|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
7.1.2008 18:22:02   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana


Za vse posledice je sama že prej vedela, zato mislim, da ji nima strokovnjak kaj pomagati. kar sama naj si. Zavestno je šla delati splav, zdaj pa bi rada pomoč. Baba hudičeva.

na temi spontani splav sem spraševala, kam naj se moja prijateljica obrne po pomoč po splavu.. in dobim takle odgovor.
danes skos neka žalost.. danes me je že tolokokrat prizadelo, tako kot da bi šlo zame..



kodrana, vem, da je hudo, ampak res tisti forum ni bil pravi za to vprašanje - pa saj veš sama user posted image  Priznam, da bi se sama na podoben način odzvala oz. razkurila, če bi tisto temo zagledala pred 3 leti, ko mi je umrl sinek - se ne bom nič fino delala. Zdaj pa pač bolj trezno, časovno odmaknjeno in predvsem manj subjektivno gledam na vse skupaj.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Majčice '08
7.1.2008 18:39:25   
TamaraJ
Ojla majčice!

Jaz sem z morfologije in je vse OK. Se pa lumpi ni hotel pokazat, tako da ostaja user posted image . Se mi je kar velik kamen odvalil od srca in upam, da gremo mirno do konca. Je pa to moje veseljedanes res bolj zasenčeno.. kar ne morem nehati misliti na BOJANC in to zajeb.. usodo. ja, le kakšno preiskušnjo ji je namenilo življenje?...


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Majčice '08
7.1.2008 18:41:28   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
Jaz sem z morfologije in je vse OK. Se pa lumpi ni hotel pokazat, tako da ostaja user posted image . Se mi je kar velik kamen odvalil od srca in upam, da gremo mirno do konca.


user posted image  Ampak je pa res en sramežljivček tale tvoj knedeljček user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: Majčice '08
7.1.2008 18:48:44   
Skye
Čer punce.

TamaraJ čestitke za uspešno prestano morfologijo....sam da je vse OKuser posted image

Jaz kar ne morem nehati misliti na našo BOJANC..poskušam se postaviti v njeno kožo, in me je kar groza. Bojanc drži se puncauser posted image

Anitka mislim da dr. Rosič dela do 14 h...nisem pa prepričana.....najboljše da jutri ko boš poklicala kar poveš da bi rada prišla popoldne. Ja dr. Lukman tud opravlja 3D,  sam  kar se izkušenj in znanja tiče mislim da ima dr. Rosič vendarle prednostuser posted image

Punce, danes sem še jaz prvič zavila v Baby center gledat cotke za moji princeski (ste mi naredile lušte)..pa sem bila kar malo razočarana. Vse cotke za novorojenčke so večina v roza in plavi barvi...edini dve barvi ki mi nista všeč...jaz imam rada bolj močne barve in tako sem trgovina zapustila praznih rok. Že vidim, da bo potrebno iti v shoping v Italijo, Avstrijo.




_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: Majčice '08
7.1.2008 18:54:11   
aria81
Čau.

Sem samo na hitro spreletala o čem ste se pogovarjale, ker enostavno mi ne znese. V službi imam dela vrh glave dama me čaka pa še študij. Kar pestro.

Bojanc ne vem kaj naj ti napišem, ker ne vem kako je če se ti zgodi kaj tako hudega. Mislim da so vse besede odveč, samo čas lahko zaceli rane. DRŽI SE. user posted image

V glavnem še na kratko o današnjem pregledu.
Vse je OK. Pridno rastemo in že kar pestro brcamo. PDP je rekel G da pustimo 10.5. čeprav bo teden kasneje oz 17.5. Za teden dni ne bomo komplicirali (njegove besede)user posted image

Z možem nisva želela vedet kaj je, ko pa je končal sem ga vprašale če se spol vidi. G me je pogledal se nasmehnil in mi rekel "Kaj nista videla? Pa tako lepo vam je "TISTO" pokazalo."
Pokazalo KAJ?????? Lulico ali luleka?????  Jaz sem vidla neki malo debelejšega tam odspodaj ma o luleku ne duha ne sluha. Mi je povedala kolegica da se je njej isto zgodilo. Je mislila da so jajčka na koncu pa so bile sramne ustnice. BO?!?!? Ne razumem več nič. Saj čene bova že maja izvedela. A ne??

Še podatki za seznamček:
Naslednji pregled imam 30.1.
3D v Postojni pa 18.1.
+ 5 kg

Srečno vsem ki vas čakajo še preglediuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: Majčice '08
7.1.2008 18:55:59   
aurora28
Skye ja res trgovine so obložene z rozimi in modrimi barvami, ampak kaj češ. Saj se kaj tudi najde v rdečem, bež, zelenem...Meni so osebno najbolj všeč oblačila oranžne barve in rjave, ker so zemeljske barve in jih lahko fino kombiniraš z marsičem. Tudi za svoje sineka sem nekaj res kupila v čisto modri barvi, sem pa nekaj stvari kupila v kombinaciji barv kot so bež, rjava, rumena, modra in zelo dobro pašejo skupaj, še posebej modra-bež-rjava. Mi je pa mami danes kupila za našega user posted image kompletek v rdečo-sivi barvi in je superca. user posted image Aja, pa atiju se tak dopade, ker ima kompletek na sprednji strani majhno kladivce in šraufenciger. user posted image user posted image  

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Majčice '08
7.1.2008 20:08:24   
Anitka
Skye hvala za informacijo. Bom jutri poklicala pa bomo dorekli kako in kaj. Glede barv pa ti dam kar prav.

TamaraJ in aria81 user posted image user posted image user posted image user posted image za uspešno opravljene pregledeuser posted image user posted image user posted image user posted image Jaz že komaj čakam naslednji torekuser posted image user posted image




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Majčice '08
7.1.2008 20:44:31   
Taula
Bojancuser posted image user posted image  Verjamem da je odločitev za UPN zelo težka in nanjo se ne moreš pripraviti, tale birokracija pa še dodatne težave dela. Bodi močna v četrtek, če nas rabiš smo tuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Majčice '08
7.1.2008 20:46:32   
zalazoya
user posted image  TamaraJ in Aria81 čestitke za uspršno morfo. user posted image


Tud jaz ne morem nehat mislit na BOJANC. user posted image   Sem kar skoz slabe volje.


Se beremo jutri, upam da bo na morfo vse OK vam javim, čau.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Majčice '08
7.1.2008 20:49:11   
Estrella*
Čer, punce!
 
barwaw: joj, je lumpek tale tvoj user posted image . Noče se pokazat? Veš, jaz tudi v prvo nisem bila firbčna kaj nosim, sedaj pa me kar razganja , da bi mi kdo potrdil.
 
Danes sem bila kar razočarana na pregledu, ker je rekel, da z morfo ne bo ničuser posted image user posted image user posted image . sed je odločil, da je v Medvodah zaradi slabegaUZ ne bo več delal in mi napisal napotnico. Grem v soboto k njemu v Trbovlje. Joj, spet to čakanje. Drugače pa me je G pregledal in vnetja niveč user posted image , maternica je dobre 2 cm nad popkom,,,OK in srček je poslušal. Pravi, da je vse OK in da se vidimo v soboto.
 
Avto je nazaj in me je koštal 276eu. No, relativno malo, ker sem pričakovala okoli 500. Imam  pa  novega megana(unga  s široko ritkouser posted image )
Razmišljam o zamenjavi, ker ni ravno praktičen....Že malega komaj zapnem, ko bo pa še en,, si ne predstavlajm...
Aurora: super oblekce. KOsem jih videla se mi je kar milo storilo...fantek joj kok luštno.
Aria in Tamara...čestitke k uspešni morfouser posted image
 
Seznam bom pa jutri ažurirala.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Majčice '08
7.1.2008 20:59:05   
Taula
Aurora...ti si kupovala  modro, jaz pa roza.user posted image  No kupila sem nekaj belega in bež tudi. Ko sem videla tiste oblekice sem se komaj uprla. Komaj čakam poletje, da bo prineceska nosila krilca.user posted image

Moja morfa je mimo. Vse je ok, dve šansi sta..ali bo velika pupa (boga mami za rojevanjeuser posted image ) ali pa smo en teden starejši. Naslednji UZ imam v 30 tednu, pa bomo takrat točno rekli. Drugače pa, če ne bi bilo AC- ja ne bi vedela spola, ker je noge skupaj tiščala. Je sramežljiva.user posted image  Dobila sem tudi sirup, ker sem slabokrvna. Pridiga o kilah mi ni ušla, mi je takoj rekla naj se malo nazaj držim pri sladkarijah. user posted image  Naslednji pregled imam 6.2.
V sredo grem nazaj v službo. Po eni strani komaj čakam, po drugi pa me je strah. Sem trapasta.user posted image
Upam da ste vse imele uspešno morfo, je dovolj slabih novic na majčicah.user posted image

Za morfe jutri pa user posted image user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Majčice '08
7.1.2008 22:16:07   
kodrana
 
[/quote]

kodrana, vem, da je hudo, ampak res tisti forum ni bil pravi za to vprašanje - pa saj veš sama user posted image  Priznam, da bi se sama na podoben način odzvala oz. razkurila, če bi tisto temo zagledala pred 3 leti, ko mi je umrl sinek - se ne bom nič fino delala. Zdaj pa pač bolj trezno, časovno odmaknjeno in predvsem manj subjektivno gledam na vse skupaj.
[/quote]

ja, razumem, da te to razkuri. samo je fora, ker nisem sploh napisala, da gre za namerni splav, ampak samo za splav. ena je vedla za koga gre in za kaj se gre in jo je potem ujezilo. jaz sem imela tudi spontani splav, pa zato nisem nikoli krivila tistih, ki so šle delat splav nalašč.
ampak baba hudičeva? a ni to malo too much?
nisme vedla pod ktero temo to dat in se mi je zdela ta najbolj primerna, sploh pa če napišeš, da gre za splav..
saj te razjezi, smao malo spoštovanja.. ne vem, no? vsak po svoje. jaz si tudi pod anonimnostjo ne bi upala s takimi..
le eno preprosto vprašanje je bilo in na forumu je vedno, kdo ki ga nekaj moti. kot tisto pordniško nadomestilo... je mogla ena začet s tem, kako smo se lahko ene odločile za otroke s tako nizkimi dohodki.. bla bla bla.. sploh neke neumesne komentarje. mene moti to.


Aria, Tamara in Taula user posted image za morfologijo. supercauser posted image .

Estrella
žal mi je, da boš morala še čakat na morfo.. ampak, bo pa potem bolj sladko.

jaz pa danes prvič čist zares in kar pogosto čutim brce in mi je tako lepo user posted image .


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Majčice '08
7.1.2008 22:58:36   
jana81
jeeeej user posted image čestitke vsem za super opravljeno morfo...sem ful vsesela za vas...
vsaj še kakšna dobra novica...
zdej sem dala še slikce cotk v album,sem tak iskala oranžo barvo z modro kombinacijo, ker nama je fuuul všeč, pa sem bolj malo našla v oranžni, je pa zato več zelene in modre, kar je pa tud ok.user posted image
 pa moj grozn velik trebuh v 23 . tednu...

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Majčice '08
8.1.2008 6:55:12   
aurora28
Dobro jutro!

Tudi sama sem bila zelo žalostna za Bojanc in ko sem mojmu povedala je še on bil žalosten, ni mogel verjeti, da te to lahko doleti. user posted image user posted image user posted image

Jana81 super buši in super cotke! user posted image user posted image user posted image user posted image Kje pa si jih kupila, ker so zelo lepe, so mi zelo všeč, še posebej zaradi oranžne in zelene barve. Veš, jaz sem tudi iskala ti dve barvi, ampak imajo v Baby centru bolj modro in roza user posted image .No zaenkrat jih imam kar nekaj, ampak jih bom še dokupila v H&M in C&A. user posted image

Estrella* mi je žal, da nisi imela morfologijo, ker to čakanje je tak mučno. user posted image user posted image
Ali ti potem hodiš k dr. Jurci, ker on tudi dela v Medvodah in Trbovljah?
Moj G je namreč dr. Jurca in sem zelo zadovoljna z njim. user posted image



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Majčice '08
8.1.2008 7:21:20   
Taula
Jutro.

Sem mislila da bom prva, pa je Aurora28 zgodnja.user posted image
Jana81..luštne cotike. user posted image  Kje sta jih kupila?

Estrella* škoda za morfo, vem kako je smotano čakanje.user posted image
 
Jaz se bom danes pripravila za job, sem kar slabo spala ko sem razmišljala kako bo jutri, otroci so me po moje čisto že čisto pozabiliuser posted image
 
Srečno danes na morfiuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Majčice '08
8.1.2008 7:33:30   
Estrella*
Jutro!
 
Aurora: Ja mislim , da smo se že enkar menile o tej temi. Ja  hodim k Jurci in mislim, da tudi nataša?? Sem bila pa res razočarana, že vsa na trnih, potem pa ničuser posted image . Ti hodiš v Trbovlje? In kakšen UZ imajo tam??
 
Jana: krasen bušiuser posted image , nič ne vidim, da bi bil grozenuser posted image Oblekice so zelo lepe. Meni se tudi zdijo malo močnejše barve full lepe. Jih je pa res malo težje dobit. Malo bo potrebno pogledat tudi po drgih trgovincah.
 
Taula: čestitke k uspešni Muser posted image . Mogoče je še bolje, da nisem imela M, ker vidim, da se nobena user posted image  ni hotela pokazatuser posted image . Jaz pa tako firbčnaaaaaa.
V službi nisem bila dobre dva tedna pa sem imela tudi nalegoden občutek ko je bilo treba nazaj. Sej boš vidla, prvi dan bo malo kriza, pol boš pa hitr na stari tir zapeljala.
Jaz mam tud 6.2 GP!!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: Majčice '08
8.1.2008 7:47:39   
Estrella*
MAJČICE 2008

27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , MB, (O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image     
user posted image  
medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:107cm, +7,5Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image : user posted image
, KR (O:103cm, +3,5kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita(81´) ,
1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +4,5Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image , CE, (O:XXcm, +8kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , NS:user posted image  ,
 (O:88cm, +0kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image(O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 66cm, +5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image


14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka
 
17.Maj 2008   
edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza 
user posted image
Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  
Zalazoya (79`), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +5kg)
 
22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , NS:user posted image , Postojna,(O:96cm,+5kg ) 
 
   
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo , user posted image :user posted image

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´), NS:user posted image    

user posted image  
sesil (77´), NS:user posted image Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , NS:user posted image , MS (O:81cm /+11cm/; +4kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted image :user posted image , (O:91cm, +0,5kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image  user posted image , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image ,NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image  martina 25 (82´), NS:user posted image , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´), NS:user posted image , Trbovlje,(O:89 cm, +2kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +3kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +2kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image  
SKUPAJ NAS JE 67 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joob, BOJANCuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 8Xuser posted image ,user posted image : 11Xuser posted image  in user posted image : 48X user posted image




(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: Majčice '08
8.1.2008 7:50:50   
Estrella*
user posted image PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image    


08.01.2008: Katina (M), Kastanjeta(M), Zalazoya (M)
 
10.01.2008: Petrahh (GP), 80Kaja (M) ,edinaos (M), Tally (M) 

11.01.2008: Čmrlika (GP)

12.01.2008: Estrella* (M) 

14.01.2008: MARTINA25 (GP) 

15.01.2008: Naty (M), Anitka (M), Skye (GP), Pepita (GP)  
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M), majanagaja (GP) 
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP)

21.01.2008:špelin@ (M)
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), BOJANC (M), Anitka (GP) 

24.01.2008: buccka (GP), Katy82 (GP
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)

30.01.2008: Estrella* (3D)

31.01.2008: .muki. (GP)


user posted image  PREGLEDI V FEBRUARJU 2008user posted image

01.02.2008: Naja3 (GP), najča (GP)

06.02.2008: Estrella* (GP), Taula (GP)

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: Majčice '08
8.1.2008 7:54:56   
Estrella*
Kaja08, kaKo je bilo na gp??? Oglasi se kaj.

DANES PA DRŽIMO PESTI ZA : Katina (M), Kastanjeta(M), Zalazoya (M)
 
user posted image  SREČNOuser posted image


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: Majčice '08
8.1.2008 7:56:49   
Estrella*
Spet moja pozabljivost...Aria81, popravek sledi......

user posted image PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image    


08.01.2008: Katina (M), Kastanjeta(M), Zalazoya (M)
 
10.01.2008: Petrahh (GP), 80Kaja (M) ,edinaos (M), Tally (M) 

11.01.2008: Čmrlika (GP)

12.01.2008: Estrella* (M) 

14.01.2008: MARTINA25 (GP) 

15.01.2008: Naty (M), Anitka (M), Skye (GP), Pepita (GP)  
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M), majanagaja (GP) 
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP)

21.01.2008:špelin@ (M)
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), BOJANC (M), Anitka (GP) 

24.01.2008: buccka (GP), Katy82 (GP
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)

30.01.2008: Estrella* (3D), Aria81 (GP

31.01.2008: .muki. (GP)


user posted image  PREGLEDI V FEBRUARJU 2008user posted image

01.02.2008: Naja3 (GP), najča (GP)

06.02.2008: Estrella* (GP), Taula (GP)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: Majčice '08
8.1.2008 8:18:37   
Katina
Dobro jutro,

vidim, da ste že zgodaj začele uradovati, super. Mene je po včerajšnji novici kar malo strah MF, čeprav ima naš user posted image kar ustaljen ritem - zbudi se okoli 8. ure in je dopoldan kar dejaven, nato pa spet zvečer. Ponoči pridno spančka - pa jaz tudi. Si bom poskušala nabrat malo zaloge za potem user posted image . A katera ve kako se jo da konzervirat?

Odločila sem se, da bom s sabo na MF vzela tudi user posted image . Upam, da ji bo všeč. user posted image pa mi je previdno povedal, da ga je strah, saj sem mu poleg včerajšnje novice povedala še eno o katastrofi ene user posted image en teden pred rokom in je čisto user posted image . Ga čist razumem, ker se kar ne more znebit občutka, da mi je v prejšnji user posted image prinesel nesrečo, ko je šel z mano na NS in je bil plod mrtev. Šele sedaj vidim kako ga je to prizadelo in kako ga je sedaj strah. Se mi tako smili. Upam, da bom uspela dobit kakšne posnetke, da bo lahko potem doma užival v njih.

Vsem, ki ste včeraj uspešno prestale MF, čestitke user posted image , če ne prej bodo sramežljivčki/ke pokazali/le svoje user posted image user posted image maja. Do takrat pa tudi ni tako daleč, ne? Estrella, bo pa v soboto bolj luštno, ko se boš lahko v miru nagledala svojega user posted image . Še posebno, ker veš, da je vse OK.

Tudi mojim današnjim sotrpinkam želim veliko lepih trenutkov na UZ in vesele novice tekom dneva.

jana81, prav luštkan buši imaš. Oblekice so pa tako corti, da je še mene malo prijelo. Zadnjič sem bila v H&M v celju, kjer sem gledala nosečniška oblačila (seveda za 4delne omare nimajo nič primernega - imajo pa za take, ki so začele user posted image brez podlage), je bil en tolk cort kompletek, da sva ga skoraj kupila. Pa sem se k sreči zadržala. Moram najprej narediti inventuro stvari, ki jih imam spravljene, pa še prijateljica mi jih ponuja, tako, da s kupovanjem raje ne bom pretiravala.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: Majčice '08
8.1.2008 8:23:49   
Katina
Aja, še to. V album sem pripela nekaj slikic, ki sem jih pred časom na steno sobice narisala moji in sestrini user posted image . Malo za ideje in pokušino. Morske motive sem risala več ali manj z akrilnimi barvami. No, slike niso najboljše kvalitete, ker so skenirane, pa vendar se da dobit kakšno idejo. Me pa v kratkem čaka nova naloga, ker me je sestrična prosila, da tudi novo sobico njene user posted image opremim s slikicami - le spomnit se morata kaj si želi narisano. Naš user posted image pa bo po vsej verjetnosti najemnik v kabinetu, ki ga moram najprej še odkidat, potem pa pride morda na vrsto kakšna slikarija - saj veste tisto o kovečevi kobili .....

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: Majčice '08
8.1.2008 8:49:43   
jana81
kok ste pa ve zgodnje...pridne..
jst sem se ravn najedla čokolešnika (mmmm še bi ), zdej pa delat,vreme zuni pa tako da bi šla nazaj v postlo...
Katina svaka čast za tele umetnije...res lepo.. tud jst bom sobico uredila v tej smeri vodnega sveta,ampak bolj podvodi svet (ribice,morske zvezde, korale, ake...)
Me veseli punce da so tud vam všeč cotke, velik sva dobila v HM v Celju, ostalo pa mal v Pikapolonci, mal v Arielu..
No sem misla da mam velik buši, pa kot kaže ga nimam a ne? user posted image  Prej sem ga mela skor na not, zato se mi zdi tolk velik, pa sej mam enga vlkega fanta noteruser posted image
aja naslednji pregled mam 4.2.08 (spet ta dolgi mesec za čakat)

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: Majčice '08
8.1.2008 8:50:51   
Estrella*
Jana: Sem pozabila napisat. Kako si suha!

Katina: Kakšne umentnine. Vidim, da so majčice zelo umetniško podkovane. user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: Majčice '08
8.1.2008 8:53:46   
Estrella*
user posted image PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image    


08.01.2008: Katina (M), Kastanjeta(M), Zalazoya (M)
 
10.01.2008: Petrahh (GP), 80Kaja (M) ,edinaos (M), Tally (M) 

11.01.2008: Čmrlika (GP)

12.01.2008: Estrella* (M) 

14.01.2008: MARTINA25 (GP) 

15.01.2008: Naty (M), Anitka (M), Skye (GP), Pepita (GP)  
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M), majanagaja (GP) 
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP)

21.01.2008:špelin@ (M)
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), BOJANC (M), Anitka (GP) 

24.01.2008: buccka (GP), Katy82 (GP
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)

30.01.2008: Estrella* (3D), Aria81 (GP

31.01.2008: .muki. (GP)


user posted image  PREGLEDI V FEBRUARJU 2008user posted image

01.02.2008: Naja3 (GP), najča (GP)

04.02.2008: Jana81  (GP)

06.02.2008: Estrella* (GP), Taula (GP)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?