|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
3.12.2007 13:39:15   
Anonimen
Da se jaz pokažem tam, te na rit vrže. user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: notranjska
3.12.2007 14:14:05   
Naty*
No evo js sm za. V petek bom pa že dovolj zdrava, da kere ne okužim user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: notranjska
5.12.2007 13:11:59   
TamaraJ
Taly... po eni strani te sumim...po drugi pa ne bom nič rekla, če sem slučajno falila. V albumu je tvoja psička, ki še bolj kaže nate... No, ti se kar veselo razkrij, da bomo lahko šle tudi na kavo. Sej sve že kofetkale skupi, ane? Ali neuser posted image

Drugače pa mamice...kako kaže s petkom??

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: notranjska
5.12.2007 14:29:31   
Anonimen
Uf, midve sva tolkrat kofetkale skupaj, da če se zdej začnete ve vse zbirat, ne dosežete teh rezultatov.user posted image user posted image

Šalo na stran. Mislim, da misliš kar pravo ja.user posted image user posted image  pa nebi tu o tem.user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: notranjska
6.12.2007 10:30:37   
TamaraJ
Veš kaj Taly... še tole s tvojim tickerjem moram raziskat... Hmmmmm...bom že, boš videla. Sem v šolo hodilauser posted image user posted image . Sicer pa dej, ko bove naslednjič na kavi, daj mi potrdi sum. Ker me tko matra tale babji firbecuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: notranjska
6.12.2007 10:33:06   
TamaraJ
Pa v albumu maš nove slikce... user posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: notranjska
6.12.2007 14:15:19   
Naty*
No bejbe, kaj je zdej? A jutr pade kofetek al ne???

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: notranjska
6.12.2007 21:07:16   
TamaraJ
Jaz bom absolutno v Logatcu. Lahko bi se dobile okoli 5 ali 6 popoldne. Kasneje si že ne upam, ker ne smem bit prepozna za domov. Timi mi še vedno rad zaspi na poti za nazaj, še posebno če greva po 8 uri. 8 je že skoraj skrajna. Prej ni bil to problem, zdaj pa ima naš frajer 20 kil ali več in ga ne smem več dvigat. Iz avta, pa not po stopnicah do spalnice...jao, cel proces. Bom poklicala še Lillygmail in Tajo11 (kok se skor zatipkamuser posted image ), ker se mi zdi, da nista redni obiskovalki RR-ja. če pa kateri ustreza sobota, sem pa tudi v Logatcu. Vsaj popoldne. Sicer bi jaz skoraj raje jutri... tudi v soboto nebi bil problem. No, se jutr zmenimo upam.

Lahko noč notranjska


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: notranjska
6.12.2007 21:50:43   
lillygmail
ti mene sam bipn jest imam čas 

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: notranjska
7.12.2007 7:31:43   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: lillygmail

ti mene sam bipn jest imam čas 


Superuser posted image user posted image user posted image . Zdej pa že komaj čakam veselo decembrski nosečniški klepet user posted image user posted image user posted image . Če je še katera notranjka, poleg Naty, Lilly in Taje zraven se prosim oglasite.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu lillygmail)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: notranjska
7.12.2007 10:21:12   
Naty*
A smo pol zmenjene za danes? Ob petih al pa šestih, kr povejte, men je vseeno. Tamara lahk se pa tud slišmo prej, da se zmenimo kje. Ve se poznate, pri men pa obstaja možnost, da se vsedem k napačni mizi user posted image . To bi me čudn, kake punce pogledale user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: notranjska
7.12.2007 10:32:43   
TamaraJ
Naty, mislim, da bi te jaz prepoznala zdaj. In obratno. Lilly bom poklicala malo kasneje. Še kakšno urco jo pustim, če še spi. Kaj bi jaz tuuudiii...

Če kateri sede kakšen drug lokalček, naj le predlaga. Zdaj se itak nikjer ne kadi in je skoraj vseeno. Meni je Navigator OK, nimam pa tudi nič proti grajcu in ... no, kaj je še v  Logatcu? En nov lokalček blizu tebe Naty, zraven  Mola sem tudi opazila..

No, s Tajo sem se tudi že slišala in je načeloma za. Upam, da ji časovno znese. Uro bomo še določile. Meni je tudi vseeno. Lahko ob pol 6, da bo vmesuser posted image




_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: notranjska
7.12.2007 10:41:41   
Naty*
Tamara js itak poznam samo Navigatorja pa grajca, tist nov kafič sm pa čist mimogrede videla, da je zdej tam user posted image . Tko da je načeloma tud men vseeno. Pa upam, da nam bo zdej res uspelo, glede na to, da se že dolgo menimo za tole user posted image . Ja nč....se pa vidimo!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: notranjska
7.12.2007 21:28:09   
TamaraJ
No, Timko v postelji... Jaz pa samo še comp ugasnem in grem še eno knjigo brat. Za spremembo se mi ne spi, jutr ni službe...in je za izkoristiti.

Naty, Lilly, Taja... meni je bilo super, da nam je uspela kavica (no, vroča čokolada) in upam, da se nam še uspe dobiti.

Lepo spite nosečke, božajte svoje trebuščke in pišemo ju3.

lahko noč




_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: notranjska
8.12.2007 1:00:51   
lillygmail
men je bilo tudi ok fajn bi bilo če bi se to nadaljevalo.....user posted image


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: notranjska
8.12.2007 9:51:34   
Naty*
Jutro! No js pišem šele danes, ker sm včeri pršla kr pozno domov user posted image . Je blo pa res ful dobr in tud js upam, da nam bo kmalu spet ratalo user posted image .

Aja lillygmail js sm pa pol dva una slivova sokeca spila, pa res ni slab pa verjetn še na prebavo dobr vpliva user posted image .

No uživajte soboto!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu lillygmail)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: notranjska
8.12.2007 10:30:27   
taja11
oj no pa da se še jst oglasim.... včeraj je blo fajn in tut jaz upam, da kmal ponovimo...user posted image

Tamara ful si nardila lepe slikce Tima....


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: notranjska
8.12.2007 12:43:05   
TamaraJ
Ojla notranjske mamice in mamice to be..

Evo, jaz imam že od zjutraj akcijo. Sem vse pospravila, posesala, cujne zložila, nove prat, sušit, posteljo preoblekla (ker ne morem več na čokoladi spat... Grrr pa čokoladni Miklavžki). Zdajle sem ravno nazaj iz sprehoda (malo rosi zunaj, pa piha za znort), ampak moja draga pasja dama je uživala 100 na uro in sve prišle domov kot dva blatna prašiča. Potem se je pa spomnila, da bi se šla ona kar na stopnišče posušit in ne v svojo velikansko kutlo user posted image .

No, sicer pa še Tima spakiram in greva v Logatec. Včeraj sem naštela 150 novoletnih čestitk (mami, nončka, ...). Zdaj jih je potrebno še končat. Potem pa mislim, da sem skoraj frej z novoletnimi zadevami in lahko začnemo uživat veseli december. Menimo se (ko bo prijaznejše vreme), da gremo mal na kuhančka (no, jaz čajčka) in lučke v Ljubljano. Pa malo po stojnicah...


V glavnem uživajte soboto in se vidimo, slišimo, pišemo...


Taja...hvala za pohvalouser posted image .






_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu taja11)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: notranjska
10.12.2007 9:43:08   
TamaraJ
Moram mal poskrbet, da ne izginemo na srugo stran? Kje ste notranjke? Izumrle?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: notranjska
10.12.2007 14:41:21   
taja11
ojla tamara...mislim da smo vse še žive...user posted image user posted image

kako si kej? Počutje? z mano kar gre razen ena huda utrujenost me daje...drgač pa sem bila danes zelo pridna...sem pisala diplomo in še kosilo skuhala... ti pa še malo pa veselo domov...

bodite fajn pa uživejte na sončku...kolikor ga je za danes sploh še ostalo...

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: notranjska
10.12.2007 15:25:00   
TamaraJ
Oj.. jaz čakam še kosilo doma in v nizkem štartu za LJ. Gremo na test potrpežljivosti. jaz kupovati ene hlače in za čevlje pogledat, dečki pa z mano. In shoping z nosečnicouser posted image .. user posted image user posted image

Bomo videli. Rada bi šla pogledat lučke v LJ, pa še mal po stojnicah... Pa je dan takooo kratek. Moj naj bi imel že skuhano... ampak je takooo zaposlen (???), da ne znese. Cel dan??user posted image user posted image Joj, če bi me delovale s takim tempom.. Si ne predstavljam..

No, lepo popoldne


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu taja11)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: notranjska
10.12.2007 19:09:42   
taja11
tamara upam, da ste užival v decembrski Ljubljani in sporoči če se jo splača it pogledat..user posted image


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: notranjska
12.12.2007 8:13:00   
TamaraJ
Ja, plan se je malo spremenil. Smo šli v BTC in potem še do Mojčke v Šentvid in tam ostali skoraj dve uri. Timi in Blaž sta se čist zaigrala, jaz sem vadila z dojenčki, moj pa sevdea imel muške debate. Prav luštno je bilo. Potem za staro ni bilo časa, saj smo bili že vsi že mal utrujeni. Hmmm. pa nekaj zamira tale notrenjska stranuser posted image .

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu taja11)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: notranjska
12.12.2007 11:06:53   
taja11
no sam da ste se mel fajn...jaz komaj čakam konec tedna, da se dečko pojavi domov...user posted image

a si dobila hlače?? jaz mam kr ene trenirke iz H&M pa majo tak bl širok elastičn pas in mislim, da mi bodo še kar nekaj časa prov...user posted image  

Kdaj boš kaj v Logatcu?

No skratka en lep pozdravček...pa TamaraJ zgleda, da sta najini čajni kolegici res zginle...upam, da sta vredu...user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: notranjska
13.12.2007 21:51:03   
lillygmail
ciao evo mene....se bom potrudla da bom mal bolj ažurna da nebo notranski forum čist zamruuser posted image .........kar se pa tiče oblekc pa blagor vam po eni strani ker lahko še uživate v nakupovanju...men je vse premejhn pa kupovat za en mesec mi je tud čist adijo....edino nosečniške hlače ki sem jih kupla na začetku so mi še vedno prav pa tud po porodu bojo pomoje ok k so itak na elastiko pa bojo pol "športne" za sprehode tko da po mojih iskušnjah se vam hlače splača kupovat majce pa sam tok kokr rabite za sprot ker jih itak full hiter "prerastete"........uživite see ya


(odgovor članu taja11)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ime za punčko
Brenčačka

Katero ime vam je bolj všeč?

Maja (52%)

Gaja (48%)


Število vseh glasov: 517

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!