|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
5.1.2008 23:32:33   
Naty*
špelin@ prav imaš user posted image ....če ne bi vedla, da sm se razpuser posted image  za pravo stvar, bi se še sekirala. Zarad takih kokoši se pa res ne splača. Glavno, da smo na majčicah same v redu babe ane user posted image .

Tamara sm vidla, da so tebe tud čist razkurle....sej človek se kr ne more zadržat ane user posted image .

Grem še KAHLO napisat en zs, za vsak primer, če se ne bo več na to temo oglasla, pol pa počasi spat user posted image . Lepo spite!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4276
   RE: Majčice '08
5.1.2008 23:53:30   
Anonimen
Drage majčice, vidim da vas je prijateljica anonimna do konca user posted image  BREZ VEZE.

V glavnem mene že od včeraj grozno boli, user posted image  in to sploh ne vem kaj, najprej na levi strani trebuha, potem na desni.
Se mi pa to vedno dogaja par dni pred pregledom pri G, komaj čakam četrtek, da damo tudi pregled morfologije čez.

Se kar vleče to, da imamo preglede le enkrat na mesec, jaz komaj čakam vask pregled,  po drugi strani pa me je strah, če bo vse OK.

Lepo pančkajte mali majčki in majčice.


(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4277
   RE: Majčice '08
6.1.2008 6:54:21   
aurora28
Dobro jutro! user posted image

Jaz sem ravno skuhala koruzne žgančke in belo user posted image , sam počakam še mojega lubija da se vrne iz sprehoda s user posted image in gasa na žgance. user posted image

Dobrodošla Jana81!
user posted image Nič se ne sekiraj za kile, jaz sem jih tudi pridobila +7,5 kg in me je zadnjič sestra kregala, češ, da sem jih preveč (4,5 kg) pridobila v 6 tednih, ker češ naj bi se teža morala bolj enakomerno večati. Je vrajt, ja kako pa mi naj to rata, če imam pa tolk rada sladkarije. user posted image user posted image

Edinaos svetujem ti, da pokličeš svojega G in mu poveš za bolečino, verjetno ti bo svetoval kako dalje ali pa bo čakal na pregled. Vsekakor mu za bolečino povej. Mogoče pa je to le raztegovanje vezi maternice in si bolj občutljiva in to bolj občutiš. Se mi kar smiliš ker te tolk boli. user posted image

Mene pa zjutraj ko vstanem tako križ boli, da bom znorela. Sploh nevem več kako naj spim. Se obračam levo, desno, imam povšter med nogami, včasih povšter za svojim hrbtom...ampak nič ne pomaga. Malo mi pomaga masaža, ko me zmasira moj možek. Kaj vas tudi tako boli križ? Imate kakšno idejo kaj storiti, ker meni jih je zmanjkalo. user posted image user posted image



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4278
   RE: Majčice '08
6.1.2008 8:08:57   
Estrella*
Jutro majčice!
 
Sem naivno mislila, da bom ta prvauser posted image , pa v didim, da Aurora ne pančka...
Zgance bi tudi jaz jedla, pa jih ne znam narediti. No, ne da jih ne znam, vem kako se dela, le da še probala nisem.
 
Jana81: dobrodošla med nami. Jaz imam jutri pregled in jih bom verjetno tudi slišala, ker so moje kilce poskočile za +3 v 4 tednih. Če pomislim, da sem se v prvi nosecnosti zredila skupaj za 8user posted image  Sicer pa kakor si napisala za kilce bomo skrbele po porodu, a ne! Sama sem tudi nora na sladkarije in brez njih enostavno ne greuser posted image  Čestitke k uspešno opravljeni morfologijiuser posted image
 
edinaos: Jaz sem imela parkrat kar hude bolečine v sp. delu trebuha, vendar niso bile čez cel danuser posted image  Verjetno ni nič narobe, pa bi na tvojem mestu vseeno poklicala svojega G in ga povprašala za mnenje. Do četrtka se mi ne zdi smiselno čakat.
 
Sedaj grem malo popacat in potem likat...juhuhu

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4279
   RE: Majčice '08
6.1.2008 8:13:23   
Estrella*
Aurora: joj moj sindrom pozabljivost....križ. To je moje prekletstvo. Boli me že od 20 leta. Vmes sem imela 2x išiado...skratka edino kar meni pomaga je veliko plavanja in vaje za utrjevanje hrbtnih mišic. Vse ostalo je odpovedalo z masažo vred!Sedaj ko gredo kilce gor, se stanja ponovno slabša.
Rada bi ti svetovala s čim bolj praktičnim, pa vendar žal ne znamuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4280
   RE: Majčice '08
6.1.2008 9:00:18   
Estrella*
MAJČICE 2008

27.April 2008
user posted image  Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , MB, (O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  Peli, 2.user posted image     
user posted image  medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)  

03.Maj 2008 
user posted image  Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:107cm, +7,5Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image : user posted image
, KR (O:103cm, +3,5kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita(81´) ,
1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +4,5Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image

user posted image  Jana 81, user posted image :user posted image , CE, (O:XXcm, +8kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , NS:user posted image  ,
 (O:88cm, +0kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image ,  (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, NS:user posted image , (O: 66cm, +1kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image  Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image sankica (75´), , 1.user posted image    
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image   

14.Maj 2008  
user posted image Maja22 (74´), 6.user posted image  , NS:user posted image , Jesenice

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka
 
17.Maj 2008   
edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image

18.Maj 2008   
user posted image  Liza 
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008
user posted image  StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image  najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  Zalazoya (79`), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +5kg)
 
22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , NS:user posted image , Postojna,(O:96cm,+5kg ) 
 
   
24.Maj 2008                              

user posted image  ninula    
 
25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27  
user posted image  Majabo

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´), NS:user posted image    

user posted image  sesil (77´), NS:user posted image Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , NS:user posted image , MS (O:81cm /+11cm/; +4kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image  BOJANC (68´), NS:user posted image , Ljubljana 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
NS:user posted image , (O:91cm, +0,5kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image  user posted image , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka
 
30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image ,NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image  martina 25 (82´), NS:user posted image , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´), NS:user posted image , Trbovlje,(O:89 cm, +2kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +3kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +2kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO  
user posted image  Winnie 017
SKUPAJ NAS JE 67 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joobuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 8Xuser posted image ,user posted image : 10Xuser posted image  in user posted image : 49X user posted image


(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4281
   RE: Majčice '08
6.1.2008 9:31:53   
Naty*
Jutro! Pa ste res že zgodnje user posted image , js sm pa dons za spremembo spala do devetih. Pravi mali čudežuser posted image !
A take probleme mate s križemuser posted image ? Joj boge revce...js hvalabogu (trkam na les) vsaj s tem nimam problemov. Čeprav me pa leva noga tolk boli, ko ležim, da je za znoret včasih. Sm pa včeri v reviji Moj malček, vidla, da je članek o masaži med nosečnostjo in zakaj boli križ. Mogoče je kej pametnega, nisem pa brala (samo preletela v trgovini).

Pri kilcah js trenutno ne vem kako sm kej, ker sm staro tehtnico vrgla stran, nove pa še nisem kupila user posted image ...tko da blažena nevednost! Bo pa 15. bl šok pri G, ampak bomo že preživel...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4282
   RE: Majčice '08
6.1.2008 12:06:12   
kodrana
Jana81 dobrodošla med majskimi čvekicamiuser posted image .


včeri je pa bla še burna debata. dobro, da se jaz nisem nič mešala, ker potem ziher ne bi mogla nehat.. joj, me razuser posted image .

mene križ tudi boli, samo ne tako kot pred nosečnostjo. namreč pred nosečnostjo sem imela hude bolečine pred user posted image . ne vem, kaj je bilo to, ampak zdravnica mi je rekla, da moram telovadituser posted image . ampak zakaj me je bolelo samo pred M? včasih me je tako bolelo, da nisem mogla vstat iz postelje.
sedaj je bolje, čeprav me kaj hitro začne bolet križ. bolečine pa niso primerljive s tistimi pred nosečnostjo. hvala bogu.

nujno vas moram vprašat.. danes je tašča naredila pico s pršutom. pršut je tudi pečen. ga potem lahko jem? torej, če bi bil morebiti okužen, bi se med peko, te bakterije uničile? ja?




_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4283
   RE: Majčice '08
6.1.2008 12:07:52   
TamaraJ
Naty... res si prava umetnicauser posted image user posted image user posted image . Naš Timi sploh še nima sobice, kaj šele prihajajoči sonček. Ampak včeraj je bil dan D. Konec februarja, začetek marca (najbrž ne prej) zažnemo gor rihtat in upam, da bo vsaj glavnina pred porodom. Važno je, da se do takrat konča štemanje in zidanje. Potem pa bim tudi jaz kaj risalauser posted image .

Kar se tiče pa teme p. nadomestilo: Grrrrr, tok sem se pustila sprovocirat, da sem bila kar sama nase jezna. Na koncu mi je prijelo celo na ironijo. Razvajena bitja!! Pa saj sem imala tudi jaz pomoč staršev. Ampak razpi.... me je stavek; citiram dobesedno:

'' Meni se zdi mesečni dohodek najinega gospodinjstva (5000-6000 eur) malo za ustvarjanje blaginje, pa sva se vseeno odločila in zanosila... Ko pa berem tole pa kar ne vem kaj naj si mislim? Ali sem samo jaz tak ziheraš in mi ni vseeno kakšno kvaliteto življenja bom lahko nudila svojim otrokom??''

Kot da bi se lotila koga zajeb... s tem stavkom. In potem nisem mogla ostat ravnodušna, žal.


Jana81: iskreno dobrodošla med nami. Tudi mene jutri čaka pregled in o kilah ne razmišljam več. Izveste jutri popoldneuser posted image

Križ pri meni je katastrofa. Na momente mi zablokira nogo (levo) in je moja nončka rekla včeraj da sumi na išias??


No, nam se pa danes kaže sončekuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4284
   RE: Majčice '08
6.1.2008 12:09:49   
tally
Pozdravljene majčice, ker vas že dolgo časa prebiram sem se odločila da se vam pridružim, ja še ena majčica, pa upam da me sprejmete! PDP mam 13. 05., morfo 10.01, to je moja 2user posted image , na NS je Pušenjak napovedal pupo. Upam da me date na seznam. Hvala pa se pišemo.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4285
   RE: Majčice '08
6.1.2008 12:09:59   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

nujno vas moram vprašat.. danes je tašča naredila pico s pršutom. pršut je tudi pečen. ga potem lahko jem? torej, če bi bil morebiti okužen, bi se med peko, te bakterije uničile? ja?



Mislim, da ni panike. Pečeno pri 180 in več stopinj mora ubit vse mikro životinjsko carstvouser posted image . Tako da Kodrana: dober tek in se ne obremenjujuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4286
   RE: Majčice '08
6.1.2008 12:10:26   
Estrella*
Kodrana: načeloma termično obdelana hranai ne bi smela biti problem. Če je pršut kupljen v trgovini, pa še toliko manj.....
No jaz sem ga včeraj spet jedla user posted image  požrešnost, ker ga imam pred nosom , mislim, da moram.
 

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4287
   RE: Majčice '08
6.1.2008 12:10:56   
TamaraJ
tally...WELLCOMEuser posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4288
   RE: Majčice '08
6.1.2008 12:16:19   
Estrella*
MAJČICE 2008

27.April 2008
user posted image  Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , MB, (O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  Peli, 2.user posted image     
user posted image  medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)  

03.Maj 2008 
user posted image  Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:107cm, +7,5Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image : user posted image
, KR (O:103cm, +3,5kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita(81´) ,
1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +4,5Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image , CE, (O:XXcm, +8kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , NS:user posted image  ,
 (O:88cm, +0kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image ,  (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, NS:user posted image , (O: 66cm, +1kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image  Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image sankica (75´), , 1.user posted image    
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image


14.Maj 2008  
user posted image Maja22 (74´), 6.user posted image  , NS:user posted image , Jesenice

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka
 
17.Maj 2008   
edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image

18.Maj 2008   
user posted image  Liza 
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008
user posted image  StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image  najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  Zalazoya (79`), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +5kg)
 
22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , NS:user posted image , Postojna,(O:96cm,+5kg ) 
 
   
24.Maj 2008                              

user posted image  ninula    
 
25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27  
user posted image  Majabo

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´), NS:user posted image    

user posted image  sesil (77´), NS:user posted image Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , NS:user posted image , MS (O:81cm /+11cm/; +4kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image  BOJANC (68´), NS:user posted image , Ljubljana 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
NS:user posted image , (O:91cm, +0,5kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image  user posted image , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka
 
30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image ,NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image  martina 25 (82´), NS:user posted image , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´), NS:user posted image , Trbovlje,(O:89 cm, +2kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +3kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +2kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO  
user posted image  Winnie 017
SKUPAJ NAS JE 68 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joobuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 8Xuser posted image ,user posted image : 11Xuser posted image  in user posted image : 49X user posted image


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4289
   RE: Majčice '08
6.1.2008 12:19:42   
Estrella*


user posted image PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image  

07.01.2008: Aria81(M), Taula (M), Estrella*(M), TamaraJ (M), Kaja08 (GP)
 
08.01.2008: Katina (M), Kastanjeta(M), Zalazoya (M)
 
10.01.2008: Petrahh (GP), 80Kaja (M) ,edinaos (M), Tally (M) 

11.01.2008: Čmrlika (GP)

14.01.2008: MARTINA25 (GP) 

15.01.2008: Naty (M), Anitka (M), Skye (GP), Pepita (GP)  
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M), majanagaja (GP) 
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP)

21.01.2008:špelin@ (M)
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), BOJANC (M), Anitka (GP) 

24.01.2008: buccka (GP), Katy82 (GP
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)

30.01.2008: Estrella* (3D)

31.01.2008: .muki. (GP)


user posted image  PREGLEDI V FEBRUARJU 2008user posted image

01.02.2008: Naja3 (GP), najča (GP)



(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4290
   RE: Majčice '08
6.1.2008 12:20:53   
kodrana
hvala punce za odgovor.
pršut je kupljen v evro spinu. surov je baje precej mehek in ga nihče noče ravno jest. pica je pečena v krušni peči. njami njami.

tally dobrodošla tudi ti.





_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4291
   RE: Majčice '08
6.1.2008 12:26:00   
Estrella*
Juhuhu 68 majčica se je pridružila!!! Dobrodošla Tally!!
 
TamaraJ: pol sva pa na istem , jutri imamo morfo!! Si že kaj nervozna? Sploh ne vem zakaj pred vsakim pregledom postanem živčna....Pa si vseskozi govorim, da je vse OK in se nimam kaj za bat, pa vendar se priklati črviček, ki vrta.
Upam, da ne boš fasala išiasa. Jaz sem bila zaradi tega 2x po 14dni na ortopedski kliniki. Nič prijetna zadeva, pa še do konca življenja se moraš z njo boriti.
 
Aria 81, Taula, TamaraJ in Kaja08....SREČNO NA JUTRIŠNEM PREGLEDU!!!!!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4292
   RE: Majčice '08
6.1.2008 13:07:58   
kodrana
dajte mi punce povedat še to.
vsakič, ko poslušam srčka z AS slišim utripe bolj spodaj. ne čisto pri sramni kosti, malo višje. ampak nikoli nič tam pri popku. mah, jaz paničarim vedno.. potem se pa sprašuejm, če je maternica dovolj velika.. same čudne misli imam. do morfologije je pa še tako daleč. še dobrih 10dni.

stiskamo pesti za jutrišnje pregledeuser posted image user posted image .


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4293
   RE: Majčice '08
6.1.2008 13:13:42   
aurora28
Dobrodošla nova majčica Tally! user posted image

Manjkata še dve in dosegle bomo magično številko 70. user posted image

Danes ima moj tast god in jutri rojstni dan, tako da greva z mojim okrog 16. ure na pojedino. Zato sem za naju naredila bolj lahko kosilo:
- gobova omaka
- krompirjevi njoki
- zelena solata.

Pospravila sem tudi smrečko, jaslice in vso dodatno kramo, ki spada zraven. Čeprav meni je obdobje od božiča do 3. kraljev zelo lepo in prav uživam ob urejanju božičnega doma. user posted image

Prihodnji mesec imava z mojim 2. obletnico poroke user posted image user posted image user posted image in bova verjetno šla na masažo in večerjo.  user posted image To je zaenkrat v planu.

Kodrana ne obremenjuj se s tem, ker pri meni je G tudi do zdaj vedno slišal srček bolj spodaj, to pa zaradi tega, ker user posted image leži z glavico navzdol in zato je srček bolj dol. Verjetno je pri tebi enako, saj boš videla, da je vse ok. user posted image





_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4294
   RE: Majčice '08
6.1.2008 13:14:21   
Estrella*
KODRANA: Otroček se še vedno prmika in zavzema vsemogoče položaje. Če ga slišiš tako nizko je verjetno v vodoravnem položajuc ali pa z glavico navzdol. Kje pa imaš posteljico?
Jaz jo imam dokaj nizko in lahko, da jo imaš tudi ti.
Nič se ne sekiraj, saj ga čutiš, kajne? Kje pa slišiš srček je pa čisto brezpredmetno, samo, da ga.
Naj ti teh 10 dni čim prej mine....

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4295
   RE: Majčice '08
6.1.2008 13:26:54   
tally
Kodrana važno je da slišiš srček, jst AS sicer nimam čutim pa gibe tut zelo nizko malo nad sramno kostjo, včasih celo na levi ali desni strani. Mah se ne sekiram vazno je da čutim user posted image vsak dan, pa komi čakam morfo.
P.s. hvala ker ste me uvrstile na seznam.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4296
   RE: Majčice '08
6.1.2008 13:31:20   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Naty... res si prava umetnicauser posted image user posted image user posted image . Naš Timi sploh še nima sobice, kaj šele prihajajoči sonček. Ampak včeraj je bil dan D. Konec februarja, začetek marca (najbrž ne prej) zažnemo gor rihtat in upam, da bo vsaj glavnina pred porodom. Važno je, da se do takrat konča štemanje in zidanje. Potem pa bim tudi jaz kaj risalauser posted image .

Kar se tiče pa teme p. nadomestilo: Grrrrr, tok sem se pustila sprovocirat, da sem bila kar sama nase jezna. Na koncu mi je prijelo celo na ironijo. Razvajena bitja!! Pa saj sem imala tudi jaz pomoč staršev. Ampak razpi.... me je stavek; citiram dobesedno:

'' Meni se zdi mesečni dohodek najinega gospodinjstva (5000-6000 eur) malo za ustvarjanje blaginje, pa sva se vseeno odločila in zanosila... Ko pa berem tole pa kar ne vem kaj naj si mislim? Ali sem samo jaz tak ziheraš in mi ni vseeno kakšno kvaliteto življenja bom lahko nudila svojim otrokom??''

Kot da bi se lotila koga zajeb... s tem stavkom. In potem nisem mogla ostat ravnodušna, žal.



Tamara hvala user posted image , sej bo tud pri vas kmal možnost risanja. Pa še Timiju bo bolj všeč, da ne bo šel sam v sobico, ampak bosta kr takoj dva user posted image . Mu ne bo dolgčas...
Tist stavek je pa tud men dvignu pritisk, glih zato se nism mogla zadržat in pol si upa rečt, da ni nobenga žalila! Halo, kot da vsi ostali pa životarimo. Mah...brez veze.

Pozdravljene Tally in Jana81! Madonca a si predstavljate kolk otročkov bo rojenih v maju, če je že samo RR-jevk maja 68! Kolk jih pa še ni na forumih! Prav fino user posted image .

kodrana tud js sm prepričana, da ni problem pri pršutu, ki je pečen. Kot sm js slišala tud surov kupljen pršut al pa majoneza nista nič škodljiva. Bolj problem je pri doma narejenih stvareh. Tko da dober tek!

Veliko sreče vsem na jutrišnjih GP in morfo user posted image ! Pa ne pozabte poročat!

Aja da vas vprašam (mi je moj naroču, da vas moram user posted image )....a ma še katera probleme z občasnim nenormalnim utripanjem srca? Men kr naenkrat začne ful razbijat, tolk, da mi je zadnjič kr slabo ratalo in cela sm bla mokra. Sm kr mal cukrane vode popila pa se ulegla, čez ene 10 minut je blo pa čist dobr. Mam pa drugače prej nizek kot visok pritisk... a katera ve kaj bi blo to?

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4297
   RE: Majčice '08
6.1.2008 13:37:36   
tally
Naty hvala za dobrodošlico, ja jst mam tut občasno take probleme s srčkom, sicer ne tolk da bi mi slabo ratalo, pa tut ne vem kaj bi bilo, pritisk mam v redu, bom pa omenila na naslednjem pregledu ginekologinji.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4298
   RE: Majčice '08
6.1.2008 13:38:40   
Estrella*
Naty: pospešen utrip srca je povsem normalen v času nosečnosti. Jaz ti tudi pri tem delam družbouser posted image  Baje, da je to posledica povečane količine krvi v telesu, ki je sedaj dosegla 50%user posted image  in srce na momente ne more prečrpat toloko krvi, zato prestavi v višjo prestavouser posted image
Nič bat vse je OK!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4299
   RE: Majčice '08
6.1.2008 14:01:42   
aurora28
Naty tudi jaz imam občasno zelo pospešeno bitje srca. Vse to je v user posted image čist normalno. Danes sva z mojim malo v kuhinji plesala in se mi je kar zvrtelo. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?