|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
7.1.2008 10:58:07   
narava
bojanc, upam, da so to dobre novice? drzi se! 

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4351
   RE: Majčice '08
7.1.2008 10:59:19   
kodrana
Taula, kakor sem razumela, ga oddaja zastonj. poleg cunjic. zgleda luškan.pa še ena nalepka je gor.. a to na AMZS je tud na netu? 

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4352
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:00:25   
narava
aja, se neki: (ej, spomin k svicarsk sir po misji obdelaviuser posted image )

pa sm spet pozabla

ne morm se spomnt..zej bom pa mela odprt post dokler se ne spomnim..


hmm..

ajaaaaa..dobrodoslica novim majcicam..sem jih ze nekaj zasledila na drugih temah na forumu, pa niso pri nas prijavljene..upam, da se prijavijo in presezemo magicno 75?! user posted image

lp, n.

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4353
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:00:49   
80kaja
majčice pozdravček še od mene.... vidim,da ste dobro in prav je tako.
lep in uspešen teden
kaja

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4354
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:02:30   
TamaraJ
Ja, jaz na koncu že kar neumno izpadem, preden mi kapne da je dost in da itak nima smisla. Samo izpostaviš se preveč. Mene že od nekdaj matra tudi to, da sem zelo odprt človek in predvsem tam, kjer to ni OK. Pa prehitro se zaupam. O sebi mi ni problema govoriti in ponavadi vržem vse karte na mizo. Ni me sram za mnenje, za stvari, ki so se mi zgodile (marsikdo me vpraša, da kako lahko tako odprto govorim o splavu pri 16. Meni je to dobra izkušnja in ne skrivna travmatična izkušnja)... je pa res, da nepravi ljudje marsikaj narobe razumejo in obrnejo kaj okoli in si u riti hitruser posted image . Ja, sicer pa so stari ljudje modri. Že vejo zakaj. Življenje samo je najboljši učitelj. Tudi za take ''osličke'' kot jaz, ki se kar naprej vračajo na leduser posted image .
Sicer pa mene tudi razp.... krivica (in je to tudi eden od razlogov, zakaj ne ljubim tašče). Ne maram zahrbtnih ljudi in tistih, ki igrajo. Raje imam, da me nekdo očitno na mara, kot da smo na ''kvazi'' pristnih odnosih, vse skupaj pa je ena bedna igra.
Pa taki kot ti so mi všeč. Vedno si pozitivna in tudi kadar se razpi... to lepo utemeljiš. Na kratko. Meni so vzor ljudje, ki so življenjski. Pa da niso snobovski. In zraven katerih se lahko zavem svojih slabih lastnosti in se brusim, kot diamantekuser posted image . Tja do 70 leta se utegnem že svetitiuser posted image . No, hvala vam.

Hmmm, zdajle me nekaj ščipa na levi strani tam pri jajčnikihuser posted image . pa mali me obdari s kakšno luštkano brco in to je najlepši relaxuser posted image . Pa zjutraj sem se še pol urce k Timiju stiskala... Meni je to res najlepši del dneva. Tak mucek je in ga stisnem k sebi in se mi za nič na svetu ne da vstat..

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4355
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:05:16   
Taula
Taula, kakor sem razumela, ga oddaja zastonj. poleg cunjic. zgleda luškan.pa še ena nalepka je gor.. a to na AMZS je tud na netu?


Testi sedežev/lupinc za leto 2007

Link...

http://www.zibelka.zaljubljena23.com/page.php?39


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4356
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:06:45   
Skye
Se vam na hitrco mal javim, ker imam gužvo.


BOJANC me je kar strah, ko si tko napisala ....upam, da pozitivno pomeni dejansko tud pozitivno. Mislimo nate...sporoči namuser posted image

Vsem ki  imate  danes preglede...držim pestke...Taula ne skrbi vse bo ok na morfouser posted image

Nič grem nazaj delat..s.e še beremo.

Lp Skye

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4357
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:08:23   
kodrana
Taula hvala. tega potem ni gor, bom potem raje maxi cosi kupila..

zdajle pa moram kuhat. sva sama s atstom doma. bom naredial makarončke in makaronovo meso- makarnon flajš mi rečemo, plus solata.



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4358
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:10:16   
TamaraJ
Hvala za likh Taula. Jaz imam Maxi Cosi Citi in je +, za kasneje pa sem imela Concord trimax in ima rumen O. A je kje legenda ali sem spregledala. Izgleda pa, da je še vedno OK? Hmmm

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4359
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:12:05   
Taula
Taula hvala. tega potem ni gor, bom potem raje maxi cosi kupila..


Mogoče je na testih prejšnjih let. Bi rabila vedeti prav model lupinice. user posted image
Midva bova kupila Maxi Cosi...trenutno je 120 evrov, upam da dajo za 8 marec kaj popusta.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4360
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:13:52   
Taula
ima rumen O.


Zadovoljivo to pomeni baje. O z minusom notri pomeni pa zadostno.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4361
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:13:53   
TamaraJ
Aha, sem še prebrala... maxi cosi je dobro, trimax pa zadovoljivo.. Hmmm, upam, da samo zaradi manj enostavne uporabe. Tega sem šla iskat v Avstrijo, ker so bili takrat veliko ceneje. Prej sem imela tistega iz paketa, ki sem ga potem vrnila državi. je bil baje navaren (en velik vijak v plastiko naj bi zadržal sunek??o)

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4362
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:15:46   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Midva bova kupila Maxi Cosi...trenutno je 120 evrov, upam da dajo za 8 marec kaj popusta.


jaz sem ga takrat dobila v Baby centru zelo ceneje, ker je bil ravno takrat v akciji za člane. Mislim, da sem dala okoli 21 tisoč takratnih tolarjev

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4363
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:16:51   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
Taula hvala. tega potem ni gor, bom potem raje maxi cosi kupila..


kodrana, vseh sedežev pač ne testirajo - ni nujno, da je BBY slab. Sama sem bila izredno pozitivno presenečena nad poceni sedežem iz BC-ja (Nania), ki ni bil testiran nikjer - dokler ga nisem po sili razmer ob nesreči bila prisiljena testirati sama user posted image  Lahko mu samo glasno zaploskam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4364
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:17:39   
Taula
Kaki so pogoji za članstvo..a moreš kaj nujno kupovati vsak mesec? Potem so 8 marca kar konkretni popusti za člane?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4365
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:18:43   
Taula
kodrana, vseh sedežev pač ne testirajo - ni nujno, da je BBY slab


Točen model bi morala vedeti, da preveriš lahko kaj piše o njem na netu. Mogoče so testi bili zanj prejšnja leta.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4366
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:19:59   
Naty*
Jutro čvekice!

Tamara vidim, da bi tud ti lahko mele roge na avatarju, tko kot js user posted image . Js sm ista...znam bit ful prijazna, vedno mislim na druge prej kot nase (in zato se zapletem v take debate, tud če ne gre zame), tud v službi sem kot sindikalist, se mi šefica že kr smeji, ker vedno druge iz dreka vlečem....ampak...ko me neki razjezi sem pa pravi user posted image . Tud rajš pokažem nekomu, če ga ne maram in mam rajš, če tud oni meni, kot pa neka narejena prijaznost. Vedno karte na mizo... Bom šla pa prav pogledat, kolk so te spet razjezile, sam upam, da ne bom pol še js v skušnjavi user posted image .

Tud js upam, da ma BOJANC dobre novice user posted image ...me pa mal skrbi, ker je blo tko napisano.

Ampak ve ste se pa čist zares vrgle v nakupe!

Glede razbijanja srca mamo pa očitno vse iste probleme. Sam a ni fajn, da se vse pomenimo tu, pol vsaj izločimo stvari, zarad katerih je res treba delat paniko in zarad katerih ne user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4367
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:21:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Kaki so pogoji za članstvo..a moreš kaj nujno kupovati vsak mesec? Potem so 8 marca kar konkretni popusti za člane?


Lahko se včlaniš tule ali pa v trgovini - članstvo je brez obveznosti user posted image  Domov potem dobivaš njihove kataloge oz. akcijske letake, mene motijo edino SMS-i o akcijah, ki jih zaboga nočejo odjaviti, prihajajo pa ob nenormalnih nočnih urah. Je to "kao" en od delov članstva.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4368
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:24:19   
Taula
A so SMS plačljivi ali zastonj? Da ni tisto sranje ko ti računajo SMSe.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4369
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:26:35   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
A so SMS plačljivi ali zastonj? Da ni tisto sranje ko ti računajo SMSe.user posted image


Ne, zastonj so user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4370
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:29:19   
TamaraJ
ja, sem ti Taula hotela napisati, pa me je spelin@ prehitela. jaz hvala bogu ne dobiva sms-ov. Mogoče zato, ker sem se včlanila pred 5 leti in takrat sem imela še drugo številkouser posted image . pa imam mir, hvalabogu. jaz sem tiste vrste potrošnik, da ko kaj rabim grem in poiščem. Akcije in nadlegovanje s kakšnimi sms-i me pa zelo moti. Hmmm, če so plačljivi pa ne vemuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4371
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:30:51   
TamaraJ
Jaz se pa nikakor ne morem odjavit od butastih MMS-ov na Simobilu. Grrr.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4372
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:36:55   
Estrella*
Tamara: Jaz sem se tud včlanila dobrih 5 let nazaj, pa ni nobenih sms-ov. Je pa res, da nisem nikoli nobenega popusta koristila, ker nisem veliko kupovala. Mislim, da je bila prva meja včasih 100 000sit. Koliko je pa sedaj????
Samo popuste sem koristilauser posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4373
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:40:37   
TamaraJ
Jaz sem popuist koristila samo enkrat. Takrat sem kupila tam voziček, zimsko vreči in lupinico. To je naneslo nekaj čez 100 tisoč starih tolarjev. Hmm, mislim, da so mi poslali bon za koristit. Ampak je bil znesek bolj simboličen (če se ne motim ene dva jurja ali nekaj podobnega)

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4374
   RE: Majčice '08
7.1.2008 11:46:14   
Estrella*
Ja Tamara, verjetno bo kar držalo tistih simboličnih 2000. Jaz sem kupovala samo cotice, pa še te tiste v razprodaji ali pa klubski popust in niti slučajno nisem prcapljala blizu 100 000 sit.
Sedaj kupim kakšno igračo za RD otrok, ki jih je čedalje večuser posted image
 
Drugače grem danes po avto k mehankarju. Mi je že zdaj slabo koliko bo treba odkartat. Pa bo šla božičnicauser posted image
Ne vem, če bom zmogla dva stresna dogodka prenest v enem popoldnevu....

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?