|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
5.1.2008 12:47:40   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Glede teme o porodniškem nadomestilu oz. starševskem dodatku bi rekla samo to, da sem se zavestno odločila, da tam ne bom sodelovala. Lahko bi napisala cel roman, ampak po drugi strani je škoda mojega časa. Hja, če pogledam dohodke naše družine, bi komot lahko rekla, da smo med tistimi, ki smo si "drznili" imeti ne le dva otroka, naštimali smo še enega - kljub temu, da anonimni finančno ne sežemo niti do gležnjev. Ob sami misli na 5000 EUR mesečno se mi pa itak začne vrteti v glavi user posted image  user posted image  user posted image



Jah, jaz sem ravno prav nosečniško razdražena in potem kar majčice zanemarim, da se malo tam ''kregam''. Vem, sem nepoboljšljiva... Ma me kaj s tira vrže in potem se kar ne znam zadržat. Bolj modro je vse pustiti pri miru,..  Bravi spelin@ in vse tiste, ki se ne pustite provocirat


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4251
   RE: Majčice '08
5.1.2008 12:51:38   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Kera je že zadnjič rekla, da je zoprno bruhat s trebuščkom? No se ji pridružujem pri tem mnenju, ker je res! Js sm včeri zvečer ful bruhala, očitno kombinacija hrane glih ni bla prebavljiva user posted image ... Sm že kr malo pozabla, kako je, odkar mi ni več slabo. Obup!

Moj je kuhal jetrca in pljučka z makaroni za psa. Zunanji koherček se je pokvaril in je izjemoma kuhal notri. Jaz pa vsaj trekrat na WC-ju. Za pop... In ja, ful zoprno je s trebuščkom.. Bogi maliuser posted image


Taula zadnjič si rekla, da teb še nič kolostrum ne izteka iz bradavic. Tud men niti malo. Je pa baje normalno, da enim šele v sedmem mesecu, al pa celo šele kak dan po porodu. Tko da mislim, da se nam še ni treba sekiratuser posted image .

Meni je po porodu šele. mali je v porodni neki vleku... ampak ne vem kaj, ker se je meni vse zdelo prazno. Drugi dan pa je prišel hvala bogu mlekecuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4252
   RE: Majčice '08
5.1.2008 12:54:53   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Človek se potem čisto po nepotrebnem obremenjuje z razmišljanjem in kalkuliranjem. Za koji kuser posted image ? Nima smisla. Vse vemo, da nas je večina na biiistveno manjših dohodkih, da smo veseli, če nam kdaj priskočijo na pomoč (tudi finančno) naši starši, da pač primerjamo cene, tudi predebatiramo tule gor, če je treba, in fajn pretehtamo nakupe ipd.
 
Včasih pojamramo in kakšen virtualen objem tudi ne škodi user posted image  Glavno, da preguramo in se imamo radi.



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4253
   RE: Majčice '08
5.1.2008 12:56:34   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Drugače sem pa malo že napeta, ker imam v ponedeljek morfologijo. Končno bom spet videla piko, upam da bo vse ok.user posted image

Jaz tudiiii. V ponedeljek...

Neki me zanima...ali katero kaj špika v nožnici?user posted image

Neee (še)



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4254
   RE: Majčice '08
5.1.2008 13:10:00   
katy82
Čau mačkice a mi lahko katera pomaga?Ne znam si dat tickerja na forum,nardila sm ga pol se mi je pa čist ustavl.user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4255
   RE: Majčice '08
5.1.2008 13:18:25   
Taula
Kodo imaš že? Kodo daš v moj profil, pod dodaten opis.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4256
   RE: Majčice '08
5.1.2008 13:44:47   
Estrella*
Taula: Mislim, da pajacki z dolgimi rokavi težko pridejo v poštev, razen, če ne bo zelo hladno, so boljši samo z naramnicami ali pa tanjše žabice. Benkice so samo z dolgimi rokavi...vsaj kolikor je meni znano.
Body-ji pa mislim, da bodo prišli s kratkimi rokavi bolj v poštev(56,62), večje cifre pa z dolgimi (68,74).
Upam, da nisem čist falilauser posted image
Tamara, Špelin@ helppppp!!Rabimo mnenja.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4257
   RE: Majčice '08
5.1.2008 13:48:36   
Taula
Estrella saj se mi je zdelo, da je pretoplo. Je hudiča tole rojevanje maja...če bi rodile pozimi bi lažje vedele kaj kupiti.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4258
   RE: Majčice '08
5.1.2008 14:39:21   
Anitka
Ej majske mačke, spet ste pridne s pisanjemuser posted image user posted image user posted image user posted image

Čmrlika ne vem če se splača brat vse tisto o porodniške nadomestilu, ker ti dvigne pritisk. Sem dodala samo en kratek komentar in me msilsil več sodelovati. Je preveč lepšega na svetu, da bi si kvarila razpoloženje s tem, da eni komaj shajajo s 5000 evri na mesec!!!! Brezveze. Bom tisti čas raje poslušala srček naše user posted image in ga božala.

Naty* saj meni tudi vsaj malo pomaga blazina med nogami, a boli še vseeno. Sploh se čuti pri hoji.

Upam, da do konca nosečnosti in poroda res ne bomo vse kriplaste, kot je napisala TamaraJ.user posted image user posted image user posted image

Eh Taula , bomo že nekako s temi majskimi cunjicami. Kaj dosti dolgih debelih rokavov nam v začetku res ne bo prišlo prav. Poleg tega pa dojenčkov itak ne msemo preveč oblačiti. Če je nas vroče je tudi njih. Baje naj ima dojenček v začetku le en sloj več na sebi kot mi.

Katy82 ko narediš ticker, skopiraj kodo in prilepi v svoj profil. Saj bo šlo. Če pa ti še ne bo šlo pa le sporoči. Bomo pomagale.user posted image




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4259
   RE: Majčice '08
5.1.2008 15:56:13   
TamaraJ
Moja mami ima končno internet in zdaj lahko morim tudi iz logaškega konca. Jupiiii!!!user posted image user posted image user posted image -

No, glede cujnic pa takole: Glede na to, da rodimo maja, bi jaz naredila malo zaloge benkic (ker vsaj še en mesec, kolikor bodo v uporabi ne bo 30 stopinj), predvsem tistih mako (ajde, tam okoli max 10, pa raje manj), Jaz sem rodila oktobra in sem uporabljala tetra, čez njo pa mako. Številke 56 do max 62, ker ko bodo npr. na št 68 bo že precej toplo in je zato bolje za te številke (in 74, ,..) kupiti bodije. Glede na to, da bo poletje pridejo v poštev bodiji s kratkimi rokavi in tiste luštkane hlačke za čez pleničko. Seveda le imejmo na zalogi tudi nekaj bodijev z dolgimi, ker ko bo deževen dan dvomim, da bodo temperature za kratke rokave. Zelo se obnesejo žabice (če ne veste kakšne so si poglejte na tisti strani, kjer so predstavljeni paketi za novorojenčka). Ful so uporabne, ker zakrijejo ledveni del in majčke ne lezejo ven in tudi plenička (predvsen tetra plenice) so bolj ''fiksne''. Sicer pa predlagam še kakšne mehke bombažne trenirke, predvsem tiste, ki imajo kapuco. Za naš čas mislim, da pliš ne bo prišel v poštev, ker bo pretoplo. Razen kakšen mrzel deževen dan. Pa pajacki so se meni bolj obnesli tisti, ki se zapenjajo zadaj (samo ne na zadrgo, ker je vsaj našega, vedno praskala po vratu) in predvsem najbolj udobni so zihr bombažni. Jau sem najbolj luštkane cujnice za poletje kupila v H&M, takrat še v Celovcu. Za te male piščančke imajo fuuul cujnic. Za našega 4-letnika je bila nazadnje švoh izbirauser posted image . In še drage niso. Imajo luuuštkane majčke in predvsem pajacke s kratkimi rokavi. Kar ne veš, kaj bi vse izbral.
Sicer pa moj predlog: kupite, kar za začetek najbolj potrebujete. Kasneje se tudi bolj ''navadimo'' na vlogo mamice in nam je čist jasno, kaj kupiti. Potem kupuješ bolj po potrebi.
Aja, pa za poletje je obvezna kapca s šiltkom ali kapica, ki zasenči kar največ obraza in vratnega predela.
Hmmmm, več se trenutno ne spomnim. Če je še kaj pa napišem kasneje. Že zdaj ne vem, komu se bo sploh dalo bratuser posted image

Sicer pa je od Timija novorojenčka preteklo že več kot 4 leta in se bom morala marsikaj kar lepo na novo navadituser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4260
   RE: Majčice '08
5.1.2008 16:06:39   
Naty*
Oj bejbe! Midva sva šla mal v nabavo....priznam...zaradi podražitev v ponedeljek sva nakupila mal več testenin kot običajno, ker 50% podražitev je pa too muchuser posted image !!!! A mislte, da se naša prijateljica s 5000 EUR mesečno, ker sekira zarad tega?user posted image  No kakorkoli že, trgovine so izropane! Testenine je folk čist pokupil! No ja pol sva šla pa še na kosilo, ker se mi danes ni ljubilo kuhat, zdej grem pa še mal priljubljeno temo prebrat, k sm vidla, da sta ene dve novi strani user posted image .

Aja, da ne pozabim, v album sem dala moje stenske umetnine, tko da če katero zanima...niso glih v vrstnem redu, kakor so nastajale, pa sej boste videle. Okrog tega pridejo še rožice in ptički, ko bo fertik pa dodam nove slikce user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4261
   RE: Majčice '08
5.1.2008 16:21:14   
Čmrlika
saj mi ni dalo mira...Vse prebrala, pa morala tud svojega piskerčka zraven pristavit..user posted image .user posted image
Jaz sem zato, da gospodično javno anonimno kr na ignor fliknemo, pol pa naj ma veselje..Mogoče pa nas podkupi? pol pa bi me tud mele nekaj od tega da se jezimouser posted image user posted image ...
Ma brezveze...bodite lepo, klepetajte pridno, jaz pa grem bolanega lubeka še malo cartat, pa čajčka skuhat...je že kr kaka ura od kar sem zadnjegauser posted image
ajde srečke nosečke se pišemo...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4262
   RE: Majčice '08
5.1.2008 16:22:18   
Estrella*
Tamara: user posted image  za tvojo mami!!!!Lepo, da boš lahko "morila" iz vseh koncevuser posted image . Sicer pa mene kar malo skrbi, ko se bomo selili, ne bo neta še v hiški in to ravno v času ko se bo majčicam začelo dogajati. Selim se enkrat po 15.4.user posted image
Glede cunjic mislim, da ni kaj dosti za dodati. Res je nam, ki imamo že nekaj zaloge lažje, ker bomo imele več veikosti na razpolago. Ne predstvljam si, da bi sedaj morala v trgovino in kupit za prvi mesec. Hudo težka naloga skoraj Mission Impossible
 
Naty: Praviš, da so izropane trgovineuser posted image Jaz sem mislila jutri v nabavo in srčno upam, da še kaj dobim...user posted image
Če se bo tako vse dražilo, bomo kmalu končali na karitasu....
 
Poslikave so pa megastične....nimam besed. Fulll so mi všeč. S kakšnimi barvami pa to delaš???
Sama sem že malo razmišljala v tej smeri, pa niti ne vem s čem naj se lotim.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4263
   RE: Majčice '08
5.1.2008 16:25:01   
špelin@
Naty*, prekrasne stenske umetnine user posted image user posted image user posted image  Obvladaš, kapo dol user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
Moja mami ima končno internet in zdaj lahko morim tudi iz logaškega konca. Jupiiii!!!user posted image user posted image user posted image -


user posted image user posted image user posted image  Ti, ti user posted image  user posted image user posted image user posted image

Ja, glede prvih oblačil zna biti pa zelo različno. Pri prvi piki je bil maj izredno topel in nisem niti približno potrebovala kakšnih pliškov, še dvoji dolgi rokavi (kot priporočajo od začetka) so bili že v porodnišnici preveč - sem jo imela kar v bodyju s kratkimi rokavi in čez eno majčko z dolgimi + bombažne hlačke s stopalc + tanki copatki. Pri drugi sem se ravnala po zgledu iz prve izkušnje in sem se zafrknila. Junij je bil vražji mraz in sem na vrat na nos prala plišaste kompletke, drugače bi malo zeblo user posted image  Torej je bila od začetka oblečena v dvoje dolge rokave + plišast pajacek + copatki. Se je pa takrat potem julija na hitro segrelo in je bila potem že v kratkih rokavih user posted image
Tokrat si bom pripravila malo mešano user posted image

O pišuka, pojutrišnjem vas ima cel kup preglede!! Morfologijo imate kar 4 user posted image  Aria81, Taula, Estrella* in TamaraJ: en kup user posted image user posted image user posted image user posted image za vas user posted image  Kaja08 zate pa še ena posebej user posted image  za pregled user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4264
   RE: Majčice '08
5.1.2008 17:00:00   
aurora28
Pozdravljene!

Joj ste se pa razpisale user posted image user posted image . Danes sem imela ˝babji dan˝ saj sta me moja mami in sestra povabili zraven v Celje v šhoping in na južino. Sem mojga user posted image pustila kar doma in 5 ur uživala v dobri družbi. user posted image Po pravic povedano se sploh ne spomnem kdaj smo me tri nazadnje hodile skupaj po trgovinah, šle na kavico in na kosilo. Res se ne spomnem.
Smo šle še malo pogledat v H&M in je takaaaaaaaaa žalost user posted image user posted image user posted image , jaz sem kar razočarana, ker so pa vse stvari za user posted image bile v črni, sivi in grdi zeleni barvi user posted image , nič ni bilo v rdeči ali oranžni ali lepi plavi, nič, nič in še enkrat nič. No, glede na to, da so imeli -50 % prepisujem temu, da so že dodobra oropane zaloge. Mah sem se odločila, da si nič več ne kupim za oblečt. Ko bom rodila se bom oblekla v nova oblačila in bom lepa mamica. user posted image user posted image user posted image

Dobrodošla nova majčica! user posted image user posted image

Naty poslikava sobe je pa super. user posted image user posted image user posted image Kaj imaš kakšne šablone, ker res super izgleda. Res si mojster. user posted image Mi je pa žal zate, da si bruhala, verjamem, da mora biti zoprno bruhati s trebuhom. Jaz se že komaj sklonim ko si obuvam čevlje, da o nogavicah sploh ne govorim. user posted image user posted image

Glede teme o porodniškem nadomestilo sploh nimam besed, če pa ona s 5000 € ne more preživeti, pol jo pa naj kar kokla brcne. user posted image user posted image

Sem jaz tudi včeraj prebrala temo in ko sem mojemu pokazala je kar zavijal z očmi in se čudil user posted image . Če bi midva imela takšne dohodke bi imela najmanj tri otroke, ne pa tako kot ona, ko sta se glede na to, da ˝dokaj dobro˝user posted image zaslužita odločila za enega otroka. Ma brez veze, vse nas je malo podkurila. user posted image

Sploh ni omembe vredno.

Glede oblačil za user posted image sva se z mojim odločila, da bova zdaj nakupila samo najnujnejše, vse ostalo pa bova kupovala sproti, ko bo otroček že privekal na svet, ker verjameva, da je velik lepše kupovati kasneje, ker vsaj veš kakšen je dojenček, koliko kil ima in še s seboj ga lahko vzameš v šhoping. user posted image

Prejle sem malo dremala, zdaj pa si bom privoščila palačinke z evrokremom. user posted image user posted image user posted image







_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4265
   RE: Majčice '08
5.1.2008 17:17:14   
Pepita
Naty svetovno!!! Jaz pa ravno drugi teden nameravam pričeti s podobnim delom. Kot so te že ostale vprašale? Imaš šablono ali si to sama narisala? Kakšne pa uporabljaš barve?

Res ful lepo.


_____________________________



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4266
   RE: Majčice '08
5.1.2008 17:38:39   
Naty*
Punce hvala lepa za pohvale user posted image . Ja za mojega sončka sem se verjetno še posebej potrudila user posted image .

No da vam odgovorim...šablon nisem uporabljala, vse je narisano s prosto roko. Najprej sem narisala s svinčnikom (navdih je bla ena slikica v knjigi Walta Disneyauser posted image ), barvam pa s temperami. Ker tistih malih takoj zmanjka, sem kupila ene precej večje tube. Narisano sem imela sicer hitro, barvanje je pa zaradi senčenja precej zamudno, zato pobarvam samo eno figurco na dan. Pa sej je še čas user posted image ...

Glede zalog Estrella*, midva sva bla v sparu, pa so ble police s testeninami čist izropane, en kolega je pa reku, da je v Eurospinu ista situacija. Sej mogoče majo pa še kej zalog pa bojo jutri že police spet nafilane user posted image .

aurora tud js se bolj šparam za pomlad (al pa poletje), ko se bom spet lahko nenosečniško oblekla user posted image .

Tema porodniško nadomestilo user posted image user posted image ...sm že nehala, pa so me osebno napadle, pa se spet nisem mogla zadržat. Mislim pa tem res ni jasno! In pol mi reče, da sm js čudna!!!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 4267
   RE: Majčice '08
5.1.2008 17:51:52   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Tema porodniško nadomestilo user posted image user posted image ...sm že nehala, pa so me osebno napadle, pa se spet nisem mogla zadržat. Mislim pa tem res ni jasno! In pol mi reče, da sm js čudna!!!


Pošlji jih v tri krasne in si misli svoje - zavedaj se, da imaš mnogo somišljenic, drugo pa vrzi čez ramo. Škoda tvojega časa, živcev in koneckoncev tipkovnice user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4268
   RE: Majčice '08
5.1.2008 18:15:07   
barbaw
Men se zdi brez veze sekirat zaradi teme porodniško nadomestilo, ker eni pač ne znajo živet s tem kar imajo in tudi nikoli niso zadovoljni. Bi res mogli zaklenit temo. Punca, ki je začela temo je čisto nedolžno vprašala kako in kaj in je odprla s tem pravo minsko polje. Upam vsaj, da je dobila zadovoljiv odgovor na svoje vprašanje.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4269
   RE: Majčice '08
5.1.2008 19:20:08   
Estrella*
MAJČICE 2008

27.April 2008
user posted image  Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , MB, (O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  Peli, 2.user posted image     
user posted image  medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)  

03.Maj 2008 
user posted image  Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:107cm, +7,5Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image : user posted image
, KR (O:103cm, +3,5kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita(81´) ,
1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +4,5Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image  

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , NS:user posted image  ,
 (O:88cm, +0kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image ,  (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, NS:user posted image , (O: 66cm, +1kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image  Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image sankica (75´), , 1.user posted image    
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image   

14.Maj 2008  
user posted image Maja22 (74´), 6.user posted image  , NS:user posted image , Jesenice

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka
 
17.Maj 2008   
edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image

18.Maj 2008   
user posted image  Liza 
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008
user posted image  StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image  najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  Zalazoya (79`), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +5kg)
 
22.Maj 2008
user posted image  Estrella*/Medvode/(74´), 3.user posted image , NS:user posted image , Postojna,(O:96cm,+5kg ) 
 
   
24.Maj 2008                              

user posted image  ninula    
 
25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27  
user posted image  Majabo

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´), NS:user posted image    

user posted image  sesil (77´), NS:user posted image Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , NS:user posted image , MS (O:81cm /+11cm/; +4kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image  BOJANC (68´), NS:user posted image , Ljubljana 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
NS:user posted image , (O:91cm, +0,5kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image  user posted image , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka
 
30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image ,NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image  martina 25 (82´), NS:user posted image , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´), NS:user posted image , Trbovlje,(O:89 cm, +2kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +3kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +2kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO  
user posted image  Winnie 017
SKUPAJ NAS JE 66 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joobuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 7Xuser posted image ,user posted image : 10Xuser posted image  in user posted image : 49X user posted image







(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4270
   RE: Majčice '08
5.1.2008 19:26:21   
Estrella*
Drage majčice; sem se opogumila in stopila na tehtnico. Kot sem predvidevala se prazniki kruto kažejo; +5 Kg in +1cm.
 
Tema porodniške je res brezsmisla, pa vendar smo se vse tako razkurile in človek težko ostane brez kakšnega komentarja.

 

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4271
   RE: Majčice '08
5.1.2008 19:39:41   
KAHLO
user posted image OJ, moje majčice!!!user posted image

Želim vam srečno pa zdravo 2008, najbl pa vam želim da boste vaše pikice istisnile iz sebe k za šalo malo, s čist malo bolečinami, in eno tisto k mora bit za dobrodošlico vašega bebija...in da boste pol k sebi stisnile zdrave, živahne in nasmejane majčkeuser posted image user posted image

Hvala vam za vaše želje in veselje ob mojihuser posted image , upam samo da bom lahko tud speljala do koncauser posted image user posted image

Ve imaste zdaj že verjetno ornk žogico vsaj takšno za rokomet ali maste že za basketuser posted image  no le lepo zavijte vaše bušije da se ne bodo naši majčki prehladili, še posebej pa ne ve....

Naty....če sem dobro razbrala so slikice od sobice našga majčka že v albumu....moram it pogledat.....da te še pol naročim k meni na pleskanje in slikanjeuser posted image user posted image

Drgač pa ste tako pridne pr čvekanju da to ni res......je tlko za prebrat....da bi mogla kr nekaj dni posedet za rač.user posted image

No v glavnem, uživajte, počivajte, k pol maja bo bl malo spanja, kaj še le kakšnega kina, ali pa večerje v dvoje z lubijem, pa še prav posebno opozorilo toplo se oblečt lubice moje, pa pazte zunaj k je led in da mi slučajno kera ne zdrsne in pade ....k bo še pol od mene po ta zadnji dobilauser posted image

NO lepo se imejte....pa brez skrbi še pridem v kontrolouser posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4272
   RE: Majčice '08
5.1.2008 19:44:05   
aurora28
Estrella* user posted image user posted image ja, ja prazniki se zelo poznajo, tudi jaz sem se kar zredila, ampak kaj ko se ne morem vzdržati vsega sladkega, sem že po naturi velik sladkosned. user posted image




_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4273
   RE: Majčice '08
5.1.2008 19:46:56   
Estrella*
Aurora: Tudi jaz sem po naturi sladkosneda...žal
Ampak taki prazniki ti enostavno razširijo želodec in potem nadaljuješ s tem pohodom na hrano...joj se bo sedaj težko zadržat. Upam, ko grem na šith in ne bo hladilnika blizu, da bo kaj boljeuser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4274
   RE: Majčice '08
5.1.2008 22:29:25   
jana81
živjo majčice, še ena članica tu.
redno prebiram vaše poste, pa nikoli nisem še kaj pripisala..
sem videla da imate seznam pa dajte še mene na seznam...PDP 7.5.08, Imeli bomo user posted image , smo ravnmo včeraj imeli morfologijo, je tako brcal da je komaj kaj izmerila, rodila bom v Celju.
tudi mene je včeraj okregala češ da sem se preveč zredila glede na prejšnji pregled (4kg), vsega skupaj 8 kg, ampak se sploh ne sekiram, ker od brata punca se je zredila za 18kg, in imata sedaj 3 m staro punčko, pa je že vse izgubila...
če mi odvzameš sladkarije in kruh, se bom počutila kot da si mi odrezal roke..
moj pravi da kej takega v vsem času odkar sva skupaj, še ni videl da bi tolk jedla...user posted image
upam da bom sedaj kaj več na forumu.... priden bodite....
pozdravček vam in vašim bebicam... 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?