|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke - take II
23.12.2007 21:10:15   
sade
d- većer
ne TEJKA moj trebuh se ni spustil nič, no mogoče zelo malo, še vedno ga imam skoraj pod grlom user posted image čeprav sem tudi jaz slišala da to ni nujno, da se spusti.
Jutri imam ctg pa bomo videli, če bo kaj novega.
Lahko noč in čim manj obiskov wc-ja !!!!
Če pa kateri uspe odrinit v porodnišnico pa good luck!


(odgovor članu NatašaC)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: Decembrke - take II
24.12.2007 10:58:17   
NatašaC
Je pa res videti, da je že skoraj konec decembra, ker je tukaj vedno bolj tiho in samotno. Tako se počutim tudi jaz. Načrti za današnji dan so šli po vodi že zjutraj - vse ledeno, pa nisem mogla polžka peljat v vrtec in seveda potem načrte prilagodim njemu. Sicer nič posebnega, pa vseeno. Tako brez volje sem za karkoli. Sam prestavljam se sem in tja. In čakam, če se me bo un tam zgoraj usmilil še v teh treh dneh.
Upam, da se ostale boljše volje!

(odgovor članu sade)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: Decembrke - take II
24.12.2007 11:48:54   
Magi*
punce moje, jaz, ko imam čas, še vedno prvo semkaj pogledam :)

rada verjamem, da imate vsega dovolj in se počutite brezvoljno. ampak, Skaana je imela prav, izkoristite te zadnje dni in se pocartajte kolikor se le da. tiste, ki že imate otročke, jih lupčkajte in stiskajte. po porodu je zares hektično. ampak nadvse lepo. vsako obdobje ima svoj čar. sicer bo pa tudi za vas napočil veliki trenutek vsak čas.

srečen in miren Božič vam želim!

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu NatašaC)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: Decembrke - take II
24.12.2007 12:10:36   
lana38
Na hitrico se javim. Včeraj sva prišla domov. En dan sva morala podaljšati bivanje v P, ker je Tim dobil zlatenico in so ga potem dali pod lučko. Za nazaj nisem brala, tako da ne vem če veste, da je imel 3940 g in 51 cm. Rodila pa sem tako hitro, da kar ni za verjeti. Celo noč sem še doma prespala, ko sem se zbudila  ob 7.20 me je nekaj spikalo v trebuhu in potem so se začeli popadko na 5 min. Oče me je odpeljal v P. Sprejeta sem bila ob 8.10 in ob 9.17 že rodila. To je bila taka brzina, da še zdaj tega ne dojamem. Se javim spet, ko bo več časa.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: Decembrke - take II
24.12.2007 12:15:38   
hokejistka
magi tvoja dva sončka sta prav cortkana. user posted image Lepo, da se še kaj oglasiš pri čakajočih user posted image .

Mene tole čakanje pravzaprav ne moti toliko zelo. Edino štetje gibov otročka me teži. Če bi imela bebesound (al kako se že reče) bi mi bilo precej lažje. user posted image je namreč zelo miren in samo to me spravlja ob živce. Drugače se pa čisto fajn počutim.

Danes sem bila že na sprehodu. Je pa zunaj vse zelo ledeno in drsi. Je šel user posted image z mano in se mu je uspelo sesust že na stopnicah, ki jih je čistilka ravnokar pomila. Je priletel ravno do mojih nog, ker sem hodila pred njim. Še dobro, da me ni  zbil. user posted image Ampak, saj bi verjetno na njem pristala. user posted image

natašaC ne razmišljah toliko o teh treh dneh. Saj vem, da ne gre drugače, ampak ne moreš spremenit ničesar. Žal. Pobožaj trebuščka in upam, da se mali odloči priti na svet pred četrtkom.user posted image Kje boš pa rodila?

Kako ste opravile punce na CTG-ju?



(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: Decembrke - take II
24.12.2007 12:18:09   
hokejistka
lana38 še enkrat čestitke in super za tako lep in hiter porod. Mali je pa tudi velik korenjak! user posted image

Ko se nisi javila zjutraj dva dni, mi je bilo že sumljivo, da si odšla čez cesto user posted image . Oglasi se še kaj, ker je tukaj zdaj pogovor precej zamrluser posted image .

Uživaj s svojimi fanti!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: Decembrke - take II
24.12.2007 14:00:47   
NatašaC
Saj vem, da ne smem tolk razmišljat o vsem, sam drugega itak ne mroem. In potem se samo še bolj obremenjujem z vsem skupaj. In seveda nimam več volje početi nič. Ma bedno je vse skupaj. Pa itak noben ne razume oz. niti nimam komu konkretno govorit o tem, kako se počutim. Rodila bom pa v Lj.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: Decembrke - take II
24.12.2007 15:20:57   
ElaM
Lana, še enkrat čestitke za takega korenjaka.user posted image
Hokejistka, če bi bil moj As v stanju delovanja bi ti ga posodila, samo moraš biti hudo mojster, da sploh dobiš signal, ga Je T. dobro zrihtala. Kdaj pa imaš rok? Če do četrtka ne rodiš ti ga pa lahko pošljem, če ti bo kaj v pomoč.

Da pohvalim mojo miško, je v enem tednu pridobila 250g, kar je super, glede na to, da je bila ob rojstvu mušja kategorija.user posted image

Punce, lepo bodite in želim vam, da čimprej pride dan D.

_____________________________

:)

(odgovor članu NatašaC)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: Decembrke - take II
24.12.2007 15:57:01   
lana38
Poglejte v album Tim, ga boste lahko še videle.user posted image  Na eni sliki pa je še Blaž zraven.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: Decembrke - take II
24.12.2007 16:46:44   
Raho
Drage moje decembrske čvekice!

Mi vsi vam želimo lepe in prijetne praznike!

user posted image


user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: Decembrke - take II
25.12.2007 9:20:47   
t*e*j*k*a
OLa Pupe!!

VESEL BOŽIČ!!!

Ste dobile kaj daril pod jelko? Jaz bi najrajši kr po tisti iz bušija šlauser posted image .

NatašaC upam da ne bo treba na CR it in da se bo prej kaj zgodilo.

Hokejistka že dolgo nazaj si vprašala če me folk sprašuje kdaj bo in ti povem da so prav nadležni. Kaj jih pa briga.

Grem zdej mal seznam updatat!
Aja pa vse k ste pokazale fotke od svojih zakladkov-vsi so tok cartkaniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ČAo



(odgovor članu sade)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: Decembrke - take II
25.12.2007 9:23:35   
t*e*j*k*a




user posted image
user posted image      


SREČKE user posted image  po PDPju (51):


03.12. 

Mermaid user posted image  - 3. user posted image , LJUBLJANA, user posted image
Rozika12 user posted image  - 3. user posted image ,user posted image      
   
 
12.12. 
Marakva user posted image   - 2. user posted image  
 
14.12.
SašaL user posted image - 2. user posted image , CELJE  

 
15.12. 
Divja vijolica user posted image - 2. user posted imageuser posted image  ?? 
  

17.12.  

poka 1 - user posted image   -  27 let, 1. user posted image , KOPER/IZOLA  
baby27 user posted image  
 
   
19.12.
Matja user posted image  - 3. user posted image , TRBOVLJE 

dragulj user posted image  - user posted image   
15.7. user posted image  - 20 let, 1.user posted image ,  LJUBLJANA,   user posted image , Klemen

23.12. 
hokejistka user posted image  - 25 let, 1. user posted image , LJUBLJANA/POSTOJNA  
cebelicamaja user posted image  - user posted image  
 
25.12.
NELY00 user posted image  - 1. user posted image  
NatašaC user posted image  - 27 let, 2. user posted image , LJUBLJANA 
 
 

28.12. 
t*e*j*k*a* user posted image -  24. let, 1. user posted image , CELJE 
smeško user posted image    
Ulla user posted image


29.12.
benika user posted image - 28 let, 2. user posted image , KRANJ user posted image  
 
30.12.
bauka user posted image  - 2. user posted image , user posted image

 
31.12.
sade user posted image
 
16.01.2008
piškamiška user posted image user posted image

Z nami so pot začele še:
1. upajoča user posted image
2. Tinkamiška user posted image
3. skorpija user posted image
4. Kodrana user posted image
5. Nanaa user posted image
6. Na5o user posted image
7. Medika 13user posted image


ŽE POKUKALI NA SVETuser posted image  
 

user posted image
4.11.2007
LINA - mamica NANA22

17.11.2007
TJAŠ - mamica ajtak (4280 gramov, 55 cm)
 


user posted image
 
28.11.2007
VANA - mamica Vrtnica79 (2860 gramov, 45 cm) 
 
29.11.2007
ALEKSEJ - mamica Skaana (3330 gramov, 51 cm)
NIK - mamica Maja127 (3440 gramov, 49,5 cm)
 
30.11.2007
VICTORIA (2044 gramov, 44 cm) in SARA (1830 gramov, 45 cm) - mamica soncek.djukelica
 
01.12.2007
AŽBE - mamica copatek (3460 gramov, 51 cm)
ANJA - mamica Urša1981 (3360 gramov, 50 cm)
?? - mamica Foxina (?, ?)
 
02.12.2007
TJAŠA - mamica lorch (3200 gramov, 49,5 cm)
LARA - mamica Kim80 (2890 gramov, 48 cm)
ZOJA - mamica lilprincess (3090 gramov, 50 cm)
 
03.12.2007
BRINA - mamica NosečkaL
KAJA - mamica Dajica (3210 gramov, 51 cm)



04.12.2007
MAJA - mamica Kajča (3740 gramov, 55 cm)

05.12.2007
AJDA - mamica DANVARI (3630 gramov, 51 cm)
HANA - mamica MojcaG (3710 gramov, 52 cm)
Teo - mamica MT (3340g, 50cm)

06.12.2007
EVA - mamica Andreja2000 (4200 gramov, 54 cm) 
IVA - mamica Trdozimc (3780 gramov, 54 cm)
 
07.12.2007
MANCA - mamica želva (3130 gramov, 51 cm)

08.12.2007 
NICK - mamica Mat3ja22 (3430 gramov, 51 cm)
ZOJA - mamica Vetrnica (3700g, 55cm) 
ŠPELA - mamica Klarisima
 
10.12.2007
IRAJA ŽIVA - mamica Raho (3480g, 52cm) 
 
13.12.2007
TIMOTEJ IAN - mamica loncica (3860 gramov, 52 cm)

 
14.12.2007
MANCA - mamica ElaM (2680g, 49cm) 
 
17.12.2007
PIA LANA - mamica PIKICA07 (3440 gramov, 52 cm)
 
18.12.2007
TARAS - mamica Magi* (4330 gramov, 56 cm)
BENJAMIN - mamica Anakarin
 
19.12.2007
EMA - mamica Skyline (3210 gramov, 53 cm)
TIM - mamica Lana38 (3940 gramov, 51 cm)

20.12.2007
GABRIEL - mamica Ayo (4540 gramov, 55 cm)

23.12.2007
LOVRO - mamica pikica* (3850 gramov, 54 cm)

Do današenjega dne smo dobili:  
21user posted image user posted image          
13user posted image user posted image



(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: Decembrke - take II
25.12.2007 11:53:47   
Vrtnica79
Vesel božič vam želim!!!!!!!!!!!


user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: Decembrke - take II
25.12.2007 13:02:36   
Skyline
zivjo!

da se vam koncno oglasim...vceraj sva prisli iz bolnice, sva morali podaljsati 2 dni, ker je Ema dobila zlatenico in bila pod lucko...imava sicer malo tezav z dojenjem, zato moram dojiti z Aventovimi nastavki, ker ima kratek jetik in bradico bolj nazaj...scasoma se bo to uredilo, parkrat bo spala na trebuscku, pa bouser posted image

drgac pa, da vam opisem mojo porodno zgodbo....zacelo se je v sredo, 19.12.2007 okrog 2 zjutraj, ko so me zbudili popadki in pol k sm vstala, se mi je zacelo nekaj zlivati vn, ne sicer ful, ampak toliko, da sem vedela, da mi odteka voda....zbudim mojega dragega in recem, da bo verjetno treba it....ko pridem v porodnisnico, so bila vrata zaklenjena, zato pozvoniva...nic...pozvoniva se enkrat, pride babica, sitna, in rece, da se pozvoni samo enkrat, me pogleda, da kaj mi je?!?!?!...mislm HALO, ja nč, sm prsla na obisk sredi noci user posted image ....potem ji povem, da mi odteka voda in da imam popadke na 7 minut...gremo na CTG in ugotovi, da se samo en prst odprta, zato sm sla do jutranje vizite lezat na oddelek...predihavala popadke celo noc (bili so bolj v krizu), pol zjutraj na viziti pa sm bila odprta ze 4 prste in vsa zmehcana in pripravljena....poklicem mojega dragega, da se vrne nazaj (ker so ga prej poslali domov), gremo na klistir (ceprav sem sla tekom noci kar 2x sama od sebe) in potem smo sli v proodno sobo, ker pa se nism vec odpirala, mi je dala babica umetne popadke (na sreco je bila super babica in zdravnica tudi)....samo UMETNI so pa user posted image ...takoj ta prvi je zvil kot ne vem kaj....to se je zacelo okrog 11...do 13.30 sem predihovala popadke in na koncu res nism vec mogla nc...moj dragi je bil KRASEN, me tolazil, bozal, vlazil ustnice, hladil z obkladki, mi pomagal dihati...RES SUPER...brez njega ne bi zmogla...nato me je zacelo siliti pritiskati in smo poklicali babico (ker je hkrati rojevala se ena v drugi porodni sobi) in potem je rekla, naj zacnem pritiskati...ko sm cutila, da je glavca zacela siliti ven, so me z boka obrnili na hrbet, dvignila in pokrcila noge in pol so se 2 ulegle na moj trebuh, da mi je kar sapo vzelo user posted image ....pa mi recejo PRITISNI...ma kako?!?! nimam sapeeeuser posted image ...no in ko sm citula, da je glavca zunaj, je bil potreben se en pritisk za ramena, potem so jo pa kr povlekli vn in v sekundi je bilo konec bolecin...seveda so mi prerezali presredek, ker ce ne bi se natrgal, je zelo zabolelo!!!!...mojega dragega so oblile solze, jaz jo niti videti nism mogla, ker so ji cistili dihalne poti, potem pa so mi jo koncno dali na trebuh...ma kako bitjece!!!...itak so me zalile solze...no potem je prisla vn se posteljica, dohtarca me je zasivala, potem so me ocistili....moj je pa ze cartal Emicouser posted image ...tako da je bilo ob 14.00 konec...

...verjetno sm malo cudno napisala SMS (v vsem tistem delirijuuser posted image ) in je bilo razumljivo, da je bila rojena ob 2 zjutraj...rojena je bila ob 14.00 uri...

...danes je bila tukaj ze patronazna, smo jo umili zjutraj...v petek pa se bomo skupaj se skopaliuser posted image

vidim, da je lana38 povila svojega otrocicka na isti dan kot jaz...cestitam vsem novim mamicam user posted image ...tistim pa, ki se cakate zelim cim lazji porod in vse dobro otrockomuser posted image

pa VESEL BOŽIČ vsem skupajuser posted image



(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: Decembrke - take II
25.12.2007 18:14:25   
NatašaC
Večer vsem! Jaz še vedno čakam boljših časov in sem vedno bolj pred realnostjo CR, ker slabo kaže, da se bo zgodilo kaj samo od sebe. Sinoči me je spet zvečer malo zvijalo, a spala sem potem kot angelček in seveda ni bilo nič. Danes itak nič. Prej smo se zunaj sankali, še jaz sem se dvakrat spustila, ker meni itak nič ne pomaga, da bi se kaj zgodilo. In sem žalostna. Danes imam PDP, pa zgleda, da bo treba še dve noči prespat in se potem kar s ponovnim rezanjem sprijazniti.
tejka - meni je tudi odveč, da folk sprašuje, če ni še nič. Saj jim bomo sporočili, ko bo kaj.
Sem upala, da bomo dobili vsaj božično dete, pa tudi to plava po vodi (ker itak tut če me zdaj kaj prime bom najbrž rojevala sto let). Lep preostanek božičnega dne vam želim!

(odgovor članu Skyline)
Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: Decembrke - take II
25.12.2007 18:32:09   
hokejistka
No, mi smo danes ob 11.30 dobili punco Julijo težko 4055g in veliko 54cm.
Obe sta zdravi in zadovoljni.
Vsem želimo vesele praznike in Srečno novo leto!

(odgovor članu NatašaC)
Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: Decembrke - take II
25.12.2007 18:52:10   
t*e*j*k*a
ČEstitke hokejistkiuser posted image user posted image user posted image user posted image

NAtašaC zdej ko še ti greš pojutrišnjem najpozneje bom pa sama tle gor ostalauser posted image .

Pri meni se nič ne dogaja, trebuh visoko, nobenega špikanja, občasno otrdevanje, to je pa tud vse.

No tko da sade dej se še kej oglasi, da res ne bom sama tuki gor.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: Decembrke - take II
25.12.2007 18:57:48   
Magi*
čestitke hokejistki!!!

no, pa ima naš Taras en par bejbik, ki mu bodo kos. user posted image

tejka, drži se! decembra še ni konec. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: Decembrke - take II
25.12.2007 21:11:16   
sade
dober božični večer
vidim, da dogaja čestitke vsem novim mamicam, ja res očitno sva ostali sami s Tejko.... no saj vema da sva naslednji midve user posted image , ker sva res čisto zadnji.
Mene je danes enih 20 minut bolelo spodaj vse, mislim da so bili popadki ampak ni panike Tejka... mislim da še ne bom šla. Trebuh imam še vedno visoko kot praviš ti, ja nič bova pa sami gor kako rekli... pa se jim pol pridružima ostalim.
Evo toliko od mene, da ne boš mislila, da si res čisto sama....
Če pa bo kaj novega pa javi... še enkrat čestitke vsem novim mamicam in malim dojenčkom.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: Decembrke - take II
25.12.2007 21:18:58   
Skyline
hiuser posted image

sm dodala par slikc najine male Emeuser posted image

cestitke hokejistka...velika pupauser posted image

(odgovor članu sade)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: Decembrke - take II
26.12.2007 9:33:00   
t*e*j*k*a
Skyline ful luškana pupauser posted image user posted image user posted image

Sade sem se kr mal oddahnala k si se oglaslauser posted image . Ja zgleda da sva same. Pa tebe tud neki muči, tko da boš verjetno pred mano odtavala. Kr men pa NIČ ni. ŠE sramne kosti me ne bolijo več tolk k grem ponoči na WC. Edino kar je je to da se mi voda nabira. Gležnje imam zvečer kr vredi zatečene. To je pa tud to. ČEz dva dni mam rok in pregled pa bomo vidli če bo CTG kej pokazal, pa če sem kej odprta. Upam da bom kej.

PAPA

(odgovor članu Skyline)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: Decembrke - take II
26.12.2007 11:20:36   
sade
hej
ja TEJKA res sem imela včeraj neke bolečine spodaj, ampak danes sem kot nova, sem bila s psom na sprehodu in sem šibala kot da nisem noseča in pred rokom. Ja ti imaš še 2 dni do roka..... jaz pa 5.... sicer vem da to ni merilo, ampak sedaj mi je že vseeno in se mi je nehalo tako zelooo mudit rodit, ne vem al je to malo straha ko vem da gre zares. Danes sem tak celi dan sama, moj dela in bom dan kar prelenarla. Sva včeraj slikala moj trebuh mogoče me pa ponoči kaj zagrabi, da bom imela spomin pol ko bom fit.... ampak zgleda je punci čisto ok notri in bo še počakala.
Nič lep praznični dan ti želim in držite se pa javi če bo kaj novega.
Sadeuser posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: Decembrke - take II
26.12.2007 11:52:20   
NatašaC
Tejka in sade, jaz sem tudi še vedno tukaj in imam vedno bolj poln kufer vsega. Pa mi ni čisto nič do tega, da bi jutri šla na rezanje. Sam mi drugega ne preostane. Skozi me neki boli in ščiplje in stalno upam, da zdaj pa bo kaj, pa potem vse zamre. In sem sam še bolj zalostna. Prej sem odštevala dni, zdaj odštevam že ure. Pa prvič do roka sploh ni bilo panike, zdej me pa itak vse tolk mori s tem naročenim datumom. Rada bi rodila tako, čeprav vem, da boli. Sam spet ne bom vedela, kakšen je občutek, ko se rodi otročiček, kako je, kot ti ga privijejo na prsi. Spet se bom zbujala vsa omotična in ne bom vedla niti to, a je vse ok, a imam fantka al punčko itd. Pa še čez novo leto bom morala biti noter in celih 6,7 dni odrezana od mojih dveh sončkov. Itak bo v porodnišnici tuga kot kaj vem kaj in zarad vsega skupaj sem že zdaj zelo žalostna.
Punci, vidve se pa ne sekirajta, ker imata še veliko časa. Še do roka nista prišla, pa gresta brez problemov vsaj en teden čez. Tako da imejta se karseda lepo. Prvič jaz do roka sploh nisem nič neki konkretno čakala, pa tut par dni čez rok ni bilo panike. Zdaj je pa drugače vse skupaj.
Mogoče se me pa Božiček vendarle usmili z zamudo in mi prinese popadke. Upam na čudež!

(odgovor članu sade)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: Decembrke - take II
26.12.2007 12:07:34   
Skaana
Jaz tudi še vedno najprej sem pokukam user posted image user posted image

NatašaC, se mi smiliš in te popolnoma razumem, saj sem bila čisto na istem. Ne vem sicer, kje boš rodila, a mogoče bi bilo zelo dobro, če bi se dogovorila za carskega s spinalnim blokom. Sicer spet ni isto, ampak jaz sem vseeno slišala prvi jok, neprecenljivo, prva sem ga lahko pobožala in lahko sem takoj vprašala, kaj smo dobili. Pa še popkovino ti v Celju pustijo malce daljšo, da jo lahko potem očka simbolično prereže. Torej najboljši približek naravnemu porodu.

Če imaš kakšno vprašanje, se priporočam.



_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu NatašaC)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: Decembrke - take II
26.12.2007 13:59:14   
NatašaC
Skaana hvala! Rodila bom v Lj. Bomo videli, kaj bodo povedali jutri, kaj mi priporočajo itd. Vem, da obstaja tudi ta možnost. Kakšno pa je potem zbujanje v tem primeru - oz. bolj zbujanje trebuha in nog? Po eni strani me ima, da sloh ne bi šla nikamor jutri in bi samo čakala, da se bo samo kaj začelo (ker nekaj se dogaja, kar se prvič ni). Po drugi strani pa vem, da moram it, ker si ne bom nikoli odpustila, če bi bilo kaj narobe.
Lep popoldan želim vsem!

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?