|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.1.2008 21:10:48   
dulcinea
Jaz se sam tolk javim, da sem še med živimi. Tehtala sem sicer se, sam ne povem koliko je manj. ni veliko, ma povem konec meseca. Enkrat na mesec je dovolj.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.1.2008 22:54:34   
tejčica
Še mal glasu od mene.

Kot sem že zadnjič pisala, mi dieta že prve dni ni šla najbolje, čez vikend pa sem bila še pri mojih in ni bilo o dieti ne sluha. Sem se pa odločila, da danes štartam znova in to resno! Pri meni je za kak teden mami in sva štartale skupaj, tako da bo na začetku malo lažje. Prvi dan (B) je že minil brez prekrškov in pretiranih skušnjav.user posted image

Sem se pa zvagala danes in sem kljub vsem grehom v prejšnjem tednu (sploh ne vem če lahko rečem da sem bila na dietiuser posted image ) izgubila 1kg.user posted image

Pa čestitke vsem za izgubljene kilograme!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
14.1.2008 22:57:43   
Naty*Taja
Madona, nekatere pa postavljate rekorde!
Jaz se tehtam čez 14 dni in upam, da vas presežem! user posted image
Čao


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 1:35:25   
Drnula
!?=&##$
ja kolk pa ve to hujšate ! ! ! ? ? ?
Hja - disciplina ni bila nikoli moja vrlina.
Zame ni noben problem cel dan lepo tko kot se šika jest, ko pa je 1x večer pa se mi meša. Tako je pri meni in bilo je pri nas doma pri vseh .... jedli smo pozno zvečer, takrat smo bili vsi v hladilnikuuser posted image ... in ne morem ne da bi se potešila s kakim kosom sira ali prepečencem.

Mi katera pove kaj so to nevtralna živila pri ločevalni ? ? ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 6:16:56   
Naty*Taja
Hojla Drunula - po moje je to isto kot pri Montiju - se pa smatra pod to zelenjava - zadeve, ki jih lahko ješ z b in z o.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   [Brisano sporočilo]
15.1.2008 6:46:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 7:33:13   
jer.za.
LOČEVALNA

Jutrouser posted image !

Vidim da ste bile zelo pridne v izgubljanju kg.user posted image user posted image user posted image

Jaz sem včerajšnji dan preživela breh grehov, čeprav me je tam okoli šestih začelo malo matrati-mi je zadišal kruhuser posted image , pa sem šla raje malo na leg magica pa trebušnjake delat, pa me je minilo.

Jedilnik za danes: 
Z:kava BS, mandarina, jabolko
M:jabolko
K:popečena piščančja prsa s čebulo, porom in papriko-narejeno v voku, solata, kos kruha
V:isto kot kosilo, le brez kruha

Šibam delat.

papa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 7:49:20   
Anonimen
jer.za: tole ne bo ok. Zajtrk mislim.. Ali samo jabolko ali pa mandarino. Oboje pa ne.

Jaz bom pa danes - ZELENI SLAP:
Z: tuna
M: kava, korenček
K: pečen losos na žaru, zelenjava.

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 8:10:04   
Katarina_Barbara
Dobro jutro!

Jaz sem bila včeraj tudi pridna, brez grehov. Sicer me je mikalo, pa sem šla rajš kuhno pucat.
Za večerjo pa sem telovadila.

Še jedilnik za danes:
Z: jogurt, pusta šunka, kava
M1: 2 mandarini, žlica skute
M2: jogurt, sir, narezana sveža kumara
K: popečen puranji medaljon, zelenjavna priloga
V: leg magic



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 8:39:38   
Anonimen
Lep pozdrav user posted image  BELJAKOVINSKA

Včerajšnja kriza je minila.Imam problem, da kadar me kaj potre dobim volčji apetit, zato sem imela včeraj krizo.
Danes bom jedla:
Z; jabolko
M:skuta s sadjem
K;mineštra
M:sadje
V: pol hrenovke+solata
                                       Do večera pozdravljeneuser posted image

(odgovor članu Katarina_Barbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 8:59:38   
binica
BELJAKOVINSKA
 
Jutro, včerajšnji dan je tudi pri meni minil brez greškov. Zvečer sem pridno delala trebušnjake na Ab Rocket-u, ki se mi vedno bolj dopade. Pismo, kakšen trebuh bom imela do poletja s takim tempom? user posted image user posted image user posted image  Imam pa to rundo res veliko volje za shujšat, saj s temi kilogrami res več ne morem živet. In tokrat sem res prepričana, da BOMO ZMOGLE!!!!! 

Čestitke vsem za izgubljene kg. Koliko smo jih izgubile vse skupaj? Je katera računala? Čaki čaki, vzamem kalkulator.... 62,5 kg skupaj od tistih, ki smo se javile. Bravo bravo!!!!!  user posted image user posted image user posted image
 
 
Kind lady - a so sploh dovoljene hrenovke pri beljakovinski? Ne vem kje sem brala, da so kao prepovedane....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 9:16:26   
babajči
Živjo!

Kako vam kile letijo dol!!! Ne morem verjet! Jaz se pa matram in je vsega skupaj -2,5kg od 3.1. Sicer se tolažim, da je zdravo hujšanje od 0.5 do 1 kg na teden, pa me vseeno kar malo zavist baše, ko vidim, da je moj možek shujšal v istem času z isto dieto in z večjimi količinami hrane 6 kg!!!

Pa vsem user posted image user posted image user posted image  za izgubljene kilograme!user posted image

LP

Maja

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 9:33:20   
Jaz*
Ojla!

Moj prvi dan Montija je za mano, brez pregrehuser posted image .
Današnji jedilnik:
Z: ovseni kosmiči+0,2 dcl mleko 0,5%
M: 2 pomaranči
K: puran na žaru+solata
V: mocarela+paradižnik
Pred večerjo pa še aerobika

Pa pa

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 9:34:52   
jer.za.
biba12:hvala za opozorilo.
Sem samo na jabolkuuser posted image .


(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 9:45:04   
Špelca21
Oj. No da se še jaz javim. Tehtala se še nisem (to pride na vrsto 7.2.) ampak vidim po hlačah, da jih malo lažje že zapnemuser posted image .
No moj današnji jedilnik:
Z: navadni jogurt, kos kruha
M: kivi+ jabolko
K: rižota-zelenjavna

Zvečer pa spet na fitnes. Jst sm prov notr padla v ta fitnes, se ful bolš počutim zdj k migam in prov vsak dan grem z veseljem tja. Upam, da me bo ta zagnanost držala. user posted image

Lep dan vsem

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   [Brisano sporočilo]
15.1.2008 9:47:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 10:53:13   
Anonimen
Pozdravljene punce!!!! Se vam pridružim pri dieti(končno).Jest se bom šla pa to da zmanjšam neustavljivo slo po ogljikovih hidratih.Ješ 3 glavne obroke.2sta beljakovine-solata,1 obrok je nagradni,tu kombiniraš ogljikovi hidrati+ beljakovine(razdeliš na 3 dele).Lahko si izbereš katerikoli čas al kosilo ,večerjo ,zajtrk in  to moraš pojesti v 1 uriuser posted image .Če si  lačen si lahko naložiš še,ampak moraš pjesti vsakega malo,ne samo og hidrate.Sokovi so prepovedani razen vode ,vsaj 2 litra na dan.Sokovi spadajo med nagradni obrok(seveda šteješ z ostalimi og.hidrati)Shujšat moram pa minimalno 10 kguser posted image .V bistvu to ni dieta ,ampak da dosežeš ravnovesje za vse življenje.Kilce pa gredo same dol(upam).Lahko si privoščiš tortico,pa shujšaš.user posted image  U madonca sm naložilauser posted image .Vglavnem si moram sestavit jedilnikuser posted image  Danes sm spila kavo ,zajtrk je bila hrenovka z malo majoneze.Za naprej pa še ne vem... Upam (mora) da bo šlo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 11:02:40   
Anonimen
Imam pa en problemček: Kupila sem si novo tehtnico,pa je ne znam naštimati niti po navodilih(itak so full zapletena ,jest pa blonduser posted image ).Je pa hyundai(elektronska s termometrom,merjenjem maščibe in brezžičnim zaslonom),ker stara je kazala preveč kguser posted image Če ima slučajno katera bi prosila čisto simpl navodila.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 11:14:53   
lelaval
LOčevalna

jaz pa se danes nisem mogla upreti skušnjavi in sem se ponovno zvagala (po sadnem dnevu je vedno manj kg user posted image ) - in je že kilca manj, ko včeraj user posted image   -samo se bom nadalje vagala le 1x tedenskouser posted image , da mi kak dodaten dekagram vmes ne uniči motivacije . user posted image

Danes pa so otroci zjutraj jedli strjenko (sladico), jaz pa sem par koščkov ananasa ven pobrala - sladici pa sem se brez težav uprla. user posted image Če še bo - in seveda za jest - jo bom jedla čez 2 dni. Toliko volje pa premorem. user posted image
Za kosilo pa bo 1 par hrenovke in zelena solata, za večerjo pa le 1/2 . Sem ugotovila, da mi je prejšnji teden šlo tako malo dol, ker sem imela velike količine obrokov user posted image .

Aja - pa na eni debati mi je Albina naredila take lušte z burekom. Kot user posted image se slinim, ko samo pomislim nanj (sirovega). Sem šla gledat v Rinino knjižico, pa nikjer ni omenjeno, da se ga lahko, ali da se ga ne sme jest.  user posted image A ga smem -  na B dan?
Naj povem še, da sem včeraj zvečer preživela 1 uro na sobnem kolesu, danes pa je že pol urce pilatesa za mano. user posted image
A so kje na netu vaje za noge in zadnjico - bi prosila za link.

Bodite pridne še naprej.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 11:22:21   
Špelca21
Evo nekaj linkov z vajami

http://www.aktivna.si/gibanje/vaje/vadbeni_program_tnz-2369.aspx

http://www.aktivna.si/gibanje/vaje/vaje_za_lepo_oblikovane_noge-2363.aspx

http://www.aktivna.si/gibanje/vaje/vaje_za_lepo_zadnjico_i-2370.aspx

http://www.aktivna.si/gibanje/vaje/vaje_za_privlacne_noge-2376.aspx

http://www.aktivna.si/gibanje/vaje/vaje_za_lepo_zadnjico_ii-2411.aspx

Pa fajn migaj

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 11:36:19   
Špelca21
Ej punce djte mi prosim povedat kako si vi časovno razdelite obroke čez dan? Jst mam zajtrk nekje okoli 7h pol pa ne vem kako naj si razdelim mailco pa kosilo pa malico pa večerjo.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 11:59:32   
Anonimen
Kaj pa vem.Jest zjutraj spijem 2 kavi.Zajtrk tam okoli 10.Potem kosim ob 13 do 13 30 ,ko pride hčerka iz šole.Večerjam pa ob 17-18.Naj bi bilo vsaj 4 ure med posameznimi obroki.Grizljam pa vmes skoraj nikoli.Aja pa vsaj 2 litra tekočine spijem,vedno.Sedaj ko se začenjam tega programa držat bom pa še več.user posted image

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 12:01:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: binica

BELJAKOVINSKA
 
Jutro, včerajšnji dan je tudi pri meni minil brez greškov. Zvečer sem pridno delala trebušnjake na Ab Rocket-u, ki se mi vedno bolj dopade. Pismo, kakšen trebuh bom imela do poletja s takim tempom? user posted image user posted image user posted image  Imam pa to rundo res veliko volje za shujšat, saj s temi kilogrami res več ne morem živet. In tokrat sem res prepričana, da BOMO ZMOGLE!!!!! 

Čestitke vsem za izgubljene kg. Koliko smo jih izgubile vse skupaj? Je katera računala? Čaki čaki, vzamem kalkulator.... 62,5 kg skupaj od tistih, ki smo se javile. Bravo bravo!!!!!  user posted image user posted image user posted image
 
 
Kind lady - a so sploh dovoljene hrenovke pri beljakovinski? Ne vem kje sem brala, da so kao prepovedane....
  Pri dieti zeleni slap odsvetujejo hrenovke.Jaz jih pa jem, čeprav redko. Dieto si malo prirejam po svoje in učinek je super.user posted image

(odgovor članu binica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 12:27:19   
Anonimen
Pri meni so takole razporejeni obroki:

Z: ob 5.30 (jajčke, tuna.. - čeprav mi je ful hudo zjutraj to jest, ker mi bolj paše kakšno mleko...)
M: nekje ob 10.00 (korenček)
K: ob 14.30 (meso, ribe, zelenjava, solata, jajce)

Večerjam pa ponavadi ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.1.2008 12:50:29   
lelaval
Ločevalna
 
Špelca 21 - hvala za linke - bom pregledala in preizkusila.
Jaz jem zajtrk nekje med 7 - 8 uro zjutraj, sledi kava,
kosilo od 12-13.30 (odvisno, kdaj sem lačna user posted image ),
večerja pa okrog 19-20.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?