|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
12.12.2007 13:18:43   
qwasy
A koga zanima, kaj mamo danes za kosilo? Piščančja bedrca vtaknem v mikrovalovko na žar, zraven naseckam surovo zelje v solati s čisto malo fižolčkov in to je to. Pretegnila se ravno ne bom, he he ... Grešila sem pa tudi: bela žemlja s pršutom za malico, njami. user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: Montignac
16.12.2007 12:27:29   
dulcinea
Mi bomo pa danes jedli govejo juhico, pol pa pečeno škarpeno (v foliji) pa radič s fižolom. Mimogrede, saj vem da je že 100x blo tukaj napisano. A lahko po 1. stopnji jem fižol v solati - samo kot dodatek, in če ja, z beljakovinskim ali OH kosilom?



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   RE: Montignac
17.12.2007 13:34:26   
qwasy
fižol je OH z dokaj visokim GI, kot bi jedla špagete recimo, torej nič beljakovin zraven. Jaz ga zmešam z endivijo ali surovim zeljem, moj dragi pa z veliko čebule user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: Montignac
17.12.2007 15:44:47   
dulcinea
user posted image qwasi, hvala

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
   RE: Montignac
19.12.2007 9:06:27   
Naty*Taja
Oj, Huantika, sej ni panike. V bolnci pa res ne moreš speljat Montija, tak da vi se kr pozdravite in po moje če zalaufaš januarja bolj resno bo sigurno ratalo. Ja, tudi sebe takle tolažim....

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2455
   RE: Montignac
20.12.2007 22:38:50   
HuAnita
A fižol ne????!!!!user posted image user posted image user posted image
OMG, jaz pa ga skoraj vsak dan jem - solata ali kot dodatekm....user posted image user posted image user posted image

Očitno mi res ni nič ostalo v glavi od te knjige!!!!!!!!

Kako naj se tega lotim, če pa nenamerno ful grešim?????

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2456
   RE: Montignac
21.12.2007 10:47:04   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


Kako naj se tega lotim, če pa nenamerno ful grešim?????


Še enkrat preber knjigo pa bo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2457
   RE: Montignac
21.12.2007 13:19:55   
qwasy
Jao, huanita, seveda lahko ješ fižol. Monti celo zelo priporoča stročnice, samo da imajo pač zelo različen GI. Leča okoli 20, bel fižol 30, rdeč fižol pa kar 40. Mi tudi pogosto jemo fižolčke v solati. Važno je, da ne kombiniraš ta rdečega fižola z beljakovinami, pa je....

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2458
   RE: Montignac
21.12.2007 13:46:32   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


Kako naj se tega lotim, če pa nenamerno ful grešim?????


Še enkrat preber knjigo pa bo.




Mah, kaj jo bom non stop brala, že itak grem gledat GI za vsako stvar, preden jo pojem, kot da sem malo blazna.-... no, temna čokolada je izjema - GI zanjo ne preverjam, jo raje kar pojem.....user posted image


Eeeeeh, tole je tako zapleteno...

Jza pa jem solato iz rj. fižola, zraven pa pečenega piščanca???!!!!! Pa s emi je zdela tako fina kombinacija, a niso oboje beljakovine??????user posted image user posted image user posted image

Skratka, meni NIČ jasno in sem že prav obupana!!!!!!! Se trudim, pa vse narobe delam!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2459
   [Brisano sporočilo]
21.12.2007 14:18:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2460
   RE: Montignac
21.12.2007 15:00:56   
dulcinea
O Aurora, ČESTITAM. Nisem vedela. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2461
   RE: Montignac
21.12.2007 15:40:51   
rainbow
ojla!

Aurora, tudi od mene lepe želje za prihajajočega user posted image

jaz sem po enem tednu, tam nekje novembra, izgubila voljo do hujšanja oziroma sem podlegla cukruuser posted image , tak da sem spet čez 70, k sreči ne veliko. Ampak zdja se že malo bolj kontroliram, sploh ker sem prehlajena, pa zadnjič sem gledala ono serijo o prenažiranju, grozno; no, saj tak obupen primer nisem, ampak vseeno. pa na splošno jemo kar zdravo, edino čokolada, to pa je moj večni greh.
Sem si zdaj zastavila cilj, da dam dol vsaj nekaj, do zimskih razprodaj, ker bi rabila nove hlače. samo ne s tako ritjo.

pozdravljam vse user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2462
   RE: Montignac
21.12.2007 16:18:43   
dulcinea
Kašno oddajo o prenaćiranju si pa gledala?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2463
   RE: Montignac
22.12.2007 14:32:55   
Naty*Taja
Aurora bravoooooo! Čestitke!
Več pa ni časa - jaz začnem spet januarja...zdej pa grešim na veliko...user posted image user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2464
   RE: Montignac
22.12.2007 15:07:17   
kovač
Jaz sem se pa odločila, da bom začela s pravilno zdravo prehrano nekje januarja recimo sredi januarja, ker sedaj nima smisla, da se delam fino, in da se mi zraven pa še sline cedijo ko je ogromno hrane povsod in vsi neki vabijo na obiske, če bom šla 5 kil gor se ne bom porav nič sekirala. Pač pa bom pol do poletja nekak gledala na način prehrane, predvsem veliko sadja in zelenjave.Pa kak šport si bom poiskala in ni hudič da bom pol lepa v bikinkah okol po plaži skakala. Aja pa v službi se bom prisilila, da bo vsak dan dva litra vode spila, bom kar prazno plastneko za mero v službo odnesla.user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2465
   RE: Montignac
23.12.2007 8:33:22   
al1*
Aurora, tudi od mene čestitke!




_____________________________

lp


(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 2466
   [Brisano sporočilo]
25.12.2007 10:46:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2467
   RE: Montignac
29.12.2007 8:31:05   
Naty*Taja
Pa kaj, a je tale tema čist crknla? Jaz se sploh ne držim Montija in upam, da do januarja ne bo šlo preveč gor... Grozna sem, sej vem...
Pa ve, ste pridne, al ne?


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2468
   RE: Montignac
29.12.2007 11:58:22   
dulcinea
Ni še crklna. Jaz trenutno ležim v postelji, smrkam, grlo boli. Že včeraj sem začela kihat pa smrkat. Zgleda, da bom za NY v postelji. Drugače pa, jaz tudi skoz grešim. zadnjič sem jedla celo navadne makarone z mesno omako. Sam zdaj se bo pa res treba prijet v roke.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2469
   RE: Montignac
29.12.2007 14:34:16   
qwasy
Se pridružujemo grešnikom user posted image . NatyTaya: če že grešiš, vsaj iz srca ( iz požiralnika user posted image ) uživaj! Ne se sekirat.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2470
   RE: Montignac
30.12.2007 6:59:15   
al1*
Pozdravljene!

Še ena grešnica se javlja. Sicer pa je tudi mene zgrabil prehlad - grlo me boli, pa v ušesu me trgauser posted image .
Po novem letu pa seveda akcija. Do 3.1. se sploh ne bom tehtala, ker nima smisla.

Lepo se imejte!


_____________________________

lp


(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2471
   RE: Montignac
30.12.2007 10:20:05   
dulcinea
Jaz bom pa pomoje kako kilo izgubila, ker mi nič ne paše jest. Pa ful čaja pijem. Čeprav je v vsakem lončku žlca medu user posted image . Ampak če pijem sam čaj z limono, me v želodcu peče.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2472
   RE: Montignac
31.12.2007 7:26:45   
puncica
Dobro jutro punce. No pa sem še sem mal pokukala, ja tud jaz sem mela grešne dneve ampak ne tako da bi jedla hrano narobe ampak sem se napokala ene 3 dni zaporedoma sladkarij in ko začnem enkrat jest si mislim sej sem grešila pa dejmo še bol in pol se nažiram in nažiram in vse požrem kar najdemuser posted image user posted image Ja sej vem obupno in pol me zjutraj spet strezne ko vidim kilo več in spet cel dan pridna zvečer me pa čist zvije. NO hvala bogu se je to dva dni nazaj nehala, ker sem se pol fuuuul sekirala in bla totalno tečna in sem se res silila da nisem zvečer jedla in je zjutraj vaga pokazala pol kile manj, januarja pa zaštartam ne čist z  monitijem ker sem se ga prenajedla pač pa z zdravim načinom življenja (telovadbo sem čist opustilauser posted image ), tako da bom tud jajca in kruh kombinirala le da bo kruh polnozrnat in zlo tanka šnita jajca pa pečena na oko na olivnem olju, prav tako makaroni polnozrnati s tuno in take fore.

Držite se.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2473
   RE: Montignac
31.12.2007 8:02:50   
Anonimen
januarja pa zaštartam ne čist z monitijem ker sem se ga prenajedla pač pa z zdravim načinom življenja (telovadbo sem čist opustila ), tako da bom tud jajca in kruh kombinirala le da bo kruh polnozrnat in zlo tanka šnita jajca pa pečena na oko na olivnem olju, prav tako makaroni polnozrnati s tuno in take fore.


>Podobno tudi jaz, pa hojo si bom umislila vsaj vsak drugi dan eno uro. Moram.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2474
   RE: Montignac
31.12.2007 8:27:03   
Naty*Taja
Punce, ko nas takle berem - tudi jaz sem tak kot Punčica, ko en košček čokolade probam, se ne morem ustavit user posted image , po moje, da bi me eno skupno terapijo odvajanja od sladkarij! user posted image Po moje, da smo zasvojene s sladkarijami. Pa sej mene tolk sladkarije še ne. Mi tak paše npr. zvečer, ko otroc zaspijo kak sendvič z belo žemljico...Čist za razvajanje, ko cel dan kr druge (beri otroke) strežem.
Sem pa jaz kr kake tri kile zgubila, ko sem dva dni ležala kot snop in nisem mogla jest nič.
Ah... srečnega pa zdravega, pa čeprav debelega, 2008!user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?