|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 8:00:54   
Anonimen
Jutro user posted image  BELJAKOVINSKA

Tudi jaz sem začela piti metin čaj, vedar mi je po njem tako slabo v želodcuuser posted image
Do danes sem še brez grehov.user posted image
Jedilnik za danes:
Z. dve jabolki
M: jogurt
K:pečena bederca+cvetača v solati
M:sadje
V:tuna v solati
                                      Lep dan vsem user posted image

(odgovor članu Katarina_Barbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 8:12:47   
natasaom
dobro jutro! sem brez greha in tud bom čeprav bi požrla tavelko milko..
kaj bom jedla pa še ne vem.zaenkrat nimam apetita..hana hoče rdečo peso tako,da bo zihr pesa zraven kakega meska

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 8:25:31   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Tudi jaz sem začela piti metin čaj, vedar mi je po njem tako slabo v želodcuuser posted image


Oj, mogoče pustiš večko predolgo namočeno? Ker meni se je enako zgodilo par dni nazaj, ko sem pozabila ven vzet - je bil ful temen in potem mi je blo slabo...user posted image

Biba - sicer po moje ni kake hude panike, ampak vseeno si preberi, kaj piše na konzervi od mesnega narezka - mislim, da je not kar precej škrobauser posted image

Aja, prej pozabla povedat - ste me čist narajcale s tem leg magicom - sem ga danes naročila, ker rabim nekaj za rit in stegna zdresiratuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 8:39:36   
Anonimen
Dietauser posted image  Kaj pa vem katera.user posted image
Ne morem verjet, da se včeraj nisem nič javila.user posted image  No, včeraj zjutraj sem pojedla eno pomarančo in spila dve kavi do kosila. Morala bi na telovadbo, pa sem vse skupaj zamudila, ker sem šla na roditeljski sestanek. user posted image  Potem sem si skuhala hrenovke ob 18-ih. Kasneje pa nič več nisem jedla. Samo še en zeleni čaj sem spila.

Danes sem dan začela s kavico brez. S seboj imam pomaranče. Kdaj jih bom jedla??? Ne vem še.
Čau.

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 8:40:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Tudi jaz sem začela piti metin čaj, vedar mi je po njem tako slabo v želodcu

Mogoče predolgo pustiš vrečko v vodi, pa čaj postane grenak.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 8:43:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mayy
Vprašala bi vse ki hujšate po ločevalni a katera zjutraj pije kapučino. Misli da je kapučino kriv za neuspešno hujšanje, mi je motivacija čist padla user posted image .

Kakšen kapučino? Iz vrečke? Ja, ta ima ful cukra noter. Jaz pijem kavo brez s tremi natreni.

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 8:51:58   
tejčica
Da se na hitro javim.

Ste prave čveke, sam jaz vam nimam časa sledit.

Tudi včerajšnji dan je uspel. Dopoldan kava in sadje, za kosilo zelenjavna rižota in za večerjo fižolova solata.

Danes imam OH in še ne vem kaj bom jedla. Moram nekak pokombinirat s kosilom za mojega ki ima danes rd, da ne bom glih pašte naredila, k je mojmu vseen če je sploh ne bi nikol jedel.user posted image Sem bila pridna in pekla in še dobro da bom zvečer lahko tudi sladko jedla. Se bom pa najbrž pregrešila s kožarčkom šampanjčka.

Tolk za sedaj od mene.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 9:23:31   
Anonimen
Barbs, hvala za opozorilo. Bom pogledala na deklaracijo. Sicer sem ga samo 1/4 pojedla, ker mi itak ni dober.

Jaz sem pa tok lačna zdele, da sem si šla kupt mal kuhanega pršuta in suhe salame, da bom zdržala do kosila.user posted image

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 9:28:15   
binica
BELJAKOVINSKA

Zdi se mi, da smo ful pridni!!! Včeraj sem se sicer malce pregrešila, ampak ni šlo drugače. Lana je z mojo mamo včeraj pekla kruh in je zame posebej naredila eno čisto mičkeno štručkico in ko sem prišla iz službe, mi jo je že takoj prinesla na vrata.... in kako naj je ne pojem? A meni težkouser posted image user posted image user posted image

Drugače sem se pa pridno držala, sem se pa zjutraj na skrivaj stehtala in se od nedelje teža ni nikamor premaknila. A ne bi bilo fajn, ko bi vsak teden izgubile po 3 kg?? user posted image user posted image user posted image  Mislim, da v tem primeru motivacija ne bi padla...

Danes imam pa fraj popoldan in sem se mislila odpravit v Trst malo v shopping, samo kaj - če si kaj kupim za obleč, mi bo čez 2 meseca vse fuuul preveliko, tako da grem lahko samo po kake čevlje in po kake cotke za Lanico....

Si grem skuhat en metin čaj, lepo delajte!!

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 9:56:14   
HuAnita
Montignac ---
s em že izgubila 1. teden 1,2 kg,  pa sem očitno že dobila nazaj...user posted image user posted image user posted image   Imamo toliko poslovnih kolsi te dni, še za novo leto, tone hrane, pa nič uporabnega, potem jem juho, kolikor se da čisto, pa solato, potem pa....vse po redu.... Saj se krotim, ampak nisem si mogla kaj proti 2 kromprijevima svaljkoma....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa čokolada-moja šibka točka, ki je vendo na zalogiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dii)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 10:06:42   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Imamo toliko poslovnih kolsi te dni, še za novo leto, tone hrane, pa nič uporabnega 


Ja, tudi jaz imam v tem mesecu še dve ponovoletni večerji. OK, na eni bomo plesali, bodo kile vsaj obstale, druge se pa precej bojim. Gremo v kitajsko restavracijo - kaj predlagate, naj jem, da se ne zredim spet za eno kilo?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 10:23:09   
Anonimen
Riders: v kitajski lahko ješ ali riž ali pa kaj od mesa + zelenjava.

Punce, tiste, ki poznate dieto ZELENI SLAP: kako je pa z juhami? Npr, da si sama doma naredim zelenjavno juho. Imate kakšen recept? Je še nikoli nisem delala sama - vedno kupim kar tisto v vrečki - zato ne bi rada totalno zabluzila..


(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 10:33:14   
daysi
Punce, uspelo mi je!!
Prvi dan , da nisem čisto nič grešila.user posted image user posted image
Včeraj sem zjutraj jedla sadje, kosilo hrenovko in solato, na koncu juha, res nato nisem bila lačna do 18-ih, nato še po hrenovke in solato. Ful sem ponosna sama nase.
Jaz pijem tudi kavo brez z natrenom, občasno pa se pocrtljam z kapučinom, ki nima sladkorja. Na vrh dam ščepec cimeta, kar da kavi božanski okus, pa še dobro naredi za hujšanje. Zelo me mika, da bi stopila na tehtnico, vendar se je zaenkrat še izogibam.


_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 10:33:59   
Jaz*
 Gremo v kitajsko restavracijo - kaj predlagate, naj jem, da se ne zredim spet za eno kilo?
[/quote]

V kitajski imaš kar nekaj stvari za kombinirat, najtežje je pri juhah, ker tam je vedno škrob. Če hočeš jesti B vzameš za predjed kake pečene perutničke na žaru, ali pečeno zelenjavo. Za glavno pa vse kar meso, ki je pripravljeno na mongolski način, je pečeno na žaru in poleg je vedno zelenjava, pa kake kalčke za solato. Če imaš pa raje riž in testenine, vzameš zelenjavno juho in kako vege stvar z rižem ali pa vege nudle.
Upam da ti bo kaj v pomoč.


(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 10:34:18   
Anonimen
http://www.najina-poroka.com/forum/forum_posts.asp?TID=719

Tukaj dosti piše o dieti zeleni slap.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 10:37:27   
Jaz*
MONTI

Počasi in brez prekrškov grem naprej. Moj današnji jedilnik
Z: ovseni kosmiči+0,2l mleko 0,5%
M:2 pomaranči
K:biftek na žaru+grah
V:tuna+paradižnik
Miganje: zaenkrat pred službo 50 počepov+100 trebušnjakov

Pa pa

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 10:42:40   
Anonimen
ZELENI SLAP

Evo, tole juho sem našla.. Najbrž bo čist ok, le maslo bom nadomestila z oljem.

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=1232

(odgovor članu Jaz*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 10:59:57   
mayy
Dobro jutro!
Evo spet sem pila kapučino, ja tisti iz vrečke, pa sem rekla da ne bom več user posted image .
Danes je škrobni dan bom mela za kosilo pasulj in pz žemljo, za večerjo pa samo pasulj. Za jutri pa ne prevzamem odgovornosti za slab zrak v Ljubljani user posted image .
Sem pa včeraj tudi telovadila, bravo jaz.
Vidim da najhitreje hujšajo tiste pa beljakovinski dieti user posted image user posted image .
No jaz vstrajam pri ločevalni, sem rekla da jo moram vsaj enkrat spelat do konca.

Lep dan vsem!




_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 11:07:58   
lukec
Dan!     LOČEVALNA


Danes dolgčas, imam sadni dan, vmes bom pogrickala še 10 dkg oreškov in to je touser posted image ! Je pa danes zadnji krajec, morda bo kaj učinka.
Vsem čestitke za velike in male minuse in gremo naprej.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 11:11:45   
Anonimen
mayy, zakaj si pa raje ne narediš bele kave?? Meni osebno je boljša kot kapučino iz vrečke.

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 11:15:52   
mayy
Ker imam občutek da če kapučino pijem me ne boli glava.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 11:19:37   
Anonimen
aja..
kaj pa če bi tisto eno vrečko imela za 2 kapučina, namesto za 1?

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 11:26:14   
Anonimen
Zdele sem šele videla, da tista juha ne bo ok. Tudi graha ne smemo.. Se pravi, boljše kakšno drugo zelenjavo not.

Drugač pa zgleda da moja dieta učinkuje - očitno mam že manj maščobe (user posted image user posted image ), ker me že cel dan tok zebe, da je groza. Pa imam vedno toplo v pisarni, pa zapiram radiator.. Npr. prejšni teden sem mela cel teden čist zaprtega, pa mi je blo čist ok. Zdej mam že od včeraj na max + klimo na 30 stopinj pa me zebe - oblečene mam pa hlače, reklc in puli brez rokavov.. Itak, nisem normalna.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil biba12 -- 16.1.2008 11:30:56 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 11:30:39   
Barbs
mayy, od neskafeja se dobi kapučino brez sladkorja (v vrečkah) ...Sem ga kupila v Tušu, kjer ga je opazla ena kolegica, ki redno tja zahaja. Se ravno tako lepo speni ko zmešaš in je dobrega okusa - če ti je pa preveč grenak, pa si flikni not natren. Jaz sicer pijem zjutraj kavo, tega imam pa takole za pocrkljat, če me prime kaka zimauser posted image
Biba,  dietno zelenjavno juho narediš tako, da različno zelenjavo   ( najbolje zeleno - papriko, brokoli, bučke, por, ti ki imaš rada korenček, daš še en korenček) narežeš na kockice, opereš, v posodo daš žličko olivnega olja, prepražiš malo čebule , nato prepražiš zelenjavo, dodaš baziliko, česen, zeleno, če ti paše kak lovorjev list, še malo prepražiš, dodaš en brizg paradižnikove mezge (al pa ne) in zaliješ z vodo. Pokuhaš kakih dvajset minut in to je to.

Moje kosilo bo pa danes njami : cvetača iz pečice - cvetačo bom očistila, cvetove malo pokuhala v kropu, nato pa  ogjevarno posodo malce namazala s stopljenim maslom ( čisto malo, s čopičem) , naložila zelene liste od cvetače, nanje položila cvetke(obrnjene navzdol), posula z naribano mozarelo in dala za deset minut zapečt v pečico... Varianta za bolj lačne je še, da vse skupaj preliješ s stepenim jajcem in kislo smetano (jaz se bom vzdržala, čeprav je bolj njami)user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 11:37:23   
Anonimen
Barbs, bom probala naredit tole juho. Bi jo ful zjutraj jedla, ker mi ne paše meso in salame... Čeprav je tud to problem, ker ne maram zelenjave. Jem samo korenček, koruzo, grah, krompir, pogojno pa še solato, brokoli, cvetačo.. Ampak se res silim.. user posted image  Bom poskusila naredit iz zelenjave ki jo lahko jem in jo imam celo nekako rada.. (fuj paprika, paradajz,..)

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?