju sem si iz ene stisnila 50-70 kaloričnega mleka,ki sem ji ga zvečer dala.Včeraj sem si po dojenjih stisnila le 30 mluser posted image .Dojim po želji,pijem ogromno...Danes pa dopoldne je še bilo,od 11 ure dalje se mi je dojila na 1-2 uri in ko je ob pol treh spila iz obeh dojk,do konca,da nisem imela kaj stisnit ven,se mi naredila Novalac,ker je jokala.In ga je spila 100 ml na dušek,po dojenjuuser posted image user posted image Torej je bila lačna...kolikokrat še do danes?Res ne vem.Sedaj trdno spi,pol jo bom poskušala dojit in pristavljat,po deveti zvečer pa spet Novalak,če bo lačna.Res ne bi rada pristala na flaši,ker se trudim,a vendar se mi zdi,da bo tako.
Je možno,da se preveč za moža sekiram,ker ima ene težave,to fejst vpliva,ali ne?
Grem za nazaj prebrat,se še javimuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: Desetke007
17.1.2008 17:05:16   
noa1
Mehurčica: jaz grem na UZ enkrat med 10 in 11, pa gre moja mama zraven. Ko sva bili na vmesni kontroli sem bila sama, pa je fajn če imaš koga, da ti stvari počuva. Meni je takrat zdravnik rekel, da naj ne hodim po 12 uri, pol pa mi je napisal uro ob 12 pa nekaj. Jaz več res ne vem. Drugače pa tako ni na uro.....ko si na vrsti si pač na vrsti...pa saj gre hitro.

jasna: geslo je Neli

Ta adrenalinski park pa je mega super in za vse starosti...mi smo bili tam za en RD (35 let) in so vsi gor plezali razen mene seveda, ker sem bila v 8 mesecu....je pa za male in velike...bo več Mehurčica povedala...jaz komaj čakam, da bom lahko še jaz šla kdaj tja...poleti. Pa full je fajn, ker je v gozdu in je poleti fajn vse v senci.

Drugače pa se imava s pupo prav fajn....se mi zdi da je še bolj pridna ko sva sami, kot kadar je možek doma...da se ne bom preveč hvalila...še ni večer pa uspavanje ampak vseeno...

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: Desetke007
17.1.2008 17:51:20   
valči
Mehurčica,
ti si nekaj pisala o teži tvoje pupe,pa sej ti  krasno redi,kaj bi na mojem mestu naredila,ko se je v trh tednih zredila za borih 280 gramov,jaz pa vstrajam z dojenjem,nonstop dojim,le noč prespi.Očino bova res mogli dodajat,drugače bo res premalo dobivala.Tako da nikar se ne sekiraj glede tega,si super mamauser posted image

Milo si bom nabavila,trdo,ga še nimam,imava pa šampon od kamilice in Mustela kjopel,ki jo dam v banjo,ko jo kopam.No,vidim,da hvalite milo,a od Mustele obstaja trdo milo tudi?

Mišk,si bila na posvetovalnici in ceplenju,napiši mereuser posted image ,in kako je prenesla pikico.Midve imava 1.2,tako da je še čas.

Če bi imela Nina takšno reakcijo,kot Zarja od oktoberke,bo fajnuser posted image
user posted image 2008 na pohodu???Hitro in bravo za nove štrukljeuser posted image Sem res vesela,da se je pri nam tako izteklo,glede nas to,kako smo se bori za našo Nino.13.1 je bil zadnji dan m.,za valentinovo pa sem bila tako srečna,po nevemkoliko trestih je bil velik plususer posted image Ga imam v predalu za spomin...kako mine letouser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: Desetke007
17.1.2008 20:42:10   
lane31
Noa1 ali pa kera druga....a moram iti po napotnico za UZ kolkov....imam namreč kar na izvidu napisan datum in uro...pa se mi zdi da moram imeti napotnico zraven user posted image

Valči........vem kako te potre ko se stvari okrog mleka začnejo kompliciratuser posted image
Glej na to tako, da si 3 polne mesece dojila in sta bile obe zadovoljni....ne jemlji si k srcu,če kdaj moreš dati dodatek, veš sama da boš naredila vse da bo dojenje čim daljše in četudi bo samo četrt obroka pri tebi je to še vedno user posted image
Super mamica si user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: Desetke007
17.1.2008 20:44:21   
Jenny Anny
Pozdravljene!

Da se še jaz javim po dolgem času. Sem se komaj mal pocajtala, me je nek virus napadel, mi je blo ful slabo in sem bruhala, no posledično je moja pikica ob veliko mlekeca, in sedaj ima že skoraj več dodatka kot mojega mlekauser posted image user posted image user posted image user posted image , ampak se bova trudile, da prideva na več dojenja in manj dodatka.

Temenci zaenkrat jih mamo zelo malo (user posted image ) in jih češemo in umivamo s trdim milom in je kar OK.
No vsega nisem brala za nazaj, večinoma pa kar.

Za seznam, naslednji teden imava P in potem javim mere (da nas ne boš pobrisala Klaudia)user posted image

Drugač pa je moja punčka začela štrajkat v vozičku, sploh se noče vozit, mi kaj svetujete??user posted image

No mi smo pupo tud že selili v večjo posteljico, pa ni nič protestirala.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




Dojenje
agnes

Do kdaj ste oziroma nameravate dojiti?

Do štirih mesecev starosti. (20%)

Do šestih mesecev starosti. (18%)

Do enega leta. (47%)

Do dveh let. (11%)

Do treh let. (2%)

Več kot tri leta. (2%)


Število vseh glasov: 600

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!