|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
16.11.2007 8:07:15   
NATAŠI
Hvala user posted image

a veš da sem mislila da je le tista ta črna Tina user posted image , da sta pa lastnici pa nisem vedela- si bila pa firbčna user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: poroka 2008
16.11.2007 8:11:58   
NATAŠI
no v glavnem ta blondna dela nakit

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: poroka 2008
16.11.2007 8:12:03   
Bubamaraa
sem vse zvedela... user posted image user posted image user posted image

poslušte to: meni in moji prijateljci pokaže en album in medve obe padeva v tistega ženina kolk je fejst.. in kaj na koncu ugotovim, ko začnem še gledat nevesto.. da je nevesta Tina "črna" in njen mož.... smo se tolk presmejale...jaz pa še tko komentiram: "da si bom na konc dneva še učke spočila"...user posted image user posted image user posted image  in to na konc ugotovim, da na njenem možu....user posted image user posted image user posted image

svašta... sem bila tam 2uri in pol...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: poroka 2008
16.11.2007 8:40:42   
NATAŠI
user posted image  user posted image  user posted image  jaz pa poznam njenega moža ker sem se z njim menila o civilni poroki - on ima tisto čez na prostem. Sem tud gledala njun album user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: poroka 2008
16.11.2007 8:57:58   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

user posted image  user posted image  user posted image  jaz pa poznam njenega moža ker sem se z njim menila o civilni poroki - on ima tisto čez na prostem. Sem tud gledala njun album user posted image


zdej sem ti pa fovš....user posted image user posted image user posted image

je tud v resnici tolk dobr kot v albumu???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: poroka 2008
16.11.2007 9:14:52   
bt08
Romana obleka je ful epa,vrjamem da ti sede kot ulita.Daj mi sam povejta ko sta že mal sprobavae a so dovolj dolge obleke,ker jaz sem dost velika pa me skrbi da mi ne bodo dovoj dolge?

No zdaj pa šibam mojmu sončku sendvič narest,da greva mal ven,popoldan se pa mal bolj posvetm računaniku ina napisanem.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: poroka 2008
16.11.2007 9:24:54   
FLASK_A
Jaz grem, jaz grem! Krinolina me čakauser posted image user posted image  Šele zdej razumem črve u trebuhu, sm čist nervoznauser posted image  No, prej greva pa z mami do mojga fotra, da nas peljem na kofe in jima povem novico- sploh še ne vestauser posted image  No, ko bomo pokofetkali, greva pa z mami naprej po obleko. Upam, da bo pri sebi, da mi bo sploh lahko svetovalauser posted image
Poročam!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: poroka 2008
16.11.2007 9:32:01   
Bubamaraa
oblek je res zelo veliko..in tudi dolgih..drugače pa če je možnost tudi podajšajo..(tiste, ki so not uzete)ker sem tudi sama velika (178) in ni bilo problemov....

nikica ti si pa faca.....user posted image user posted image user posted image user posted image  pazi, da ker ne pade dol.....sem se ti zdele prov nasmejala....pa želim ti da najdeš svojo obleko.....pa pol takoj poročaj....user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: poroka 2008
16.11.2007 10:26:10   
NATAŠI
user posted image  Romana full je fejst user posted image  user posted image ... ampak mi svoje ženine imamo a ne user posted image  user posted image

barbara jaz sem 174 velika pa mi je moja obleka ravno ok, bodo tolk spustil kot se da.. vse se da če se to želi in hoče user posted image ..

nikica uživaj uživaj uživaj... in seveda čakamo poročilo user posted image  v slikicami SEVEDA user posted image




(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: poroka 2008
16.11.2007 11:04:52   
bt08
No cool sam da so dost dolge,da mam mogla v miniču it,ker ga ne maramuser posted image user posted image user posted image al pa v hlačah.

Nikical ti pa fajn spedenej za obleko,da zbereš najlepšo in da ti sede tko kot more.Pa dober uštimej s starši,pa merekej da ne bodo okol popadal.user posted image Našedva sta bla ful vesela.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: poroka 2008
16.11.2007 11:16:13   
NATAŠI
zdajle se pa nici tresejo kolena user posted image  user posted image  ... a mislte da se ji kaj kolca user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: poroka 2008
16.11.2007 11:25:01   
Bubamaraa
pomoje jo kar meče od kolcanja, ko tolk vse nanjo mislimo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: poroka 2008
16.11.2007 12:52:34   
NATAŠI
user posted image  user posted image   a ni to lepo. Pa firbčne smo tud že fejst user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: poroka 2008
16.11.2007 13:06:01   
Bubamaraa
mene že kar trga.....komi čakam, da pride nazaj in da poroča....user posted image user posted image user posted image

hudič je ta babji firbec...user posted image user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: poroka 2008
16.11.2007 13:16:14   
NATAŠI
romana se podpišem user posted image  no saj menda se bo ja kmalu javila user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: poroka 2008
16.11.2007 13:16:48   
NATAŠI
oooo nici, vidim te user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: poroka 2008
16.11.2007 13:19:21   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

oooo nici, vidim te user posted image

jst tud...jst tud te vidm.....user posted image user posted image user posted image

pomoje zdele piše, da se komi dohaja....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: poroka 2008
16.11.2007 13:20:15   
NATAŠI
verjetno ja... jaz pa skos osvežujem ko čakam kdaj bom kaj prebrala.. no pohiti nici user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: poroka 2008
16.11.2007 13:21:31   
Bubamaraa
jst tud.....še delat sem kr nehala na šihtu....user posted image user posted image user posted image


dej pišiiiiiiiiiiiiiiii....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: poroka 2008
16.11.2007 13:27:20   
NATAŠI
jaz tud na full zabušavam in zdaj čakam informacijo.. pa kar nič ne poteši najinih firbcev  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: poroka 2008
16.11.2007 13:28:55   
Bubamaraa
kaj kej tolk piše???user posted image

**** sm firbčna....me tle v pisarni kar razganja....pomoje si mislijo sodelavke, da se mi zarad obresti že rahlo kisa v glavi...user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: poroka 2008
16.11.2007 13:37:14   
NATAŠI
romana noo daj lepo govor user posted image  user posted image ... a si vidla da jo ni več gor pa nič ni napisala user posted image   a misliš da je razočarana user posted image

niciiii, daj nooo user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: poroka 2008
16.11.2007 13:38:19   
NATAŠI
kaj pa počneš ti- obresti? jaz sem pa v računovodstvu, in danes sem sama z dvema direktorja in full zabušavam user posted image  imamo se pa prav dobr

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: poroka 2008
16.11.2007 13:44:46   
Bubamaraa
pišuka.... zdej me pa skrbi.......niciiiii kje si?????user posted image

dej poročaj........user posted image


jaz tu delam v računovostvu.... knjiženje, kontiranje, obresti, odjava komisije, pregled trgovin..itd.....user posted image

kje pa delaš ti??? lahk na ZS odgovoriš....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: poroka 2008
16.11.2007 13:47:11   
NATAŠI
pišuka ampak imava veliko skupnih točk user posted image  user posted image  

niciii no, midve bova osiveli user posted image . javi se user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?