|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 11:11:31   
nina166
Včerajčnji dan je minil brez pregreh. Sem jedla ob 13.00 krompir in solato, potem pa me cel popoldan ni bilo domov in nisemimela možnosti nič jest. Zvečer ko pa sem prišla sem bila lačna ko user posted image , samo je bilo že kar pozno in sem šla raje kar spat.

Danes pa imam OH. Za zajtrk je bil ananas, za kosilo bom tudi jaz imela zelenjavno pico, za večerjo pa malo pice od kosila in pa seveda čokolado user posted image

Prijetno hujšanje vsem in čimmanj lakote user posted image


_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 11:22:24   
Barbs
Ojla,

hvala bogu, da včeraj zvečer nisem obupala in sem šla lepo spat, kajti danes je res vse drugače. Mislim, da sem imela malce pozno krizo, zdaj b o pa šlo brez problemov, sploh, ker sem danes zjutraj stopila na vagouser posted image  Kile povem v ponedeljek, ko upam, da jih bo še manj kot danes. Ne upam, vem! Sem prišla že iz mesta - kupila sem si nesladkan kapučino neskafe ( a ga katera pije), da bom imela včasih zjutraj za pocrkljat, pa dve kili koromača (to bomo lulali in dobro jedli, hvala bogu, da so ga v šparu dobiliuser posted image ) , kupila sem si tudi eno seksi črno majčko s kapuco (športno sicer...a potem je sploh lahko seksi???!!!user posted image  ) , da sem si vlila motivacijo za športanjeuser posted image . Zdaj sem pridna in lepo tapkam za službo, pa še malo sem vas prišla pogledat.

Danes : Z: kava bs, dva kivija
            M :preskočila, me ni bilo
             K: praženo kislo zelje, klobasa (user posted image )
            
popoldne še ne vem, verjetno kar en bifidus od jovilenda, un čist opulen, mislim, da je  cela pa še mal...., če bo potreba, zvečer pa imam v planu hrenovke z ajvarjem in gorčico in zeleno solato....

Punce, ful ste pridne, dajmouser posted image user posted image user posted image  Do maja mormo shujšat, potem se pa dobimo na enem pikniku in pojemo VSE živo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 11:25:50   
jer.za.
Hojla!

Tudi jaz imam danes OH dan. Ker sem na žalost cel dan v službi(do okoli 18.00), si bom kar v pisarno naročila eno zelenjavno pico brez sira. Za večerjo pa nekaj sladkega-če bova šla z možem po trgovinah bo to gotovo sladoled v Cityju, drugače pa kakšen piškot.
Sem pa imela sedajle en težek sestanekuser posted image user posted image user posted image , eden me čaka še popoldan in če povem po pravici sploh nisem lačna čisto nič-škoda, ker ni danes sadni danuser posted image user posted image .  Sem do sedajle pojedla eno banano, pa še to precej na silouser posted image .

Vidim da ste zelo pridne v pisanju včeraj, vendar mi zmanjkuje časa da bi vse prebrala.

Šibam delat naprej.



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 11:29:48   
Katarina_Barbara
Hojla!

Jaz pa imam danes rojstni dan, zato sem bolj na sadju in jogurtih. Pozno popoldne pa imam obiske, tako, da prav dietno ne bo, se bom pa skušala mal kontrolirat.


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 11:39:08   
saraja
Ns hitrco, šibam po Žana,
Katarina_Barbara - vse najboljše za tvoj rojstni dan!!!!Pa čim manj sladicuser posted image
Za piknik pa obvezno velja!! Super ideja, bomo požrle vse ja, hahaha!

Se beremo, no ko vas berem dobim še več zagona, zlate ste!!!

Dijo

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Katarina_Barbara)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 11:47:54   
mayy
Pozdrav še od mene. POpila sem kapučino, pojedla eno jabolko, sedaj pa pa mislim že na kosilo. Bodo špageti in paradižnikova omaka, za večerjo pa še ne vem mogoče samo čokolada.
Dobrodošle vse nove hujšarice.user posted image
Katarina_Barbara vse najbolše pa lepo praznuj.user posted image
Nataša kot so ti že povedale nobeden ni grd, zato niti besede več o tem.
Živka držim pest za čim boljšo oceno.

(odgovor članu Katarina_Barbara)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 11:48:57   
Katarina_Barbara
Hvala, hvala!

Preveč praznovanja na kupu: danes obiski, jutri, v soboto in nedeljo.
Obup!



(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   [Brisano sporočilo]
9.1.2008 12:11:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katarina_Barbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 12:13:40   
Anonimen
Punce, a katera peče polnozrnat kruh doma, pomožnosti v kruhomatu?

Prosila bi za kak recept, ker sem slišala, da tisti polnozrnati kruh v trgovini ni pravi oz. so notri tudi druge moke.

Hvala..

Drugače sem pa danes spila ene pol litra metinega čaja, pol litra vode.. Pojedla sem pa zjutraj kruh + kakav, potem pa ene 5 jabolčnih krhljev - suhih, malo prej pa dve mandarine.. Doma me čaka pa zrezek in solata. Komaj čakam!! user posted image

(odgovor članu Katarina_Barbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 12:14:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živka
K: Pire krompir in kuhana cvetača


Pire krompir brez kisle smetane, mleka in margarine?? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 12:26:14   
Anonimen
Hvala vsem za vzpodbudne besede. Pride tak dan.

biba12- Jaz pečem kruh v kruhomatu. Po mojem mnenju samo polnozrnata moka ni ok, ker pride tak zbit kruh. Jaz kupujem tisto Sparovo moko za kruh (samo vodo še dodaš), potem pa dodam še sončnična in lanena semena.
Katarina_Barbara- Vse najboljšeuser posted image
živka- Itak, da bo dobra ocena.user posted image
saraja- Piknik. user posted image  Itak.user posted image  Samo, jaz vam bom vse pojedla.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 711
   [Brisano sporočilo]
9.1.2008 12:42:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 13:09:48   
Anonimen
Živka, nočem te spravit v slabo voljo, vendar mleko in maslo sta B, ne Š. Ne gre skupaj.

Ja, kako pa naj pol jem polnozrnat kruh, če mešaš notri še belo moko??? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 13:32:10   
Anonimen
Katarina_Barbara vse najboljše in najlepše user posted image
 
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 13:39:12   
Miss Piggy
Katarina_Barbara, vse najboljše še od mene!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No toliko, da se javim, da tud jaz še vztrajam. Sam že mal zgubljam voljo, ker se nikjer nič ne pozna, vagat se pa ne moremuser posted image - pa sem tako firbčna...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 13:41:17   
sonjah
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Punce, a katera peče polnozrnat kruh doma, pomožnosti v kruhomatu?

Prosila bi za kak recept, ker sem slišala, da tisti polnozrnati kruh v trgovini ni pravi oz. so notri tudi druge moke.

Hvala..

Drugače sem pa danes spila ene pol litra metinega čaja, pol litra vode.. Pojedla sem pa zjutraj kruh + kakav, potem pa ene 5 jabolčnih krhljev - suhih, malo prej pa dve mandarine.. Doma me čaka pa zrezek in solata. Komaj čakam!! user posted image


POLNOZRNAT KRUH IZ KRUHOMATA





180 g jogurta
20 g olivnega olja
200 g vode
20 g kvasa
10 g soli
1 žlica sezama
1 žlica sončničnih semen
1 žlica bučnih semen
350 g moke iz celega pšeničnega zrna
150 g polnozrnate pirine moke
100 g črne moke
1 žlica mletih lanenih semen

 

 


v kruhomatovo posodo damo vse tekoče sestavine, torej jogurt, olivno olje, vodo, sol, dodamo še kvas* in po 1 jedilno žlico semen (čez noč lepo nabreknejo). Čez vse to vsujemo moko in na koncu še žlico mletega lanu.
Programiramo osnovni program z vsaj 5 urnim zamikom (v tem času se kvas v slani tekočini pretvori v solno kvasno emulzijo, kar da kruhu nove kvalitete).

V petih urah sol pomori kvasovke,nastopijo pa encimi,ki prevzamejo vzhajanje.Tak kruh je bolj rahel, manj se drobi,dalj časa ostane svež in mogoče še kaj.Sol in kvas morata biti v tekočini vsaj 5 ur,da se ta proces odvije.Zadevo sem prvotno delala posebej,zdaj pa dam kvas in sol s tekočino na dno ,čez to pa moko in programiram z najmanj 5-urnim zamikom .Temu se reče solnokvasna emulzija.Čeprav to izjemno rahlost v tem konkretnem receptu pa naredi jogurt.
 
Tega sem glih dons "ukradla" in ga še nisem probalauser posted image . Samo punce ga full hvalijo. Sicer pa jest pečem tega
 
POLNOZRNATI KRUH

1 kg polnozrnate moke
3-4 dag svežega kvasa
7 dl mlačne vode
1 žlička soli
2-3 pesti ovsenih kosmičev
3-4 pesti semen (bučna, sončična, lanena, prepražena sezamova)

V kruhomat dam sicer samo polovico teh sestavin, pa raje večkrat spečem. In ravno tako pustim vsaj pet ur sestavine v kruhomatu, ker ne dodam sladkorja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   [Brisano sporočilo]
9.1.2008 13:45:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 13:47:04   
jer.za.
Katarina_Barbara: vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image . Želim ti lepo praznivanje, s čimmanj prekrškiuser posted image .

Sedajle sem si naročila zelenjavno pico(brez sira), pride čez pol ure. Njamiiiiiiiii.

Šibam naprej v norišnico.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 14:00:53   
lelaval
Katarina Barbara - Vse najboljše  - za tak poseben dan je pa ja normalno, če malce grešiš - samo pazi, da to ne preide v navado user posted image
Fajn praznuj.


 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 14:04:07   
tejčica
Jaz sem še z vami, sam javljat se mal pozabljam. Danes imam OH dan. Za zajtrk in malico (je bila lakota) sem pojedla po dva jabolka, za kosilo bo pašta z drobtinami in zraven solata, za večerjo pa najbrž kar čokolada. Mi tako maaaaaanjkaaaaaa.

Katarina_Barbara,
                                 user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 14:27:06   
birdy
Katarina_Barbara- vse najboljše, pa še na veliko let. PA danes je tvoj dan in jej kar ti paše. Pol pa jutr naprej z dieto. Vsaj jst vem, da bi tko naredilauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 14:28:20   
daysi
Jaz si pečem polnozrnati kruh doma, malo pokombiniram z rženo moko, raznimi semeni (lan, bučne pečke, sezam,,...). Masa za kruh pride na koncu ful mokra, kruh je bolj trd, vendar vzdrži dalj časa. Kruhu iz trgovine ni za zaupati, saj v črni kruh dajejo črno kavo, tako da je samo obarvan bel kruh, polnozrnati v trgovini je bolj mehak in seveda veliko bolj svetev kot če ga spečeš doma.

Danes bomo imeli pico, jaz z zelenjavo, drugi pa navadno, sem že ful lačna. Danes še nisem grešila, upam, da mi uspe.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 14:47:35   
natasaom
jest sem imela za kosilo jajčka in solato,malica in večerja bo pa surovo kislo zelje user posted image ..sploh nisem več lačna in sitna...upam,da ni to zatišje pred nevihto user posted image
še kadit sva nehala (upam)

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 15:13:36   
Barbs
Oj, sem prej pozabila omenit - kaj je to en user posted image , da ne morem khm..kakat? Danes zjutraj sem popila kofe, pa donat, pa dva kivija - vsak normalen človk bi si na veceju postavil šotor in poslal domačim razglednico - jaz pa nič. Pa potem sem jedla kislo zelje za kosilo, pa sigurno sem spila že en liter čaja, zdaj pijem spet donat - madona ja! V čem je fora? Mož mi naklada, da je to verjetno zaradi spremembe načina prehranjevanja - ampak, saj jem zelenjavo, pa pijem ogromno tekočine??!!! Pa že včeraj sem imela neke probleme, danes me je pa čist iz tira vrglo, glede na kombinacijo živil, ki sem jih zmetala vase...res ne vem, kaj naj še nardim...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.1.2008 15:50:07   
jer.za.
Barbs:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne mi zamerit ampak sem se nasmejala od srca-pa ne zaradi tega ker ne moreš kakat, ampak zaradi celotne kombinacije, ki si jo dala vase.
Je pa res kot, da se je način prehranjevanja spremenil, s tem pa tudi sama prebava. Počakaj še kakšen dan, če pa ne bo nič potem pa v lekarno in kupit sol-ki so jo punce omenjale že omenjale v debati.
Lahko ti pa jaz malo posodim-odkar hujšam sem tudi po 5x na Wc-juuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?