|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
7.1.2008 12:12:14   
TamaraJ
jaz sem nekje septembra dala celo mašino zrihtat. Še vedno je bilo ceneje, kot zamenjat avto. In se mi še zdaj pozna.. Nisem planirala, da bo to treba tako zgodaj urejat in sem generalno planirala šele letos jeseni. Najprej. No, zdaj v februarju pa že čaka registracijauser posted image .

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Majčice '08
7.1.2008 12:15:12   
Taula
No, zdaj v februarju pa že čaka registracija .


Sva že dve.user posted image   Na srečo bo najin avto star feb. komaj eno leto. Dobro da sva ga zamenjala preden sem user posted image , ker drugače bi bil sedaj še ta strošek.
Še dve uri pa grem na mofro, pol pa še do osebne zdravnice...upam da ne bo gužve. Optimizemuser posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Majčice '08
7.1.2008 12:25:24   
TamaraJ
jaz sem se odločila, da grem kar okoli pol 2 iz službe. Se grem mal umit, pa dragi je doma, da mi kavo skuha, pa me mal pomiri, pa... no, pol pa grem. Bolj ko se približuje ura, bolj me stiska.

kar se pa avta tiča.. Midva imava vsak svojega, ker drugače ne gre. Moj dela bolj ali manj terensko in snemanja so po cele dneve, prenosi do nočnih ur... nazadnje je delal za mešalko na Prešercu in veste, do kdaj so bile prireditve. Potem pa še do Cerknice... In je on tisti, ki bo počasi rabil nov avto. ima staro astro karavan (čeprav mega avto, narejen skoraj za zmeri)... ampak... ima toliko kilometrov, da kapo dol. Jaz pa ne delam kilometraže kot on in imam super avtek. Zato sem se odločila, da zrihtam mašino. Ima vso opremo, je ful konforten...le srčno napako je imel. Pred servisem je papcal olje, bencin v razmerju skoraj 1:1user posted image . Pa ko smo šli na morje je ''guznil'' v Delnicah (No, pripeljala sva ga vseeno do Cerknice nazaj... komaj, ker mu je zmanjkalo moči in je ropotal kot tank. Pa ves segret je bil, pa... Ahhh, bogi je bil). In potem sva sredi noči vse prestavila v opla in prišla na Hvar 4 urce za našimi. Štartali smo pa skupaj. In Astra je zakon. Pa moj avtek je zdaj po servisu tudi zeeeelooo priden in si želim (glede na to, da bova prenavljala letos še večji del stanovanja), da vozi še kakšnih....Hmmmm. 10 let? user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Majčice '08
7.1.2008 12:26:11   
aurora28
Oj!

Z mojim sva nazaj iz šopinga in sva nakupila take lepe cotkice, joj kak je to majhno in luškano. user posted image Sva nakupila samo nujne zadeve za oblečt iz bolnice in za prve tedne, kasneje pa bova dokupila sproti. Na določene artikle je bilo -50 %, na nekatere pa -40 %, tako da sva vse skupaj plačala 72 €.

Glede jajčke: jaz imam Maxi cosi, je super in varna.

Za Bojanc me skrbi njena izjava, je tako uradno napisana, brez kakšnih smeškov in se bojim, da gre za slab znak. user posted image

Špelin@, TamaraJ, Naty...Jaz to smo babnce, ki se znamo postaviti zase in za naše najbližje. Sama sem ista, ker če kdo naredi meni ali mojim bližnjim krivico znam pokazati zobe in pošteno z besedami piknati user posted image , nisem zastojn škorpijon po horoskopu. user posted image user posted image user posted image Res je, da ko vidim, da nima smisla, se raje umaknem in si mislim svoje, niti se ne spuščam v debato, ampak grem preprosto mimo. user posted image

Tudi mene je mami učila, da naj preden kaj rečem, preštejem do 10 in premislim kaj bom rekla.....Ampak ne je gre, mogoče mi rata prešteti do 3, 10 je malo težje...ampak spet je vse odvisno od situacije.



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Majčice '08
7.1.2008 12:36:28   
aurora28
Punce šla sem prebrat na stran med.over.net kjer je ena gospa spraševala dr. Pušenjaka nekaj glede AC in je bilo zapisano, da je bil izvid negativen, torej v redu in je rodila zdravo punčko. Joj, upam, da ni tisto kar mislim za Bojanc. user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Majčice '08
7.1.2008 12:37:49   
TamaraJ
Jaz sem vagica... ampak ne vem, kje se to vidiuser posted image . Naj bi bile spravne, mirne,... Hmmm? Imam pa ascendent v kozorogu v  in mislim, da luno v ovnu.. Ja, lepa in zej... kombinacijauser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Majčice '08
7.1.2008 12:39:55   
Taula
Jaz imam tudi slab občutek...če bi bilo vse ok bi napisala..AC..OK.user posted image  Upam da se motim.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Majčice '08
7.1.2008 12:42:19   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Punce šla sem prebrat na stran med.over.net kjer je ena gospa spraševala dr. Pušenjaka nekaj glede AC in je bilo zapisano, da je bil izvid negativen, torej v redu in je rodila zdravo punčko. Joj, upam, da ni tisto kar mislim za Bojanc. user posted image user posted image user posted image user posted image





Jaz se bojim, da je kaj čudnega. Sicer bi nam sporočila veselo novico na ''vesel način''. Joj, kako si želim, da ni kaj slabega in upam, da se nam oglasi in nam razblini dvome.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Majčice '08
7.1.2008 12:47:15   
aurora28
Kot sem razbrala pomeni AC pozitiven, da ima otroček neko kromosomsko napako, v kolikor pa je AC negativen je vse b.p. z otrokom.
Taula ja kako pa je tebi pisalo na izvidu :pozitivno ali negativno?



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Majčice '08
7.1.2008 12:53:42   
Taula
Taula ja kako pa je tebi pisalo na izvidu :pozitivno ali negativno?


Nič ne piše to..piše samo 46 xx, normalen ženski kariotip.user posted image
Mi je pa rekla genetičarka, da je nuhalna in kri dala lažen pozitiven rezultat. Torej je res pozitivno slabo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Majčice '08
7.1.2008 12:59:11   
Estrella*
Ko sem prebrala post od BOJANCA me je kar stisnilo. Pomislila sem na slab rezultat, le da si napisat nisem upala.
 
Midva imava tud 2 avta in dvojno registracijouser posted image On februarja, jaz julija in tako celo leto plačujevauser posted image
 
Mene moti to, da me stvari hitro razp....., pa sem po horoskopu rak in podznak tehtnica....Zgleda, da kitajc prevladuje....tiger hitro pokaže kremplje.
 
Taula. vidim, da boš ta prva rešena........
 
Aurora: Kaj sta pa vse nakupila? Vem, da sem firbčna, a me firbc matra, pa še mika me , da bi šla v šoping...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Majčice '08
7.1.2008 13:03:14   
katy82
Čau punce men je tko hudo za bojanc,kr na jok mi gre.Karkol bo nardila ji stojimo ob strani a ne punce?Skupi smo v dobrem in slabem

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Majčice '08
7.1.2008 13:15:36   
kodrana
oj punce.

mene je tud tako stisnilo, ko sme prebrala od BOJANC post. ker je bil tako kratek, uraden.. ker če bi blo vse ok, bi po moje napisala, da je vse ok..

mi2 mava za enkrat samo en avto. on ma avdija A3. je 7let šparal zanj, da si ga je lani kupil. joj, kaka slaba naložba. nobenega profita. no, amapk če je bila njegova velika želja.. sedaj ga prodaja, a ni nekega zanimanja za ta avto. mi2 bi kupila kaj cenejšega (morva si kuhno zrihtat) in na 5 vrat. je bolj težko na 3 vrata z otrokom, kaj ne?




_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Majčice '08
7.1.2008 13:44:22   
narava
Punce, a tudi vam zatekajo noge?? Saj vem, da je to normalen pojav proti koncu nosecnosti, ampak ze sedaj?! tak mi zatecejo, da mi recimo elastika od stumfov (pa ni neka huda, komaj da gor stojijo) naredi tako "vgreznino" malo nad gleznjem, da niti cez noc ne izgine!? Should I be worried in any way? Al si strah spet trepalnice maze? user posted image


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Majčice '08
7.1.2008 13:51:34   
BOJANC
Izvid je žal pozitiven,kaj več danes ne morem ker nisem čisto prisebna .LP

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Majčice '08
7.1.2008 13:53:03   
narava
Bojanc, drzi se!!!! Ce karkoli rabis, ves kje smo...

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu BOJANC)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Majčice '08
7.1.2008 13:53:10   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
 
....Zgleda, da kitajc prevladuje....tiger hitro pokaže kremplje.


jaz sem koza.. No, kar naprej nekaj blebetam. Torej je tudi pri meni kitajc prevladujočuser posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Majčice '08
7.1.2008 13:56:02   
TamaraJ
BOJANC... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem ostala brez besed. Smo pa s tabo v mislih. Bile in bomo. Matr, toliko vprašanj imam zdaj... na kaj je izid AC pozitiven? Na DS ali še na kaj drugega. A je to zihr 100% ali so še nadaljne preiskave? Fak, kar nekaj bi, samo da bi bilo še upanjeuser posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Majčice '08
7.1.2008 14:03:20   
kodrana
BOJANC tako mi je žal.. 

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Majčice '08
7.1.2008 14:14:12   
jana81
OJ
BOJANC ...men je ful hudo, upam da boš kmalu prišla k sebi in spravila to iz sebe...jokam s tabouser posted image  ...upam in držim pesti da so se zmotili.
narava...men še ne zatekajo noge, je pa to normalno...
 
tud midva imava zaenkrat sam en avto..mojga yarisa..če bi blo le možno ga ne bi nikol dala od sebe, pa kaj ko ne gre vozek noter, pa še user posted image  si bova omisla marca, tak da res rabiva večji avto, sva ga že naročila, sicer še ne vem kak bo šlo to finančno skos, pa bova že.
zdej sva čist broke, sva si mogla celo stanovanje opremit...hvala bogu da je moja zlata mami dala za kuhinjo, ker drgač ne vem kak bi blo.
 
še enkrat pa Bojanc želim da ti pomaga en angeluser posted image , in ti rečejo da so se zmotili.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Majčice '08
7.1.2008 14:16:35   
BOJANC
Izvid je poz. na downov sindrom,trisomija 21, je47 kromosomov tako da sva že bila na gen. svetovanju danes zjutraj so sporočili izvid in v eni uri sva morala biti v porodnišnici. Napisat moraš celo prošnjo za komisijo, skratka papirne vojske za cel dan. V četrtek pa naj bi šla na sprejem za UPN. Lepo nosečnost vsem še naprej in upam da pridete srečno do konca.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Majčice '08
7.1.2008 14:19:55   
Skye
Bojanc nimam besed user posted image user posted image user posted image  .....tako zelo mi je žal zate. Sploh si ne morem predstavljati, kaj trenutno doživljaš.....verjetno je ni besede, ki bi te sedaj lahko potolažila, ampak toliko da veš, me smo tukaj zate, kadarkoli nas boš potrebovala. Izjoči se...ne drži bolečine v sebi, in vedi, da mislimo nate user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu BOJANC)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Majčice '08
7.1.2008 15:02:06   
špelin@
BOJANC... Ostala sem brez besed user posted image user posted image  Drži se, draga moja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BOJANC)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Majčice '08
7.1.2008 15:04:48   
zalazoya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  BOJANC tudi sama nimam besed, zelo hudo mi je zate, sploh ne morem k seb pridt. Ne morem si predstavljat, sploh ne vem kaj naj ti rečem, ker vem da nič ne nuca. Drži se. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Mi smo tu zate.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Majčice '08
7.1.2008 15:06:06   
aurora28
Bojanc meni je resnično hudi in mi gre kar najok, saj si niti v sanjah ne morem prestavljati kako ti je user posted image user posted image user posted image . Zelo mi je žal zate in tvojega user posted image , če karkoli potrebuješ smo ti na voljo. Saj sploh nevem kaj ti naj svetujem, ker verjamem, da ni niti ene besede, ki bi lahko potolažile tvojo strto srce. user posted image user posted image user posted image

Estrella* včeraj sem najprej prečekirala še enkrat vse stvari, ki mi jih je dala prijateljica in si naredila seznam. Tako sem ugotovila, da prevladuje največ oblačil vel. 68 in 62, zato sva danes z mojim kupila stvari vel. 56, saj nikoli ne veš. Ko sva se z mojim rodila sva bila oba približno velika, za sebe vem, da sem bila 49 in če se otroček rodi približno te velikosti, mu bodo cotke vel. 56 ravno prave. Vseeno naju je prodajalka in še ena mamica prepričala, da naj raje kupiva za prvo silo 56, nato pa lahko ko otrok raste vedno znova dokupuješ večje. user posted image

Seznam oblačil, ki sva jih kupila:
- 1 moder kompletek iz pliša /hlače, jopica, kapica in copatki)
- 3 kompletka (spodnji del bodija z dolgimi hlačnicami in bluzica iz bombaža)
- 3 bombažne kapice
- 2 bombažna kratka bodija  s stranskim zapiranjem na drukarje (namesto plajšekov)
- 1 bombažno benkico (če že mora biti)

Sem pa nekaj cotk poslikala in jih bom dala v album. user posted image

Glede avtomobila, ojojoj tudi midva bi morala pod nujno kupiti nov avto, po možnosti kakšenga caravana, ker imava še psa in poleg tega je clio malo premajhen in pa tudi prestar (že 12 let). Žal trenutno ni več denarja za avto, ker morava najprej porihtati stanovanje i8n dojenčka, ko pa se bo rodil pa predvidevama, da bova v tistem letu nabavila drug avto. user posted image





_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?