|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 13:17:10   
Anonimen
VPRAŠANJE - ZELENI SLAP
 
Kako je z grešenjem pri tej dieti? Vem, da tudi pri drugih naj ne bi grešil, ampak vseeno.
 
Sprašujem za to, ker imamo do konca januarja par rojstnih dni, pa v kino se mi že ful lušta it - to pa nekako ne gre brez kokic in coca-cole. user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 13:27:03   
Špelca21
Hvala vsem. No se bom zdj probala zorganizirat da bom vsaj mal bolj enakomerno jedla. K jst sm ponavadi jedla dopoldne razne jogurte in sadje  pol pa kvazi kosilo in večerjo ob 16.30 pol pa nič več.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 13:28:13   
dii
biba12

pri tej dieti naj nebi grešil ker takoj ko spraviš v sebe že najmanjšo količino OH se ti ustavi..in ne gre dol..no vsaj tako sem jaz prebrala..
js se ne grešim ker me je strah da se bo res ustavilo..user posted image
tk da če si se ravno spravla na to dieto ti priporočam da se je držiš striktno..
to je moj nasvetuser posted image

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 15:06:12   
mayy
Samo da se javim, včerajšni dan je uspel brez grehov. Danes sem pa pojedla eno jabolko, za kosilo pa puranje zrezke, zelje in PZ žemljo. Sej vem preveč user posted image .

Vprašala bi vse ki hujšate po ločevalni a katera zjutraj pije kapučino. Misli da je kapučino kriv za neuspešno hujšanje, mi je motivacija čist padla user posted image .

Kar se tiče obrokov imam jaz sadje ob 11h, kosilo od 13-14, večerjo pa ob 18h, teh ur se kar držim. Imam pa med zajtrkom in kosilom saj 2h razmaka.

Drnula: Nevtralne hrane mislim da ni, le na sadni dan se lahko jejo tudi oreščki, semena. Vendar le v majhnih količinah in ne slanih ali praženih. Ja pa seveda zelenjava ki jo lahko ješ vsak dan.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu dii)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 15:09:28   
Anonimen
ZELENI SLAP

Jaz sem že pojedla svojega lososa s solato z jajčko.

Kaj pa SEGEDIN, lahko??

Mayy, jaz sem pri ločevalni vedno pila belo kavo ali kakav, včasih tud kapučino, pa je šlo dol.

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 16:33:21   
dulcinea
Danes sem si kupila grenko sol. Zdaj pa samo še dan in voljo zberem, pa grem srat user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 16:46:00   
Barbs
Hojla,

vidim, da ste ok. Jaz sem veliko delala danes , pa nisem imela preveč časa mislit na hrano. Zjutraj standard - dva kivija, pa kava, pa čaj, okrog enih pa telečja hrenovka, paradižnikova solata s čebulo in pikico mozzarele, se mi je pridružil tudi mož, le da je on zraven šopal še domač kruh...Zdaj razmišljam, da bi še kako uro počakala, da mi ne bi bilo treba malicat, pa bi potem popila kefir in pojedla grenivko. Nekak mi ne paše spet meso ali pa sir. Danes sem imlea tudi neke prebavne motje, me je mal špikalo po trebuhu, pa ene dvakrat sem mal čičala na školjki...user posted image   Zdaj si bom namontirala vibraton - ne morem ven, ker sem sama s tamalim, ki je malo bolančkan...user posted image
Dulcinea, jaz tudi zbiram pogum za očiščevalno kuro.... reci kdaj?user posted image

Biba, lahko segedin, če ga ne boš gostila z moko... samo meso, prepraženo na čebuli, zelje in paradižnikova mezga z začimbami...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 17:16:24   
tjaga
Hoj,

danes mi je od silne gužve uspelo pojesti le en krožnik testenin s paradižnikovo omako in baziliko (karakter, sem pustila malo testenin) in solato. Spila sem pa po moje cca. 1,5 litra vode.
Zdaj grem pa domov in na fitnes, upam da ne zlezem skup od shiranosti user posted image user posted image .

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 17:44:57   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Dulcinea, jaz tudi zbiram pogum za očiščevalno kuro.... reci kdaj?user posted image


Sem mislila ta vikend (Med tednom ne bo šlo, ker sem v službi). Pa je reku moj, da naj pridem ta vikend k njemu. Pri njih doma pa res ne morem cel dan na skretu sedet a ne? user posted image



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 17:54:08   
Strawberrie Cherrie
evo jaz se pokorno javljam za seznamček, so me danes zvagali -0.5kg? ok nekaj jeuser posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 18:48:40   
eya
Pridne ste punceuser posted image

Jaz svojega jedilnika raje ne pišem, ker se boste zgrozile vse, ki ločujete beljakovine in ogljikove hidrateuser posted image

Sem pa jedla zmerne porcije, pa zdajle bom šla še na aerobiko...

(manj jej in več migajuser posted image )

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 19:10:47   
metkica1
Vidim, da ste pridne vse po vrsti user posted image user posted image  in da vam uspeva.
Jaz sem na dieti manj žri in včeraj pri tehtanju imela - 2 kg

Ima mogoče katera kje napisano oziroma link od diete ZELENI SLAP se priporočam, bi poskusila z njo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 19:26:53   
paris
Hojla punce!
Vaša navijačica je postala pridružena članica, če vam je prav? Od danes naprej sem z vami. Fino bi bilo shujšat 5kg.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 20:05:35   
Naty*Taja
Hojla Dulči, kje si kupla tole sol in kako se ji točno reče, da ne bom izpadla ...
Jaz sem pa danes grešila...ja!Zjutraj običajno, v službo sem mogla že za ob 7 in potem ni blo časa jest, pa ob pol štirih po atija potem pa po otroke in direkt v trgovino...tam sem pa podlegla pol kosu pice, ker se mi je že fuzlalo od lakote! Kaj češ tudi to se zgodi. Zdej pa sploh nisem več lačna, ker me je tisto malo pice tak napihilo, da me je kr trebuh bolel....user posted image . obljubim, da bom šla pol ure prej s šole in jest normalno kosilo, ker tole pa res ne velja nič.
Hej, Dulči, dej mi povej, kje si tole sol kupla, ker bi jaz prav rada naredla enkrat eno tako čistko. Po moje se po tem prav prijetno počutiš. Pa kako točno se imenuje, da ne bom izpadla ...

user posted image Barbs - sem prebrala, da čičaš na školjki in boš vzela vibrator...!user posted image

Pozdravljene nove in vse stare in se pišemo...



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 20:07:01   
Naty*Taja
No, evo Dulči, sem ti dvakrat na pisala, da nebi slučajno pozabla mi odgovorit! user posted image
Sej ne, me je tamali vmes zmotu in sem mogla z njim it spat, pol sem pa že pozabla, kaj sem že napisala...sory


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 21:41:05   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Hojla Dulči, kje si kupla tole sol in kako se ji točno reče, da ne bom izpadla ...
Jaz sem pa danes grešila...ja!Zjutraj običajno, v službo sem mogla že za ob 7 in potem ni blo časa jest, pa ob pol štirih po atija potem pa po otroke in direkt v trgovino...tam sem pa podlegla pol kosu pice, ker se mi je že fuzlalo od lakote! Kaj češ tudi to se zgodi. Zdej pa sploh nisem več lačna, ker me je tisto malo pice tak napihilo, da me je kr trebuh bolel....user posted image . obljubim, da bom šla pol ure prej s šole in jest normalno kosilo, ker tole pa res ne velja nič.
Hej, Dulči, dej mi povej, kje si tole sol kupla, ker bi jaz prav rada naredla enkrat eno tako čistko. Po moje se po tem prav prijetno počutiš. Pa kako točno se imenuje, da ne bom izpadla ...

user posted image Barbs - sem prebrala, da čičaš na školjki in boš vzela vibrator...!user posted image

Pozdravljene nove in vse stare in se pišemo...




Hehe. Kar dvakrat. Kupila sem jo v lekarni. 100gramsko v Ajdovščini in sem dala zanjo 2,60€, v Ribnici (moje rodno selo) je pa menda okrog 5€. tko da malo povprašaj. Drugače pa sem rekla samo grenko sol in so mi dali. več si pa lahko prebereš tukaj http://www.montignac.mojforum.si/montignac-about62.html (mi ni hotelo naredi aktivnega linka.


< Sporočilo je popravil dulcinea -- 15.1.2008 21:48:03 >


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 22:00:10   
katjandraž
LOČEVALNA DIETA

Hej, punce.

Za mano je B dan z malo grešenja. Za zajtrk so bile mandarine, kosilo sem si vzela v šolo, da ne umiram od lakote do 16.30, pa so bili ravno čufti na jedilniku in sem raje kar to jedla. Niso pa imeli polnozrnatega kruha, tak da sem pojedla kos polbelega, šla 2x iskat solato, na koncu pa sem pojedla še juho brez prikuhe. Za večerjo sem pa pojedla solato s feta sirom, paradižnikom in papriko. pa makovke zraven. ja, ve, BIG MISTAKE!  Itak jem prevelike obroke (po 4 mandarine ali 3 kivije ipd.), potem pa še mešam B med samo in jem bel kruh, pa še za večerjo, ko ne bi nobenega smela. user posted image

No, jutri bom bolj pridna. Bom jedla zajtrk in tudi malico, ko pridem domov pa rižoto in solato in še za večerjo malo, če bo kaj ostalo. Se beremo!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 23:35:52   
petrinja
BRAVO za vse izgubljene kileuser posted image user posted image user posted image . če bo šlo tako naprej bomo poleti zakupile vse jumbo plakate, da se bomo gor v bikinkah kazaleuser posted image .

moja izguba je trenutno po 2 dneh intenzivne diete, -1 kg. tako da bo naslednji ponedeljek bolj optimalni pokazatelj izgube teže.



_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 4:41:44   
snorlax
Jutro bodoče misice!user posted image

Kako ste kaj? Se pridno držite?

Meni dieta kar laufa. Še vedno ne grešim, ker če enkrat začnem, potem je pri meni fertik za vedno.

Glede urnika obrokov.
Vstajam zelo zgodaj (ob 4.00) in takrat pojem en sadež,
nato okoli 4.30 zajtrk,
ob 9.00 v službi pojem en sadež,
pa ob 12.00 en sadež,
kosilo pa, ko ga skuham, to pa je med 15.30 in 17.00 uro.
Če imam kosilo kmalu, potem pojem še večerjo okoli 19.00 - 20.00 ure, če pa je kosilo pozno, pa pojem eno jabolko ali mandarino.

Punce, imam eno prošnjo. Sodelavka tudi hujša in sicer po ločevalni dieti. Ni pa ravno ljubiteljica sadja in zelenjave, zato sem ji omenila, da obstaja tudi dieta z beljakovinami (ima ful rada meso). Pa vas prosim, tiste, ki ste na beljakovinski dieti ali kakšni drugi, kjer lahko uživaš veliko beljakovin, bi mi lahko na kratko napisale, malo o tej dieti? Please!user posted image

Lep dan user posted image in brez prekrškov user posted image !


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 7:30:15   
jer.za.
LOČEVALA

Jutro!

No včerajšnji dan je minil brez telovadbeuser posted image in z malo grešenja. Sem zvečer pri večerji pojedla še četrt kosa polnozrnatega kruhauser posted image . Ampak danes pa naprej brez grehov.
Jedilnik:

Z:jabolko, kava BS
M:jabolko
K:krompir v kosih, repa, solata, PZ kruh
V:še ne vemuser posted image

mayy: jaz zjutraj vedno pijem belo kavo BS, moj mož jo pa s sladkorjem, pa gre vseeno dol.

Šibam, delo kliče.



(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 7:37:05   
Peteršilj
jaz hujšam tako : zjutraj jem sadje, potem fino prrrrrrrrdim, kosilo jem normalno kot ostali, samo manj, pa za večerjo sadje ali jogurt, pa vmes tak, če gratam preveč lačna. Pijem pa ogroooooomno vode.  Upam, da bo ratalo nekaj.

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 7:47:29   
Miss Piggy
Dobro jutro še od mene! Se mi ne da za nazaj vsega brat, mogoče kasneje.
No jaz sem še z vami.
Včeraj sem 1. grešila user posted image !  Jedla sem dovoljeno hrano ampak ob 11h zvečeruser posted image .


(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 7:47:34   
Anonimen
ZELENI SLAP

Evo, še moje poročilo

Z: 1/4 mesnega narezka (doručka).. Enostavno mi zjutraj meso ali salame ne potegnejo. Jajca bi jedla, vendar potem pojem tud po 2-4 jajce na dan, kar se mi pa ne zdi ravno pametno.
K: štorovke z jajčko
V: nimam pojma.. mogoče malo tune ali purana.

Danes sem se vagala in mam po 2 dneh 0,5 kg manj.user posted image

(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 7:54:52   
Katarina_Barbara
Dobro jutro!

Moj jedilnik danes:
Z: košček sira, jogurt
M1: sadje
M2: solata s tuno
K: meso iz juhe (piščančje), zelenjavna priloga, čista juha
V: jogurt + telovadba

Danes imam musklfibr od leg magic-a. Drugače pa se mi po hlačah že malo pozna, tehtala se bom pa šele 26.-ga.

Jaz imam razporejene obroke pribilžno takole:
Z: ob 7.30
M1: okrog 10.00
M2. po 12.00 - odvisno od gužve
K: ob 16.30
V: okrog 19.00, včasih jo tudi spustim, odvisno od sitosti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.1.2008 7:59:48   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
tiste, ki ste na beljakovinski dieti ali kakšni drugi, kjer lahko uživaš veliko beljakovin, bi mi lahko na kratko napisale, malo o tej dieti?


Ojla, jaz sem na beljakovinski, mi bolj ustreza. Zeleni slap je različica beljakovinske, vendar mi tudi ni všeč, ker črta določene stvari povsem. Torej beljakovinska točkovna, ki jo imam jaz ( na dan smeš pojesti največ 30 točk v prvem delu hujšanja, potem, v nadaljevanju 20, da obdržiš težo pa do 40), temelji na tem, da skroaj popolnoma izločiš OH iz vsakodnevne prehrane - s tem prisiliš telo, da si iz odvečnih maščob "pripravlja" tisto, kar telo rabi . s tem seveda hujšaš. Zgleda pa tako - vse meso ( piščančje, svinjsko, telečje, goveje), klobase, salame, hrenovke, ima porcija oz. en obrok po 1 točko. RIBE so zakon. Čista goveja juha 0 točk. Eno točko ima tudi trdo kuhano jajce ..... uživaš lahko sir v zmernih količinah - 10 dag sira ima 7 točk, pa skuta enako, dovoljena je žlica majoneze, pa smetana v kavi (seveda brez sladkorja) je bolj priporočljiva od mleka...pa take. Dovoljeno je tudi uživanje določenega sadja - npr. kivi (2 točki), mandarina, grenivka ( skratka citrusi), vendar najbolje zjutraj oz. po potrebi tudi za kako malico - banane so prepovedane, tudi jabolko ima kar precejšnje število točk...Prepovedana je "sladka" zelenjava oz. si jo ne moreš privoščit, ker ima precej točk, potem pa ostalega ne moreš jest ( koleraba, rdeča pesa, korenje, tudi čebula ima kar veliko točk, vendar jo lahko uporabiš kot začimbo ali podlago za kak golaž, pretiravat ne smeš s paradižnikom...) , priporočljivo je kislo zelje, repa, zelena paprika, solata (vendarne smeš pretiravat - normalno skledico) , skratka zelena zelenjava, kuhana, še boljše surova... Od pijač nesladkan čaj, gazirane pijače ne, kava bs, morda kaka limonada bs... Potem pa mal sam kombiniraš -  golaževa juha, segedin, mineštra z mesom, najbolje se obnesejo kaki kosi mesa popečeni na teflonu, zraven pa zelenjava...  Strogo pa je prepovedano : moka, sladkor, testenine, krompir, riž - ima ena mala porcija toliko točk, da potem tri dni ne bi smel jestiuser posted image

Toliko na kratko - po tej dieti, če se jo držiš, zelo učinkovito hujšaš, je pa treba biti potem strikten tudi, ko končaš z njo - lahko ješ OH, vendar tiste z nizkim GI, pa recimo za zajtrk...

Jaz pa zdaj napadam dva kivija... se beremo kasneje, držte se!

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?